آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
كار يكي ديگه كه نيست.اينم يه بيلد جداگانه هست مثل vm و tlb كه دو بيلد جداگانه بود.
(اگه به google code دسترسي داريد هر دوتا بيلد رو از اونجا ميتونيد بگيريد.بستگي به اپلود سنترها داره كه كدوم بيلد رو عشقشون بكشه براي دانلود قرار بدن,كه اين بيلد كه re4rainbow قرار ميده بيلد اصلي تر و رسمي هست ).

منتها در ورژن اصلي vuskip و هك x3 رو حذف كردن تا vu cycle stealing hack بهتر كار كنه و با هم تداخل نداشته باشن و بازي كرش نكنه.اگه توجه كرده باشيد اين vu cycle stealing در بيلد هاي جديد با بازي ها سازگاري بهتري داره و داره بهتر ميشه و صد در صد جاي vuskip رو پر مي كنه.نگران نباشيد شما كه ديگه خودتون استاديد :biggrin1:
این بیلد خدااااست :دی دستت طلا آرتور جان :دی یکی طلبت ! من حالا Bloody roar 3رو فول فریم اجرا میکنم ! تیکن 5 40 فریم و بعضی از مرحله ها 50 فریم تخت :دی اووه چه توهمی :دی فرهاد این بیلد خیلی معرکس :دی دست هر کسی اینو کامپایل کرده درد نکنه خداوکیلی خیلی فاز داد . :دی

داش فرهاد گل . این لینیکی که پایین دادمو لطفا با نکتش تو پست اولت بزار ملت بسی حال کنن و به جان آرتور عزیز و کریتوس دعا کنن ( نکته در مورد بیلد های جدید که vuskip ندارن رو کریتوس گفته .) اون سایتم آرتور گل معرفی کرده.
سریعترین بیلد در حال حاظر فوق العاده

توجه :در حال حاظر سریعترین بیلدی که من امتحان کردم بیلد 1159 هست! تمامی اسپید هک ها رو داره ! و vuskip رو روی 1 1 تنظیم کنید . با این تنظیمات Bloody roar 3 که سابقا 20 تا 30 فریم با vuskip 1 2 میگرفتم الان فول فریم اجرا میشه بسیار بسیار عالی . تیکن 5 هم ککه بنده با vuskip 1 3 اجرا میکردم و 22 تا 25 فریم با لرزش بسیار زیاد و سرعت افت1ضاح بیشتر نمیگرفتم الان تو این بیلد با vuskip 1 1 چهل 40 فریم میگیرم . که عالیییه ! تمام مشخصات گرافیکی هم فعاله ! ( روزلوشن 1024 در 1024 هست .! سابقا با بیلد های قبلی 800 در 600 بود! و تیک native هم میزدم! اما تو این بیلد این ها نیاز نیست هم گرافیک دارید و هم سرعت!

در ضمن سی پی یو من تک هسته ای هست! یعنی مال عهد دقیانوس! پس از این بیلد استفاده کنید! و نکته های قدیمی زیر رو هم بخونید بدردتون میخوره!
===============================
تو جه توجه در رابطه با بیلد های جدید
توجه در بیلد های جدید گزینه VUskip رو برداشتن ! اما شما میتونید بصورت دستی تو بیلد های جدید این گزینه رو فعال کنید . به اینصورت عمل کنید
1.وارد پوشه شبیه ساز PCSx2 بشید .
2.فایل Pcsx2.ini رو باز کنید و بنویسید Options=3185 و تغییرات رو ذخیره کنید! این شماره باعث فعال سازی EE,VU0/1,MTGS و VU-Skip
نکته مهم! از F4 استفده نکنید ! چون از حالت Vuskip خارج میشه . وارد پنجره CPuنشید . اگر وارد بشید تنظیمات برمیگرده به حالت نرمال!

اگر این کار براتون سخته! بیلد ها رو از این آدرس دنلود کنید (جدید ترین بیلد ها ) با Vuskip و تمامی اسپید هک ها .! یه بنده خدایی لطف کرده و این قابلیت های که تو بیلد های جدید غیر فعال شدن! رو به بیلد های جدید دوباره اضافه میکنه و اونا رو در اختیار ما قرار میده
درضمن لینک سایت اصلی سازنده (کامپایل کننده بیلد ها ) رو پیدا کردم اینه
http://cid-ec92aae47a89073b.skydrive.live.com/browse.aspx/Emulation
توش تمام شبیه ساز ها هستن! از دولفین گرفته! تا شبیه ساز pcsx 1 ( که خودش داره بهینش میکنه! )

آخرین ویرایش:
داش فرهاد گل . این لینیکی که پایین دادمو لطفا با نکتش تو پست اولت بزار ملت بسی حال کنن و به جان آرتور عزیز و کریتوس دعا کنن ( نکته در مورد بیلد های جدید که vuskip ندارن رو کریتوس گفته .) اون سایتم آرتور گل معرفی کرده.

با سلام.راستش اون لينك رو جناب xomixxonix در تاپيك dolphin معرفي كرده بود.از ايشون بايد تشكر كنيد.:love:

بابا یکی به من کمک کنه من هرچی میخوام بازی silent hill origins بازی کنم همون اولش گیر میکنه تمام پلاگینامم جدید پچشم حتی ریختم ولی اجرا نشد کمک کنید این بازی حیاطیه

از لینک پایینم تو پوشه patch یه patch برای silent hill origin هست دان کن درست میشه

توجه :در حال حاظر سریعترین بیلدی که من امتحان کردم بیلد 1159 هست! تمامی اسپید هک ها رو داره ! و vuskip رو روی 1 1 تنظیم کنید . با این تنظیمات Bloody roar 3 که سابقا 20 تا 30 فریم با vuskip 1 2 میگرفتم الان فول فریم اجرا میشه بسیار بسیار عالی . تیکن 5 هم ککه بنده با vuskip 1 3 اجرا میکردم و 22 تا 25 فریم با لرزش بسیار زیاد و سرعت افت1ضاح بیشتر نمیگرفتم الان تو این بیلد با vuskip 1 1 چهل 40 فریم میگیرم . که عالیییه ! تمام مشخصات گرافیکی هم فعاله ! ( روزلوشن 1024 در 1024 هست .! سابقا با بیلد های قبلی 800 در 600 بود! و تیک native هم میزدم! اما تو این بیلد این ها نیاز نیست هم گرافیک دارید و هم سرعت!

در ضمن سی پی یو من تک هسته ای هست! یعنی مال عهد دقیانوس! پس از این بیلد استفاده کنید! و نکته های قدیمی زیر رو هم بخونید بدردتون میخوره!
توجه در بیلد های جدید گزینه VUskip رو برداشتن ! اما شما میتونید بصورت دستی تو بیلد های جدید این گزینه رو فعال کنید . به اینصورت عمل کنید
2.فایل Pcsx2.ini رو باز کنید و بنویسید Options=3185 و تغییرات رو ذخیره کنید! این شماره باعث فعال سازی EE,VU0/1,MTGS و VU-Skip
نکته مهم! از F4 استفده نکنید ! چون از حالت Vuskip خارج میشه . وارد پنجره CPuنشید . اگر وارد بشید تنظیمات برمیگرده به حالت نرمال!

اگر این کار براتون سخته! بیلد ها رو از این آدرس دنلود کنید (جدید ترین بیلد ها ) با Vuskip و تمامی اسپید هک ها .! یه بنده خدایی لطف کرده و این قابلیت های که تو بیلد های جدید غیر فعال شدن! رو به بیلد های جدید دوباره اضافه میکنه و اونا رو در اختیار ما قرار میده
توش تمام شبیه ساز ها هستن! از دولفین گرفته! تا شبیه ساز pcsx 1 ( که خودش داره بهینش میکنه! )

مستر جان توضیحاتت رو توی لینک اول گزاشتم ممنون حسین جان

راستی یه خبر دیگه اینکه دیروز تو تاپیکی که تو بخش chatter box فورم Pcsx2زدم خود jack stine (Air)l. اومد گفته کریتوس رو نقض کرد!(همون دست بردن تو فایل ini شبیه ساز برای فعال کردن vuskip! گفت که تو بیلد های جدید من کلا ! اینو برداشتم! وجود نداره! بقول خودش Ziltch! Zip! nada:D یعنی هیچ! پشم! کلک همه رو کندم :دی دنبالش نباشین :دی
از اون طرف فریم اسکیپ رو گفت باید همون کار رو بکنه! ( و انجام این کار توسط فریم اسکیپ میگن که براشون راحت تره! تا وی یو اسکیپ ) ! برای همین اونو برداشتن! تو این بین جک استین گفت احتمال داره بخاطر برداشتن وی یو اسکیپ زده باشم بخش مربوط به فریم اسکیپ رو هم کمی تا حدودی نفله کرده باشم و این دلیل مشکلات کاربران باشه !
و همینطور اضافه کرد که سیستم رد کردن فریم تو فریم اسکیپ و وی یو اسکیپ متفاوته . اصولا شما تو فریم اسکیپ از تنظیم 1 2 استفاده میکنید و این در حالیه که تو وی یو اسکیپ از تنظیم 1 1 یا 2 2 استفاده میشده!
رو همین ساب فرض نکنید که فلان تنظیم من که رو vu skip انجام میدادم و خیلی عالی بود حتما رو فریم اسکیپ هم همینطوره! به هیچ وجه ! شما خودتون باید برای بازی های مختلفتو به تنظیم دلخواه در فریم اسکیپ برسید!
همین دیگه

سلام به همه.
من ميخوام برا بازيهاي مثل PES.WWE 2009 از چهار تا دسته استفاده كنم. دسته هام دو تا Twin هستند. چيكار كنم؟
براي وارد كردن كدهاي گيم شارك به pcsx2 بايد از چه برنامه‌اي استفاده كرد
چند تا بازي گرفتم. هركي تنظيمات يكيشون رو داره بده. ممنون ميشم:
Aeonflux_U
Clock Tower 3_U
Fatal Frame III_U
Final Fantsay X-2_U
Granturismo 4_E
Harvest Moon a Wonderfl Life_E
Haunting Ground_E
Shadow Colo
Sonic Unleashed_E
Star Wars the Force Unleashed_E

دوست خوبم اين 1159 كه ميگي كجاست، نتونستم پيداش كنم
در ضمن چند صفحه قبلل يه سايت چيني داده بودي، من توش هرچي گشتم هيچ لينكي كه بتونم باهاش pcsx2 رو دان كنم، پيدا نكردم (6.7 مگ رو ميگم)

در ضمن چند صفحه قبلل يه سايت چيني داده بودي، من توش هرچي گشتم هيچ لينكي كه بتونم باهاش pcsx2 رو دان كنم، پيدا نكردم (6.7 مگ رو ميگم)

الان آخرين بيلد 1169 هست.از لينك زير دانلود كنيد.

http://www.mediafire.com/orleans

با حجم 2.46 MB به همراه تمامي پلاگين ها و جديدترين پلاگين ها

سلام به تمام بچه های کار درست سایت
من tekken tag رو با 58 فریم میارم بالا.ولی بازم کنده.توی بازی بهم 58 تا رو میده ولی کنده.نمیدونید چطور میشه سریعترش کرد ؟افت فریم ندارم.cpu هم 4 هسته ای.ممنون میشم کمکم کنید

http://cid-ec92aae47a89073b.skydrive...aspx/Emulation پوشه Pcsx2 رو چک کن . هم آخرین بیلد هم بیلد های قبلی اونجاست

سلام چجوری میشه با بایوس اومد بالا؟ همون صفحه ای که مموری کارت رو فرمت یا کپی میکنیم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or