آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

سلام دوست عزیز نگران نباش اکانت پاک کنی دوباره میتونی بازی رو بریزی اول دی اکتیو کن بعد اکانت پاکش کن

sigpic108388_2_gif.jpg

فروش PSN کارت

[psnpid]l_R_A_N[/psnpid]

آخرین ویرایش:
دوستان من یک اکانته uk دارم 1 ساله و امروز ی اکانته دیگه ساختم این بار تو us و اما یک سوال مهم دارم....
اکانته uk من الان پلاس داره در واقعه نزدیکه 65 روزی از اعتبارش مونده اما اکانته us من الان که امروز ساختم پلاس نداره میشه راه کاری داره که من پلاس خودم از uk رو به us هم بتونم share کنم و استفاده کنم؟؟؟؟ الان اکانتام جفتشون primary شون رو active کردم.....

البته بگم 14 روز هم پلاس رایگان داره دستگاهم تو اکانته us گویا رو خوده دستگاه بوده و من سال پیش اکانته انگلیس که ساختم از دو روز پلاسه مفته uk استفاده کردم و الان که us ساختم 14 روز هم فهمیدم داره اما نمیخوام استفاده کنم و اگه بشه پلاس خودمو تو خریدو بازی اینا share کنم رو اون یکی اکانتم ...

در واقعه کناره اکانتم تو uk عکسه پلاس هست ولی میرم جابه جا میکنم میرم تو اکانته us اون عکسه به علاوه نیست کناره اکانته us و وقتی تو استور میرم هم مشخصه که پلاسه فعال ندارم .....
اما یک چیز مهم دیگه من میخوام بازی هایه کوچیکه دیجیتالی رو از طریقه us بخرم و از طریقه اکانته انگلیسم بازی کنم و تروفی هاش بره برا uk حساب بشه ....

ی جور توضیح بدین من انجام بدم تا ما هم یاد بگیریم این داستان هایه share رو ....
مرسی..

ببین دوست عزیز اگه اکانت انگلیست پلاس داره با اکتیو کردنش پلاس روی همه اکانت هات شیره میتونی همه بازی هات انلاین بازی کنی ولی نمیتونی ازاکانت امریکا بازی دانلود کنی باید حتمان پلاس امریکا داشته باشی تا بازی دانلود کنی بعد علامت پلاسم روی اکانت امریکات میاد

sigpic108388_2_gif.jpg

فروش PSN کارت

[psnpid]l_R_A_N[/psnpid]

آخرین ویرایش:
یک اکانت تا چند روز باید دوره احتیاطو طی کنه تا از بن نشدنش مطمئن بشیم من یه اکانت اکبند دارم فقط روی کنسول خودم هستش 18 روز گذشته مشکلی براش پیش نیومده اختمال داره براش مشکل پیش بیاد

آقا منو یکی از دوستام یه اکانت جدید ساختیم روش یه دی ال سی خریدیم......حالا دقیقا قدم به قدم باید چکار کنیم که بتونیم هر دومون بازی رو روی اکانت اصلی خودمون بازی کنیم؟؟؟؟

لطفا سریعتر جواب بدین ممنون میشم

دوست عزیز شما اگه بخواین دونفرروی اکانت اصلیت بازی کنی باید شیرینگ سه نفر انجام بدی ولی تا اونجایی من میدونم نفر اول امکان داره بازیش بپره توهمین پست ها شما پست شماره26 برید اموزش هست

sigpic108388_2_gif.jpg

فروش PSN کارت

[psnpid]l_R_A_N[/psnpid]

آخرین ویرایش:
سلام دوستان اگه میشه یه راهنماییم کنید
دوستان منو دوستم بازی dying light رو بصورت اکانت اکبند خریدیم و الان داریم ازش استفاده میکنیم البته با هم نمیتونیم وقتی من بخوام بازی کنم رفیقم باید دی اکتیو کنه و هر وقت رفیقم خواست بازی کنه برعکس.
حالا سوال من اینجاست!
من یکسو پیدا کردم که حاظر شده بازی blood bourn خودش ک اونم بصورت اکبند خریداری کرده با dying light من عوض کنه.اگر طرف اکانتی که بازی bloodbourn داخلش هست و دی اکتیو کنه و یوزر و پسورد اکانت بده به من،من میتونم بازیرو بدون مشکل رو دستگاه خودم اجراش کنم؟؟
مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

دوستان سلام بی زحمت به سوال من جواب بدید...من اگر از اکانتایی که باید انلاین باشی تا لایسنس چک بشه بگیرم بعدش بخام انلاین بازی کنم ولی تو اکانت دیگم پلاس هست میتونم رو این اکانت انلاین بازی کنم یا باید براش پلاس بگیرم

دوستان سلام بی زحمت به سوال من جواب بدید...من اگر از اکانتایی که باید انلاین باشی تا لایسنس چک بشه بگیرم بعدش بخام انلاین بازی کنم ولی تو اکانت دیگم پلاس هست میتونم رو این اکانت انلاین بازی کنم یا باید براش پلاس بگیرم
میتونی داداش مشکلی نداره منم دار بازی میکنم با همین کار

دوستان اکانت آکبند بخرم باید سریع بازی رو دانلود کنم ؟ قبلا ای این ظرفیت های 1 و 2 خریده بودم سر فرصت دانلود کردم مثلا 1 هفته ..

الان خواستم اکانت آکبند بخرم نوشته بود بازی رو سریعاً دانلود و نصب نمایید بعد از دریافت اطلاعات اکانت و تغییر پسوورد

خواستم ببینم داستان چیه ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوستان ارزونترین جایی که بشه ازش کارتهای psn تهیه کرد کجاست میخوام با دوستم دیجیتالی بخریم شیر کنیم.(خرید قانونی)

این اکانتهای اماده که به قیمتهای 120 تا 160 میفروشن نخرید چون همشون غیر قانونی هستن یا اکاتنهای هک شده هستند یا با کارتهای هک شده psn یا غیر قانونی خرید میشن که سونی الان دست به کار شده داره جلوشنو میگیره و هر کس که از این اکنتها برای بازی کردن استفاده کردن رو داره ساسبند میکنه یعنی اکانتشون به باد فنا میره با بازیهاشون.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or