آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
خوب عزیزم شما دقیقا چه چیزی نیاز دارین که من براتون تهیه کنم بفرستم؟میخوای مشخصات کنسول و اکانته دوستمو برات بفرستم تا با ساپورت خودت صحبت کنیو بهت این حرفو بزنه؟
آدمو که خیلی راحت دروغگو کردین رفت...خودشم علاقه ای به انجام اینکار نداشت چون من چندین دفعه بهش گفته بودم که بلاخره مشکل ساز میشه....شما هم عجله نکن دیر نشده....بلاخره یه روزی میرسه خوده شما هم پشیمون بیای و حرف منو تایید کنی..
خلاصه من که مشکلی برام پیش نیومد...خواستم بقیه رو اگاه کنم...که بدونن هر چیزی بی دلیل ارزون نیس و بلاخره باید هزینشو پرداخت کنن...حتی گاهی بیشتر از هزینه ی اولیه
اول اینکه دم شما گرم که مثل بقیه بی مدرک حرف نزدی
کاشکی از ساپورت پرسیده بودی که ما کدوم قوانین رو نقض کردیم؟
میدونی که فحش دادن توی چت هم نقض قوانین هست یا کلیپ زشت اپلود کردن یا حتی کارهای مخرب یا ربات گونه برای اختلال در شبکه سونی (این کار از دست ادم عادی برنماید)
در هر حال اگه میتونی دوباره بچت با سونی
من الان ۳۳ گیم از بهترین ها رو به همین روش ترکیبی گرفتم منو ب فکر وا داشت اخریش هم دیوژن هفته پیش
خواهش میکنم پی گیری کن
دمت گرم

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
خوب عزیزم شما دقیقا چه چیزی نیاز دارین که من براتون تهیه کنم بفرستم؟میخوای مشخصات کنسول و اکانته دوستمو برات بفرستم تا با ساپورت خودت صحبت کنیو بهت این حرفو بزنه؟
آدمو که خیلی راحت دروغگو کردین رفت...خودشم علاقه ای به انجام اینکار نداشت چون من چندین دفعه بهش گفته بودم که بلاخره مشکل ساز میشه....شما هم عجله نکن دیر نشده....بلاخره یه روزی میرسه خوده شما هم پشیمون بیای و حرف منو تایید کنی..
خلاصه من که مشکلی برام پیش نیومد...خواستم بقیه رو اگاه کنم...که بدونن هر چیزی بی دلیل ارزون نیس و بلاخره باید هزینشو پرداخت کنن...حتی گاهی بیشتر از هزینه ی اولیه
من هم شما رو متهم نکردم گفتم به من ثابت کن تا قانع بشم
مشکل من با بن شدن کنسوله
تا حالا برای یکی از اکانت خودم و دوستم مشکل پیش اومده که اشتباه از خودمون بود
فوق فوقش اکانتی که خریدیم بن شد
تا حالا از هر کی تو اینترنت دیدم و پرسیدم خبری از بن نبوده و سونی هم اینهمه خشن نیست به خاطر یه شیر کردن یه کنسولو بن کنه
این که اکانت دوستتون بن شده خیلی خاصه
حتما یه کاری کرده شاید رمز اکانت طرف رو عوض کرده نمیدونم
ولی اگه هر اتفاقی بیفته کنسول بن نمیشه

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
اول اینکه دم شما گرم که مثل بقیه بی مدرک حرف نزدی
کاشکی از ساپورت پرسیده بودی که ما کدوم قوانین رو نقض کردیم؟
میدونی که فحش دادن توی چت هم نقض قوانین هست یا کلیپ زشت اپلود کردن یا حتی کارهای مخرب یا ربات گونه برای اختلال در شبکه سونی (این کار از دست ادم عادی برنماید)
در هر حال اگه میتونی دوباره بچت با سونی
من الان ۳۳ گیم از بهترین ها رو به همین روش ترکیبی گرفتم منو ب فکر وا داشت اخریش هم دیوژن هفته پیش
خواهش میکنم پی گیری کن
دمت گرم
من به شما قول میدم این یه وضعیت خاصه
اگه مشکلی پیش بیاد فوقش اکانت بن میشه
تجربه و سابقه هم دارم که میگم
فروشنده هم نیستم که بخوام شما رو قانع کنم

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
خوب من دوباره با ساپورت صحبت کردم و در نهایت به من گفتن به لینک زیر برم و دلایل بن شدنو چک کنم....به شکل جالبی با این قسمت مواجه شدم
Share/Hijack Account
Sharing personal Sony Entertainment Network account information in order to obtain access to another person's PlayStation Network account. Changing another person's email address, and/or password without their permission in order to gain and control access to an account. Offender attempted to use or take content they did not pay for.

اگر نیازی به لینک هس اینم لینک
https://support.us.playstation.com/...Information-on-Banned-Accounts-and-Consoles/?

• Like
Reactions: BMW_M3

BMW_M3

کاربر سایت
Jan 15, 2016
45
دوست عزيز شما كار خوبي كردي اطلاع دادي يه عده رو خود سوني هم كه بياد دليل و مدرك بذاره كه اقاي محترم شما با اكانت دزدي بازي ميكني و حق مردم و ضايع ميكني باز يه بهونه دارن حق دارن متيرسن كاسبيشون كساد بشه.

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
دوستان توجه کنید
نتیجه گیری کلی
دوست این اقا اومده رمز یا ایمیل طرفو عوض کرده به خاطر همین کنسولش بن شده
بار ها و بار ها گفته شده کار به اکانت نداشته باشید فقط شیر کنید
بارها گفتم من فروشنده نیسم از دروغ خوشم نمیاد
با امید موفقیت برای همه

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
خوب من دوباره با ساپورت صحبت کردم و در نهایت به من گفتن به لینک زیر برم و دلایل بن شدنو چک کنم....به شکل جالبی با این قسمت مواجه شدم
Share/Hijack Account
Sharing personal Sony Entertainment Network account information in order to obtain access to another person's PlayStation Network account. Changing another person's email address, and/or password without their permission in order to gain and control access to an account. Offender attempted to use or take content they did not pay for.

اگر نیازی به لینک هس اینم لینک
https://support.us.playstation.com/...Information-on-Banned-Accounts-and-Consoles/?
من قبول کردم که بن شدن ب دلیل همین اکانته بوده
ولی چندتا سوال مهم از شما یا هر کی که اگاهی کامل داشته باشه
۱. سونی از کجا فهمیده که شما اکانت رو دزدیدید؟؟
مثلا من اکانت خودم رو میدم ب شما میگم اکتیو کن و بازی من بعد میرم ب سونی میگم این اقا اکانت منو دزدیده سونی کنسول شما رو بی هیچ حرفی بن میکنه؟
یا اصلا خیلی قانونی من میرم مسافرت اونجا توی هتل اکانتم رو میزنم روی کنسول هتل(این روش در کشور های خارجی ب شدت اجرا میشه اصلا شرنیگ اکانت همینه) روز برگشتن الکی ب سونی میگم اونا بن میکنن؟؟
۲.سونی از کجا میفهمه کنسول هکر کیه کنسول صاحب اصلی کیه؟؟؟
پس از خرید اکانت ترکیبی برم اینجا
http://account.sonyentertainmentnetwork.com
مشخصات لازم برای چت با سونی رو بردارم بعدش ب سونی بگم اکانتم دزدیده شده اونا کنسول صاحب اصلی رو بن کنن بعدش که اون بد بدخت دسترسیش قط شد من با خیال راخت برم اکتیو کنم؟؟

بنظرم باید ی دلیلی باشه که من دزدی کردم ب صرف شکایت نمیشه

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
کلا نباید دست به ایمیل و پسور زد اینطوری یجورای بهانه دست سونی میدی که اکانت بن کنه ولی قبلش وقتی تو کنسول ات اکانت رو میزنی ایرادی نداره فرض کن به یه دوستت دادیدادی بازی کنه سونی هم زیاد کاری نداره ولی وقتی طرف که صاحب اکانت نیست بیاد رمزش رو عوض کنه و صاحب اصلی اکانت بیاد ثابت کنه اکانت مال خودشه و یکی دیگه بدونه اجازه یوزر پسور عوض کرده یا هک کرده اون وقت سونی دیگه میاد حسابت رو برسه!!

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
من قبول کردم که بن شدن ب دلیل همین اکانته بوده
ولی چندتا سوال مهم از شما یا هر کی که اگاهی کامل داشته باشه
۱. سونی از کجا فهمیده که شما اکانت رو دزدیدید؟؟
مثلا من اکانت خودم رو میدم ب شما میگم اکتیو کن و بازی من بعد میرم ب سونی میگم این اقا اکانت منو دزدیده سونی کنسول شما رو بی هیچ حرفی بن میکنه؟
یا اصلا خیلی قانونی من میرم مسافرت اونجا توی هتل اکانتم رو میزنم روی کنسول هتل(این روش در کشور های خارجی ب شدت اجرا میشه اصلا شرنیگ اکانت همینه) روز برگشتن الکی ب سونی میگم اونا بن میکنن؟؟
۲.سونی از کجا میفهمه کنسول هکر کیه کنسول صاحب اصلی کیه؟؟؟
پس از خرید اکانت ترکیبی برم اینجا
http://account.sonyentertainmentnetwork.com
مشخصات لازم برای چت با سونی رو بردارم بعدش ب سونی بگم اکانتم دزدیده شده اونا کنسول صاحب اصلی رو بن کنن بعدش که اون بد بدخت دسترسیش قط شد من با خیال راخت برم اکتیو کنم؟؟

بنظرم باید ی دلیلی باشه که من دزدی کردم ب صرف شکایت نمیشه
دوست عزیز همونطور که گفتم دلیل بن شدن کنسول دوست ایشون این بوده که رمز یا ایمیل اکانت طرفو عوش کرده
و این دوستمون هم rorke هم الکی مغز شما رو مشغول کرده
کنسول به هیج وجه اگه همونطور که تو اموزش نصب اکانت های ترکیی گفته پیش برید بن نمیشه
فوق فوقش ( که احتمالش خیلی کمه و تا الان پیش نیومده) شاید اکانت طرف که رو کنسولتون وصله بن بشه
امیدوارم جوابتون رو گرفنه باشین

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
نخیر عزیزه من شما داری از از متن جوری که دلت میخواد برداشت کنی....این متن شامل چند قسمت بود....عوض کردن رمزو ایمیل یکیش بود...قسمتی هم که رنگی کردم یکی...دوسته منم طبق گفته ی خودش رمزی رو تغییر نداده...خلاصش بحثی نیس که دنباله داشته باشه چون تا فردا هم من مدرک بیارم شما جوری که خودت دلت میخواد برداشت میکنی...من خواستم بقیه مشکلی پیدا نکنن...
قضاوت با اعضا

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
دوستمون rorke راست میگه بهتره بحث ادامه پیدا نکنه و ازشون تشکر میکنم بابت اطلاع رسانی
ولی کم پیش میاد که بخواد کنسولی بن بشه
من خودم با شما همسانم خودم هم میترسم از بن شدن
الان خودم یه اکانت دارم طرف فهمیده فقط رمز اکانت رو عوض کرده ولی بازیهاش هنوزه بعد 1 ماه رو کنسول من قابل استفاده هستند
حالا مشکل دوست شما هر چی بوده هر کاری کرده من کار ندارم ولی من احتمال میدم فقط به خاطر اکانت های ترکیبی بن نشده حتما یه چیز دیگه هست
سونی برای اینجور چیزا به بن کردن اکانت یا فوقش بن یک ماهه راضی میشه
فقط خواستم بگم این بحث تموم بشه بهتره

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود
دوستان من دوستم اکنت پلاس داری به همراه چند بازی دیجیتالی رو کنسولش میشه یک نفر دقیقا بگه باید چیکار کنم برایshareکردن بازی و پلاسش من پست هارا خوندم ی کم گیچ شدم
ممنون میشم یکی تک تک مراحل بگه

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
درود
دوستان من دوستم اکنت پلاس داری به همراه چند بازی دیجیتالی رو کنسولش میشه یک نفر دقیقا بگه باید چیکار کنم برایshareکردن بازی و پلاسش من پست هارا خوندم ی کم گیچ شدم
سلام.
فقط کافیه اکانت دوستتون رو روی کنسولتون active کنید و بعد از دانلود بازی ها اونهارو روی اکانت خودتون بازی کنید.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
سلام.
فقط کافیه اکانت دوستتون رو روی کنسولتون active کنید و بعد از دانلود بازی ها اونهارو روی اکانت خودتون بازی کنید.
درود دوست من میشه طریقه اکتیو کردن اکنت دوستم روی کنسول خودم توضیح بدی !
بعد اکنت دوستم را باید پاک کنم بعد از اینکه بازی ها را اکتیو کردم !
بعد میشه هر 2 نفر انلاین بازی کرد !
اگر میشه تک تک مراحل را برام بنویس ممنون

آخرین ویرایش:

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
درود
اگه اکانت دوستت از این ترکیبی هاست امکان شر کردن واسه دو نفر رو نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر