آیا به نظرتون GEARS OF WAR تحول بود؟؟

آیا به نظرتون GEARS OF WAR تحول بود؟؟؟

• بله

رای‌ها: 179 54.1%
  • خیر

رای‌ها: 152 45.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    331
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
geometry ---->beyond the mind
artwork ---->cracked my mind
Modeling-----> low poly but high quality
phisyx -----> fully dynamc
gore level----> not realestic but atrctiv

Thats what i`m talking about

اين بازی آنقدر تاثير گذار بود و هست برايه من که فکر نميکنم بحثی درش باشه پس بحث را ادامه نميدم​

به به میبینم که بعد از 2000 سال یک چهره قدیمی از این طرفا عبور کرد :دی

geometry ---->beyond the mind
artwork ---->cracked my mind
Modeling-----> low poly but high quality
phisyx -----> fully dynamc
gore level----> not realestic but atrctiv

Thats what i`m talking about

اين بازی آنقدر تاثير گذار بود و هست برايه من که فکر نميکنم بحثی درش باشه پس بحث را ادامه نميدم​

:arrowd:
به به میبینم که بعد از 2000 سال یک چهره قدیمی از این طرفا عبور کرد :دی

آره سیاوش اصلا متوجه نشدم احسان را . کجا بود این همه سال بابا یه پست میدادی . تنم لرزید واسه این همه سال :biggrin1:

جالبش اینه هنوز آواترش همونه از وقتی که gears of war ظهور کرد :biggrin1:نه تو را خدا احسان بحث را ادامه یادی از قدیم کنیم :biggrin1:

اون اقا اومد امضا گذاشت مارو مسخره کرد هیچ حرکتی روش نشد بعد بچه های ما یه حرف میزنن بن میشن و فقط میتونم بگم هرکسی یه ارم بالا سرش داشت هر چی دلش خواست گفت.
دوست عزیز بقیه ی حرفات رو نقل قول نکردم چون به من ربطی نداشت، به هر حال امیدوارم این پست رو بخونی.
من مطلقا کسی رو با امضا مسخره نکردم، چون اصولا این کار رو کار درستی نمیدونم.
اگه دیدید اون امضا گذاشته شده بود به دلیل حرف یکی از مدیرای سبز سایت بود، در واقع ایشون باعثش شد، چون معتقد بودن که هر کی معتقده این بازی روولوشن ایجاد کرده اسم خودشو بذاره اصغر و...
بعد یه درخواست دیگه: خواهشا در مورد چیزی که نمیدونید اظهار نظر نکنید و بقیه رو هم به اشتباه نندازید.....

دسترسی دوستانی که تحریک بدعوا یا توهین میکنند قطع شد.

پس چرا نظر سنجی ایجاد کردید؟ تا وقتی بنفعتون بود خوب بود و حالا تقلبه؟ خوبه دوست خودتون رفت و ایدی ساخت که رای بله بده .
همون اولش هم توضیح دادم که تحول رو رای اکثریت مشخص نمیکنه و اول باید طرف درک درستی از تحول داشته باشه بعد بخواد نظر بده . اینجا بعضی از عزیزان حتی از درک کلمه تحول هم عاجزند پس نظر سنجی که شما ایجادش کردی با هر نتیجه ای از همون اول از نظر من بی ارزشه.
کوروش جان نه من بچم نه شما.شما 32 سالته منم 26 سالمه.نه شما میتونی منو بپیچونی نه من شما رو.نظر سنجی تا وقتی معتبر بود و برای خود من ارزش داشت که کسانی که این بازی رو بازی کرده بودن داشتن بهش رای میدادن.پستهای صفحات اول من هنوز هست.که من گفتم من مشکلی ندارم که کسی از این بازی خوشش نمیاد.اما نه اینکه حقیقت وجودی این بازی رو ما بکوبیم.تا اون موقعی که کسانی که این بازی رو بازی کرده بودن تعداد آرا با اختلاف گزینه بله بود.

در ضمن من هزار بار گفتم بازم میگم.بنده هیچ دوستی تو این سایت ندارم.تو لیست دوستان من تازه چند شب پیش 3 نفر رو اضافه کردم.من به تنهائی عادت کردم.چه دنیای حقیقی و چه مجازی.اما از وقتی کسانی که اومدن و شروع کردن به نمک ریزی و کسانی که اصلا این بازی رو بازی نکردن.حالا برات مثال میزنم.کاربر L J A این بازی رو 1 ساعت در خونه دوستش بازی کرده به نظر شما کسی که 1 ساعت این بازی رو بازی کرده صلاحیت نظر دادن داره.کاربر SOHEIL اصلا این بازی رو بازی نکرده.بعد میاد هزار تا نظر هم دربارش میده.حتما این رو دیگه قبول دارید دیگه که کسی که بازی نکرده صلاحیت نظر دادن نداره چه مثبت چه منفی.قبول دارید؟

مثلا همین جناب SOHEIL که میگه ALAN WAKE در 15 فریم اجرا میشد و 100 درصد بازیه مزخرفی میشه:eek::eek::eek:اونم بازی ایی که هنوز نیومده:-"و یا میگه آخه SPLINTER CELL شد بازی:eek::eek::eek:به نظرت این افراد بدون غرض میان نظر میده؟

من نمیدونم مشکل از کجاست.هزار نفر به بنده میگن فن 360.برای هزارمین بار میگم:کسی که تازه از شر اعتیاد خلاص شده و هزار بدبختی و درد تو زندگیش داره کلمه فن چیزی بیش از حماقت هست.من دو روز پیش رفتم دمو GRAN TURISMO رو دانلود کردم و نظر در تاپیکش موجوده و چیزی جز تعریف از من کسی ندید فقط کمی از گرافیک محیط گله کردم.بنده از صفحه دو دارم معنی کلمه تحول رو توضیح میدم.اما هیچ کس جواب حرف من رو نداد.بنده حرفم اینه:اگر کسی بگه این بازی نوآوری در صنعت گیم بود مزخرف گفته.چون اره و خون پاشیدن نوآوری در صنعت گیم نیست فقط یه جور خوش سلیقگی محسوب میشه.ما باید بگیم این بازی سبک TPS رو متحول کرد اونم با چیزهایی که از دیگر بازی ها یاد گرفته بود و تونست با خوب پیاده کردنشون این تحول رو ایجاد کنه.مثل آدمی که اخلاق ها خوب دیگران رو سرمشق کارش قرار میده و اونوقت هست که میگن فلانی متحول شده.

در ضمن کوروش جان کسری نرفت آیدی بسازه که به بله رای بده.قبلا هم گفتم کسری فن دریجه یک 360 هست و حتی میخواد یک سایت هم براش بزنه اما همین کسری با آیدیه اولش اومد و به گزینه خیر رای داد.اما وقتی که مسخره بازیه یه عده کاربر رو دید و بعد دید بن شد رفت یه آیدیه جدید ساخت و از سر لجبازی اومد به بله رای داد.خیلی از طرفداران این بازی اومدن و به
خیر رای دادن.بنده هم به شرف امام حسین نرفتم آیدی بسازم که بخوام رای بدم.دیشب خواستم این کارو بکنم ولی بیخیال شدم چون دیدم هم کمال بیشرفی هست و بعد هم ارزشی نداره برام.از الان هم این رای بالا یا پائین بره برام فرقی نمیکنه چون دیگه سالم نیست.من فقط از شما فقط یک خواهش دارم.1 درصد احتمال اشتباه همیشه برای خودتون در نظر بگیرید.جون معصوم نیستید

آخرین ویرایش:
به نظر من زمان خودش یه بازی خیلی خوب بود اما تحول نبود ...
من خودم تنها بازی که به عنوان یه تحول تو صنعت گیم قبول دارم مکس پین 1ه و بس ...

درود بر دوستان عزیز
زشت به خدا این جور بحث ها ... دیگه فن بودن کور کورا نه هم حدی داره به نظر من توی تاپیک های نظر سنجی فقط کسانی باید نظر بدن که اون بازیو تموم کردن . تا اینکه فقط دوتا شات ببینن بیان نظر بدن. من یکی خودم فن هستم ولی فن بازی نه فن کنسول ... . بازی رو هم که نرفته باشم در موردش نظر نمیدم .
و اما نظر خودم :
این بازی اول بازی با گرافیک توی این نسل بود .
من خودم از داستانش خوشم اومد ولی داستان شاخی نداشت .
گیم پلی بازی عالی بود واقعا لذت بخش بود
موسیقی بازی یک جاهایی واقعا خارق العاده بود . ولی بعضی اوقات به شدت افت میکرد
...
من خودم این بازی رو به عنوان یک تحول کامل قبول ندارم ولی واقعا اولین بازی این نسل بود که همه چیش عالی بود از همه جالب تر هزینه کم این بازی بود که نشون میداد با هزینه کم هم میشه بازی عالی ساخت ولی شعور میخواد و استعداد که همه این چیزا رو ندارن

پاینده باشید دوستان

در ضمن کوروش جان کسری نرفت آیدی بسازه که به بله رای بده.قبلا هم گفتم کسری فن دریجه یک 360 هست و حتی میخواد یک سایت هم براش بزنه اما همین کسری با آیدیه اولش اومد و به گزینه خیر رای داد.اما وقتی که مسخره بازیه یه عده کاربر رو دید و بعد دید بن شد رفت یه آیدیه جدید ساخت و از سر لجبازی اومد به بله رای داد.خیلی از طرفداران این بازی اومدن و به خیر رای دادن.بنده هم به شرف امام حسین نرفتم آیدی بسازم که بخوام رای بدم.دیشب خواستم این کارو بکنم ولی بیخیال شدم چون دیدم هم کمال بیشرفی هست و بعد هم ارزشی نداره برام.از الان هم این رای بالا یا پائین بره برام فرقی نمیکنه چون دیگه سالم نیست.من فقط از شما فقط یک خواهش دارم.1 درصد احتمال اشتباه همیشه برای خودتون در نظر بگیرید.جون معصوم نیستید

فکر نمیکنم کسی به خاطر یک نظر سنجی بره دست به این کارها بزنه و بخواد id بسازه تا امار این نظر سنجی بالا یا پایین بببره و یا اینکه این بازی با این نظر سنجی ها نه میشه طلا و نه اینکه خراب میشه پس کسی که این کار رو بکنه واقعا باید
0453.gif
ugly004.gif

فکر نمیکنم کسی به خاطر یک نظر سنجی بره دست به این کارها بزنه و بخواد id بسازه تا امار این نظر سنجی بالا یا پایین بببره و یا اینکه این بازی با این نظر سنجی ها نه میشه طلا و نه اینکه خراب میشه پس کسی که این کار رو بکنه واقعا باید
0453.gif
ugly004.gif
دوست من فکر میکنم پربارترین نظرسنجیه سایت همین نظرسنجی باشه.به طور جد میگم بعد از 4روز این مقدار پست و این مقدار نظر سابقه نداشته.البته این مقدار بن شده و فن بازی هم سابقه نداشته.همین برای اثبات بزرگیه این بازی کافیه.ولی همونطور که دوستمون گفت ای دی ساختن و تو نظر سنجی شرکت کردن که کاری نداره.
همین تاپیک به خوبی نشون میده این بازی چه بازی هست.فکر میکنم نتیجه بحثها هم ختم به خیر شد چون هیچکدوم از دوستان نتونستن به ادله دوستانی همچون mosen-gartall-khaste -tanha جواب بدن و فقط فرافکنی کردن.
طبق عادت همیشگیه مدیران عزیز انتظار پاک شدن این پست هم دور از انتظار نیست:biggrin1:

آخرین ویرایش:
به نظر من GearZ 2 اون هم فقط تو قسمت MultiPlayer عالی هست ...
تحول هم به نظر من نیست .

چون هیچکدوم از دوستان نتونستن به ادله دوستانی همچون mosen-gartall-khaste -tanha جواب بدن و فقط فرافکنی کردن.

شما با تصوراتتون خوش باشید. اصولا مشکل تعصب داشتن چیزی نیست که با بحث تو یک تاپیک بخواد حل بشه. چون اگر تعصب نداشتید میتونستید جوابها رو تو همین تاپیک پیدا کنید و بخونید. شما فرض کن این بازی تحول بوده . بقیه دوستان هم از سرو کله زدن با شما خسته شدند . به اندازه کافی دلیل براتون اورده شده که فقط یکی از اونها یه ادم نا اگاه رو میتونست اگاه کنه ولی همه اون دلایل نمیتونه ادم متعصب رو از نظرش برگردونه.

شما با تصوراتتون خوش باشید. اصولا مشکل تعصب داشتن چیزی نیست که با بحث تو یک تاپیک بخواد حل بشه. چون اگر تعصب نداشتید میتونستید جوابها رو تو همین تاپیک پیدا کنید و بخونید. شما فرض کن این بازی تحول بوده . بقیه دوستان هم از سرو کله زدن با شما خسته شدند . به اندازه کافی دلیل براتون اورده شده که فقط یکی از اونها یه ادم نا اگاه رو میتونست اگاه کنه ولی همه اون دلایل نمیتونه ادم متعصب رو از نظرش برگردونه.
کوروش جان کاربران دیگه متاسفانه فرق تحول و نوآوری رو قاطی کردن.من 2 هزار بار تحول و نوآوری رو توضیح دادم ولی هیچ جوابی نگرفتم.من در پست قبلی از شما پرسیدم که کاربرانی نظیر SOHEIL , L J A و خیلیهای دیگه وقتی بازی رو بازی نکردن صلاحیت نظر دادن رو ندارن.من هنوز منتظرم که اگر من در تعریف کلمه تحول اشتباه میکنم بیاید منو در بیارید.
راستی کوروش من هنوز نفهیدم چه توهینی به شما کردم.اگر مقدور هست جواب این سوال رو بفرمائید

دوست من درست نیست شما که سنتون از همه ما بیشتره و به قول معروف بزرگتره ما هستی اینجور یه طرفه قضاوت کنی.من از صفحه اول به دقت پستهای دوستان عزیز خوندم و تا جاییکه mosenجان و gartall و khaste -tanhaعزیز پستهاشون بدون جواب بود چیزه زیادی نگفتم ولی دیدم این دوستان و مخصوصا دوست خسته تنهامون بی دلیل دارن مورد هجمه قرار میگیرن و یک سری دوستان سعی در خراب کردن تاپیک دارن.
شما هم نظرت محترمه ولی اصلا من روی حرفم شما نبود که نقل قول کردید.بنده بحثم با اون دوستانی بود که از اول این شاهکارو کوبیدن بعد که دیدن اینکار درست نیست اومدن معنای کلمه تحول رو عوض کردن و از اکتشاف و اختراع و نوآوری حرف زدن تا بحث خراب بشه که نتیجه ای هم نگرفتن.

:biggrin1::love:به هر صورت دوستیها میمونه چه با تحول چه بی تحول:love::biggrin1:

فکر کنم اینجا دیگه بحث مهمی انجام نمیشه و فقط یک سری تعصب و صحبت بین دو طرف بیان میشه. فکر نکنم جالب باشه.

فکر کنم اینجا دیگه بحث مهمی انجام نمیشه و فقط یک سری تعصب و صحبت بین دو طرف بیان میشه. فکر نکنم جالب باشه.
خدا پدر و مادرت رو بیامرزه.الان اگر دقت کنین نظر سنجی دیگه شده تقلب در تقلب اونائی که طرفداران آیدی ساختن هی رای بله میدن اونائی هم که مخالف دارن با 10 تا آیدی رای میدن هر دقیقه یه بار رایها هی زیاد و کم بشه.منم فکر میکنم بسته بشه بهتره تا دوستان بیشتری بن نشدن.:biggrin1:

خدا پدر و مادرت رو بیامرزه.الان اگر دقت کنین نظر سنجی دیگه شده تقلب در تقلب اونائی که طرفداران آیدی ساختن هی رای بله میدن اونائی هم که مخالف دارن با 10 تا آیدی رای میدن هر دقیقه یه بار رایها هی زیاد و کم بشه.منم فکر میکنم بسته بشه بهتره تا دوستان بیشتری بن نشدن.:biggrin1:

دوست عزیز نظر سنجی درباره بی نظیر بودن Geow نیست. بلکه درباره تحول بودن هست. لازم نیست اون هم پست که زدم رو دوباره تکرار کنم. من هم گزینه خیر رو زدم با اینکه این بازی رو خیلی دوست دارم. البته اینم می دونم بعضی از این دوستان غیر وارد به این بازی الکی صحبت کردند. در هر صورت برای من این نظرسنجی مهم نیست ولی می دونم تقلبی در کار نیست.

خیلی از دوستان خودم که لایو باز هم هستند گزینه خیر رو زدند. این که دلیل نمیشه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or