آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

tofane69

کاربر سایت
Aug 10, 2012
145
اگر از تو سایت دی اکتیو ال نکنی مشکلی پیش نمیاد یعنی نمی تونه پیش بیاد سونی دیگه نمی تونی عقلا کاری بکنه و میتونی 2 نفره بدونه دی اکتیو کردن تو سایت استفاده کنی .
نه دوست من سونی اکانت رو بن میکنه نه دستگاه رو بقیه اکانتها رو کاری نداره .
به نظرم نمیشه انقدر قاطع به جمع بندی رسید که نباید از ظرفیت 1 استفاده کرد
سونی اگه بخواد اقدامی بکنه بی برو برگرد به کل اکانت رو BAN میکنه چون کلا" مخالف ولی چیزی که مشخصه دوستان با ورود به اکانت خودشون در سایت سونی میبینند که اکانت بن نشده و سالمه.پس اقدامی از طرف سونی صورت نگرفته و توی ویدئو صفحه قبل هم مشخصه که پیش از این چنین مشکلی توی sharing بوده
خود بنده هم توی این مدت چه قبل آپدیت و چه بعد آپدیت روی کنسولهای زیادی اکانت share کردم و هیچ مشکلی نداشتم (فقط من به هیچ عنوان از ظرفیت 3 استفاده نمیکنم و فقط ظرفیت 1 و 2 رو استفاده میکنم.چه برای خودم و چه برای کسانی که نصب میکنم.فقط بهشون میگم ک به هیچ وجه حتی وارد اکانت هم نشند چه برسه به sign in کردن و... و تا حالا هم اصلا مشکلی نداشتم)
دوستان من تاپیک های زیادی خوندم اما دوتا سوال دارم جوابشو پیدا نکردم :

1- اگه اکانت آکبند بخریم از این دیجیتالی ها بعد دی اکتیو نکنیم و فقط خودمون استفاده کنیم مشکلی پیش میاد ؟
2- اگر کلا مشکلی قراره پیش بیاد امکانش هست اکانت اصلی مون بن بشه ؟
1-دوست عزیز شما بعد از share کردن به هیچ وجه وارد اکانت مورد نظر نشی هیچ مشکلی پیش نمیاد
2-خیر به هیچ وجه اکانت اصلی شما براش مشکلی پیش نمیاد

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سلام
من میخوام با یک غریبه کد ریدیم لست رو ب قیمت ۷۰ تومن بخریم و شر کنیم ایا میشه شر کرد؟؟؟
طبق روش پست اول پیش بریم؟؟

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,999
نام
Mohammad
یه سری از دوستان با بازی بلاد بورن هم به مشکل خوردن.به نظر من بهترین کار خرید بازی ها به صورت دیسکی و بعد فروشش هستش.

Nik-no

کاربر سایت
Jul 28, 2011
236
دقیقا قبول دارم حرفاتون رو ولی دقت کنید از دستگاه شما یوزر رو دی اکتیو میکنید ولی از سایت شما دستگاه رو دی اکتیو میکنید.
منظور من از مثال ظرفیت اول و وارد کردن اکانت در دستگاه مختلف این بود که اصلا ورود به اکانت بعد از دی اکتیو و باقی ماجرا های مشابه بعید به نظر می رسه وفقط سونی داره با گزارش گرفتن از سایتش اکانتها یی که بازی رو خریدن و از طریق سایت دستگاه خودشون رو دی کتیو کردن از کار میندازه

اگر منظورتون از دی اکتیو کردن یوزر از طریق دستگاه پاک کردن یوزر هست باید بگم که بعد از حذف یوزر دیگه شما نمیتونید بازی کنید.
در کل در باب اتفاقات اخیر نمیدونم بخدا چی بگم واقعا گیج کنندست.طی سه چهار روز اخیر از سایتهایی که این مشکل رو مطرح کردن و همینطور از یوتیوب نزدیک 10 گیگ ویدئو گرفتم اما چیز خاصی نفهمیدم.

- - -ویرایش - - -

سلام
من میخوام با یک غریبه کد ریدیم لست رو ب قیمت ۷۰ تومن بخریم و شر کنیم ایا میشه شر کرد؟؟؟
طبق روش پست اول پیش بریم؟؟

دقیقا میتونید.فقط باید اول بازی رو داخل اکانت اول بیارید و بعد مابقی ماجرا.
فقط مراقب باشید اگر دونفر هستید از سایت سونی دی اکتیو نکنید.
اگر هم 3 نفر هستید بهتره بعد از شیر روی کنسول اول حداقل تا آپدیت بعدی به اینترنت متصل نشید.

amirdvb2

کاربر سایت
Dec 7, 2014
106
اگر منظورتون از دی اکتیو کردن یوزر از طریق دستگاه پاک کردن یوزر هست باید بگم که بعد از حذف یوزر دیگه شما نمیتونید بازی کنید.
در کل در باب اتفاقات اخیر نمیدونم بخدا چی بگم واقعا گیج کنندست.طی سه چهار روز اخیر از سایتهایی که این مشکل رو مطرح کردن و همینطور از یوتیوب نزدیک 10 گیگ ویدئو گرفتم اما چیز خاصی نفهمیدم.

- - -ویرایش - - -

اگر هم 3 نفر هستید بهتره بعد از شیر روی کنسول اول حداقل تا آپدیت بعدی به اینترنت متصل نشید.

منظورم دقیقا deactivate کردن user تو دستگاه هست که از حالت primary در میاره و شما فقط میتونید رو همون اکانت بازی کنید به این سونی می گه دی اکتیو کردن یوزر که هر وقت خواستی میتونی برگردونی مثل limited کردن یوزر تو ویندوز هست و به دی اکتیو کردن داخل سایت میگه از کار انداختن یه یوزر به روی همون دستگاه که تا 6 ماه قابل بازگشت نیست وطبق تعاریف خودشون فقط به قوانین خودشون جنبه عملی بخشیدن همین .

با قسمت دوم حرفاتون کاملا موافقم
اگر هم 3 نفر هستید بهتره بعد از شیر روی کنسول اول حداقل تا آپدیت بعدی به اینترنت متصل نشید

tofane69

کاربر سایت
Aug 10, 2012
145
والا واسه من و اونایی که براشون نصب کردم هیچ مشکلی نیست پس منم fact صادر کنم که نه آقا بی برو برگرد برید بگیرید و ظرفیت 1 هم استفاده کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد؟ :D
این که برای یه عده از دوستان هنگام آپدیت, local key ساخته شده توسط اکانت مورد نظر بعد از primary کردن, به هر دلیلی corrupt شده و کنسول نمیتونه اونو بخونه, نمیشه گفت آقا کلا بیخیال!
تو صفحه قبل هم ک ویدئو گذاشتم و دیدید این مشکل پیش از اینم بوده!کلا این مورد تو sharing پیش میاد.

اگر خواستید اکانت بخرید, آکبند بخرید و فقط هم با کسی شیر کنید ک بشناسید.چون اگه یکی از 2 طرف کوچیکترین اشتباهی رو کنه ممکنه باز به مشکل بخورید.کلا هم بیخیال ظرفیت 3 بشید.

Nik-no

کاربر سایت
Jul 28, 2011
236
والا واسه من و اونایی که براشون نصب کردم هیچ مشکلی نیست پس منم fact صادر کنم که نه آقا بی برو برگرد برید بگیرید و ظرفیت 1 هم استفاده کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد؟ :D
این که برای یه عده از دوستان هنگام آپدیت, local key ساخته شده توسط اکانت مورد نظر بعد از primary کردن, به هر دلیلی corrupt شده و کنسول نمیتونه اونو بخونه, نمیشه گفت آقا کلا بیخیال!
تو صفحه قبل هم ک ویدئو گذاشتم و دیدید این مشکل پیش از اینم بوده!کلا این مورد تو sharing پیش میاد.

اگر خواستید اکانت بخرید, آکبند بخرید و فقط هم با کسی شیر کنید ک بشناسید.چون اگه یکی از 2 طرف کوچیکترین اشتباهی رو کنه ممکنه باز به مشکل بخورید.کلا هم بیخیال ظرفیت 3 بشید.

درسته که قبلا بوده اما الان دیگه همگانی شده و نمیشه تصادفی فرضش کرد.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
دوستان من تاپیک های زیادی خوندم اما دوتا سوال دارم جوابشو پیدا نکردم :

1- اگه اکانت آکبند بخریم از این دیجیتالی ها بعد دی اکتیو نکنیم و فقط خودمون استفاده کنیم مشکلی پیش میاد ؟
2- اگر کلا مشکلی قراره پیش بیاد امکانش هست اکانت اصلی مون بن بشه ؟

1 - این اکانت های آکبند معمولا از طریق کردیت کارتهای هک شده خریده میشه و امکانِ Suspend شدن هست ، این آکبند بودن یعنی اینکه فروشنده ظرفیت اول و دوم و سوم رو در اختیار شما قرار میده و به کسِ دیگه ایش نمیفروشه ، به هر حال اگه بعد از اینکه بخرید و روی دستگاه خودت اکتیو کنی دیگه هیچ جوره امکان نداره ریستورلایسنس به مشکل بخوره ، و اگه هم به مشکل خورد بعد از آپدیت که سونی بده ، شما باز میتونی ریستور لایسنس انجام بدی(در صورتی که اکانت هنوز Susped نشده باشه )

2 - نه

Agent ZX

کاربر سایت
May 20, 2014
66
نام
hamidreza
بله شما درست می گید بعد شم غیره قابل پیش بینی امکان داره اکانت ها از کار بیفتن درمورد اکانت های هکی فقط ظرفیت 3امکان بن شدن داره این اتفاقی که افتاده دوستان بعد از ریستور

لایسنس بازی هاشون پریده این یک باگ سونی در حال پیگیریست وبزودی مشکل هل میشه با اپدیت جدید

sigpic108388_2_gif.jpg

فروش PSN کارت

[PSNID]l_R_A_N[/PSNID]

آخرین ویرایش:

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
491
با سلام این اکانت هایی که میفروشن به اسم اکانت اکبند من گرفتم 120 هزار تومان بعد 15 روز هنوز قفل نشده احتمال داره قفل بشه

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,654
نام
Alireza
من چطوری میتونم تشخیص بدم یه بازی شیرینگه 70 یا 60 تومنیاس یا 120 تومنی؟ (اونطوری که خودشون میگن قانونی و پایرت!)

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
491
امکان داره ظرفیت 1 قفل بشه 2و3 امکانش کمتره غیره قابل پیش بینیه

اینم بگم اکانتم رو به کسی ندادم و share نکردم فقط روی کنسول خودم پرایمری کردم

- - -ویرایش - - -

با سلام این اکانت هایی که میفروشن به اسم اکانت اکبند من گرفتم 120 هزار تومان بعد 15 روز هنوز قفل نشده احتمال داره قفل بشه

اینم بگم اکانتم رو به کسی ندادم و share نکردم فقط روی کنسول خودم پرایمری کردم

shahram nvidia

کاربر سایت
Oct 29, 2007
101
نام
شهرام
سلام به همه دوستان ... یه سوالی ک واسم پیش اومده اینه ک اگر من اکانتهای اکبند بخرم و فقط هم خودم استفاده کنم وقتی که تعداد این اکانتها به 16 برسه مجبورم واسه اکانتهای جدید یک از اکانتهای قبلی رو پاک کنم . حالا سوال اینه که اکانتی رو که پاک میکنم رو میتونم دوباره بعدا استفاده کنم و از بازی اون اکانت استفاده کنم یا نه ؟؟؟ یا اینکه با پاک کردن اکانت بازی هم از دست میره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر