آیا به نظرتون GEARS OF WAR تحول بود؟؟

آیا به نظرتون GEARS OF WAR تحول بود؟؟؟

• بله

رای‌ها: 179 54.1%
  • خیر

رای‌ها: 152 45.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    331
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
این نظر سنجی سه دسته داره.

دسته اول طرفدارهای 360 هستند که بدون استثناء به "بله" رای دادن.

دسته دوم طرفدارهای PS3 هستند که بدون استثناء به "خیر" رای دادن.

دسته سوم هم فقط خواستن یک نظری داده باشن.

گیمر های معمولی و ساده اصلا تو این جور تاپیک های وارد نمیشن چه برسه بخوان نظر بدن.

الان منی که اصلا رای ندادم شدم دسته اخر؟:دی

الان منی که اصلا رای ندادم شدم دسته اخر؟:biggrin1:

من که میدونم از همون اول خله خلته تاپیک رو ببندی..

تو جزء دسته متفرقه محسوب میشی "کسانی که فقط Splinter Cell بازی کردن"

من که میدونم از همون اول خله خلته تاپیک رو ببندی..

تو جزء دسته متفرقه محسوب میشی "کسانی که فقط Splinter Cell بازی کردن"
کرمانشاهی بازی در میاری؟:دی خل خل چیه :p
اره خدایی خواستم از اولش ببندمش چون خیلی بی منطق داشت جلو میرفت! تنها دلیل که کاری نداشتم این بود که کوروش خودش به تاپیک سر میزد...!
من تو 2 راهی موندم:دی
بی خیال این بحث منحرف شد تاپیک....

خدا پدر و مادرت رو بیامرزه.الان اگر دقت کنین نظر سنجی دیگه شده تقلب در تقلب اونائی که طرفداران آیدی ساختن هی رای بله میدن اونائی هم که مخالف دارن با 10 تا آیدی رای میدن هر دقیقه یه بار رایها هی زیاد و کم بشه.منم فکر میکنم بسته بشه بهتره تا دوستان بیشتری بن نشدن.:biggrin1:
عزیزم شما احتمالاً می دونی که ثبت نام تو انجمن اینجا خیلی وقته دیگه کیلویی نیست و هر کی عضو می شه باید اول توسط ادمین سایت تایید بشه که این تایید ها بیشتر اوقات بیشتر از 2 تا 3 روز طول می کشه؟ بنابراین فکر اینکه ملت آی دی جدید هی می سازن و میان رای می دن رو از سرتون بیرون کنید. ممکنه تعداد انگشت شماری که از قبل ای دی ساخته بودن و از چشم مدیران دور موندن، قاطی اینا باشه ولی اینکه هر دقیقه یکی آی دی بسازه و بیاد اینجا رای مثبت یا منفی بده وجود نداره.

در ضمن برای اینکه خیال یسری دوستان رو هم راحت کنم چون افکار یسری دیدم داره منحرف می ره نسبت به جریان رای دادن، بگم که به جز ادمین کل سایت هیچ کسی نمی تونه نظر سنجی رو دستکاری کنه.

با تشکر از دوستانی که بحث رو به صورت محترمانه و فقط با ذکر نظرات خودشون پیش می برن.

سلام
و البته یه سلام مخصوص خدمت مدیران با معرفت که مارو بن کردن چرا؟ به اتهام زدن تهمت فن بوی
خیلی از دوستانه ما بخاطر این جو بن شدن
و حتی بعضیا از دنیای بازی خداحافظی کردن
چرا؟؟؟
یکی از مدیرای سایت میگفت امتیازی که سایت های معتبر به بازی گیرز دادن همه رشوه و جذب مشتری و... بوده
یه سوال دارم
چرا به بازی ای مسه پی اس 2010 که مسلما چند برابر گیرز طرف دار داره امتیاز به این پایینیرو میدن و وقتی به گیرز امتیاز بالایی میدن به دلیل رشوه بوده

شما احظهار وجود نکنید بهیتره بروید همون بازی msg را بازی کنید در ضمن سعی کن از این به بعد کسی را تهدید نکنی حرف حقیقت تلخ است عزیز به نظره من mgs بازی مزخرفی است
بله..:دی
جواب شما رو مدیریت سایت بخوبی دادند تا دیگه به کسی که نمی شناسی توهین نکنی ;)
من هم باشما موافق هستم نمی دانم چرا پست من را پاک می کنند اون هایی که ادم را تهدید می کنند پستشان پاک نمی شوند ولی میای اینجا چیزی را که مدیران خوششان نمی اید را می گویی سریع پاک می کنند می دانی چرا این تاپیک قفل نشده چون بعضی ها می ایند و پست گوهر بای را می دهند که اقایان مدیر از انها حمایت می کنند
...:lol::laughing:
کاربر L J A این بازی رو 1 ساعت در خونه دوستش بازی کرده به نظر شما کسی که 1 ساعت این بازی رو بازی کرده صلاحیت نظر دادن داره.
احیانا شما زندگی ماها رو هم مثل اینکه می تونید ببینید ، نه ؟ :eek:
کاربر SOHEIL اصلا این بازی رو بازی نکرده.بعد میاد هزار تا نظر هم دربارش میده.حتما این رو دیگه قبول دارید دیگه که کسی که بازی نکرده صلاحیت نظر دادن نداره چه مثبت چه منفی.قبول دارید؟
خوبم بازی کردم...حیف موقعیکه داشتم رو pc بازی می کردم تو ایکس فایر آن نشدم وگرنه الان بهتون لینک پروفابلم رو می دادم ببینید...من geow2 رو بازی نکردم نه یکش رو...
مثلا همین جناب SOHEIL که میگه ALAN WAKE در 15 فریم اجرا میشد و 100 درصد بازیه مزخرفی میشه:eek::eek::eek:اونم بازی ایی که هنوز نیومده:-"و یا میگه آخه SPLINTER CELL شد بازی:eek::eek::eek:به نظرت این افراد بدون غرض میان نظر میده؟
اینا نظر شخصیمه ولی تو پروفایل دوستم هم گفتم از این دو تا بازی بدم میاد و پروفایل دوستم هم حریم خصوصی محسوب می شه...لطفا هم از این ببعد حرفای تو پروفایلها رو نیاین تو تاپیکها بگید !
در ضمن کوروش جان کسری نرفت آیدی بسازه که به بله رای بده.قبلا هم گفتم کسری فن دریجه یک 360 هست و حتی میخواد یک سایت هم براش بزنه
همین کاربر اومده بود تو امضاش نوشته بود "انچارتد2 دهم شد" حتما نظرات ایشون که میان وسط سایت یا تو امضاشون می گفتن ، خیلی بیطرفانه بوده ، درسته ؟
.من در پست قبلی از شما پرسیدم که کاربرانی نظیر SOHEIL , L J A و خیلیهای دیگه وقتی بازی رو بازی نکردن صلاحیت نظر دادن رو ندارن.
اصولا تحقیر هم حدی داره...

جواب شما رو مدیریت سایت بخوبی دادند تا دیگه به کسی که نمی شناسی توهین نکنی ;)

...:lol::laughing:

احیانا شما زندگی ماها رو هم مثل اینکه می تونید ببینید ، نه ؟ :eek:

خوبم بازی کردم...حیف موقعیکه داشتم رو pc بازی می کردم تو ایکس فایر آن نشدم وگرنه الان بهتون لینک پروفابلم رو می دادم ببینید...من geow2 رو بازی نکردم نه یکش رو...

اینا نظر شخصیمه ولی تو پروفایل دوستم هم گفتم از این دو تا بازی بدم میاد و پروفایل دوستم هم حریم خصوصی محسوب می شه...لطفا هم از این ببعد حرفای تو پروفایلها رو نیاین تو تاپیکها بگید !

همین کاربر اومده بود تو امضاش نوشته بود "انچارتد2 دهم شد" حتما نظرات ایشون که میان وسط سایت یا تو امضاشون می گفتن ، خیلی بیطرفانه بوده ، درسته ؟

اصولا تحقیر هم حدی داره...
نه زندگی ها رو نمیبینم حرفائی بود که تو همین تاپیک گفته شده.در ضمن حریم خصوصی پیام خصوصی هست.اسمش روش هست.پیام خصوصی.در کل نظرات جالب شما پیش از پیش برای من روشن بود.من هم خواستم به یه عده ای دیگه بگم که خیلی ها این بازی رو انجام ندادند.

دوست عزیز این بازی به اندازه کافی دنیا تو کفش موندن ولی شما نباید به این راحتی و غیر واقع بینانه در پروفایلتون از این بازی بد بگید.اگر شما از این بازی به این راحتی بد میگید بد گفت از geow کاره مهمی نیست.

ایشون فقط حقیقتو گفتن.در هر صورت نظرات خیلی از دوستان از ایشون بیرحمانه تر و مغرضانه ترم بوده ولی برخوردی نشده.اصلا دعوا کاره مخالفان این بازی بود که با اولین پست شروع کردن به کوبیدن این بازی.یه نگاه به صفحه اول بندازید.
اصولا تحقیر هم حدی داره
دوست عزیز من دقیقا نمیتونم بگم شما این بازیو تجربه کردی یا نه ولی بعضی از دوستان به من پیغام دادن که چرا بعضیها که این بازی انجام ندادن به داین صورت ازش بد میگن.بر فرض اینکه انجام داده باشی بازم قضیه فرق خاصی نمیکنه چون نسخه pc 1سال بعد اومد و از لحاظ کیفیت خیلی نازلتراز نسخه 360 هست.

خیلی باحال شده:biggrin1:
GRAN TURISMO که 5 سال هست همه رو تو کف گذاشته و این همه عاشق از 10 سال پیش تا الان داره تا الان بعد از این همه وقت 600 پست تو تاپیکش هست.ولی این تاپیک تا الان که حدود 4 روز از تاسیسش میگذره:eek::eek::eek:400 پست داشته:eek::eek::eek::-":-":-"همین فکر کنم ماهیت این بازی رو نشون میده.

GRAN TURISMO که 5 سال هست همه رو تو کف گذاشته و این همه عاشق از 10 سال پیش تا الان داره تا الان بعد از این همه وقت 600 پست تو تاپیکش هست.ولی این تاپیک تا الان که حدود 4 روز از تاسیسش میگذره:eek::eek::eek:400 پست داشته:eek::eek::eek::-":-":-"همین فکر کنم ماهیت این بازی رو نشون میده.
واقعاً شما 26 سالته؟

واقعاً شما 26 سالته؟
البته که هست.البته اینم شما میتونید رد کنید.چون استاد این کار هستید
من یک نظر کلی دادم و حرفم رو در مورد تحول گفتم و هیچ بنی بشری جواب بنده رو نداد.
اون جناب سهیل که جز مغلطه چیزه دیگه ایی تحویل من نداد.بنده نظرم رو در مورد کسانی که صلاحیت نظر دادن دارن گفتم.من در مورد غرض ورزی حرفم رو زدم.من در مورد تحول حرفم رو زدم.
ولی بجای جواب.یا مغلطه یا سفسطه یا تمسخر و یا مظلوم نمائی و یا پیچوندن مزد بنده شد.
وقتی که هیچ کس جواب بنده رو نداد و چیزی جز سفسطه چیزی نمیبینم انتظار داری چیکار کنم.
باید بیام اون حرفو بزنم.که هر چند دروغ هم نگفتم.

یه چیزی در این بازی خیلی به چشم میومد و اونهم وزن بازی بود یعنی وزن مارکوس و دام و افراد دیگه کاملا حس میشد به قول بعضی از بچه ها بازی خیلی سفت بود که این سفتیو من هنوزم تو هیچ بازیی ندیدم.نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه:confused:
فکر میکنم هرجا اسم این بازی بیاد یه تحول حاصل بشه:biggrin1:حتی تاپیکشم رکورد میزاره:biggrin1:

یه چیزی در این بازی خیلی به چشم میومد و اونهم وزن بازی بود یعنی وزن مارکوس و دام و افراد دیگه کاملا حس میشد به قول بعضی از بچه ها بازی خیلی سفت بود که این سفتیو من هنوزم تو هیچ بازیی ندیدم.نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه:confused:
فکر میکنم هرجا اسم این بازی بیاد یه تحول حاصل بشه:biggrin1:حتی تاپیکشم رکورد میزاره:biggrin1:
بله شما منظور دقیقتون فیزیک بازی هست.فیزیک این بازی رو بنده تا حالا در هیچ بازی ایی ندیدم.امیدوارم شماره سوم این بازی رو روی کنسولهای نسل بعد عرضه کنن.تا اون موقع هم من گرز 2 رو هر سه روز یه بار تموم میکنم.

البته که هست.البته اینم شما میتونید رد کنید.چون استاد این کار هستید
من یک نظر کلی دادم و حرفم رو در مورد تحول گفتم و هیچ بنی بشری جواب بنده رو نداد.
اون جناب سهیل که جز مغلطه چیزه دیگه ایی تحویل من نداد.بنده نظرم رو در مورد کسانی که صلاحیت نظر دادن دارن گفتم.من در مورد غرض ورزی حرفم رو زدم.من در مورد تحول حرفم رو زدم.
ولی بجای جواب.یا مغلطه یا سفسطه یا تمسخر و یا مظلوم نمائی و یا پیچوندن مزد بنده شد.
وقتی که هیچ کس جواب بنده رو نداد و چیزی جز سفسطه چیزی نمیبینم انتظار داری چیکار کنم.
باید بیام اون حرفو بزنم.که هر چند دروغ هم نگفتم.
من استاده اینکار هستم؟:confused:بنده اولین پست من تو این تاپیکه! چجوری استاده رد کردن هستم؟فکر کنم اشتباه گرفتی!
من فقط از پستهای شما تعجب کردم خواستم یه بار بپرسم که واقعاً شما 26 سالت هست یا نه آخه یکم واسم عجیبه!

بله شما منظور دقیقتون فیزیک بازی هست.فیزیک این بازی رو بنده تا حالا در هیچ بازی ایی ندیدم.امیدوارم شماره سوم این بازی رو روی کنسولهای نسل بعد عرضه کنن.تا اون موقع هم من گرز 2 رو هر سه روز یه بار تموم میکنم.
آهان پس GeOW بهترین فیزیک رو هم داره ؟؟ عجب من نمیدونم نقش Red Faction ، Starwars FU ، Bad Company و ... در فیزیک چیه !
الحق که گیمر حرفه ای هستید !

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or