آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

arman405

کاربر سایت
Jun 29, 2007
216
سلام

دوستان من یه سوال برام پیش اومده چطوری میشه اکانتی که توش 60 دلار هست رو دارن 70 تومن میفروشن؟ کلا فلسفه این اکانت های آکبند چیه؟ با هیچ منطقی جور در نمیاد!!!

یه دوست دارم میگه من 70 تومن میخرم واسه من هم یه بتمن خرید 70 تومن! اخه چوری 60 دلار رو میدن 70 تومن؟؟؟

ظرفیتی نیست.اکانت اکبنده که میشه رو دو دستگاه بازی رو ریخت. با این حساب فکر کنم اون فروشنده خودش هم 50 تومن میخره!!! اینا جریانشون چیه کسی اطلاع داره چرا اینقدر ارزون هست؟

ممنون

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
سلام

دوستان من یه سوال برام پیش اومده چطوری میشه اکانتی که توش 60 دلار هست رو دارن 70 تومن میفروشن؟ کلا فلسفه این اکانت های آکبند چیه؟ با هیچ منطقی جور در نمیاد!!!

یه دوست دارم میگه من 70 تومن میخرم واسه من هم یه بتمن خرید 70 تومن! اخه چوری 60 دلار رو میدن 70 تومن؟؟؟

ظرفیتی نیست.اکانت اکبنده که میشه رو دو دستگاه بازی رو ریخت. با این حساب فکر کنم اون فروشنده خودش هم 50 تومن میخره!!! اینا جریانشون چیه کسی اطلاع داره چرا اینقدر ارزون هست؟

ممنون

این اکانت ها با کردیت کارت های هک شده خریداری میشند دلیل پایین بودن قیمت هم همین موضوعه.

آخرین ویرایش:

ahmad1359

کاربر سایت
May 8, 2015
27
سلام دوستان :
١-از كجا متوجه شيم اين بازي ديجيتالي هايي كه طرف ميگه ظرفيت ٢ يا ٣ هست اكانتش از اين هك شده ها نيست و قانوني هست ؟ !
٢-اگر هك شده باشه و بازي بفروشه بعد چند وقت طرف كه بازي رو خريده بن ميشه ؟ حالا بازي قفل ميشه يا اكانت ؟
٣- اگر اكانت آك بخريم از كجا متوجه شيم هك شده نيست و قانوني هست ؟!
مرسي

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
دوستان اگر یه بازی یک کنسول بخره و بعد اکانتش اکتیو کنه و بعد دوستش اکانتش دانلود کنه و بازی ها شم دانلود کنه اونی که اولین بار تو کنسولش خریده ظرفیت سوم میشه؟
بعد چوری میشه ظرفیت سوم به ظرفیت اول تبدیل کرد؟ یعنی کنسولی که اولین بار بازی خریده ظرفیت اول بشه که اینترنتی نباشه و بازی چک نکنه اصلا همچین چیزی ممکنه؟
اگه ممکنه کامل توضیح بدین واقعا ممنون میشم چون من الان سه تا اکانت بازی خریدم و می خوام بین دوستم شیر کنم می خوام دوستم ظرفیت دوم باشه و من ظرفیت اول میشه همچین چیزی؟
یکی میگفت بری سایت سونی و دی اکتیو کنی و پسورد اکانت عوض کنی ظرفیت اول میشه درسته؟

Velo City

کاربر سایت
Jan 25, 2015
30
دوستان لطفا یه نفر تو پیام خصوصی یه سایت یا یه نفرو به من معرفی کنه ازش خرید کنم.مرسی

پ.خ شد.

- - -ویرایش - - -

دوستان اگر یه بازی یک کنسول بخره و بعد اکانتش اکتیو کنه و بعد دوستش اکانتش دانلود کنه و بازی ها شم دانلود کنه اونی که اولین بار تو کنسولش خریده ظرفیت سوم میشه؟
بعد چوری میشه ظرفیت سوم به ظرفیت اول تبدیل کرد؟ یعنی کنسولی که اولین بار بازی خریده ظرفیت اول بشه که اینترنتی نباشه و بازی چک نکنه اصلا همچین چیزی ممکنه؟
اگه ممکنه کامل توضیح بدین واقعا ممنون میشم چون من الان سه تا اکانت بازی خریدم و می خوام بین دوستم شیر کنم می خوام دوستم ظرفیت دوم باشه و من ظرفیت اول میشه همچین چیزی؟
یکی میگفت بری سایت سونی و دی اکتیو کنی و پسورد اکانت عوض کنی ظرفیت اول میشه درسته؟

دوست عزیز ببینید به صورت کلی شیرینگ به این صورت هست.
میدونید که یک اکانت فقط روی یک کنسول اکتیو میشه و به همین دلیل فقط روی یک کنسول هست که میشه اون رو به صورت افلاین و انلاین بازی کرد.قبل از اپدیت 2.50 کنسول میشد با یک ترفندی بازی رو روی دوتا کنسول اکتیو کرد که به نفر اول ظرفیت اول و نفر دوم ظرفیت دوم و به نفر سوم هم ظرفیت سوم میگفتند.دو نفر اول اکتیو ولی ظرفیت سوم روی همون اکانت و به صورت انلاین بازی میکردند.
الان که شیرینگ دو نفره شده کلا دو ظرفیت وجود داره . ظرفیت اول کسی که اکتیو میکنه و ظرفیت دوم کسی که باید انلاین باشه.
برای تبدیل این دو ظرفیت هم فقط کافیه اکانتی که اکتیو هست رو دی اکتیو کنید و شخص دیگه اکتیو کنه.
این که میگید لایسنس چک نشه امکان نداره و حتما ظرفیت انلاین برای بازی کردن باید برای چند ثانیه به اینترنت متصل بشه.
سایت سونی هم برای قبل اپدیت 2.50 بود که امکان شیر سه نفره وجود داشت و الان نیازی به اون کار نیست.فقط یه نفر اکتیو میکنه و رو اکانت خودش بازی میکنه و یه نفر باید روی اکانت اصلی و با چک شدن لایسنس بازی کنه.

Velo City

کاربر سایت
Jan 25, 2015
30
یعنی نمیشه یکیمون با دیسک بازی کنه یکی ظرفیت دو بشه؟؟؟ پس این که میگن باید اکانت اون یکی رو دانلود کنهو.... چیه؟

با دیسک فقط یک نفر که اونو داره میتونه بازی کنه.
دانلود کردن اکانت و ظرفیت ها مربوط به خرید دیجیتالی از استور هست نه فیزیکی.

Chainsaw1994

کاربر سایت
Nov 30, 2014
174
سلام دوستان ببخشيد من اين سوال تو يه بخش ديگم پرسيدم كسي جواب نداد
من اكانت خودم رو كنسول پرايمري شده الان اگه اكانت شيرينگ بگيرم تروفي ها رو اكانت خودم ثبت ميشه يا نه؟
كلا راهي نيست كه روي اكانت خودم ثبت شه؟

virigil

کاربر سایت
Aug 10, 2012
4
سلام دوستان من اهل انلاین نیستم یا لااقل در حال حاضر نیستم میخواستم از بازیهای آفلاین تحت عنوان ظرفیت 1 ارائه میشه یه 10 تا عنوان تهیه کنم فعلا مشغول باشیم!! لطف کنید کمک کنید یه فروشنده با قیمت مناسب به من معرفی کنید همدان یا تهران باشه البته تو پیام خصوصی ممنون دوستان

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
سلام دوستان. من يه اكانت آكبند ويچر 3 دارم كه ميخوام ظرفيت دومشو بفروشم. خودم ميخوام با ظرفيت يكش بازي كنم، چون فقط آفلاين ميخوام بازيش كنم.

الان سوالم اينه كه چجوري بايد ظرفيت دومشو بفروشم؟ يعني راه كارش چجوريه؟ آخه من تا حالا اينجوري اكانت نفروختم.

آخرین ویرایش:

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سلام دوستان. من يه اكانت آكبند ويچر 3 دارم كه ميخوام ظرفيت دومشو بفروشم. خودم ميخوام با ظرفيت يكش بازي كنم، چون فقط آفلاين ميخوام بازيش كنم.

الان سوالم اينه كه چجوري بايد ظرفيت دومشو بفروشم؟ يعني راه كارش چجوريه؟ آخه من تا حالا اينجوري اكانت نفروختم.
اول خودت دی اکتیو پرایمری کن
بعدش یوز پس رو بده به خریدار و بگو اکتیو پرایمری بکنه بازی رو دانلود بکنه و ریستوری لایسنس بزنه بعدش ساین اوت بشه
این میشه ظرفیت ۲
خودت هم واسه ظرفیت ۱ باید همین کارای بالا رو بکنی منتها بعد از خریدار

Velo City

کاربر سایت
Jan 25, 2015
30
اول خودت دی اکتیو پرایمری کن
بعدش یوز پس رو بده به خریدار و بگو اکتیو پرایمری بکنه بازی رو دانلود بکنه و ریستوری لایسنس بزنه بعدش ساین اوت بشه
این میشه ظرفیت ۲
خودت هم واسه ظرفیت ۱ باید همین کارای بالا رو بکنی منتها بعد از خریدار

اشتباه میگید دوست عزیز.
نباید دی اکتیو کنند خودشون.

- - -ویرایش - - -

سلام.
اول این رو بگم که اگه دوتاتون میخواید اکتیو کنید و رو اکانت خودتون بازی کنید یکیتون اصلا نباید انلاین بشه.و کسی که ظرفیت یک میشه فقط میتونه افلاین بازی کنه.
با این حساب اگه خواستید پ.خ بدید تا راهنماییتون کنم.

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
ببخشید دوستان قبلا این سوالو پرسیدم ولی جواب خوبی نگرفتم
من دوستم رو اکانتش پلاس 3 ماه داره اگه بخوام باهاش شیر کنم چیکار کنم که بتونیم هردومون آنلاین بازی کنیم من با اکانت خودم اونم با اکانت خودش؟

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
اشتباه میگید دوست عزیز.
نباید دی اکتیو کنند خودشون.

- - -ویرایش - - -
شما اشتباه میگید
اگه خودش دی اکتیو نکنه خریدار میشه ظرفیت ۱

- - -ویرایش - - -

ببخشید دوستان قبلا این سوالو پرسیدم ولی جواب خوبی نگرفتم
من دوستم رو اکانتش پلاس 3 ماه داره اگه بخوام باهاش شیر کنم چیکار کنم که بتونیم هردومون آنلاین بازی کنیم من با اکانت خودم اونم با اکانت خودش؟
دوستتون رو بگید اکانتش رو دی اکتیو کنه شما روی کنسول خودت اکانتش رو اکتیو کن و ساین اوت شو .و بعدش برو توی اکانت خودت بازی کن
دوستت هم روی اکانت دی اکتیو شده خودش بازی میکنه
البته اگر دوستت بازی دیجیتالی روی اکانتش خریده باید حتما انلاین بشه واسه لایسنس چک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر