آموزش کپی خور کردن PS4 | (پست اول مطالعه شود)

Amir._.m

عضو جدید
Apr 14, 2023
1
سلام دوستان خسته نباشید
من ورژن دستگام 10.50 هست برای کپی خور میگن باید 9 باشه چطوری میتونم بیارمش روی 9 یا همون روی 10.50 کپی خور کنم دستگاه رو که بتونم بازی هکی بریزم؟

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,727
نام
وحید
سلام دوستان خسته نباشید
من ورژن دستگام 10.50 هست برای کپی خور میگن باید 9 باشه چطوری میتونم بیارمش روی 9 یا همون روی 10.50 کپی خور کنم دستگاه رو که بتونم بازی هکی بریزم؟
نمیشه باید چند سالی صبر کنی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: THE CORRE

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
کنسول من 10.01 هست
امکانش هست کل هارد کنسول رو فرمت کنم بعد فایل اولیه سیستم ps4 رو از طریقsafe mode بزنم و اخرش هم اپدیت ۹ رو بزنم که بشه کپی خورش کرد؟
اگه به همین راحتی بود که همه انجام میدادن.
هیچ روش دانگریدی وجود نداره وفقط باید منتظر انتشار هک برای فریمور دستگاهت باشی.بهتر هم هست اگه دنبال هکی,آپدیت نکنی.

• Like
Reactions: NHM and pouria.sh

amir hosein 14

کاربر سایت
Feb 4, 2014
212
نام
امیر حسین
سلام دوستان یه سوالی داشتم ممنون می شم جواب بدید:

آیا کپی خور کردن ps4 پرفورمنس دستگاه رو پایین میاره ؟ مثل باعث می شه بازی ها فریم کم تری بدن یا لگ بزنن یا کرش کنن؟

• Like
Reactions: pouria.sh

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,727
نام
وحید
سلام دوستان یه سوالی داشتم ممنون می شم جواب بدید:

آیا کپی خور کردن ps4 پرفورمنس دستگاه رو پایین میاره ؟ مثل باعث می شه بازی ها فریم کم تری بدن یا لگ بزنن یا کرش کنن؟
خیر

yousef.jns

کاربر سایت
Feb 16, 2019
42
سلام وقت بخیر.
چرا پست اول آپدیت نمیشه ؟ خیلی از هاست های هک دیگه باز نمیشه یا ورژن HEN قدیمی هستن. آدرس سایت های جدید بزارید. و اینکه فایل هکی که روی فلش ریخته میشه ظاهرا به روز شده. اونم دوستان اگر دارن لینک بدن که آپدیت بشیم. کلا اگر آدرس سایت و آموزش خارجی آموزش و فایل ها و هاست هارو کسی داره ممنون میشم برام ارسال کنه. سپاس

• Like
Reactions: pouria.sh

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
سلام وقت بخیر.
چرا پست اول آپدیت نمیشه ؟ خیلی از هاست های هک دیگه باز نمیشه یا ورژن HEN قدیمی هستن. آدرس سایت های جدید بزارید. و اینکه فایل هکی که روی فلش ریخته میشه ظاهرا به روز شده. اونم دوستان اگر دارن لینک بدن که آپدیت بشیم. کلا اگر آدرس سایت و آموزش خارجی آموزش و فایل ها و هاست هارو کسی داره ممنون میشم برام ارسال کنه. سپاس

https://karo218.ir
Prb Exploit Menu Essentials + Leeful Offline PS4 Trainer
هاست هک کپیخور پلی استیشن 4 - P30Day PS4 Host
YAEH | Yet Another Exploit Host!
Kameleon PS4 9.00FW AIO Host

فایل فلش رو هم ازین لینک دانلود کنید

• Like
Reactions: THE CORRE

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر