آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
بعد از مدتها توانستم امروز بازيها را اجرا كنم ولي چند مشكل دارم لطفا راهنمايي كنيد
1 :از كجا بفهم بازي كه ميكنم چند فريم است و بقيه اعداد بالاي صفحه چي هستند
2: بهترين تنظيمات براي بازيهاي pes2009 smack down 2009 fifa street2
3: من وقتي كه فايل را ميزنم بعد گزينه دوم را ميزنم بازي اجرا نميشه ولي گزينه اول را ميزنم يعني run cd dvd را ميزنم اجرا ميشه
4:از چه پلاگيني استفاده كنم كه بهترين كيفيت و سرعت بده

اين هم سيستم من
intel core 2 duo cpu e4500 2.20ghz

ram 2 gig

کارت گرافیک 512 giforce8600

آخرین ویرایش:
من هم نتونستم پيدا كنم چي كار كنم در ضمن اين بيلد چيه و در كجا كپي كنم ممنون
سلام .
لینکی که بهت دادم از بالا بشمار بیا پایین میرسی به دهمین ! فولدر یعنی Pcsx2 (میتونی رو این کلیک کنی! یا بری به این آدرس http://cid-ec92aae47a89073b.skydrive.live.com/browse.aspx/Emulation/Pcsx2?view=details
)
بعد تو صفحه جدید دو تا پوشه میبینی با یه فایل با نامی مثل Pcsx2-r1176 این فایل اجرایی شبیه ساز هست . اینو دنلود میکنی ( این فایل بصورت زیر شده هست. توش آخرین پلاین ها هم هست.) . وقتی که دنلودش کردی . بازش کن از حالت فشرده خارجش کن .(با 7zip) بعد
یه فایل اجرایی میبینی عین فایل اجراییه شبیه ساز حالا با اسم Pcsx2-r1176 اینو کپی میکنی تو پوشه شبیه سازت و از این به بعد با این بازی ها رو اجرا میکنی . ما به این میگیم بیلد جدید.
پلاگین ها رو هم اگه خواستی میتونی پوشش رو کلا با پوشه پلاگین تو پوشه شبیه ساز کپی کنی .
همین !

بعد از مدتها توانستم امروز بازيها را اجرا كنم ولي چند مشكل دارم لطفا راهنمايي كنيد
1 :از كجا بفهم بازي كه ميكنم چند فريم است و بقيه اعداد بالاي صفحه چي هستند
2: بهترين تنظيمات براي بازيهاي pes2009 smack down 2009 fifa street2
3: من وقتي كه فايل را ميزنم بعد گزينه دوم را ميزنم بازي اجرا نميشه ولي گزينه اول را ميزنم يعني run cd dvd را ميزنم اجرا ميشه
4:از چه پلاگيني استفاده كنم كه بهترين كيفيت و سرعت بده

اين هم سيستم من
intel core 2 duo cpu e4500 2.20ghz

ram 2 gig

کارت گرافیک 512 giforce8600

وقتی بازیت رو ران میکنی یک صفحه ای که در نوار ابی رنگ هست از سمت چپ گزینه سوم اون fps بازیت هست که در بازی داره چقدر بهت سرعت میده در هر ثانیه که داخل پرانتزش درصد داره که هر چقدر تعداد فریم بیشتر باشه اونم بیشتر جلوتر intelacing هست برای وضوح تصویرت که با f5 میتونی تغییر بدی در مورد بازیات تنظیمات گزاشتیم. و در مورد اینکه در گزینه فایل دومیرو میزنی منظورت اگر elf boot هست که اون گزینه برای اجرای بازی نیست و یا اگه منظورت گزینه run و گزینه execute هست این قسمت اول بایوس رو میخونه مثل ps2 و بعد بازی رو میاره

آخرین ویرایش:
در مورد هانتیگ گروند چون خودم بازیش میکردم! تنها پلاگینی که میتونی خوب استفاده کنی GSDX 1.1 هست ! که نسبت به سایرین از همه قابل تحمل تره
اینم از لینک دنلود ( تو آرشیوم بود :دی)
GSdxv1-1barayehuntingground.7z
یادمه اونموقع بعضی جاها تصویر بشدت سفید میشد! هیچی معلوم نبود! .(حتی با این پلاگین ) کورکورکی رد میکردم:دی یا دیگه خیلی فجیع بود! زیروجس اس رو میزاشتم ! :دی اون گرافیک همه چیز خوب بود فقط آدماش معلوم نبودن :دی نمیدونم الان خوب شده یا نه . در ضمن بیلدی که اون موقع من بازی میکردم . 396_X3بود .
(در ضمن این سفید شدن ها فقط مال موقعه هایی هست که از منشن! ( ساختمون ) اینا میری بیرون! تو هوای آزاد بعضی جاها ناجور سفید میشه! )
مونو درست درست شد. واقعا عجيبه كه gsdx 1.1 سريعتر و سازگارتر از 1.15 برا بازي Haunting Ground جواب ميده. ديگه به Vu skip هم نيازي نيست

تو ورژن جدید PCSX2 1178 در بازی GOW2 بازی دچار بهم ریختگی میشه بازم خراب کردن ولی در ورژن قبلی 1168 درسته :confused: عجیبه

سلام .
لینکی که بهت دادم از بالا بشمار بیا پایین میرسی به دهمین ! فولدر یعنی Pcsx2 (میتونی رو این کلیک کنی! یا بری به این آدرس http://cid-ec92aae47a89073b.skydrive.live.com/browse.aspx/Emulation/Pcsx2?view=details
)
بعد تو صفحه جدید دو تا پوشه میبینی با یه فایل با نامی مثل Pcsx2-r1176 این فایل اجرایی شبیه ساز هست . اینو دنلود میکنی ( این فایل بصورت زیر شده هست. توش آخرین پلاین ها هم هست.) . وقتی که دنلودش کردی . بازش کن از حالت فشرده خارجش کن .(با 7zip) بعد
یه فایل اجرایی میبینی عین فایل اجراییه شبیه ساز حالا با اسم Pcsx2-r1176 اینو کپی میکنی تو پوشه شبیه سازت و از این به بعد با این بازی ها رو اجرا میکنی . ما به این میگیم بیلد جدید.
پلاگین ها رو هم اگه خواستی میتونی پوشش رو کلا با پوشه پلاگین تو پوشه شبیه ساز کپی کنی .
همین !
واقعا خندهاور است شما ميگيد بهترين بيلد 1159 است بعد بيلد1176 را را معرفي ميكني

وقتی بازیت رو ران میکنی یک صفحه ای که در نوار ابی رنگ هست از سمت چپ گزینه سوم اون fps بازیت هست که در بازی داره چقدر بهت سرعت میده در هر ثانیه که داخل پرانتزش درصد داره که هر چقدر تعداد فریم بیشتر باشه اونم بیشتر جلوتر intelacing هست برای وضوح تصویرت که با f5 میتونی تغییر بدی در مورد بازیات تنظیمات گزاشتیم. و در مورد اینکه در گزینه فایل دومیرو میزنی منظورت اگر elf boot هست که اون گزینه برای اجرای بازی نیست و یا اگه منظورت گزینه run و گزینه execute هست این قسمت اول بایوس رو میخونه مثل ps2 و بعد بازی رو میاره
اقاي كلنگ عدالت چرا نسيه جواب ميدي بهترين تنظيمات براي بازيهاي pes2009 smack down 2009 fifa street2
از چه پلاگيني استفاده كنم كه بهترين كيفيت و سرعت بده

اين بيلد 1159 كه ميگن كجا است

واقعا خندهاور است شما ميگيد بهترين بيلد 1159 است بعد بيلد1176 را را معرفي ميكني

عزیز من اون بیلد اون موقع جدید و خوب بود چه ربطی داره هر چند روز یه بار ورژن جدید میاد که نسبت به بیلد قبلی تغییراتی کرده که میزاریم هر کدوم بهتر بود رو بچها بازی کنن البته بیلدهای جدید بهتر میشن که بد نمیشن :confused:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or