آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام من در اجرای بازی neo contra مشکل دارم اول بازی هنگ میکنه تو رو به خدا کمک کنید با بدبختی از اینترنت گرفتم

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
سلام من در اجرای بازی neo contra مشکل دارم اول بازی هنگ میکنه تو رو به خدا کمک کنید با بدبختی از اینترنت گرفتم

شما وقتی مشکل رو عنوان نکردی چور میتونیم کمکت کنیم عزیز من چیه مشکل شما؟

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
بازی همون اولش هنگ میکنه وقتی میخواد بره تو بازی صفحه سفید میشه و گیر میکنه ورژن 1888 و 2560 رو تست کردم اما نشد

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
بازی همون اولش هنگ میکنه وقتی میخواد بره تو بازی صفحه سفید میشه و گیر میکنه ورژن 1888 و 2560 رو تست کردم اما نشد

کدوم بازی این شکلی هست شما با ورژم 2186 تست کردی؟ در ضمن مشخصات سیستم و تنظیماتت رو هم بگو

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
ورژن 2186 هم امتحان کردم نشد سیستمم اینه
cpu :4200amd
ram 2gb 800
vga 8800gt xfx
تنظیمات رو خودت بگو

آخرین ویرایش:

ahmad3dmax

کاربر سایت
Feb 13, 2007
4
آفا ما هرکاری کردیم این فیلم های خدای جنگ 2 رو نتونستیم رد کنیم بره هی گیر می کنه.بابا یکی یک راهی بلد نیست جلو دست ما بذاره:cursing::angry:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
ورژن 2186 هم امتحان کردم نشد سیستمم اینه
cpu :4200amd
ram 2gb 800
vga 8800gt xfx
تنظیمات رو خودت بگو
شما اول از بازیت image بگیر بعد تو قسمت advanced همه جیرو روی default بزار بعدش با جدیدترین ورژن gsdx رو هم بگیر از اینجا بعد در قسمت cpu همه اعداد رو روی 0 بزار تیک mtgs رو بزن فریم ریت روی normal باشه در قسمت speed hack هم روی x2 بزار vucycle رو وسط بزار
آفا ما هرکاری کردیم این فیلم های خدای جنگ 2 رو نتونستیم رد کنیم بره هی گیر می کنه.بابا یکی یک راهی بلد نیست جلو دست ما بذاره:cursing::angry:

برای رد کردن دمو از این روش استفاده کن
وقتی هنوز فیلم (دمو) در حال پخشه ( و گیر نکرده! بازی) Escape رو بزنید
2. برید به Misc -> Patch Browser -> click on Skip MPEG
3.بر روی patch کلیک کنید. Edit رو فشار بدید و در PlaceToPatch 1 رو قرار بدید و تو بخش enabled هم 1 رو قرار بدید .
4. حالا برید به Misc -> Eneable Patches
حالا هم Run -> Execute رو بزنید و باید وارد مشکل حل شده باشه

argoni

کاربر سایت
Jan 7, 2010
95
سلام.میشه بازی smackdown vs raw 2009 رو باهاش بازی کرد؟

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام من تنظیمات شما رو که گفته بودید انجام دادم بازم نشد

argoni

کاربر سایت
Jan 7, 2010
95
سلام

از این چیز هایی که برای دانلود گذاشتی کدوم ها برای این بازی لازمه که دانلود کنیم؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
از این چیز هایی که برای دانلود گذاشتی کدوم ها برای این بازی لازمه که دانلود کنیم؟

منظورت کدومها هستند که برای دانلود گزاشتم اگه page اول رو میگی بایوس لازم داری و بقیه هم باید دان بشن

argoni

کاربر سایت
Jan 7, 2010
95
اقا نگفتید برای اجرای SMACKDOWN VS RAW 2009چه سیستمی لازمه و باید چه چیزهایی رو دان کنیم؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر