آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
خسته نباشید دوستان.
patch های صفحه قبل متاسفانه دان نمی شند.
صرف این ورژن جدید کار آدم رو راه می اندازه ؟ اگر نه لطف کنید یه دستی به لینک های صفحه قبل بکشید . ( الی الخصوص sh origin )
ممنون.

این برنامه به خوبی کار میکنه، و من تمام Resident Evil هارو روش اجرا کردم، بدون مشکل، ولی چه خوب میشه که نسخه نهایی این برنامه و بیلد و پلاگین و بایوس ها که برنامه رو بدون مشکل تو سیستم همه اجرا میکنه رو تو یه تاپیک یا در ارسال نهایی معرفی کرد، که اینجوری دوستان دنبال فایل ها نگردن و به مشکل بربخورن.

ممنون

دوست عزیز ما هم این کارو کردیم شما به صفحه اول مراجعه کنید میبینید ما همه چیزهای مورد نیاز رو گزاشتیم ;)

خسته نباشید دوستان.
patch های صفحه قبل متاسفانه دان نمی شند.
صرف این ورژن جدید کار آدم رو راه می اندازه ؟ اگر نه لطف کنید یه دستی به لینک های صفحه قبل بکشید . ( الی الخصوص sh origin )
ممنون.

دوست عزیز تست کردم دانلود میشه از اینجا برو اگه نشد
patch game&save for pcsx2

من هر كاري ميكنم نميتونم بازيهاي فيفا استريت 2 وكشتي كج2009 با فريم بالا بازي كنم تصويرش خيلي كند و اهسته است

سلام به تمام دوستان عزیز

کسایی که با بازی Tekken و Kombat مشکل دارند این ورژن pcsx2 رو از اینجا دانلود کنند.

من بدون گرفتن Image از DVD بازی و به صورت Real Time بازی کردم که حدود 42 فریم واقعی داشتم.با SSE2.اگر شما از DVD یک Image بگیرید،حدود 7 یا 8 فریم بالاتر میرید.

لطفا به تنظیمات دست نزنید و فقط بازی رو اجرا کنید.

این ورژن بهترین و سریع ترین ورژن حال حاظره.فکر کنم دیگه اعصاب خوردی های بچه های زحمت کش این فروم تموم شد.من این ورزن رو روی متالگیر 3 و تیکن و کامبت تست کردم که سرعت فریم عالی بود.لطفا کسایی که بازی های دیگه دارند روی این تست کنند.مثل GOD OF WAR و فاینال فانتزی.
حجم این بسته 10.5 مگابایت

خبرشو بهم بدید
سلام . دستت درد نکنه ! اما میشه یه لطفی بکنی؟ برای اینکه این پستت از دست نره! یا ملت خفه نشن تا این پست رو پیدا کنن یه نمونه از این پست رو هم تو اون تاپیک بزن ! تا ما وقتی به تنظیمات خوب رسبیدیم ! یه نمونش رو بزاریم اونجا که هر موقع خواستیم سریع پیداش کنیم !
دو اینکه اگه میشه فقط بیلد (فایل اجراییش ) و پلاگینهاش رو آپلود کنی ممنون میشم! 10 مگ خیلیه ! برا ما دایال آپیا!

mgs 3

سلام.امیدوارم حال همتون خوب باشه.
راستش من زیاد تو جریان نیستم میخواستم بدونم میشه با این سیستم mgs3
رو اجرا کرد؟
cpu:amd4200x2
ram:2gig
vga:geforce 7600gt
ممنون میشم جوابمو بدین.

سلام . دستت درد نکنه ! اما میشه یه لطفی بکنی؟ برای اینکه این پستت از دست نره! یا ملت خفه نشن تا این پست رو پیدا کنن یه نمونه از این پست رو هم تو اون تاپیک بزن ! تا ما وقتی به تنظیمات خوب رسبیدیم ! یه نمونش رو بزاریم اونجا که هر موقع خواستیم سریع پیداش کنیم !
دو اینکه اگه میشه فقط بیلد (فایل اجراییش ) و پلاگینهاش رو آپلود کنی ممنون میشم! 10 مگ خیلیه ! برا ما دایال آپیا!

حتما.حجم زیادش به خاطر بایوسه.بایوس رو بر دارم میشه 3.5 مگابایت.
بازی تیکن فقط با بایوس USA درست اجرا میشه
بازی GOW فقط با بایوس اروپا
بازی متالگیر هم با بایوس ژاپن

توی این بسته 197 پچ بازی هم هست.

بیلد رو از اینجا دانلود کنید
پلاگین از اینجا دانلود کنید
پچ ها رو از اینجا دانلود کنید

لذت ببرید

همتون دارین حال می کنین آره ؟!

منه بد بخت کل پست اول رو دانلود کردم امانتونستم یه دست متال گر بازی کنم...

سیستمم هم خوبه:
e8400
4850
2gig ram

لطفا یه دور منو کمپلت راهنمایی کنید.. همین متال گر رو اجرا کنم

سیستمم هم خوبه:
e8400
4850
2gig ram

به پست قبلی رجوع کن و بیلدی که گذاشتمو رو دانلود کن و متال گیر رو اجرا کن.

سلام.امیدوارم حال همتون خوب باشه.
راستش من زیاد تو جریان نیستم میخواستم بدونم میشه با این سیستم mgs3
رو اجرا کرد؟
cpu:amd4200x2
ram:2gig
vga:geforce 7600gt
ممنون میشم جوابمو بدین.

شما با GSDX کار کن و با SSE2و در قسمت تنظیماتش هم تیک ALPHA رو بردار , LOGaRIThmic رو بزن و با PIXEL SHADRER3 کار کن در قسمت CPU فریم لیمیت رو روی نرمال بزار و اولی رو 999 دومی رو 0 و سومی 1 و اخری 3 باشه تیک MTGS رو هم بزن در تنظیمات SPEED HACK شما باید VU CYCLE رو روی اخر ببری و با X2 کار کن بهتره در تنظیمات ADVANCED همه چیت DEFAULT باشه تیکهای FLUSHZERO رو بزن اگه دیدی بده EE recs رو در بالا به positive تغییر بده نکته در تنظیمات zerogs هم دو تیکی که برای mgs3 هست رو بزن با zero بازی نکن فقط تیکهاشو بزن با gsdx کار کن

سیستمم هم خوبه:
e8400
4850
2gig ram

شما iهم با GSDX کار کن و با SSE3و در قسمت تنظیماتش هم تیک ALPHA رو بردار , LOGaRIThmic رو بزن و با PIXEL SHADRER3 کار کن در قسمت CPU فریم لیمیت رو روی نرمال بزار و اولی رو 999 دومی رو 0 و سومی 1 و اخری 3 باشه تیک MTGS رو هم بزن در تنظیمات SPEED HACK شما باید VU CYCLE رو روی اخر ببری و با X2 کار کن بهتره در تنظیمات ADVANCED همه چیت DEFAULT باشه تیکهای FLUSHZERO رو بزن اگه دیدی بده EE recs رو در بالا به positive تغییر بده نکته در تنظیمات zerogs هم دو تیکی که برای mgs3 هست رو بزن با zero بازی نکن و فقط تیکهاشو بزن و با gsdx کار کن

حتما.حجم زیادش به خاطر بایوسه.بایوس رو بر دارم میشه 3.5 مگابایت.
بازی تیکن فقط با بایوس USA درست اجرا میشه
بازی GOW فقط با بایوس اروپا
بازی متالگیر هم با بایوس ژاپن

توی این بسته 197 پچ بازی هم هست.

بیلد رو از اینجا دانلود کنید
پلاگین از اینجا دانلود کنید
پچ ها رو از اینجا دانلود کنید

لذت ببرید
این که بیلد 9.5 هستش که!:eek: خیلی خیلی خیلی قدیمیه! من با این تیکن 6 فریم میگرفتم! اما الان با بیلد های جدید 40 فریم میگیرم! تو با این بازی میکنی ؟ :eek: باز میگی خوبه ؟ لطفا یه تستی هم با بیلدهای جدید بکن ببین اینا چطوری اند!

این که بیلد 9.5 هستش که!:eek: خیلی خیلی خیلی قدیمیه! من با این تیکن 6 فریم میگرفتم! اما الان با بیلد های جدید 40 فریم میگیرم! تو با این بازی میکنی ؟ :eek: باز میگی خوبه ؟ لطفا یه تستی هم با بیلدهای جدید بکن ببین اینا چطوری اند!

مهم بیلد نیست عزیزم.مهم مچ بودن بیلد با بازی و پلاگینه.میدونم که تست نکردی.خواهش میکنم که تست کن و بگو چند فریم داری.آره.با بیلد جدید من 59 فریم توی تیکن داشتم.ولی کند بود.چون فریم واقعی نبود و اسپید هک و فریم لیمیتر فعال بودن و به صورت سوری فریم رو بالا میبرند.مثل آنتن ایرانسل بالا گوشی:cheesygri.من همه ی بازی های پر فریم رو با این اجرا کردم و فول فریم بازی میکنم.تازی من AMD دارم.شما که میتونی روی sse4 هم بازی کنی

شما iهم با GSDX کار کن و با SSE3و در قسمت تنظیماتش هم تیک ALPHA رو بردار , LOGaRIThmic رو بزن و با PIXEL SHADRER3 کار کن در قسمت CPU فریم لیمیت رو روی نرمال بزار و اولی رو 999 دومی رو 0 و سومی 1 و اخری 3 باشه تیک MTGS رو هم بزن در تنظیمات SPEED HACK شما باید VU CYCLE رو روی اخر ببری و با X2 کار کن بهتره در تنظیمات ADVANCED همه چیت DEFAULT باشه تیکهای FLUSHZERO رو بزن اگه دیدی بده EE recs رو در بالا به positive تغییر بده نکته در تنظیمات zerogs هم دو تیکی که برای mgs3 هست رو بزن با zero بازی نکن و فقط تیکهاشو بزن و با gsdx کار کن

ممنون از راهنماییت

60% بیشتر نرفت...

راهنمایی دیگه؟

من بخوام تنظيمات را به حالت اوليه در بيرم بايد چي كار كنم اول فوتبال بازي ميكردم مجبور شدم كشتي كج بازي كنم و تنظيمات را به هم زدم و الان ميخوام به تنظيمات اوليه برگرده
نميشه وقتي صفحه بزرگ است ان را كوچك كرد
ايا ميشه وسط بازي استپ زد و تنظيمات را دست كاري كرد و دوباره با تنظيمات جديد ادامه بازي را انجام داد
اگه ميشه درباره نوار ابي بالاي صفحه توضيح بدهيد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or