آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
وقتي صفحه بزرگ است چجوري بايد خارج شيم ونميشه وسط بازي استپ بزنيم و تنظيمات را دستكاري كرد بهترين تنظيمات با بيلد 1192 براي كشتي كج 2009و فوتبال 2009
در تنظیمات SPEED HACK گزینه Escape hack-use esc key to fully exit pcsx2رو تیکش رو بزنی میاد بیرون همت به خرج بدید این که سوال نداره
كسي نميخواد بازيها pes2009 smack down2009 fifa street2 را بازي كنه و تنظيمات بذاره واقعا جاي تعجب داره
عزیز من هر کی به یه چیزی علاقه داره و همه مثل شما به فوتبال علاقه ندارن برو pcش رو بازی کن راحت smack down هم تنظیمات گزاشتیییییییییم
برنامه هاي كه سرعت فريمها را زياد ميكند بذاريد
منظورت چیه ؟ چه برنامهای میخوای virtula studio 2008 رو دان کن نصبش کن پستات رو هم تو یک پست بده

سلام بازم به برو بچ اینم از پچهای چندتا بازی که امیدوترم بدرتو بخوره :biggrin1:;)

اینم برای بازی GOW1
d6385328.pnach

این برای بازیه Tekken 5

652050D2.pnach

اینم برای بازی Devil May Cry 2

6D9F918C.pnach

اینم برای بازی Monster Hunter
6E8BAF03.pnach

اینم از بازی SILEN HILL ORIGINS
silen hill origin patch

اینم از بازی Kingdom Hearts SLUS
0F6B6315.pnach

در تنظیمات SPEED HACK گزینه Escape hack-use esc key to fully exit pcsx2رو تیکش رو بزنی میاد بیرون همت به خرج بدید این که سوال نداره

عزیز من هر کی به یه چیزی علاقه داره و همه مثل شما به فوتبال علاقه ندارن برو pcش رو بازی کن راحت smack down هم تنظیمات گزاشتیییییییییم

منظورت چیه ؟ چه برنامهای میخوای virtula studio 2008 رو دان کن نصبش کن پستات رو هم تو یک پست بده
پس اين نرم افزار بايد چيكارم كنم virtula system 2008 returnil گفته بودي نصب كن

چرا مسخره ميكني واقعا متاسفم به جاي راهنمايي ..............
ايشون مسخرتون نكردن و كاربرد اون همينه كه گفتن و اگر ميخواهيد فريم بيشتر بگيريد بايد خود شبيه ساز رو دست بزنديد.

در ظمن به بچه ها هم يك مقدار رحم كنيد:eek:

ببینم مشکل داری تو؟ یا نمیفهمی بهت گفتم فقط نصبش کن چرت وپرت چرا میگی :evil:
عزيزم من از شما سوال كردم كه نرمافزاري نصب كنم كه سرعت فريم را بالا ببرد شما فقط اسم يكي را گفتيد اون يكي را نگفتيد اين returnil virtual system2008 را دان كردم حالا بايد چيكار كنم ايا براي بازي بايد on كنم يه راهنمايي كنيد و اخرين ورژن VISUAL STUDIO 2008 را بذار
قبلا به شما گفته بودم يه اموزش درباره اين شبيه ساز بذاريد شما به اين سوال من جواب نداديد يك بار توضيح بده يه عمر راحت باش مثلا سيستم من دو هسته اي است از چي استفاده كنم بهتره يا رم من پايين است چيكار كنم يا درباره shader render sse3 sse4

اميدوارم ناراحت نشده باشي موفق باشي كمتر خودتو و من را ناراحت كن

مشخصات سيستم من

ram 2gig

main board
vga nvida geforce 8600 gt
cpu intel core 2 duo cpu 4500 2.2oghz

آخرین ویرایش:
سلام به تمام دوستان عزیز

کسایی که با بازی Tekken و Kombat مشکل دارند این ورژن pcsx2 رو از اینجا دانلود کنند.

من بدون گرفتن Image از DVD بازی و به صورت Real Time بازی کردم که حدود 42 فریم واقعی داشتم.با SSE2.اگر شما از DVD یک Image بگیرید،حدود 7 یا 8 فریم بالاتر میرید.

لطفا به تنظیمات دست نزنید و فقط بازی رو اجرا کنید.

این ورژن بهترین و سریع ترین ورژن حال حاظره.فکر کنم دیگه اعصاب خوردی های بچه های زحمت کش این فروم تموم شد.من این ورزن رو روی متالگیر 3 و تیکن و کامبت تست کردم که سرعت فریم عالی بود.لطفا کسایی که بازی های دیگه دارند روی این تست کنند.مثل GOD OF WAR و فاینال فانتزی.
حجم این بسته 10.5 مگابایت

خبرشو بهم بدید

عزيزم من از شما سوال كردم كه نرمافزاري نصب كنم كه سرعت فريم را بالا ببرد شما فقط اسم يكي را گفتيد اون يكي را نگفتيد اين returnil virtual system2008 را دان كردم حالا بايد چيكار كنم ايا براي بازي بايد on كنم يه راهنمايي كنيد و اخرين ورژن VISUAL STUDIO 2008 را بذار
قبلا به شما گفته بودم يه اموزش درباره اين شبيه ساز بذاريد شما به اين سوال من جواب نداديد يك بار توضيح بده يه عمر راحت باش مثلا سيستم من دو هسته اي است از چي استفاده كنم بهتره يا رم من پايين است چيكار كنم يا درباره shader render sse3 sse4

اميدوارم ناراحت نشده باشي موفق باشي كمتر خودتو و من را ناراحت كن

مشخصات سيستم من

ram 2gig

main board
vga nvida geforce 8600 gt
cpu intel core 2 duo cpu 4500 2.2oghz
شما سیستمت خوبه و از gsdx ssse3 استفاده کن که cpu ت قابلیتش رو داره و از pixel shader 3 هم باشه شما نمیتونی از sse4 کار بکشی در مورد برنامه ای که گفتم خودش auto عمل میکنه نیازی به کاری نیست . نوع frame limit در تنظیمات cpu رو روی normal بزار و اولی رو مثلا 999 , دومی 0 , سومی 1 , و چهارمی 3 اینا تنظیمات منت هست و خوب فریم میگیرم و در کل نرم افزاری نیست که بتونه بطور مستقیم سرعت رو بالا ببره و همین سیستم شما خوبه

این ورژن بهترین و سریع ترین ورژن حال حاظره.فکر کنم دیگه اعصاب خوردی های بچه های زحمت کش این فروم تموم شد.من این ورزن رو روی متالگیر 3 و تیکن و کامبت تست کردم که سرعت فریم عالی بود.لطفا کسایی که بازی های دیگه دارند روی این تست کنند.مثل GOD OF WAR و فاینال فانتزی.
حجم این بسته 10.5 مگابایت

خبرشو بهم بدید
در مورد FF ها که دیگه مشکلی نداره برنامه و راحت میاد GOW رو چیشو میخوای

این برنامه به خوبی کار میکنه، و من تمام Resident Evil هارو روش اجرا کردم، بدون مشکل، ولی چه خوب میشه که نسخه نهایی این برنامه و بیلد و پلاگین و بایوس ها که برنامه رو بدون مشکل تو سیستم همه اجرا میکنه رو تو یه تاپیک یا در ارسال نهایی معرفی کرد، که اینجوری دوستان دنبال فایل ها نگردن و به مشکل بربخورن.

ممنون

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or