آموزش کپی خور کردن PS4 | (پست اول مطالعه شود)

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
سلام،من تونستم کنسول و کامل جیلبریک و فعال کنم،فقط مشکلم این هست که کلا هرجا چه خودمون جیلبریک کنیم و چه تعمیرکار ها اینکار و بکنن هر وقت کنسول و خاموش کنیم این کپی خوری می پره؟چون طی طولانی مدت خب به چورت usb اسیب وارد میشه یکبار هم خواستم disable update کنم کلا دستگاه هنگ کرد و کنترلر هام دیگه کار نمیکردن،ریستارت کردم درست شد
من بیشتر الان نگران پورت usb دستگام هستم
و من قبلا بازی های اورجینال میرفتم بعد که هک اومد بیخیال شدم،به اونا که اسیب و لطمه وارد نمیشه؟
و این ps4 فقط منتظره که من برم تیک اپدیت اتوماتیک و بزنم تا سریع بره اپدیت کنه (که من نمیکنم تا ابد)
من طی جیلبریک که ویدیو هاش توی یوتیوب هست رفتم،منتها یکجا به مشکل خوردم نمیدونم چرا نتونستم توی مرحله اتصال به اینترنت به DNS ای که برای اینترنت سونی میگن وصل بشم،یعنی درست زدم ولی دستگاه بهش وصل نشد،برای همین از وای فای خودم استفاده کردم تا بتونم توی هاست برم
فعلا باید از این روش استفاده کنیم و برای حفاظت از پورت usb هم یه هاب usb به کنسول وصل کن.

ehsanxxx3

کاربر سایت
Aug 30, 2021
11
سلام
من ps4رو 9.60عه و تا فهمیدم 9.00 هک شده رو 9.03 بودم
گلبم گرفت نمتونم بازیم بخرم ☹️
واقعا راهی نیست بشه از 9.60 رفت 9.00?
به هیچ عنوان راهی نیست، تنها راه باقی مونده نسبتا ارزون خرید اکانت هکی هست اگر نمیخوای بازی اورجینال بخری.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام
من ps4رو 9.60عه و تا فهمیدم 9.00 هک شده رو 9.03 بودم
گلبم گرفت نمتونم بازیم بخرم ☹️
واقعا راهی نیست بشه از 9.60 رفت 9.00?

به هیچ عنوان راهی نیست، تنها راه باقی مونده نسبتا ارزون خرید اکانت هکی هست اگر نمیخوای بازی اورجینال بخری.

خیر راهی نیست
اگه بود که همه میرفتن رو 5.05
اما فک کنم اگه یه هارد جدید بگیری و فریمور ریکاوری 9 رو روش نصب کنی شاید بشه

• Like
Reactions: khasanoor4

vampire6666

کاربر سایت
Nov 24, 2019
36
یعنی آپدیت روی سخت افزار هم اعمال میشه؟
چون منظورم این بود که یه هارد خام رو به کنسول وصل کنن و سیستم عامل کنسول رو از نو نصب کنن
دوست عزیز فریمور روی حافظه rom دستگاه میشینه نه هارد

yousef.jns

کاربر سایت
Feb 16, 2019
42
یعنی آپدیت روی سخت افزار هم اعمال میشه؟
چون منظورم این بود که یه هارد خام رو به کنسول وصل کنن و سیستم عامل کنسول رو از نو نصب کنن
اصلا فکرشم نکن. گشتم نبود نگرد نیست ! کل دنیا به همه اینا فکر کردن . نشدنیه. در ضمن ویندوز نیست که با یه هارد عوض کردن بتونی برگردی به عقب ! مثل فریمور بایوس کامپیوتر میمونه که با ویندوز عوض کردن و هارد عوض کردن باز هم تغییر نمیکنه !
تنها کاری که میتونی بکنی یا بفروشی یه دستگاه با ورژن کمتر از 9 بخری یا اینکه بازی اورجینال بخری و صبر کنی چون اگر اکانت هکی بخای بخری مجبوری همیشه دستگاه به روز نگه داری !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر