آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

farsham

کاربر سایت
Sep 12, 2014
378
سلام
مهدی جان یه سوال
دیشب دیجیتالی اوردر خریدم
وارد اکانت طرف شدم و اکتیو و تو لایبرری دان رو زدم بعد طرف گفت از psn ساین اوت sign out کن
الان رو دانلوده رو اکانت خودم و مشکلی نداره
فقط امروز خاستم وارد اون اکانت بشم پسووردش عوض شده بود،بطرف گفتم گفت برای نفر دوم باید عوض میکردم
طرف زرنگی کرد؟ کلاه سرمون رفت؟

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
سلام
مهدی جان یه سوال
دیشب دیجیتالی اوردر خریدم
وارد اکانت طرف شدم و اکتیو و تو لایبرری دان رو زدم بعد طرف گفت از psn ساین اوت sign out کن
الان رو دانلوده رو اکانت خودم و مشکلی نداره
فقط امروز خاستم وارد اون اکانت بشم پسووردش عوض شده بود،بطرف گفتم گفت برای نفر دوم باید عوض میکردم
طرف زرنگی کرد؟ کلاه سرمون رفت؟
سلام
خیر.روش کار این هست که باید رمز عوض بشه تا بتونه اکانت رو به افراد دیگه بده و یه دلیل دیگه برا رمز عوض کردن اینه که نفر اول دیگه وارد اکانت نشه چون اگه وارد بشه اتفاقات خوبی نمیوفته.
شما هم نگران نباشید این روش کار هست.

Sent from my GT-S7582

• Like
Reactions: s@eed_ps4

wow.

کاربر سایت
Feb 12, 2012
105
دوستان من از روش اول پست استفاده کردم
ولی خبری از
Activate as primary ps4 نبود!
فقط وقتی میرم تو اکانت خودم این گزینه موجوده!
چرا؟​

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
سلام بر همگی

من امروز Order 1886 رو از طریق Share دونفره نصب کردم نمیدونم چرا Trophy نمیده وقتی تو قسمت تروفی کنسول می بینم تروفی های اوردر نصب شده بگین چرا تروفی نمیده راستی رفتم تویه فروشگاه بازیو

نصب کردن:x

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
اقا میشه این اکانتایی که بازیشو شیر کردیم الان از تو کنسول پاک کنیم؟ اخه اگه قرار باشه برای هر بازی یک اکانت اضافه کنیم که باید کالکشن یوزر جمع کنیم

poori007

کاربر سایت
Dec 31, 2014
91
نام
پوریا
برای شیر کردن واسه نفر دوم یکی گفت باید restore license رو بزنم بعد دی اکتیو کنم از سایت سونی و پسوورد رو عوض کنم بعد بدم نفر بعد. این کارا لازمه؟ اگه نه چی کارا باید بکنم قبل اینکه بدم نفر دوم؟

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
اقا میشه این اکانتایی که بازیشو شیر کردیم الان از تو کنسول پاک کنیم؟ اخه اگه قرار باشه برای هر بازی یک اکانت اضافه کنیم که باید کالکشن یوزر جمع کنیم

خوب اکانت رو حذف کنی بازی هم چون داخل اکانت هست اونم حذف میشه خوب اینم از خصوصیات این روش هستش

- - -ویرایش - - -

برای شیر کردن واسه نفر دوم یکی گفت باید restore license رو بزنم بعد دی اکتیو کنم از سایت سونی و پسوورد رو عوض کنم بعد بدم نفر بعد. این کارا لازمه؟ اگه نه چی کارا باید بکنم قبل اینکه بدم نفر دوم؟
پوریا جان متن این قسمت رو از اول تا آخر بخون همه چیز توضیح داده شده راستی پوریا بازی رو خودت از استور خریدی چون در این صورت کار خاصی نداره وخیلی راحت میتونی رو ی کنسول دوم هم اجرا کنی فقط اول اکانت خودت رو دی اکتیومیکنی و اکانت دوستت ااکتیو باشه و موقعی که رفتی اکانت خودت روی دستگاه دوم اون رو اکتیو میکنی و بازی رو دانلود میکنی

آخرین ویرایش:

poori007

کاربر سایت
Dec 31, 2014
91
نام
پوریا
الان من یه اکانت اصلی دارم ولی بازی رو از یه اکانت دیگه خریدم. اگه اکانت دومیه رو دی اکتیو کنم و sign out شم که بدمش به دوستم از اکانت اصلیم میتونم بازیو انجام بدم آنلاین؟ من متوجه نشدم که آیا رفتن سایت سونی و restore license لازمه یا همون دی اکتیو کردن کافیه؟

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
الان من یه اکانت اصلی دارم ولی بازی رو از یه اکانت دیگه خریدم. اگه اکانت دومیه رو دی اکتیو کنم و sign out شم که بدمش به دوستم از اکانت اصلیم میتونم بازیو انجام بدم آنلاین؟ من متوجه نشدم که آیا رفتن سایت سونی و restore license لازمه یا همون دی اکتیو کردن کافیه؟

اگه از این اکانتهایی هستش که شیری خریداری شدن مربوط به شیر سه نفره میشه که یه کم با شیر دو نفره فرق داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر