آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
اقاي كلنگ عدالت چرا نسيه جواب ميدي بهترين تنظيمات براي بازيهاي pes2009 smack down 2009 fifa street2
از چه پلاگيني استفاده كنم كه بهترين كيفيت و سرعت بده

اين بيلد 1159 كه ميگن كجا است

پسر خوب صد بار تنظیماتش رو گزاشتم از ورژنهای جدیدتر استفاده کن مثل PCSX2 1178_1168 که پلاگینهاش به روز شده و سرعتش هم بیشتره که در صفحه اول موجوده به خودت زحمت بدی پیدا میکنی

آخرین ویرایش:
عزیز من اون بیلد اون موقع جدید و خوب بود چه ربطی داره هر چند روز یه بار ورژن جدید میاد که نسبت به بیلد قبلی تغییراتی کرده که میزاریم هر کدوم بهتر بود رو بچها بازی کنن البته بیلدهای جدید بهتر میشن که بد نمیشن :confused:
الان از كدام بيلد استفاده كنم كهبهتر است در ضمن بازيهاي pes 2009 fifa street را كند و تصويرش خراب است ممون ميشم توضيح بدي با تشكر از شما

الان دارم pes2009 بازي ميكنم قبل از fps يه عدد 40 زده بعد داخل پرانتز تا 80 ميره كدام فريم است و سرعت خيلي پايين است

در هر كدام از اين پلاگين ها 2تا پلاگين است pcsx2-r1167 pcsx2-sr9-r4 است از كدام استفاده كنم بعد داخل كادر ابي بقيه گزينه چي هستند

سلام و خسته نباشید به همه دوستان مخصوصا به جناب Kolange Edalat که این تاپیک رو راه انداخت، من با این نرم افزار کار کردم، خیلی نرم افزار جالبیه و با کمک دوستان راحت بازی ها اجرا میشن، من تعدادی بازی باهاشون اجرا کردم ولی مشکل اینجاست که سرعت بعضی از بازی ها خیلی پائینه و حتی لرزش تصویر هم داره، و بعضی مواقع داخل بازی نمیره و هنگ میکنه، میخواستم بدونم مشکل کار از کجاست، من تنظیمات خاصی انجام ندادم، فقط تنظیمات گرافیک و iso و کارت صدا رو زدم همین، اگر با بیلد یا تنظیمات خاصی این مشکل من حل میشه ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

اگر فایل جدیدی هست هم معرفی کنید، یعنی من فقط فایل های صفحه اول رو دانلود کردم، با یه سری بایوس قدیمی که خودم داشتم، اگر چیزی باید اضافه کرد لطفا بگید.

ممنون

اقاي كلنگ عدالت چرا نسيه جواب ميدي بهترين تنظيمات براي بازيهاي pes2009 smack down 2009 fifa street2
از چه پلاگيني استفاده كنم كه بهترين كيفيت و سرعت بده

اين بيلد 1159 كه ميگن كجا است

برا تنظيمات دقيق Smack down 2009 به اينجا مراجعه كن. (با 92% اجرا يني تقريبا فول) اين بازي با ورژنهاي جديدتر خوب اجرا نميشه

كدوم صفحه؟ كدوم كد؟ :confused:
بازم نگفتي كلنگ جان

سلام و خسته نباشید به همه دوستان مخصوصا به جناب Kolange Edalat که این تاپیک رو راه انداخت، من با این نرم افزار کار کردم، خیلی نرم افزار جالبیه و با کمک دوستان راحت بازی ها اجرا میشن، من تعدادی بازی باهاشون اجرا کردم ولی مشکل اینجاست که سرعت بعضی از بازی ها خیلی پائینه و حتی لرزش تصویر هم داره، و بعضی مواقع داخل بازی نمیره و هنگ میکنه، میخواستم بدونم مشکل کار از کجاست، من تنظیمات خاصی انجام ندادم، فقط تنظیمات گرافیک و iso و کارت صدا رو زدم همین، اگر با بیلد یا تنظیمات خاصی این مشکل من حل میشه ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

اگر فایل جدیدی هست هم معرفی کنید، یعنی من فقط فایل های صفحه اول رو دانلود کردم، با یه سری بایوس قدیمی که خودم داشتم، اگر چیزی باید اضافه کرد لطفا بگید.

ممنون

آخرين ورژن برنامه با پلاگينهاي روزش رو از اينجا بگيريد. برا اينكه اين تاپيك خيلي شلوغ نشه فقط تنظيمات بازيها رو از اين تاپيك بگيريد

من هر كاري كردم نتونستم سرعت بازي در pes2009 fifa street2 را زياد كنم سرعت خيلي افتضاع است

واقعا خندهاور است شما ميگيد بهترين بيلد 1159 است بعد بيلد1176 را را معرفي ميكني
دوست من این شبیه ساز در حال توسعه هست و هر بار تغییرات زیادی در هر بیلدش میدن! بعضی از بیلد ها خیلی خوب میمونن و تا مدتها ما از اونها استفاده میکنیم اما از بیلد های جدید هم استفاده میکنیم تا ببینیم آیا بازی خاصی سریعتر یا بهتر اچرا میشه یا نه ! برای همین هم هست که ما هر چند روز یه بیلد دیگه میزاریم .
در مورد این بیلد من خودم بازی هام رو با این بیلد و بیلد 1165 اجرا میکنم! چون مچ ترن با بازی های من

=================
در ضمن د رمورد بیلد جدیدی که دادم! از vuskip استفاده نکنید! باعث اشکال میشه ( چون اینا اینو از تو بیلد رسمی برداشتن ! کلا الگوریتمو عوض کردن .)
این بیلد اسپید هکش بیلت این هست! اصطلاحا یعنی خودکار بسته بازی شبیه سازی رو بهینه میکنه!
بین سه تا بازی من دو تا رو نفله کرد یکی رو کمی سرعت داد (بلادی رور سرعتش بیشتر شد )

Pcsx2-r1183.7z
خبر جدید اینکه جک استین اسپید هک جدید که کاتن وایب ساخته بود! رو خیلی بهتر کرد! بسیار بهینه تر شده . الان .

آخرین ویرایش:
سلام من میتونم با این شبیه ساز بازی های زیر را اجرا کنم؟مخصوصا بازی PREDATOR ؟

PREDATOR : CONCRETE JUNGLE

MORTAL COMBAT : ARMAGEDON

MORTAL COMBAT : DESEPTION

MORTAL COMBAT 2 : SHAOLIN MONKS

RESIDENT EVIL : OUTBREAK 1

RESIDENT EVIL : DEAD TO AIM

RESIDENT EVIL : CODE VERONICA 2

RESIDENT EVIL : CODE VERONICA X 1

DEVIL MAY CRY 1

DEVIL MAY CRY 2

DEVIL MAY CRY 3 : DANTE`S AWAKENING

منتظر جوابتان هستم باتشکر...

آخرین ویرایش:
سلام من میتونم با این شبیه ساز بازی های زیر را اجرا کنم؟مخصوصا بازی PREDATOR ؟

PREDATOR : CONCRETE JUNGLE

MORTAL COMBAT : ARMAGEDON

MORTAL COMBAT : DESEPTION

MORTAL COMBAT 2 : SHAOLIN MONKS

RESIDENT EVIL : OUTBREAK 1

RESIDENT EVIL : DEAD TO AIM

RESIDENT EVIL : CODE VERONICA 2

RESIDENT EVIL : CODE VERONICA X 1

DEVIL MAY CRY 1

DEVIL MAY CRY 2

DEVIL MAY CRY 3 : DANTE`S AWAKENING

منتظر جوابتان هستم باتشکر...

تنظيمات رو تاپيك مستر عزيز مطرح كنيد

Public Beta 1190

با سلام.سايت رسمي pcsx2 هم بيلد 1190 رو در سايت اصلي براي دانلود عموم قرار داد.

http://www.pcsx2.net/downloads.php?p=publicbeta

PCSX2 Beta 1190

[ 0 Downloads ]

DOWNLOAD [ 642KB

Pcsx2 beta 1190

Changelog
- Removed VU-Skip [helps simplify the frameskipper logic] -- Use the VU Cycle Stealer hack instead for better, faster, more stable speedups of the VU1 unit.
- Optimized vtlb direct path memory operations using some crafty asm code. Expect 2-3% speedups in most things, and perhaps more in some FMVs.
- Made new IopHwRead and IopHwWrite from scratch, in preparation for a new lookup-based IOP memory manager
- Apply Iop HwRegister handler changes to the EE's mapping
- Small speedup for the EE/IOP recompilers, by removing the legacy limit on the number of recompiled blocks
- Fix xgkick delay mistake
- Improved SSE detection:
- Some unpack fixes/changes
- Fixed a typo in the SIO2 hardware read interface
- usual code cleanups and optimizations

Also, updated plugins pack.

PCSX2 Beta Plugins 15 may 2009

Currently included:
- Lilypad
- Linuzappz CDISO
- Spu2-X
- Zerogs

You can get the latest version of gsdx here
http://forums.pcsx2.net/thread-3031.html

[ 0 Downloads ]

DOWNLOAD [ 536KB

هنوز كسي دانلود نكرده! اولي خودم بودم.:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

ولي در اين بيلد vu skip حذف شده.اگه از cpu پاييني استفاده مي كنيد از لينك زير استفاده كنيد.ولي سازندگان برنامه توصيه كردن كه به جاي vuskip از VU Cycle Stealer hack استفاده كنيد كه بهتر و سريعتره.ولي در cpu ها خيلي ضعيف من چيزي نديدم.

Removed VU-Skip [helps simplify the frameskipper logic] -- Use the VU Cycle Stealer hack instead for better, faster, more stable speedups of the VU1 unit.

بيلد 1192 vuskip به همراه تمامي پلاگين ها جديد در يك فايل

http://cid-ec92aae47a89073b.skydrive.live.com/self.aspx/Emulation/Pcsx2/Pcsx2-r1192.7z

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or