آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

ramin_xone

کاربر سایت
Mar 12, 2015
8
دوستان یه سوال داشتم راجع به این روش. میخواستم ببینم به طور مثال منم اگه active پروفایلمو به یکی از دوستام بدم شنیدم اون میتونه اکانت منو deactive کنه بعد به یه نفر دیگه بده. ایا روشی هست که بشه جلوی این کار گرفت؟

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
از بازیهای ظرفیت دوم ps4 میشه بک اپ گرفت و دوباره بعد از پاک شدن استفاده کرد یه توضیح کامل بدید جون من شنیدم از ظرفیت دوم میشه ولی 3 و1 نمیشه
نیازی به بک اپ نیست.کسی هم که گفته ظرفیت 1 و 3 نمیشه اشتباه گفته چون ظرفیت 2 و 3 هر دو قابلیت نصب مجدد دارند.
هر وقت بازی پاک شد میتونید دوباره وارد اکانت بشید و دانلود و نصب کنید ولی ظرفیت 1 چون به اکانت دسترسی نداره نمیشه.

- - -ویرایش - - -

دوستان یه سوال داشتم راجع به این روش. میخواستم ببینم به طور مثال منم اگه active پروفایلمو به یکی از دوستام بدم شنیدم اون میتونه اکانت منو deactive کنه بعد به یه نفر دیگه بده. ایا روشی هست که بشه جلوی این کار گرفت؟
خیر نمیتونید کاری بکنید ولی این رو بدونید که اگه اون شمارو دی اکتیو کنه شما میتونید بازی های روی اون اکانت رو بازی کنید و مشکل خاصی براتون پیش نمیاد.

amir-cr7

کاربر سایت
Oct 12, 2011
26
نام
amir
سلام دوستان من يه اكانت ساختم روي كنسولم ولي primary نكردمش بعد اكانت دادم دوستم روي كنسول خودش primary كرد الان ميتونيم با هم پلاس شريكي بگيريم يا بازي اينا؟ مشكلي پيش نمياد ؟

Helegast

کاربر سایت
Jan 21, 2014
101
من خواستم اکانتی که روی یک ps4 دیگه اکتیو شده رو روی یکی دیگه اکتیو کنم که ارور داد
نوشت که این اکانت روی یک دستگاه ps4 دیگه فعال شده

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
سلام دوستان من يه اكانت ساختم روي كنسولم ولي primary نكردمش بعد اكانت دادم دوستم روي كنسول خودش primary كرد الان ميتونيم با هم پلاس شريكي بگيريم يا بازي اينا؟ مشكلي پيش نمياد ؟
سلام.
بله میتونید پلاس و بازی ها رو بگیرید ولی شما روی اکانت خودتون باید بازی کنید و برای بازی کردن باید انلاین باشید اما دوستتون اکتیو میکنه و روی اکانت خودش بازی میکنه.

- - -ویرایش - - -

من خواستم اکانتی که روی یک ps4 دیگه اکتیو شده رو روی یکی دیگه اکتیو کنم که ارور داد
نوشت که این اکانت روی یک دستگاه ps4 دیگه فعال شده
خب باید هم همینطور باشه چون یک اکانت فقط روی یک کنسول قابلیت اکتیو شدن داره.

Helegast

کاربر سایت
Jan 21, 2014
101
- - -ویرایش - - -

خب باید هم همینطور باشه چون یک اکانت فقط روی یک کنسول قابلیت اکتیو شدن داره.

پس یعنی طبق پست اول باید اکانت دوستمون رو روی دستگاه خودمون اکتیو کنیم دیگه درسته
از اونجایی که هر اکانت فقط روی یک کنسول اکتیو میشه بنظر شما اجازه میده طرف

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
پس یعنی طبق پست اول باید اکانت دوستمون رو روی دستگاه خودمون اکتیو کنیم دیگه درسته
از اونجایی که هر اکانت فقط روی یک کنسول اکتیو میشه بنظر شما اجازه میده طرف
کسی که اکتیو نکرده باید روی همون اکانت بازی کنه ولی کسی که اکتیو میکنه میتونه روی هر اکانتی بازی کنه.
روشی هست که میشه روی دوتا کنسول اکتیو کرد ولی با اپدیت جدیدی سونی برای بعضی ها مشکل پیش اومده و ممکنه با انجام این کار بازی برای یک نفر قفل بشه.

amin98

کاربر سایت
Feb 27, 2015
4
اقا سلام.
یک سوال من الان میخوام با حساب خودم بازی ها رو دیجیتالی بخرم و میخوام با به 2 نفر دیگر هم بدم باید چه کار کنم لطفا لطفا کامل کامل بگید
پیشاپیش خیلی ممنون.
2.اگر بخوام به یک نفر بدم چطور؟

faceoff98

کاربر سایت
Jul 31, 2014
39
اقا سلام.
یک سوال من الان میخوام با حساب خودم بازی ها رو دیجیتالی بخرم و میخوام با به 2 نفر دیگر هم بدم باید چه کار کنم لطفا لطفا کامل کامل بگید
پیشاپیش خیلی ممنون.
2.اگر بخوام به یک نفر بدم چطور؟
به 2 نفر نمی تونی بدی.یه یک نفر میشه داد اونم باید به اینترنت متصل باشه تا بتونه بازی کنه

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
سلام عزیزان
من و رفیقم یه اکانت ازین ظرفیتب ها خریدیم الان بعد از مدت ها بازی برا رفبقم که ظرفیته شمارهه 1 هستش قفل شده _ اینم بگم فقط ما 2 نفر داشتیم اکانت و )
الان منم اکانت از رو کنسولم دی اکتیو میکنم منم نمیتونم بازی کنم برا منم قفل میشه ولی اکتیو میکنم مشکلی نیست
الان این رفیقه ما چیکار کنه؟
من چیکار کنم؟
اصلا چرا قفل شده بازیهامون؟
امکانش هست این طرفب که اکانت و بهمون داده اکانت و به کسه دیگه ای هم داده باشه؟ یعنی ظرفیته سوم؟

کارایی که موق دانلود بازی کردیم؟
اول رفیقم دانلود کرد شد ظرفیته 1 بعد ریستور لایسینس و زد و دی اکتیو کرد داد یوزر و به من منم به ترتیب همین کارارو کردم با این تفاوت که من دی اکتیو نکردم فقط sign out کردم
الان من دی اکتیو میکنم بازی برا منم قفل میشه
چیکار کنیم؟
منون میشم راهنماییم کنید

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
سلام عزیزان
من و رفیقم یه اکانت ازین ظرفیتب ها خریدیم الان بعد از مدت ها بازی برا رفبقم که ظرفیته شمارهه 1 هستش قفل شده _ اینم بگم فقط ما 2 نفر داشتیم اکانت و )
الان منم اکانت از رو کنسولم دی اکتیو میکنم منم نمیتونم بازی کنم برا منم قفل میشه ولی اکتیو میکنم مشکلی نیست
من چیکار کنم؟
امکانش هست این طرفب که اکانت و بهمون داده اکانت و به کسه دیگه ای هم داده باشه؟ یعنی ظرفیته سوم؟

اول رفیقم دانلود کرد شد ظرفیته 1 بعد ریستور لایسینس و زد و دی اکتیو کرد داد یوزر و به من منم به ترتیب همین کارارو کردم با این تفاوت که من دی اکتیو نکردم فقط sign out کردم
چیکار کنیم؟
منون میشم راهنماییم کنید

حسین جان من که خودم از استور گرفتم روی دستگاه دیگه شیر کردم نه قفل شده نه هیچی اگه از یکی گرفتی که دیگه احتمالش زیاده چون شیر دو نفره مشکل نداره البته فعلا واسه همچین قفلی راه حلی وجود نداره احتمالا رفیقت ضرفیت اوله راستی اگه میبینی دی اکتیو میکنی قفل میفته رو بازیهات یه چیز طبیعیه همه اینجورین ولی اگه واقعا بازی پلمپ بود باید یکیتون اکانت اصلی و دیگری اکانت خودش رو داشته باشه اگه هر دو تاتون اکانت جدا دارید بدون بازی شیر سه نفره شده

faceoff98

کاربر سایت
Jul 31, 2014
39
سلام عزیزان
من چیکار کنم؟

چیکار کنیم؟
منون میشم راهنماییم کنید

عزیز اکانت دوستت دیگه پریده.کاری از دستتون بر نمیاد.شما هم اگه دی اکتیو کنی نمی تونی بازی کنی.

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
سلام عزیزان
من چیکار کنم؟

چیکار کنیم؟
منون میشم راهنماییم کنید
سلام.
هیچ ربطی به این که بازی رو از کی گرفته باشید نداره.
در کل تو این آپدیت جدید سونی یا عمدا خواسته شیرینگ رو برداره یا باگ هست که بعید میدونم.
ظرفیت های یک هم این مشکل رو دارند فقط.
مسلما وقتی دی اکتیو کنید نمیتونید بازی کنید خب.
فروشنده هم اگه اکانت رو به کس دیگه ای داده باشه هم دلیل این امر نیست.
در کل دوستتون باید مثل خود من دور این بازی رو خط بکشه.
موفق باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر