آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
ممنون. ولي اگه كداشو از قبل داشته باشيم، با چي ميتونيم بهش وارد كنيم؟ يه چيز تو مايه‌هاي psx emulation cheater ميخوام

[ 9.6 برا من اصلا به عنوان پلاگين نميشناسدش. ولي 9.5 اونو ميشناسه:confused: هر دوتا فايل بالايي رو هم دان كردم مشكل چيه:confused:]

يه مشكل ديگه: برا تبديل سيوها، وقتي Boot Elf رو اجرا ميكنمف هنگ ميكنه. همه چيز هم طبق آموزشي كه گذاشته بودي رفتم

شما باید این dll رو جدیدش رو دان کنی Cg-2.2_April2009_Setup.exe که 13mg هست یا فقط فایل تنهاشو اگه نمیشناسه که در PCSX2 9.6 این ورژن هست
در مورد تبدیل میتونه از پلاگین کارت گرافیک یا از پلاگین CDROM و یا BOOT ELF مشکل داره BIOS رو هم چک کن

سلام به همه.
تو Gsdx ، خيلي از مشكلات گرافيك بازيها با انتخاب D3d9 (software از Render حل ميشه ولي خوب سرعت خيلي كمتري هم داره
مثلا بازيهاي Gow2,Haunting ground با Hardware به صورت زير جرا ميشن:
1242250619.jpg
1242218456.jpg

ولي با Software:
1242275609.jpg
1242258998.jpg
همون طور كه ميبينين مشكل مه هم نيست. ولي خوب فريم هم يه نگاهي كنيد :(
ميخوام ببينم ميشه كاري كرد كه با Software هم سرعت خوبي داشته باشيم؟

عزیز من این جوری بازی میکنی؟ :confused: با این فریم ؟ دو برابر این باید باشه چرا از SOFTWARE میری شما باید از همون HARDWARE بازیت رو ران کنی با SOFTWARE بیشتر از نمیشه . البته GOW2 یه کم مشکل داره نه اینجوری سعی کن از PIXEL SHADER 3 استفاده کنی

در ادامه حرف هاي كلنگ جان بايد بگم :
براي استفاده از حالت Software بايد سي پي يوت خيلي قوي باشه (مثلا 4 هسته اي بايد باشه) چون در اين حالت از سي پي يو خيلي استفاده ميشه.
ولي يه كار ديگه هم ميتوني بكني از همون Hardware استفاده كن كه بيشتر از كارت گرافيكت كار ميكشه و براي حل مشكلت هم گزينه Native رو حتما بزن. اين گزينه Native باعث ميشه كه بازي با سرعت بيشتري اجرا بشه و همچنين بعضي از مشكل هاي گرافيكي رو حل ميكنه.

در مورد پلاگين ZZOgl هم به نظر مياد كه بيشتر مناسب كاربران لينوكس باشه ولي كاربران ويندوز هم ميتونن با نصب پچ زير از اين پلاگين استفاده كنن :
Cg-2.2_April2009

برای استفاده از این پلاگین. این textرو باید در قسمت inisو در گزینه zerogsتایپ کنید یا کپی کنید چون دچار مشکل میشه پیشنهاد میکنم حتما باهاش کار کنید عالی هست :biggrin1:
ZZOgl-r151.7z
v.y = 1.0f;
v.x = (fpageint-(float)pmemtarg->realy/(float)pmemtarg->widthmult+0.5f);//*v.y;
v.z = (float)texwidth;

if( !(g_nPixelShaderVer & SHADER_ACCURATE) || bUseBilinear ) {
if (!PSMT_ISHALF(tex0.psm))
v.w = 0;
else
v.w = 0.25f;
}
else
v.w = 0.5f;

cgGLSetParameter4fv(pfragment->fPageOffset, v);
[Settings]
Interlace=1
Antialiasing=1
Bilinear=0
Options=0
AdvancedOptions=1376256

سلام
این سیستم من :
Cpu : Amd Phenom Quad Core X4 9950
RAM : 4GB
VGA: 1 GB Geforce 9500 GT
Motherboad : Gigabyte 6 Quad S serie
MMX , SSE , SSE2 ,SSE3,SSE4A

اگه میشه لینک pcsx2 سازگار با این سیستم رو واسم بذارید یا بهم بگید که چطوری میتونم بازی تیکن رو بالا بیارم( با فریم بالا ).اینو هم شنیدم که فریم بر خلاف اون چیزی که ما فکر میکنیم به گرافیک کارت و سی پی یو زیاد ربطی نداره.به Debuger ربط داره.البته اینو هم بگم که ساپورت کردن sse به CPU ربط داره.ولی بازم تاثیر چندانی نداره.اگه لطف کنید راهنماییم کنید.

شما این برنامرو از اینجا دان کن Pcsx2-r1168.7z و بعد برای بایوس هم در صفحه اول برو همه چی هست در مورد بازی تیکن با این سیستم خیلی راحت میتونی بازی کنی البته با sse2 البته این شبیه ساز بیشتر با cpu و کمی هم با کارت گرافیک کار داره

برای استفاده از این پلاگین. این textرو باید در قسمت inisو در گزینه zerogsتایپ کنید یا کپی کنید چون دچار مشکل میشه پیشنهاد میکنم حتما باهاش کار کنید عالی هست :biggrin1:
ZZOgl-r151.7z
v.y = 1.0f;
v.x = (fpageint-(float)pmemtarg->realy/(float)pmemtarg->widthmult+0.5f);//*v.y;
v.z = (float)texwidth;

if( !(g_nPixelShaderVer & SHADER_ACCURATE) || bUseBilinear ) {
if (!PSMT_ISHALF(tex0.psm))
v.w = 0;
else
v.w = 0.25f;
}
else
v.w = 0.5f;

cgGLSetParameter4fv(pfragment->fPageOffset, v);
[Settings]
Interlace=1
Antialiasing=1
Bilinear=0
Options=0
AdvancedOptions=1376256
کدوم یکی ؟ تواسپویلره یا بالاییه ؟
در کل من با این اصلا حال نکردم! حداقل تو سه تا بازیی که تست کردم! افتضاح بود! تیکن 5! بلادی رور 3 و گاد آو وار یک !
تیکن 5 که اصلا چیزی معلوم نبود فقط سیاهه ای از آدمها رو میشد دید!
بلادی رور هم که خیلی کیفیتش بد بود
گاد اور وار یک هم همه چیز سبز! قابل دیدن نبود!

راستی من آمار رفرکشنو در آوردم :دی
اسمش الکس برون هست . :دی
26 سالشه :دی متولد June 16, 1982 ( که میشه 26 خرداد 1361 ما :دی )
اهله انگلستانه :دی
شهرش Sheffield هستش :دی
برنامه نویسی و ساخت آهنگ هم از علاقمندی هاشه !:دی
کارشم :دی تکنسین فناوری اطلاعات

شما باید این dll رو جدیدش رو دان کنی Cg-2.2_April2009_Setup.exe که 13mg هست یا فقط فایل تنهاشو اگه نمیشناسه که در PCSX2 9.6 این ورژن هست
در مورد تبدیل میتونه از پلاگین کارت گرافیک یا از پلاگین CDROM و یا BOOT ELF مشکل داره BIOS رو هم چک کن

عزیز من این جوری بازی میکنی؟ :confused: با این فریم ؟ دو برابر این باید باشه چرا از SOFTWARE میری شما باید از همون HARDWARE بازیت رو ران کنی با SOFTWARE بیشتر از نمیشه . البته GOW2 یه کم مشکل داره نه اینجوری سعی کن از PIXEL SHADER 3 استفاده کنی

ممنونم. ولي شما چرا اينقدر عجله اري؟ فكر نكنم تا حالا هيچ پستي رو تا آخرش خونده باشي;) يا شايدم سوالا رو يكي در ميون جواب ميدي؟ نميدونم:confused: (سؤتفاهم نشه يه وقت قصد جسارت ندارما)

در ادامه حرف هاي كلنگ جان بايد بگم :
براي استفاده از حالت Software بايد سي پي يوت خيلي قوي باشه (مثلا 4 هسته اي بايد باشه) چون در اين حالت از سي پي يو خيلي استفاده ميشه.
ولي يه كار ديگه هم ميتوني بكني از همون Hardware استفاده كن كه بيشتر از كارت گرافيكت كار ميكشه و براي حل مشكلت هم گزينه Native رو حتما بزن. اين گزينه Native باعث ميشه كه بازي با سرعت بيشتري اجرا بشه و همچنين بعضي از مشكل هاي گرافيكي رو حل ميكنه.

در مورد پلاگين ZZOgl هم به نظر مياد كه بيشتر مناسب كاربران لينوكس باشه ولي كاربران ويندوز هم ميتونن با نصب پچ زير از اين پلاگين استفاده كنن :
Cg-2.2_April2009
از شماهم ممنون. cpu من سه هسته هست:Phenom . تو بازي Haunting ground هر كاري ميكنم درست نميشه(عكسش تو صفحه قبل هست) مگه اينكه از Software استفاده كنم. راه حل ديگه‌اي نيست؟:(

سلام
من از xp sp3 استفاده ميكنم و dx10 هم روش نصبه. فايلهايي كه تو اكانت كلنگ هست رو هم ريختم. ولي pcsx نه Gsdx10 رو ميشنايه نه اينكه تو قسمت رندر Direct3d 10 رو داره. چيكار كنم؟
مشكل ديگه اينكه وقتي از vuskip 1 1 استفاده ميكنم، تو بعضي از بازيها تصوير تيك ميزنه. يني تنئ تنئ سياه ميشه(البته ميشه بازي كرد فقط اعصاب خرد كنه) راه حلي داره؟

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or