آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
آقا میشه یکی به من بگه که چرا این Rev های جدید 396 اینقدر کند شده، اون 396X3 خیلی سریع تره ( حدو 3 برابر). اگه هم فقط واسه من اینطوریه که بگین ...

سیستمم هم اینه :
cpu: Intel E6420 2.13 core 2 duo
ram: 2GB 667
GPU: Nvida GeForce 8500 GTX
mother board: gigabyte: P35 DQ6

در ضمن اگه میشه روش اور کلاک کردن سیستمم هم بهم بگین یا یه لینک آموزش کامل اور کلاک با این مادر بورد رو بهم بدین چون خودم با سرچ به نتیجه نرسیدم.

دوست عزیز x3 داستان سوای PP396 هست و از نظر برنامه نویسی با هم فرق دارن البته اینقدر تفاوت هم ندارن ولی خوب PP 396 هم سازگار تر هست نسبت به X3 و الان اگه شما تنطیماته PCSX2 رو درست استفاده کنی سرعتت بالاتر از X3 هم میشه البته PP 396 خیلی پیچیده تر و زظریفتر شده که باید روش کار کنی تا به FRAME دلخواه برسی در ضمن سعی کن
از OVERCLOC هم استفاذه نکنی حداقل برای PCSX2 چون به SYSTEME فشار میاد اگه بازیو
رو تنظیمات میخوای بگو من و بچها کمکت میکنیم ;)

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
اقا اگه می شه یکی به ما کمک کنه!
من لینکی که دوست عزیزمون master داده بود رو دانلود کردم!ولی اطلاعاتم خیلی کمه!:-":confused:
دو ستان گفته بودن باید ورزن 94. هم داشته باشی لطفا یکی برام می ذارتش؟؟!!!:love::love::blushing:

بیا رفیق اینم از لینک دانلودش http://www.pcsx2.net/downloads.php البته در زیرش ورژن جدیده PCSX2 PLAYGRUND هم هست اونو دان کنی بهتره و در زیر هم لینک پلاگینه جدیده هست دان کن GSDX 1.12
http://www.pcsx2.net/downloads.php?p=plgn

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
بیا رفیق اینم از لینک دانلودش http://www.pcsx2.net/downloads.php البته در زیرش ورژن جدیده PCSX2 PLAYGRUND هم هست اونو دان کنی بهتره و در زیر هم لینک پلاگینه جدیده هست دان کن GSDX 1.12
http://www.pcsx2.net/downloads.php?p=plgn
دوست خوبم هر دو تاش رو دان کردم ولی می گم که اطالاعاتم کمه اگه بگی باید چی کار کنم واقعا ممنونت می شم!!!:love::blushing::love:

Ashkan#90

کاربر سایت
Jun 3, 2008
506
نام
اشكان
دوست عزیز x3 داستان سوای PP396 هست و از نظر برنامه نویسی با هم فرق دارن البته اینقدر تفاوت هم ندارن ولی خوب PP 396 هم سازگار تر هست نسبت به X3 و الان اگه شما تنطیماته PCSX2 رو درست استفاده کنی سرعتت بالاتر از X3 هم میشه البته PP 396 خیلی پیچیده تر و زظریفتر شده که باید روش کار کنی تا به FRAME دلخواه برسی در ضمن سعی کن
از OVERCLOCK هم استفاذه نکنی حداقل برای PCSX2 چون به SYSTEM فشار میاد اگه بازیو
رو تنظیمات میخوای بگو من و بچها کمکت میکنیم ;)

قبلان بهتر بود از وقتی که Play ground شده تقریبا سرعتش نصف شده، چون او گزینه ی Dual core رو از قسمت CPU حذف کردن ... واسه شما هم نسبت به نسخه های قبل از PG همینطوره ؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
دوست خوبم هر دو تاش رو دان کردم ولی می گم که اطالاعاتم کمه اگه بگی باید چی کار کنم واقعا ممنونت می شم!!!:love::blushing::love:

عزیز من از چه نظر اطالاعاتت کمه پلاگین gsdx رو کپی کن دز قسمت پلاگینها الان نمیدونم pcsx2 9.4 رو دان کردی یا pcsx2 9.5 playgrund رو که بهتره 9.5 رو دان کنی 9.4 رو هم دان کردی عیب نداره ورژن جدیدیرو که master جان داد دان کرذی copy کن تو جایی که 9.4 هست بایوس هم دز پوشه bios و همین مشکلی بوذ بگو

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
عزیز من از چه نظر اطالاعاتت کمه پلاگین gsdx رو کپی کن دز قسمت پلاگینها الان نمیدونم pcsx2 9.4 رو دان کردی یا pcsx2 9.5 playgrund رو که بهتره 9.5 رو دان کنی 9.4 رو هم دان کردی عیب نداره ورژن جدیدیرو که master جان داد دان کرذی copy کن تو جایی که 9.4 هست بایوس هم دز پوشه bios و همین مشکلی بوذ بگو
همه ی این کار هایی رو که گفتی کردم و pcsx2 playgrund هم دانلود کردم!
ولی چنین اروری رو میده:
this application has failed to start because gnu-gettext.dll was not found...
ویندوزم هم ویستا هست.:confused:

آخرین ویرایش:

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
خوب من . پک شبیه ساز خودمو اپلود کردم (مال 1 ماه پیش فکر کنم ) اپلودش طول کشید.اخرین بایوس ها پلاگین ها با اخرین بیلد اون زمان هست (319). تورنت اپلودش کردم که تا ابد بمونه :D . با بیت تورنت دنلود کنید. تنها لازمه ورژن جدید برنامه رو کپی کنید تو پوشه با اخرین پلاگینهای گرافیکی (GSDX) .. ورژن X3 هم فراموش نشه .(بعدا اپلود میکنم )
(ورژن بروز شبیه ساز با پلاگینهای جدید هم دارم اپلود میکنم )
------------------
http://bazicenter.com/forums/attachment.php?attachmentid=5814&d=1230053729
بعد اینو بخونید #1 و اینو #19
اینم اخرین ورژن پلاگین GSDX هست rev 880 GSDX 1.12 (1.13).7z خواستی دنلود کن .

نکته این که اون فایل تورنتی که بهت دادم رو وقتی دنلود کنی و اکسترکت کنی برای شبیه سازی آمادست دسته ها و خلاصه همه چیزش تنظیم شدست . برای گرفتن فریم بیشتر یه بیلد دیگه با نام X3 v, رو که تو پست 19 معرفی کردم دنلود کن و تو پوشه شبیه ساز کپی کن و اکثر بازیهاتو با اون اجرا کن (هر چند با بیلد های دیگه ای هم که تو این پک هست میتونی اینکارو بکنی اما با خودته که ببینی با کدوم سرعت بیشتری میگیری .)

تنظیمات دسته به این شکله (خودت میتونی عوضش کنی )
4 جهت رو کیبرد مربع و مثلث و ضربدر و دایره هستن (مثل خود دسته که بالا مثلثه . جهت بالا هم میشه مثلث . جهت پایین کار ضربدر رو انجام میده و جهت چپ کار مربع و جهت راست هم کار دایره رو ) L1وR1 شیفت و کنترل سمت راست هستند و L2وR2 شیفت و کنترل سمت چپ . WASD هم جهت های معمولی دسته هستند . W جهت بالا A جهت چپ S جهت چپ , ِو D هم جهت راست .
کلید ها IJKL هم شوک سمت راست رو شبیه سازی میکنند و کلید های 8456 هم شوک سمت چپ رو (آنالوگ سمت چپ )
باهاش ور بری متوجه میشی چجوریه .

اگه سوالی بود در خدمتم

Attachments

• +-Demonoid.com-+_FULL_Pcsx2_0_9_5_package_with_all_of_bioses_and_plugings_so_far_6454799.1176.zip
    5.4 KB · مشاهده: 0
آخرین ویرایش:

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
قبلان بهتر بود از وقتی که Play ground شده تقریبا سرعتش نصف شده، چون او گزینه ی Dual core رو از قسمت CPU حذف کردن ... واسه شما هم نسبت به نسخه های قبل از PG همینطوره ؟
در تایید صحبت های فرهاد جان . باید بگم 1.ایمن ورژن های pp در جهت بهینه شدن پیش میرن و در این بین بعضی بخش ها عالی میشن اما بعضی از بخش ها بهم میریزه سرعت بعضی بازیها بیشتر و بعضی ها کمتر بعضی بازیهای اجرا میشن (برای اولین بار) و بعضی دیگه برعکس . مثال میزنم . مثلا VUskip تقریبا داره بطور عالی تو ورژن 471 کار میکنه و پرش ها ناخواسته دیگه نداریم اما توx3 چون قدیمی این مشکل رو داریم(بروز نبئدن)...
اگه زیاد از تنظیمات سر در نمیارید و بازیتون قابل اجراست بچسبید به x3 و در این بین با ورژن های جدید هم سروکله بزنید . خلاصه کلام این که اینها وجود دارن تا یک سری نیاز ها برطرف بشه . :love:

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
اقایون اساتید :
من خیلی وقته که دیگه ورژن جدیدارو دان نمیکنم و خبری هم ندارم ازشون
اگه ورژن های جدیدی اومد که شد باهاش GoW1 رو با فریم خوبی بازی کرد خبرم کنه
ممنون

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
همه ی این کار هایی رو که گفتی کردم و pcsx2 playgrund هم دانلود کردم!
ولی چنین اروری رو میده:
this application has failed to start because gnu-gettext.dll was not found...
ویندوزم هم ویستا هست.:confused:
البته این فایل تو خوده برنامه بایذ باشه این error میده عجیبه :confused: بیا اینم از اون فایل ;)

Attachments

• gnu_gettext.rar
    6.7 KB · مشاهده: 0

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
اقایون اساتید :
من خیلی وقته که دیگه ورژن جدیدارو دان نمیکنم و خبری هم ندارم ازشون
اگه ورژن های جدیدی اومد که شد باهاش GoW1 رو با فریم خوبی بازی کرد خبرم کنه
ممنون

ورژنهای جدیدش که خیلی اومد full game جان در مورد gow1 هم باید تنظیماتت درست باشه متاسفانه باید برای به دست اوردن فریم خوب بایذ یه ساعت ور بری من دارم رو تنظیماته gow1 کار
میکنم اگه به نتیجه رسیدم میگم لینکهای جدیدو master عزیز لطف میکنه میزاره

parol

کاربر سایت
Mar 30, 2008
175
رو مورتال کمباد آرماگدون هم می تونی کار کنی ؟ من هر کاری می کنم فریم از 13 تا موقع بازی بالا تر نمی ره . صدا هم افتضاحه . هر چی بگی دانلود کردم . ؟؟:confused:

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
رو مورتال کمباد آرماگدون هم می تونی کار کنی ؟ من هر کاری می کنم فریم از 13 تا موقع بازی بالا تر نمی ره . صدا هم افتضاحه . هر چی بگی دانلود کردم . ؟؟:confused:
سی پی یوت چنده

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر