آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
دوستان کسی هست اکانت اکبند خریده باشه یا ظرفیت 2 باشه و با مشکلی مواجه شده باشه ؟ اکانت امریکا رو منظورمه ؟
کلا فقط ظرفیت 1 بودن مشکل داشتن اره ؟ !
ساسپند چطور ؟ ساسپند شدن هم مشکلی به وجود میاره یا فقط دی اکتیو هست ؟

Agent ZX

کاربر سایت
May 20, 2014
66
نام
hamidreza
دوست من این اکانت ها اک بند امریکا که با کریدی کار ت خریداری میشه غیر قابل پیش بینیه که ساسبند بشن درضمن مشکل عدیدی که پیش اومده ظرفیت 1 بازیشون میپره

sigpic108388_2_gif.jpg

فروش PSN کارت

[psnpid]l_R_A_N[/psnpid]

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
دوستان پس با توجه به اینکه الان هر اکانت فقط روی یه دستگاه اکتیو می شه ، اگه من و دوستم یه اکانت آکبند بخریم نمی تونیم هر دو نفرمون بازی کنیم؟؟!!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
دوستان پس با توجه به اینکه الان هر اکانت فقط روی یه دستگاه اکتیو می شه ، اگه من و دوستم یه اکانت آکبند بخریم نمی تونیم هر دو نفرمون بازی کنیم؟؟!!

نه دیگه این قابلیت برداشته شده ، مگه اینکه شما روی دستگاه خودت اکتیو کنی بعد پروفایلی که بازی رو باهاش خریدین رو بدی به دوستت و توی اون اکانت بازی کنه ، که در این حالت هم نمیتونه روی اکانت خودش بازی کنه و تروفی ها روی اکانت اصلی خودش ذخیره نمیشه!

Agent ZX

کاربر سایت
May 20, 2014
66
نام
hamidreza
من به شخصه بازی دیجیتالی روبیشتر میپسندم درضمن شیزینگ دونفره سونی کاملا قانونی بدون مشکل هرچی هست از دیسک فیزیکی خیلی بهتره

sigpic108388_2.gif

آخرین ویرایش:

tofane69

کاربر سایت
Aug 10, 2012
145
همچنان ک بازی های ظرفیت 1 برای من و چندی از دوستان قفل نشده و همیشه هم در حال آنلاین بازی کردنیم :D
اکانت آکبند که میگیرید حتما برید اون اطلاعات ویزا کارتی ک باهاش خرید میشه رو delete کنید.من ک خودم این کارو میکنم و مشکلی هم خدارو شکر نداشتم تا الان

Knacky

کاربر سایت
Mar 2, 2015
40
همچنان ک بازی های ظرفیت 1 برای من و چندی از دوستان قفل نشده و همیشه هم در حال آنلاین بازی کردنیم :D
اکانت آکبند که میگیرید حتما برید اون اطلاعات ویزا کارتی ک باهاش خرید میشه رو delete کنید.من ک خودم این کارو میکنم و مشکلی هم خدارو شکر نداشتم تا الان
دقیقا از کجا باید اطلاعات رو حذف کنیم؟

Nik-no

کاربر سایت
Jul 28, 2011
236

مایی که با psn کارت بازی رو خریدیم و از ویزا کارت استفاده نکردیم و الان قفل شده چه اطلاعاتی رو پاک کنیم؟؟؟

در کل بچه ها به نظرم خرید اکانت اکبند جهت استفاده برای یک نفر به تنهایی باز هم به صرفه هست مخصوصا الان که اکثر فروشنده ها قیمت اکانتهای آکبند رو پایین آوردن و صد در صد پایینتر از این هم خواهد آمد،اکثرا بازیهای ظرفیت اول برای من و دیگران قفل شده و بن کردن اکانت در کار نبوده،و این بدین معنی هستش که به راحتی میشه از اکانتها استفاده کرد فقط نباید دی اکتیو نکرد.یعنی طمع نکنیم که با یک یا دو نفر دیگه شیر کنیم،بازی کنیم تموم که شد همون اکانت رو دومرتبه بفروشیم.اینجوری فکر نکنم ضرر زیادی هم بکنیم.

hektorrr

کاربر سایت
Dec 22, 2013
2
دوستان لطفا راهنماي كنيد اول اين كه از كجا بخرم اكانت ظرفيت ٢يا اكبند لطفا چند سايت يا فرد معتبر معرفي كنيد كدوم اكانت بخرم بهتر ؟؟ بازيم باك نشه و اين كه قيمت ها خيلي بالاس كاش يه جاي بود بشه جد نفر شير كرد باهم من تهران نيستم يه كم قيمت بالاس

tofane69

کاربر سایت
Aug 10, 2012
145
دقیقا از کجا باید اطلاعات رو حذف کنیم؟
یه چیز تابلوییه!همونجایی ک deactive all میکنید باید برید توی تب اطلاعات حساب
بگرد پیدا میکنی
مایی که با psn کارت بازی رو خریدیم و از ویزا کارت استفاده نکردیم و الان قفل شده چه اطلاعاتی رو پاک کنیم؟؟؟

در کل بچه ها به نظرم خرید اکانت اکبند جهت استفاده برای یک نفر به تنهایی باز هم به صرفه هست مخصوصا الان که اکثر فروشنده ها قیمت اکانتهای آکبند رو پایین آوردن و صد در صد پایینتر از این هم خواهد آمد،اکثرا بازیهای ظرفیت اول برای من و دیگران قفل شده و بن کردن اکانت در کار نبوده،و این بدین معنی هستش که به راحتی میشه از اکانتها استفاده کرد فقط نباید دی اکتیو نکرد.یعنی طمع نکنیم که با یک یا دو نفر دیگه شیر کنیم،بازی کنیم تموم که شد همون اکانت رو دومرتبه بفروشیم.اینجوری فکر نکنم ضرر زیادی هم بکنیم.

باور کن بدشانسی آوردید شما اصلا مورد مشابه شما رو ندیدم!
اما چیزی ک هست و همچنان هم معتقدم این یه باگه چون یکی ۲ تا ظرفیت ۲ هم داشتیم ک قفل شده بود ولی با یه ریستور لایسنس حل شده
چون اگه مشکل کلی بود چرا برای امسال من اینجوری نشده!

یه نکته ای هم ک هست، بنده و این دوستانم ک عرض کردم بازیامون قفل نیست، اصلا بازی فیزیکی نداریم! در صورتی ک کسانی ک دیدم براشون مشکلی پیش اومده بازی فیزیکی هم داشتن!البته واقعا نمیدونم اصلا میتونه ربطی داشته باشه به این مشکل یا نه،اما خب هر احتمالی ممکنه

hooman777

کاربر سایت
Dec 14, 2012
167
دوستان لطفا راهنماي كنيد اول اين كه از كجا بخرم اكانت ظرفيت ٢يا اكبند لطفا چند سايت يا فرد معتبر معرفي كنيد كدوم اكانت بخرم بهتر ؟؟ بازيم باك نشه و اين كه قيمت ها خيلي بالاس كاش يه جاي بود بشه جد نفر شير كرد باهم من تهران نيستم يه كم قيمت بالاس
برا منم معرفی کنید ممنون

marcus x360

کاربر سایت
Aug 5, 2011
58
از بازیهای ظرفیت دوم ps4 میشه بک اپ گرفت و دوباره بعد از پاک شدن استفاده کرد یه توضیح کامل بدید جون من شنیدم از ظرفیت دوم میشه ولی 3 و1 نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر