آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

sajisaji

کاربر سایت
Sep 21, 2008
86
آقا من آخرین شبیه ساز +بایوس+plugin+... رو میخام.:( البته در حدود 15...20 مگابایت.:mad: تو رو خدا:((

ببخشید full game آقا این bunnies creed دیگه چیه؟:biggrin1:

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
آقا من آخرین شبیه ساز +بایوس+plugin+... رو میخام.:( البته در حدود 15...20 مگابایت.:mad: تو رو خدا:((

ببخشید full game آقا این bunnies creed دیگه چیه؟
این بچگی های Assassin"d creed هست:laughing::laughing::laughing:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد

دوست عزیز 60 بار این سوالو کردی 100 بار full game عزیز توضیح داد بهت در همین صفحه 2تا از
دوستان لینک جدبد اخرین ورژن pcsx2 9.5 رو گزاشتن زحمت بکشی بگرذی میبینی :cool: این ورژن
جدیدش هست که البته باید pcsx2 9.4 رو داشته باشی که امید است داشته باشی
http://www.4shared.com/account/file/76998550/acf893ae/PCSX2_095_rev_396_PP_rev_471.html
بقیرو از لینک من دان کن

parol

کاربر سایت
Mar 30, 2008
175
سلام من می تنظیمات mortal kombat armagddon می خوام
سیستم cpu : 3.2 2meg cash
ram 1
vga 8400
بازی رو میاره ولی با سرعت خیلی پایین .از بایوس 77001 استفاده می کنم .
یه سوال دیگه چه طوری از فایل iso یا image استفاده کنم . من بازی رو از روی دی وی دی اجرا می کنم . فکر کنم یکی از دلایل اصلی افت سرعت همین باشه
با تشکر از حوصله و صبر شما در پاسخ گویی

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
سلام من می تنظیمات mortal kombat armagddon می خوام
سیستم cpu : 3.2 2meg cash
ram 1
vga 8400
بازی رو میاره ولی با سرعت خیلی پایین .از بایوس 77001 استفاده می کنم .
یه سوال دیگه چه طوری از فایل iso یا image استفاده کنم . من بازی رو از روی دی وی دی اجرا می کنم . فکر کنم یکی از دلایل اصلی افت سرعت همین باشه
با تشکر از حوصله و صبر شما در پاسخ گویی
cpu ت رو حداقل رو 3.4 اورکلاک کن .بعد از vu skip استفاده کن . ترجیحا از پلاگین زیرو جی اس استفاده کن . باید سرعتت بالا بره . (تاپیک چگونگی اجرای سریعتر بازی ها رم بخون)

برای ایمیج گیری از الکل میتونی استفاده کنی . توی امضام چگونگی رایت بازی های پلی 2 هست . توش نحوه ایمیج گیری وجود داره .

در ضمن اخرین ورژن این شبیه ساز )471( vu skip ش خیلی بهینه شده و خیلی خیلی بهتر از قبل کار میکنه .این هم مدنظرت باشه (تاپیکی که گفتم رو حتما بخون )

parol

کاربر سایت
Mar 30, 2008
175
ایمج رو می تونم بگیرم چه جوری ازش استفاده کنم ؟

parol

کاربر سایت
Mar 30, 2008
175
همه چیز حل شد .تونستم با iso فایل اجراش کنم ولی بعد از دموی اول بازی که یه لاشخور بالای سر یه جنازه است یکدفعه فریم ریت می ره 120 تا بعد هنگ می کنه چی کارش کنم ؟

Ashkan#90

کاربر سایت
Jun 3, 2008
506
نام
اشكان
آقا میشه یکی به من بگه که چرا این Rev های جدید 396 اینقدر کند شده، اون 396X3 خیلی سریع تره ( حدو 3 برابر). اگه هم فقط واسه من اینطوریه که بگین ...

سیستمم هم اینه :
cpu: Intel E6420 2.13 core 2 duo
ram: 2GB 667
GPU: Nvida GeForce 8500 GTX
mother board: gigabyte: P35 DQ6

در ضمن اگه میشه روش اور کلاک کردن سیستمم هم بهم بگین یا یه لینک آموزش کامل اور کلاک با این مادر بورد رو بهم بدین چون خودم با سرچ به نتیجه نرسیدم.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
همه چیز حل شد .تونستم با iso فایل اجراش کنم ولی بعد از دموی اول بازی که یه لاشخور بالای سر یه جنازه است یکدفعه فریم ریت می ره 120 تا بعد هنگ می کنه چی کارش کنم ؟

;) خودمونیما بد گرفتی مارو و قتی این اشکال پیش میاد باید دز تنظیماته advanced رو جابه جا کنی و یا دز speed hsck دو تیک اولو خاکستری کنی

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
اقا اگه می شه یکی به ما کمک کنه!
من لینکی که دوست عزیزمون master داده بود رو دانلود کردم!ولی اطلاعاتم خیلی کمه!:-":confused:
دو ستان گفته بودن باید ورزن 94. هم داشته باشی لطفا یکی برام می ذارتش؟؟!!!:love::love::blushing:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر