آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
این سیو بازی gow 1 GOW.rar

اقا دستت درد نكنه اما اين ظاهرا براي بازي ntsc جواب نمي ده براي پال چيزي نداريد؟
ا

من خودم با باهاش کار کردم جواب میده بزار ببینم میزارم برات . در سایت gamefaqs یه سری بزن سیوشو دان کن تا برات تبدیل کنم

من هر کاری میکنم بازی بالا نمیاید از بازی ایمیچ گرفتم و بازی pes2009 و smack down 2009 و fifa street 2 این 3 بازی را بالا نمیاورد باید چی کار کنم در ضمن ویندوزم ویستا است

آخرین ویرایش:
direx runtime nowamber 2008

direx 10 nct release 2 for windows xp final

از 2 دایرکس بالا کدام را نصب کنم و بهترین تنظیمات برای بازیهای بالا کدام است

مرسی حسن جان بابت ;)
من هر کاری میکنم بازی بالا نمیاید از بازی ایمیچ گرفتم و بازی pes2009 و smack down 2009 این 2 بازی را بالا نمیاورد باید چی کار کنم در ضمن ویندوزم ویستا است
من خودم smack down رو دارم بازی میکنم فریم خوبی هم میده این تنظیمت منه ببین خوبه؟
با pcsx2 1136 دارم بازی میکنم حالا جدید داری بهتر با gsdx 1.15 1076 کار میکنم تیک alpha رو برداشتم و logratic رو زدم در تنظیمات zerogs هم سه تیک اول رو بزن و تیک fast update رو هم زدم البته با gsdx کار میکنم ولی تغییرات در zero هم تاثیر زیادی داره که سعی کن اعمال کنی در تنظیمات CPU فریم روی NORMAL هست تیک MTGS هم برای CPU های دو هسته ای بزن در SPEED HACK هم تمام تیکهای رو بزن و VU CYCLES رو روی اخر بزار . در ADVANCED هم همه جی روی DEFAULT بزار و تیکهای FLUSH ZERO رو بزن و از IMAGE از LINZUP IS 9 یا CD\VD 0.1.0 کار کن بهتره

direx runtime nowamber 2008

direx 10 nct release 2 for windows xp final

از 2 دایرکس بالا کدام را نصب کنم و بهترین تنظیمات برای بازیهای بالا کدام است

برای کار کردن با ورژنهای جدید GSDX باید از DX MARCH 2009 دان کنی که در لینک اول هست

اون 2 بازی دیگه چی تنظیماتی داری در ضمن از ویندوز ویستا استفاده میکنم و سیستمم این است
intel core 2 duo cpu e4500 2.20ghz

ram 2 gig

کارت گرافیک 512 giforce8600

ایا برای ویستا باید از دایرکس 2009 استفاده کرد ایا هر ویندوزی یه نوع دایرکس میخواهد

این به جه درد میخوره باید در داخل پوشه ان را در پلاگین کپی کنیم یه توضیحی درباره این پلیگین و غیره بده ممنون بعد این پلاگین و بایوسها را باید داخل پوشه باشد یا از پوشه خارخ کنیم بعد کپی کتیم در پلاگین و بایوس

در ضمن دوستان من یه نکته ای رو عنوان کنم! من شخصا با بلید 1138 خیلی بیشتر از بیلد 1147 فریم میگیرم ..این سریعتره! (یعنی واقعا سریع شده! ) . نمیدونم چی بگم! اینا این Vuskip رو بزارن . اگه اینو بزارن عمرا بازیی زیر 30 40 فریم اجرا بشه!
(محض اطلاع من سی پی یوم تک هسته ای هست 3 گیگاهرتز! ( که روی 3.4 اورکلاک شده) و کارت گرافیک6600 و یک گیک و نیم رم!
Bloody roar 3 چهل فریم میگیرم تخت! (قبلا با vuskip 1 2 سی فریم بیشتر نمیگرفتم تازه پرش هم داشت)
تیکن 5 35 تا 40 فریم میگیرم( در حالی که قبلا با vuskip! 1 2 بیست فریم بیشتر نمیگرفتم! و بشدت کند بود! . الان اگه رو نرمال هم بزارم 30 فریم میگیرم! که خیلی عالیه )

فقط خدا کنه از خر شیطون بیان پایین این Vuskip رو بزارن دوباره!

واقعا جای افسوس داره! اینا کلا بیخیال vuskip شدن! من تازه رفتم یه سوال کردم! هیچ یگفتن بجاش از فریم اسکیپ استفاده کنید که خیلی بهتره! مسخره اس! حالا که سرعت شبیه ساز بدون اسپید هک کمی بهتر شده! و vuskip تنها راه استفاده ما ها بود اینو برداشتن!
خیلی ناراحت کنندس ! ای لعنت به این شانس!

بالاخره بعد از دو ماه بازي FFX‌ رو در سايه نرم افزار PCSX2 و سيستم زير با فول فريم تموم كردم:biggrin1: :

CPU : AMD 6000+ Dual Core
GPU : GeForece 8600 GT 512 MB
RAM : 3 GB

ميخواستم برم سر FFX-2 ولي مثل اينكه يه كمي ايراد داره كسي هست كه بهترين تنظيماتش رو بدونه؟:confused:

خوبه من FFXا بازی رو با 14 تا فریم میرفتم با PCSX2 9 البته CPU تک هسته ای بود بدبختی بود :biggrin1: ولی FFX_2 رو راحت رفتم با X3 الان نمیدونم چه جوری شده ولی باید راحتر ران بشه البته در قسمت CG های بازی مشکل داشت ولی ذز بازی فریم خوب بود مشکل چیه مگه؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or