آموزش کپی خور کردن PS4 | (پست اول مطالعه شود)

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
هکرها اگر نیاز به اجازه داشته باشن که دیگه هکر نیستند! هک دسترسی غیر مجاز هست و اگر سونی قرار باشه اجازه بده که مجازه دیگه! بیشتر توضیح بده.
هکرها کنسولو هک میکنن
بعد به سونی گزارشش میدن و بابتش پول دریافت میکنن
سونی هم در فریمور بعدی هک رو پچ میکنه
بعد هکر اگر بخواد میتونه به سونی درخواست بده تا روش هک رو منتشر کنه
اگرم سونی اجازه داد منتشر میشه اگر نداد نمیشه که معمولا اجازه میده

البته همیشه اینطور نیست گاهی وقتا هکرا بدون اجازه و پول گرفتنن منتشر میکنن مثل هک 5.05 (فکر کنم 9.00 هم قبل از اجازه سونی منتشر شد)
ولی چند وقتیه اینطوری شده که به نظر من بهتره
چون هم دیگه غیر قانونی نیست و هکرا به دردسر نمیوفتن و هم بابتش پول میگیرن که خودش به هکر انرژی میده که فریمورهای بعدی هم هک کنن

mahdarshab

کاربر سایت
Jun 1, 2008
42
نام
MAH
هکرها کنسولو هک میکنن
بعد به سونی گزارشش میدن و بابتش پول دریافت میکنن
سونی هم در فریمور بعدی هک رو پچ میکنه
بعد هکر اگر بخواد میتونه به سونی درخواست بده تا روش هک رو منتشر کنه
اگرم سونی اجازه داد منتشر میشه اگر نداد نمیشه که معمولا اجازه میده

البته همیشه اینطور نیست گاهی وقتا هکرا بدون اجازه و پول گرفتنن منتشر میکنن مثل هک 5.05 (فکر کنم 9.00 هم قبل از اجازه سونی منتشر شد)
ولی چند وقتیه اینطوری شده که به نظر من بهتره
چون هم دیگه غیر قانونی نیست و هکرا به دردسر نمیوفتن و هم بابتش پول میگیرن که خودش به هکر انرژی میده که فریمورهای بعدی هم هک کنن
نمیدونستم سیستمش عوض شده.

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
کاش xbox one هک میشد ولی انگار همه هکرها دشمن سونی هستند فقط..
بحث دشمنی نیست بحث امنیت هست که بشدت قوی کار شده روی کنسولا ایکس باکس. حتی تو نسل 7 هم ایکس باکس 360 از لحاظ امنیت کنسول بدی نبود نسبت به پلی 3 اما اگر هک و دستکاری سیستمی رو در نظر میگرفتیم، تیم قدرتمندی مثل free60 بود که اون زمان تونست یه هک درست درمون ازش بکشه بیرون البته تا نسخه خاصی از داشبوردش این هکم ممکن بود و بعد دو سال دو نفر از باقی مونده های اون تیم اومدن و یه هک سخت افزاری دیگه دادند براش بیرون.

روی پلی 3 هم که جئو هاتز اومدن جلو

شاید بهترین دوره حضور قدرتمند هکرا همون نسل بود و تقریبا دیگه تو این دو نسل اخیر انچنان هکرا و تیمای قدرتمندی ورود نکردن به صحنه.

• Like
Reactions: blak

abbascfc

کاربر سایت
Sep 28, 2015
8
سلام
وقتی کنسول کپی خور می‌خریم هر دفعه که کنسول رو خاموش روشن میکنیم باید کپی خورش کنیم ؟ یا به صورت کپی خور بالا میاد؟

abbascfc

کاربر سایت
Sep 28, 2015
8
سلام

وقتی کنسول کپی خور می‌خریم هر دفعه که کنسول رو خاموش روشن میکنیم باید کپی خورش کنیم ؟ یا به صورت کپی خور بالا میاد؟

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
بحث دشمنی نیست بحث امنیت هست که بشدت قوی کار شده روی کنسولا ایکس باکس. حتی تو نسل 7 هم ایکس باکس 360 از لحاظ امنیت کنسول بدی نبود نسبت به پلی 3 اما اگر هک و دستکاری سیستمی رو در نظر میگرفتیم، تیم قدرتمندی مثل free60 بود که اون زمان تونست یه هک درست درمون ازش بکشه بیرون البته تا نسخه خاصی از داشبوردش این هکم ممکن بود و بعد دو سال دو نفر از باقی مونده های اون تیم اومدن و یه هک سخت افزاری دیگه دادند براش بیرون.

روی پلی 3 هم که جئو هاتز اومدن جلو

شاید بهترین دوره حضور قدرتمند هکرا همون نسل بود و تقریبا دیگه تو این دو نسل اخیر انچنان هکرا و تیمای قدرتمندی ورود نکردن به صحنه.
اصلا اون دوره یه دوره طلایئ بود در زمینه گیم. رقابت .هک و.....
لعنتی ps3 یجوری هک کردن که تو تاریخ ثبت شد مولتی من .حبیب ‌. ریباگ و..... هرروز یه کاستوم فروم جدید با امکانات فوق العاده میومد یادش گرامی اون زمان بحث قفل بازی های یوبی سافتم بود که سریع هکرا از خجالتش درومدن
الان اصلا خبری نیست حتی بازی های pc هم به زور با تاخیر زیاد هک میشن یا کلا هک نمیشن
خلاصه دیگه باید رفت سمت سرویس های گیم حالا هر کدوم که بهتر بود

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
اگر این دستورات هک نسخه 9 را برای نسخه 9.5 اجرا کنیم ، مشکلی پیش میاد؟؟؟

هیچ فایده ایی نداره چون راهی که باعث هک کنسول میشه توی فریمور 9.5 توسط سونی بسته شده.

سلام دوستان. احتمال داره کنسول بن بشه؟

کنسول برای وصل شدن به psn به آخرین فریمور رسمی نیاز داره پس چون فریمور کنوسل هک شده 9 هست در نتیجه به psn وصل نمیشه و مشکلی پیش نمیاد.

far.gamedesginer

کاربر سایت
Jul 20, 2021
10
سلام دوستان طبق آموزش جیلبریک فریمور ۹ پیش رفتم اما پیغام می ده فلش رو وصل کن هیچ پیغامی نمایش داده نمی شه تا من اوکی رو بزنم و کمی بعد کنسول خاموش می شه. اشکال کار از کجاست؟ و اینکه بار اول اشتباه رفتم یعنی وقتی هنوز وارد هست اکسپلویت نشده بودم فلش رو به ps4 وصل کردم و دستگاه خاموش شد. بعد فلش رو در آوردم و طبق آموزش این بار درست پیش رفتم. اما باز تو اون مرحله که فلش رو باید به دستگاه وصل کنیم هیچ پیغامی نمی ده و دستگاه خاموش می شه.ممنون می شم راهنماییم کنید

far.gamedesginer

کاربر سایت
Jul 20, 2021
10
سلام دوستان طبق آموزش جیلبریک فریمور ۹ پیش رفتم اما پیغام می ده فلش رو وصل کن هیچ پیغامی نمایش داده نمی شه تا من اوکی رو بزنم و کمی بعد کنسول خاموش می شه. اشکال کار از کجاست؟ و اینکه بار اول اشتباه رفتم یعنی وقتی هنوز وارد هست اکسپلویت نشده بودم فلش رو به ps4 وصل کردم و دستگاه خاموش شد. بعد فلش رو در آوردم و طبق آموزش این بار درست پیش رفتم. اما باز تو اون مرحله که فلش رو باید به دستگاه وصل کنیم هیچ پیغامی نمی ده و دستگاه خاموش می شه.ممنون می شم راهنماییم کنید
کسایی که مشکل من رو دارند، با توجه به تحقیقی که کردم ممکنه علتش usb 3 بودن فلش باشه اما من با فلش قدیمی هم مشکلم حل نشد.دستگاه من مدل فته. دستگاه پیغام not supported رو نمی داد که فلش رو دربیارم و حدود بیست ثانیه بعد دستگاه خاموش می شد. کاری که من کردم این بود که منتظر نمی موندم که پیغام رو نشون بده حدود پنج ثانیه بعد از وارد کردن usb فلش رو در می آوردم بعد رو اوکی می زدم و یه بار از اکسپلورر خارج می شدم و دوباره وارد اکسپلورر می شدم و هن رو اجرا می کردم. و دستگاه جیلبریک می شد. به همین راحتی. اگه مشکل من رو داشتید طبق چیزی که گفتم پیش برید و حالشو ببرید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر