آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
من بخوام تنظيمات را به حالت اوليه در بيرم بايد چي كار كنم اول فوتبال بازي ميكردم مجبور شدم كشتي كج بازي كنم و تنظيمات را به هم زدم و الان ميخوام به تنظيمات اوليه برگرده
نميشه وقتي صفحه بزرگ است ان را كوچك كرد
ايا ميشه وسط بازي استپ زد و تنظيمات را دست كاري كرد و دوباره با تنظيمات جديد ادامه بازي را انجام داد
اگه ميشه درباره نوار ابي بالاي صفحه توضيح بدهيد

در قسمت advanced گزینه use defaualt هست اونو بزن در مورد cpu . speed hack هم که چیزی نداره که بخواد به هم بخوره . در مورد تصویر وقتی فول باشه نه اگه میخوای بازی کنی سعی کن با رزولیشن 800-600 کار کنی که فول /فول نیست و راحت میاد بیرون . در مورد اینکه وسط بازی stop کنی و تنظیمات رو دست کاری کنی نمیشه نوار بالا یه سری عملیاتی که داره رو سیستم و شبیه ساز انجام میشه رو نشون میده از قبیل فریم در بازی رزولیشن پلاگینت. سرعت فریم در پنجرهای که بازه نوع کیفیت بازی و چقدر cpu شما داره کار میکنه که بیشتر وقتها 100% هست ;)

شما با GSDX کار کن و با SSE2و در قسمت تنظیماتش هم تیک ALPHA رو بردار , LOGaRIThmic رو بزن و با PIXEL SHADRER3 کار کن در قسمت CPU فریم لیمیت رو روی نرمال بزار و اولی رو 999 دومی رو 0 و سومی 1 و اخری 3 باشه تیک MTGS رو هم بزن در تنظیمات SPEED HACK شما باید VU CYCLE رو روی اخر ببری و با X2 کار کن بهتره در تنظیمات ADVANCED همه چیت DEFAULT باشه تیکهای FLUSHZERO رو بزن اگه دیدی بده EE recs رو در بالا به positive تغییر بده نکته در تنظیمات zerogs هم دو تیکی که برای mgs3 هست رو بزن با zero بازی نکن فقط تیکهاشو بزن با gsdx کار کن
واقعا دستت درد نکنه که وقت میذاری و نتیجه ی تجربیاتتو در اختیار بقیه قرار میدی.
چه mgs3 بازی کنم چه بازی نکنم بازم ممنون.
البته mgs3 یکمی کند اجرا میشه با همه ی این کارهایی که گفتید!
gow هم وقتی دمو تموم میشه صفحه سیاه میشه و دیگه همینطور میمونه.
باز اگه چیزی به ذهنت میرسه به ما هم بگو.

آخرین ویرایش:
مهم بیلد نیست عزیزم.مهم مچ بودن بیلد با بازی و پلاگینه.میدونم که تست نکردی.خواهش میکنم که تست کن و بگو چند فریم داری.آره.با بیلد جدید من 59 فریم توی تیکن داشتم.ولی کند بود.چون فریم واقعی نبود و اسپید هک و فریم لیمیتر فعال بودن و به صورت سوری فریم رو بالا میبرند.مثل آنتن ایرانسل بالا گوشی:cheesygri.من همه ی بازی های پر فریم رو با این اجرا کردم و فول فریم بازی میکنم.تازی من AMD دارم.شما که میتونی روی sse4 هم بازی کنی
از کجا میدونی من تست نکردم برادر من ؟ ! من حرفی رو بیخود نمیزنم! خیلی وقته من دارم کار میکنم با این شبیه ساز و این بیلد ها همه رو امتحان کردم. اما باز دوباره تست کردم! فریم من !8 بود! میخوای یه اسکرین شات بگیرم! بدم خدمتت! ؟ در ضمن سیستم من قدیمیه! شمایی که sse4 رو سیستمت ساپورت میکنه! اگه از بیلد جدید استفاده کنی بجای 59 فریم ! 590 فریم میگیری! اخوی!
به هر حال از لطفت و این همه زحمتت خیلی ممنونم . و لطفا دیگه نگو امتحان نکرده حرف میزنم! ( چون واقعا برای حرف و نظر دوستام ارزش قائلم و حتما وقتی بگم تست میکنم تست میکنم .)
==============
ورژن جدید 1221

واقعا دستت درد نکنه که وقت میذاری و نتیجه ی تجربیاتتو در اختیار بقیه قرار میدی.
چه mgs3 بازی کنم چه بازی نکنم بازم ممنون.
البته mgs3 یکمی کند اجرا میشه با همه ی این کارهایی که گفتید!
gow هم وقتی دمو تموم میشه صفحه سیاه میشه و دیگه همینطور میمونه.
باز اگه چیزی به ذهنت میرسه به ما هم بگو.
میون صحبتت با فرهاد عزیز . اگه God of War یک هست ! و زیر نویس فارسیه! تلاش نکن! چون نمیاد! منم داشتم نمیوموأ! رفتم انگلیسیشو گرفتم اومد! خیلی راحت!

دوستان من چند بار پست دادم تو صفحه هاي قبل اما جواب ندادين
كسي تا به حال خداي جنگ 1 رو رو اين شبيه ساز تموم كرده
آخه من برام مشكل پيش اومده وقتي براي دومين بار با آرس مي جنگم صفحه سفيد ميشه
خيلي هم ايستادم اما نشد براي شما هم اين مشكل پيش اومده آيا مي شه اين مشكل رو برطرف كرد

میون صحبتت با فرهاد عزیز . اگه God of War یک هست ! و زیر نویس فارسیه! تلاش نکن! چون نمیاد! منم داشتم نمیوموأ! رفتم انگلیسیشو گرفتم اومد! خیلی راحت!
جالبه!
اتفاقا نسخه ای که استفاده کردم فارسی هست!
البته نسخه ی اصلی رو هم دارم:)الان امتحان میکنم.
در مورد mgs3 یکمی کند هست واقعا همه چیزش خوبه.
ولی تنظیماتو که عوض میکنم یه دفعه صفحه ی شروع که press start هست به رنگ آبی هست یه دفعه سبز!
حالا از کجا بفهمم کدوم درسته؟
در هر صورت ممنون.

چرا جواب من رو نمیدید ؟
در مورد MGS 3 پرسیدم. اما کسی کمک نکرد .
http://www.4shared.com/account/home.jsp
هم که در مورد MGS 3 خالی هست و آموزشی توش نیست.
یکی راهنمایی کنه.
همه فایل های صفحه اول هم dl کردم.
ممنون.

چرا جواب من رو نمیدید ؟
یکی راهنمایی کنه.
ممنون.
مستر جان جوابتون رو دادند:smile:
فايل هاي صفحه اول يك مقدار قديمي هستن:smile:
شما براي دانلود جديدترين ورژن شبيه ساز به اين آدرس برو و دانلودش كن:
http://www.mediafire.com/orleans
و از بايوس هايي كه كلنگ جان گزاشته استفاده كن.
در ظمن مطمئن شو كه جديدترين درايور كارت گرافيك را داري و همينطور Directx كه براي ماه مارچ هستش.:smile:

دوستان من چند بار پست دادم تو صفحه هاي قبل اما جواب ندادين
كسي تا به حال خداي جنگ 1 رو رو اين شبيه ساز تموم كرده
آخه من برام مشكل پيش اومده وقتي براي دومين بار با آرس مي جنگم صفحه سفيد ميشه
خيلي هم ايستادم اما نشد براي شما هم اين مشكل پيش اومده آيا مي شه اين مشكل رو برطرف كرد

دوست من داری با چه ورژنی میری که گیر میکنه من تا اخراش رفتم باید با ورژن US بری یه بار گفتم gow چند ورژن داره که در یکیش فقط بازی playable هست و اون یکی مشکل پیدا میکنه در مورد زیر نویس من به این مسئله اعتقاد ندارم چون gow2 رو با یر نویس میرم
GOW1 هم فقط این ورژنش سالم و بدم مشکل هست SCUS و اون یکی یعنی اروپا SCES بازی هنگ میکنه من سیوامو تا قول اخر گزاشتم در لینک پایین میتونی جلوترش رو بری ;)

آخرین ویرایش:
د
چرا جواب من رو نمیدید ؟
یکی راهنمایی کنه.
ممنون.

اقای محترم برای هزارمین بار میخوای یه بازی رو بری و مشکل داری یک نوع سیتمت رو بگو دوم مشکلت چیه و سوم چه تنظیماتی داری خوب میایی میگی من بازی کنم اصلا بازی تست کردی ببینی مشکل داری یا نه؟ :confused:باید ا بدونیم مشکلت چیه که کمکت کنیم
دوستانی که تازه کار هستند با این برنامه و میخوان بازیهارو برن نیان هی بگن اموزش بدید بازی رو ران کنن و اگر مشکل داشتن بگن . ما انگلیسی تدریس نمیکنیم

اقاي كلنگ جان خواهشن بازيهاي pes2009 smack down 2009 fifa street2 را بازي كنيد وبهترين تنظيمات را در سايت بذار جون هر كي كه دوست داري من بجز اين بازيها بازي نميكنه فقط همين يه بار كارم را انجام بده

GOW2

سلام بچه ها من GOW2بدون هیچ مشکلی بازی میکنم.منتها وقتی قدرت Rageفعال میشه و بعد از فیلم بازی میخواد شروع بشه بازی کرش می کنه CPUکارکردش میشه صفر وتصویر هم گیر می کنه.مشکل از چیه؟:(

اقاي كلنگ جان خواهشن بازيهاي pes2009 smack down 2009 fifa street2 را بازي كنيد وبهترين تنظيمات را در سايت بذار جون هر كي كه دوست داري من بجز اين بازيها بازي نميكنه فقط همين يه بار كارم را انجام بده
بار آخر . برای Smak down 2009 یکی تو خود فورم شبیه ساز سوال تو رو کرد!
http://forums.pcsx2.net/thread-7072.html
برو بخون! برای اجرای این بازی با فریم بالا به یک CPU قوی نیاز داری! . ! طرف 2 گیگ رم! کارت گرافیک 9500GT و یه سی پی یو 1.6 دو هسته ای داره . توضیحات اونجا داده شده اگه میخوای بیشتر ببینی چه خبره و چی میگن ..

سلام بچه ها من GOW2بدون هیچ مشکلی بازی میکنم.منتها وقتی قدرت Rageفعال میشه و بعد از فیلم بازی میخواد شروع بشه بازی کرش می کنه CPUکارکردش میشه صفر وتصویر هم گیر می کنه.مشکل از چیه؟:(
speed hack هاتو غیر فعال کن ببین خوب میشه! ؟ (وقتی خوب شد . یکی یکی فعالشون کن ببین مشکل از کجاست یا صبر کن فرهاد عزیز کمکت کنه)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or