آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
کدوم یکی ؟ تواسپویلره یا بالاییه ؟
در کل من با این اصلا حال نکردم! حداقل تو سه تا بازیی که تست کردم! افتضاح بود! تیکن 5! بلادی رور 3 و گاد آو وار یک !
تیکن 5 که اصلا چیزی معلوم نبود فقط سیاهه ای از آدمها رو میشد دید!
بلادی رور هم که خیلی کیفیتش بد بود
گاد اور وار یک هم همه چیز سبز! قابل دیدن نبود!

تو SP نه همونی که زیر PM گزاشتم

ممنونم. ولي شما چرا اينقدر عجله اري؟ فكر نكنم تا حالا هيچ پستي رو تا آخرش خونده باشي;) يا شايدم سوالا رو يكي در ميون جواب ميدي؟ نميدونم:confused: (سؤتفاهم نشه يه وقت قصد جسارت ندارما)

از شماهم ممنون. cpu من سه هسته هست:Phenom . تو بازي Haunting ground هر كاري ميكنم درست نميشه(عكسش تو صفحه قبل هست) مگه اينكه از Software استفاده كنم. راه حل ديگه‌اي نيست؟:(

دوست من تو چی من عجله کردم؟ اتفاقا تمام پستهارو تا اخر میخونمم :biggrin1:

دوست من تو چی من عجله کردم؟ اتفاقا تمام پستهارو تا اخر میخونمم :biggrin1:

مثلا اينكه تو صفحه قبل كه گفتم يه چيز مثل pcsx emulation ميخوامرو نديدي و تو همونجا كه عكس گذاشتم، اگه نگاه كني ميبيني عكسهاي بالايي Full Frame هستن. منظور من گرفتن سرعت نبود، ميخواستم مشكل گرافيكي حل بشه، جون معمولا با Software مشكل گرافيكي ندارم(فقط سرعت، كه سرعت با Hardware مشكل ندارم:confused:)

ممنونم. ولي شما چرا اينقدر عجله اري؟ فكر نكنم تا حالا هيچ پستي رو تا آخرش خونده باشي;) يا شايدم سوالا رو يكي در ميون جواب ميدي؟ نميدونم:confused: (سؤتفاهم نشه يه وقت قصد جسارت ندارما)

از شماهم ممنون. cpu من سه هسته هست:Phenom . تو بازي Haunting ground هر كاري ميكنم درست نميشه(عكسش تو صفحه قبل هست) مگه اينكه از Software استفاده كنم. راه حل ديگه‌اي نيست؟:(
در مورد هانتیگ گروند چون خودم بازیش میکردم! تنها پلاگینی که میتونی خوب استفاده کنی GSDX 1.1 هست ! که نسبت به سایرین از همه قابل تحمل تره
اینم از لینک دنلود ( تو آرشیوم بود :دی)
GSdxv1-1barayehuntingground.7z
یادمه اونموقع بعضی جاها تصویر بشدت سفید میشد! هیچی معلوم نبود! .(حتی با این پلاگین ) کورکورکی رد میکردم:دی یا دیگه خیلی فجیع بود! زیروجس اس رو میزاشتم ! :دی اون گرافیک همه چیز خوب بود فقط آدماش معلوم نبودن :دی نمیدونم الان خوب شده یا نه . در ضمن بیلدی که اون موقع من بازی میکردم . 396_X3بود .
(در ضمن این سفید شدن ها فقط مال موقعه هایی هست که از منشن! ( ساختمون ) اینا میری بیرون! تو هوای آزاد بعضی جاها ناجور سفید میشه! )

گزينه Native رو امتحان كردي؟

مشكل تيك زدن تصوير هم از vuskip هست. تو كه سي پي يوت خوبه حتي ميتوني به راحتي از گزينه Limit هم استفاده كني.

اقایان یکی دایرکس 2009 را بذارید در صفحه اول دان نمیشود ارور میدهد 100 بار تست کردم

اقایان یکی دایرکس 2009 را بذارید در صفحه اول دان نمیشود ارور میدهد 100 بار تست کردم
چرا از web updater استفاده نمیکنی ؟ آن لاین میشی و هر چقدر نیاز داره دنلود میکنه ! من خودم از همون استفاده کردم.(دیگه نیازی هم نیست 100 مگ دنلود کنی! فوقش 5 مگ یا آخرش 10 مگ! )
d_i_r_e_c_t_X_U_p_d_a_t_e_r.rar
انشا الله که مشکلت حل شه

اصلا بيخيال آپلود شديم بيا اين از سايت اصلي
http://db.gamefaqs.com/console/ps2/save/harvest_moon.max

http://db.gamefaqs.com/console/ps2/save/obscure_the_aftermath_eu.cbs

كسي مي دونه چي جوري سيو هاي گيم كيوب رو تبديل كنم براي شبيه ساز

من الان چند وقته اين پست رو گذاشتم يعني كسي نيست كه واسم اين سيو هارو تبديل كنه حداقل آموزشش رو بزاريد اونكه تو 4shared هستم خرابه

چرا از web updater استفاده نمیکنی ؟ آن لاین میشی و هر چقدر نیاز داره دنلود میکنه ! من خودم از همون استفاده کردم.(دیگه نیازی هم نیست 100 مگ دنلود کنی! فوقش 5 مگ یا آخرش 10 مگ! )
d_i_r_e_c_t_X_U_p_d_a_t_e_r.rar
انشا الله که مشکلت حل شه
ميشه يه كم توضيح بدي درباره web updater و اين دايركسي كه گذاشتي

من الان چند وقته اين پست رو گذاشتم يعني كسي نيست كه واسم اين سيو هارو تبديل كنه حداقل آموزشش رو بزاريد اونكه تو 4shared هستم خرابه
نمیدونم چرا بخودتون زحمت نمیدید حداقل یه سرچ انجام بدید! یا به تاپیک هایی مثل
چگونگی اجرای بازی های مختلف با بهترین تنظیمات در PCXS2 ‏(
multipage.gif
1 2 3 ... آخرین صفحه)
مراجعه کنید!
تو همون پست اول زیر توضیحات جدید نوشتم که

لینکهای مفید
:آموزش تبدیل سیو بازی های پلی استیشن 2 به فرمت PCSX2
چگونگی رایت بازی های Ps2

==========================
ميشه يه كم توضيح بدي درباره web updater و اين دايركسي كه گذاشتي
توضیح خاصی نداره . این در اصل همون اینستالر دایرکت ایکس هست با این فرق که فقط اون dll هایی که نداری رو برات آپدیت میکنه! و اونایی روکه داری دنلود نمیکنی! همین .اجراش کنی میفهمی

مثلا اينكه تو صفحه قبل كه گفتم يه چيز مثل pcsx emulation ميخوامرو نديدي و تو همونجا كه عكس گذاشتم، اگه نگاه كني ميبيني عكسهاي بالايي Full Frame هستن. منظور من گرفتن سرعت نبود، ميخواستم مشكل گرافيكي حل بشه، جون معمولا با Software مشكل گرافيكي ندارم(فقط سرعت، كه سرعت با Hardware مشكل ندارم:confused:)

منم جواب دادم گفتم که هنوز GOW2 مشکل داره در قسمت ADVANCED رو جابجا کن و یا با GSDX رو عوض کن بهتر میشه نه مثل SOFTWARE ولی از اینی که هست بهتره سعی میکنم یه PATCH برات بزارم

شرمنده من برنامم با مشکل مواجه شده به لینک MASTER برو برات تبدیل میکنه با پوزش :(
آموزش تبدیل سیو بازی های پلی استیشن 2 به فرمت PCSX2

در مورد هانتیگ گروند چون خودم بازیش میکردم! تنها پلاگینی که میتونی خوب استفاده کنی GSDX 1.1 هست ! که نسبت به سایرین از همه قابل تحمل تره
اینم از لینک دنلود ( تو آرشیوم بود :دی)
GSdxv1-1barayehuntingground.7z
یادمه اونموقع بعضی جاها تصویر بشدت سفید میشد! هیچی معلوم نبود! .(حتی با این پلاگین ) کورکورکی رد میکردم:دی یا دیگه خیلی فجیع بود! زیروجس اس رو میزاشتم ! :دی اون گرافیک همه چیز خوب بود فقط آدماش معلوم نبودن :دی نمیدونم الان خوب شده یا نه . در ضمن بیلدی که اون موقع من بازی میکردم . 396_X3بود .
(در ضمن این سفید شدن ها فقط مال موقعه هایی هست که از منشن! ( ساختمون ) اینا میری بیرون! تو هوای آزاد بعضی جاها ناجور سفید میشه! )
ممنونم. gsdc 1.5 هم جواب ميده. يني ميشه بازي كرد، فقط رنگ بنديهاش يه خورده افتضاحن. اميدوارم 1.1 بهتر باشه

گزينه Native رو امتحان كردي؟

مشكل تيك زدن تصوير هم از vuskip هست. تو كه سي پي يوت خوبه حتي ميتوني به راحتي از گزينه Limit هم استفاده كني.
از شما هم ممنون. بله فرقي نكرد. برا haunting حتما بايد از Vu skip استفاده كنم. ميشه كاري كرد كه اين تيكها رو نداشته باشه؟

منم جواب دادم گفتم که هنوز GOW2 مشکل داره در قسمت ADVANCED رو جابجا کن و یا با GSDX رو عوض کن بهتر میشه نه مثل SOFTWARE ولی از اینی که هست بهتره سعی میکنم یه PATCH برات بزارم
زنده باشي. بگو از كدوم سايت، خودم دنبالش ميگردم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or