آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
PCSX 0.9.6 svn 1137
از بیلد 1137 ! یه سری تغییرات توسط Jack.Stain اعمال شده که بگفته خودش شاید 3 تا 5 درصد افزایش سرعت داشته باشیم! اما وقتی بچه ها تست کردن! منجمله خود راما از افزایش سرعت 5 تا 10 فریمی تمامی بازی هایی که داشتن خبر دادن! که این فوق العادست! من گشتم تو یه سایت چینی پیدا کرد»! اما انگار طرف یه ورژن بالاترو گزاشته به هرحال این ورژن به همراه بایوس هست! و فعلا در حال دنلودشم!
خدمت شما برای تست.
原始格式
این یکی با بایوس و پلاگینه! حجم 6 مگ و خورده ای !

آخرین ویرایش:
در ضمن یه خبر دیگه اینکه تو رویژن 1139! باز Jack.Stine یه کار معرکه دیگه کرده! و اینترپرتر الان سرعت فوق العاده زیادی پیداکرده! بطوری که این تست کرده و گفته! ( یه بازی اسمش یادم رفت!) با بیلد فعلی 66 فریم میگیرفته در حالی که الان با این تغییرات 117 فریم! میگیره!
خیلی خوبه!
در ضمن یه نکته! هر از چند گاهی اسم svn ها رو تو گوگل بزنید یه سایت چینی هست انگار هر یکی دو روز در میون این بیلد ها رو میزاره! من هم ا زهمونجا گرفتم .! اینو گفتم یه موقع بی نصیب نمونید :دی

راستی اینم تا یادم نرفت بگم. پک بالایی که دادم علاوه بر آپدیت خود شبیه ساز آپدیت پلاگین هاشم داره! زیروجی اس و جی اس دی ایکس و بقیه موارد. + بایوس ها دیگه! که گفتم.!

سلام عزيز
شما بايد از پلاگين Linuz iso cdvd 090 rev1118 استفاده كنيد. در مورد اروري كه گفتيد، مشكلهاي زيادي ممكنه وجود داشته باشه. مثل بايوس، خراب بودن ديسك بازي، تنظيمات غلط و........... شما بگين كه دقيقا چه اروري ميده. يا يه عكس ازش بندازين;)

سلام دوست عزيز
به قول دوستمون سوال پرسيدن فرايند پيچيده‌اي هست. شما بايد اول مشكلتون رو دقيق بگيد تا بتونن كمكتون كنن. دوست عزيز شما اگه سوالتون رو دقيق بپرسن، دقيق هم بهتون جواب ميدن;)
اگه صفحات قبل را مرور کنی میبینی سوالم را کامل پرسیدم اما کلنگ عدالت جواب درستی نمیدهد اگه شما یک بار از اول توضیح بدی همراه با عکس عالی میشه

سلام اين دوست ما سخت اشتباه ميكرد البته من كه ازش ممنونم . سوال ما رو كه خيلي يا جواب دادن اينم عكس ارور من
2u4qwpj.jpg
[
دوست عزیز وقتی dont send میده میتونه از ناقص بودن برنامه باشه و یا اشکال از win هم میشه و یا اگر در تنظیمات DEV9 شما پلاگین GIGAHERZ,S DEV9 DRIVE رو استفاده کنی ارور میده باز هم نگفتی چه تنظیماتی داری و از چه پلاگینی استفاده میکنی ؟ ویا وقتی بعضیها که CPU شون دوهسته ای نیست تیک MTGS رو میزنن این مشکل میاد و در چه من اشتب کردم؟ بایوست رو کامل کن

آخرین ویرایش:
اگه صفحات قبل را مرور کنی میبینی سوالم را کامل پرسیدم اما کلنگ عدالت جواب درستی نمیدهد اگه شما یک بار از اول توضیح بدی همراه با عکس عالی میشه

سوالتو بگو ببینم چی بود که جواب ندادم ؟

كمك كنيد تو بازي خداي جنگ وقتي خانواده ام رو نجات ميدم وبراي دومين بار مي خوام با آرس بجنگم بعد اينكه شمشير خدايانو ور مي داره و ميخ واد شروع كنه صفحه سفيد مي شه و هيچي نمي ياد اما فريم هست نه صدا دارم نه تصوير صفحه سفيده از اول بازي تا اينجا اومدم لطفا كمك كنيد
1241688036.jpg

يكي به من كمك كنه از اول بازي تا اينجا اومدم حالا اينطوري شد كمك كنيد

speed رو برداشتم بايوز رو به us و eu وjp تغيير دادم گرافيكمو تغيير دادم سي پيو رو تغيير دادم همه تنظيماتم رو تغيير دادم اما دورست نشد من از اول بازي تا اينجا مشكل نداشتم ولي اينجا اينجوري شد چي كار كنم آخر بازي هست مي خوام دمو آخر رو ببينم كسي سيو بعد مرگ آرس نداره بزاره

speed رو برداشتم بايوز رو به us و eu وjp تغيير دادم گرافيكمو تغيير دادم سي پيو رو تغيير دادم همه تنظيماتم رو تغيير دادم اما دورست نشد من از اول بازي تا اينجا مشكل نداشتم ولي اينجا اينجوري شد چي كار كنم آخر بازي هست مي خوام دمو آخر رو ببينم كسي سيو بعد مرگ آرس نداره بزاره

پلاگين DVD رو عوض كن. اگه از ايميج استفاده ميكني براي اين قسمت از خوده DVD‌ بازي استفاده كن. اگه بازم درست نشد از نسخه اصلي pcsx2 استفاده كن و همه چيز رو بزار روي ديفالت. شايد درست بشه.

بالاخره بعد از دو ماه بازي FFX‌ رو در سايه نرم افزار PCSX2 و سيستم زير با فول فريم تموم كردم:biggrin1: :

CPU : AMD 6000+ Dual Core
GPU : GeForece 8600 GT 512 MB
RAM : 3 GB

ميخواستم برم سر FFX-2 ولي مثل اينكه يه كمي ايراد داره كسي هست كه بهترين تنظيماتش رو بدونه؟:confused:

دوست عزيز يك سري بايوس و پلاگين هارو عوض كردم الان تيكن 5 رو به خوبي بازي مي كنم فقط يك سوال من بازي هايي مثل darkwatch , yakuzu, djffny را وقتي مي زازم تمام مراحل بخوبي پيش ميره ولي داخل بازي كه ميره حركت نميكنه به جلو و عقب، با تنظيمات pad هم خيلي ور رفتم ولي درست نميشه در سايت pcx2.net هم اين بازي ها رو قابل اجرا زده (رنگ سبز)

این سیو بازی gow 1 GOW.rar[/QUOTE]

اقا دستت درد نكنه اما اين ظاهرا براي بازي ntsc جواب نمي ده براي پال چيزي نداريد؟
اگه save state هم هم داريد ممنون مي شم

دوست عزيز يك سري بايوس و پلاگين هارو عوض كردم الان تيكن 5 رو به خوبي بازي مي كنم فقط يك سوال من بازي هايي مثل darkwatch , yakuzu, djffny را وقتي مي زازم تمام مراحل بخوبي پيش ميره ولي داخل بازي كه ميره حركت نميكنه به جلو و عقب، با تنظيمات pad هم خيلي ور رفتم ولي درست نميشه در سايت pcx2.net هم اين بازي ها رو قابل اجرا زده (رنگ سبز)

pad هاتو اپدیت کن و ورژنهای جدید رو بزار . در بعضی از بازیها باید با یک pad خاص رفت با twinpad کار کن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or