آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
یعنی از 2 دایرکس بالا استفاده نکنم این دایرکس 2009 کی امده
اره این جدید هست و برایGSDXهای بایداز این DXاستفاده کنی MARCH2009هست و خواهشن سوالات رو تو یک پست بده
اون 2 بازی دیگه چی تنظیماتی داری در ضمن از ویندوز ویستا استفاده میکنم و سیستمم این است
intel core 2 duo cpu e4500 2.20ghz

ram 2 gig

کارت گرافیک 512 giforce8600
اون دو بازی رو بازی نکردم نمیدونم ببیم کسی از بچها رفته سیتمت حوبه
ایا برای ویستا باید از دایرکس 2009 استفاده کرد ایا هر ویندوزی یه نوع دایرکس میخواهد
برای استفاده از ورژنهای حدید GSDXشما باید این DXرو نصب کنی روی هر WINDOWSکه داری
برای ویندوز ویستا و ویندوز سون باید چه دایرکسی نصب کرد
همییییییییییییییییین
این به جه درد میخوره باید در داخل پوشه ان را در پلاگین کپی کنیم یه توضیحی درباره این پلیگین و غیره بده ممنون بعد این پلاگین و بایوسها را باید داخل پوشه باشد یا از پوشه خارخ کنیم بعد کپی کتیم در پلاگین و بایوس
این ورژن جدید و UPDATE شده برنامه هست که باید در جایی که ورژنهای قبلی هست بریزی پیش PCSX2 9.6 و بقیرو تو پوشه پلاگین و بایوس هم تو پوشه بایوس بریز پلاگینها رو هم تو پ.شه پلاگین مثل GSDX و ZERGS و پلاگین صدا و پلاگین برای CDROM مثل LINZUP , غیره به جزع ورژن جدید PCSX2 که باید تو پوشه اصلی بریزی بقیه تو جاهاشون

در ضمن دوستان من یه نکته ای رو عنوان کنم! من شخصا با بلید 1138 خیلی بیشتر از بیلد 1147 فریم میگیرم ..این سریعتره! (یعنی واقعا سریع شده! ) . نمیدونم چی بگم! اینا این Vuskip رو بزارن . اگه اینو بزارن عمرا بازیی زیر 30 40 فریم اجرا بشه!
(محض اطلاع من سی پی یوم تک هسته ای هست 3 گیگاهرتز! ( که روی 3.4 اورکلاک شده) و کارت گرافیک6600 و یک گیک و نیم رم!
Bloody roar 3 چهل فریم میگیرم تخت! (قبلا با vuskip 1 2 سی فریم بیشتر نمیگرفتم تازه پرش هم داشت)
تیکن 5 35 تا 40 فریم میگیرم( در حالی که قبلا با vuskip! 1 2 بیست فریم بیشتر نمیگرفتم! و بشدت کند بود! . الان اگه رو نرمال هم بزارم 30 فریم میگیرم! که خیلی عالیه )

فقط خدا کنه از خر شیطون بیان پایین این Vuskip رو بزارن دوباره!
ولی داش حسین بسی سرعت زیاد شدها دیگه نیاز به skip نیست غالی دارن پیش میرن جای VUSKIPجان خالی
واقعا جای افسوس داره! اینا کلا بیخیال vuskip شدن! من تازه رفتم یه سوال کردم! هیچ یگفتن بجاش از فریم اسکیپ استفاده کنید که خیلی بهتره! مسخره اس! حالا که سرعت شبیه ساز بدون اسپید هک کمی بهتر شده! و vuskip تنها راه استفاده ما ها بود اینو برداشتن!
خیلی ناراحت کنندس ! ای لعنت به این شانس!
واقعا. باز این FRAME SKIP چرت بهتر بود این دیگه زیادی افتضاح هست هر 10 ثانیه است :cool:

سلام دوستان;)
می گم اگه این برنامه با تمام بایوس ها و پلاگین ها به همراه دیرکت ایکس نسخه ی جدیدش رو دانلود کنم و تویه یه فروشگاهی 1000 تومن بفروشم چطوره؟ اینطوری هروقت آپدیت شدند من هم آپدیت می کنم و دایال آپی ها هم می تونند از جدیدترین ها استفاده کنند. البته من خواستم یه کمکی به دایال آپی ها بکنم. اگه راضی نیستید این کار رو نمی کنم.:love:
تازه هر فایلی هم که مربوط به این برنامه باشه رو می تونید بگید تو همون سی دی بزارم.

سلام دوستان;)
می گم اگه این برنامه با تمام بایوس ها و پلاگین ها به همراه دیرکت ایکس نسخه ی جدیدش رو دانلود کنم و تویه یه فروشگاهی 1000 تومن بفروشم چطوره؟ اینطوری هروقت آپدیت شدند من هم آپدیت می کنم و دایال آپی ها هم می تونند از جدیدترین ها استفاده کنند. البته من خواستم یه کمکی به دایال آپی ها بکنم. اگه راضی نیستید این کار رو نمی کنم.:love:
تازه هر فایلی هم که مربوط به این برنامه باشه رو می تونید بگید تو همون سی دی بزارم.

خيلي خوبه يه آموزش هم براش بزار. ميتوني لينك‌ اينجا رو هم توي سي دي بزاري تا بچه ها بتونن بيان از اينجا جديدترين ورژن ها رو دانلود كنن. از كدوم شهر هستي؟

خيلي خوبه يه آموزش هم براش بزار. ميتوني لينك‌ اينجا رو هم توي سي دي بزاري تا بچه ها بتونن بيان از اينجا جديدترين ورژن ها رو دانلود كنن. از كدوم شهر هستي؟
شهر قم هستم. ولی ارسالش فرقی نداره. سایت سفارش از این تحویل در محل و گرفتن وجه دم منزله. تا فردا ظهر ok می شه و آدرس سایت رو می زارم.:love:

یارو صاحب سایته بهم گفت به دلیل هزینه ی بسته بندی بایت قیمت رو 1500 ت بزاری.

pcsx2-r1159 with vuskip

واقعا جای افسوس داره! اینا کلا بیخیال vuskip شدن! من تازه رفتم یه سوال کردم! هیچ یگفتن بجاش از فریم اسکیپ استفاده کنید که خیلی بهتره! مسخره اس! حالا که سرعت شبیه ساز بدون اسپید هک کمی بهتر شده! و vuskip تنها راه استفاده ما ها بود اینو برداشتن!
خیلی ناراحت کنندس ! ای لعنت به این شانس!

با سلام.آخرين بيلد ها به همراه vuskip و x3 hack رو از لينك زير ميتونيد بگيريد.;)
ولي در كل ديگه استفاده از vuskip و x3 hack پيشنهاد نميشه.ولي vuskip براي cpu هاي تك هسته اي يه مقدار كاربرد داره.ولي بدون vuskip با استفاده از فريم اسكيپ روي cpu هاي تك هسته اي 3 كه تست كردم فريم بد نيست.:biggrin1:

http://www.mediafire.com/orleans

با سلام.آخرين بيلد ها به همراه vuskip و x3 hack رو از لينك زير ميتونيد بگيريد.;)
ولي در كل ديگه استفاده از vuskip و x3 hack پيشنهاد نميشه.ولي vuskip براي cpu هاي تك هسته اي يه مقدار كاربرد داره.ولي بدون vuskip با استفاده از فريم اسكيپ روي cpu هاي تك هسته اي 3 كه تست كردم فريم بد نيست.:biggrin1:

http://www.mediafire.com/orleans
سلام . ممنونم آرتور جان اینو خودشون کامپایل کردن یا نه کار یکی دیگس که جداگونه اینو اضافه کرده؟
آره روی تک هسته ای ها خیلی کمکه . اما اخیرا واقعا سرعت گرفتن همونطرو که فرهاد گفت:love:)

سلام . ممنونم آرتور جان اینو خودشون کامپایل کردن یا نه کار یکی دیگس که جداگونه اینو اضافه کرده؟
آره روی تک هسته ای ها خیلی کمکه . اما اخیرا واقعا سرعت گرفتن همونطرو که فرهاد گفت:love:)

كار يكي ديگه كه نيست.اينم يه بيلد جداگانه هست مثل vm و tlb كه دو بيلد جداگانه بود.
(اگه به google code دسترسي داريد هر دوتا بيلد رو از اونجا ميتونيد بگيريد.بستگي به اپلود سنترها داره كه كدوم بيلد رو عشقشون بكشه براي دانلود قرار بدن,كه اين بيلد كه re4rainbow قرار ميده بيلد اصلي تر و رسمي هست ).

منتها در ورژن اصلي vuskip و هك x3 رو حذف كردن تا vu cycle stealing hack بهتر كار كنه و با هم تداخل نداشته باشن و بازي كرش نكنه.اگه توجه كرده باشيد اين vu cycle stealing در بيلد هاي جديد با بازي ها سازگاري بهتري داره و داره بهتر ميشه و صد در صد جاي vuskip رو پر مي كنه.نگران نباشيد شما كه ديگه خودتون استاديد :biggrin1:

البته باروند رو به روشدی که تیم داشته یواش یواش میشه گفت به اخرهای کار با PCSX2 مبرسیم و به گفته خود Refraction در یکی از مصاحبهاش گفته میخوان با کمک بهترین برنامه نویسای چهان شبیه ساز PS3 یعنی PCSX3 رو بسازن :biggrin1::love: که با تجربه PS2 و DX10.11 این کار غیر ممکن نیست

سلام کسی بازی def jam fight for ny را توانسته اجرا کند؟ من هر کاری میکنم منو میاد ولی وارد بازی نمیشه در لیست campability هم اسمی ازش نبرده

بابا یکی به من کمک کنه من هرچی میخوام بازی silent hill origins بازی کنم همون اولش گیر میکنه تمام پلاگینامم جدید پچشم حتی ریختم ولی اجرا نشد کمک کنید این بازی حیاطیه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or