آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
آموزشي كه برا تبديل Save PS2 به Pcsx گذاشتي، فايل ويدئوييش اجرا نميشه. با wmplayer,Quick Time,Nero show Time هم امتحان كردم نشد

سلام من تازه کارم لطفا بفرمایید با ورژن 2.9.6 چطوری میشه از فایل های ایزو استفاده کرد؟ من سی دی ندارم فایل ایزوشو دارم :confused: بعد یک سوال دیگر برنامه 2.9.6 وقتی runcd/dvd رو می زنم ارور میده و اجرا نمیشه مشکل از کجاست؟؟؟؟

سلام من تازه کارم لطفا بفرمایید با ورژن 2.9.6 چطوری میشه از فایل های ایزو استفاده کرد؟ من سی دی ندارم فایل ایزوشو دارم :confused: بعد یک سوال دیگر برنامه 2.9.6 وقتی runcd/dvd رو می زنم ارور میده و اجرا نمیشه مشکل از کجاست؟؟؟؟
دوست عزیز اینجا به جوابت نمیرسی مطمئن باش من 2 سال عضو هستم ولی هنوز جوابت درستی نمیدند مخصوصا کلنگ عدالت

سلام من تازه کارم لطفا بفرمایید با ورژن 2.9.6 چطوری میشه از فایل های ایزو استفاده کرد؟ من سی دی ندارم فایل ایزوشو دارم بعد یک سوال دیگر برنامه 2.9.6 وقتی runcd/dvd رو می زنم ارور میده و اجرا نمیشه مشکل از کجاست؟؟؟؟

شما در قسمت تنظيمات برنامه در قسمت cdvdrom پلاگين linuz iso انتخاب كنيد ok كنيد بعد دوبازه run cd بزنيد فابل iso انتخاب كنيد بازي كنيد فقط بايد تمام فايل هاتون كامل باشه bios چيزهاي ديگه كه در اين تاپيك همشون موجود هست

سلام عزيز
شما بايد از پلاگين Linuz iso cdvd 090 rev1118 استفاده كنيد. در مورد اروري كه گفتيد، مشكلهاي زيادي ممكنه وجود داشته باشه. مثل بايوس، خراب بودن ديسك بازي، تنظيمات غلط و........... شما بگين كه دقيقا چه اروري ميده. يا يه عكس ازش بندازين;)

دوست عزیز اینجا به جوابت نمیرسی مطمئن باش من 2 سال عضو هستم ولی هنوز جوابت درستی نمیدند مخصوصا کلنگ عدالت

سلام دوست عزيز
به قول دوستمون سوال پرسيدن فرايند پيچيده‌اي هست. شما بايد اول مشكلتون رو دقيق بگيد تا بتونن كمكتون كنن. دوست عزيز شما اگه سوالتون رو دقيق بپرسن، دقيق هم بهتون جواب ميدن;)

آخرین بیلدی که دادنو امروز گرفتم! حالم حسابی گرفته شد! vuskip رو کلا از توش برداشتن! و فقط فریم اسکیپ مونده! خیلی مسخره شده! حداقل برای من که با استفاده از این کلی فریم میگرفتم! خصوصا با این اسپید هک جدید vu cycle steal با تنظیم 1 1 vu skip خدا میشد برا من! مسخره ها اینم ورداشتن!

راستی Golden7light شما میتونی این بیلد رو آپلود کنی ؟ چون من هرچی گشتم این بیلد نبود! حتی تو بخش آپلود خود رفرکشن !؟

آخرین بیلدی که دادنو امروز گرفتم! حالم حسابی گرفته شد! vuskip رو کلا از توش برداشتن! و فقط فریم اسکیپ مونده! خیلی مسخره شده! حداقل برای من که با استفاده از این کلی فریم میگرفتم! خصوصا با این اسپید هک جدید vu cycle steal با تنظیم 1 1 vu skip خدا میشد برا من! مسخره ها اینم ورداشتن!

راستی Golden7light شما میتونی این بیلد رو آپلود کنی ؟ چون من هرچی گشتم این بیلد نبود! حتی تو بخش آپلود خود رفرکشن !؟

منظور شما 1045 هست؟

با برنامه jet audio کار کنی باز میشه

ممنون. اين برنامه Save builder داخل اكانتت نبود. پيداش كردم. بذارش برا آپلود: Ps2 Save Builder 0.8x.7z
اين فايل ELF. رو ديگه از كجا بيارم؟؟؟!!!!!!!!!!
با اين برنامه، ميشه سيو بسازي يا سيو رو دستكاري كني و از اين جور چيزا؟

دوستان دوتا تا سوال داشتم:
1. من ميخوام برا بازيهاي مثل PES.WWE 2009 از چهار تا دسته استفاده كنم. دسته هام دو تا Twin هستند. چيكار كنم؟
2. براي وارد كردن كدهاي گيم شارك به pcsx2 بايد از چه برنامه‌اي استفاده كنم؟

آخرین ویرایش:
سلام دوستان
Gow2 برا من تو يه جا گير ميزنه(قبلا گفتم) هر چي گشتم نتونستم Save اونجا رو پيدا كنم. Save خودم رو ميذارم، دوستاني كه Gow2 رو بازي ميكنن، يه لطفي كنن اونو دان كنن داخل بازي gow2 برن و سيو اول رو لود كنن. يه كمي ببرنش جلو، هرجايي كه شد سيو كني، سيو كنن و بدنش به من!!!!
توقع زياده ولي خوب ببخشين
Gow2 Save
ممنونم

سلام دوستان
Gow2 برا من تو يه جا گير ميزنه(قبلا گفتم) هر چي گشتم نتونستم Save اونجا رو پيدا كنم. Save خودم رو ميذارم، دوستاني كه Gow2 رو بازي ميكنن، يه لطفي كنن اونو دان كنن داخل بازي gow2 برن و سيو اول رو لود كنن. يه كمي ببرنش جلو، هرجايي كه شد سيو كني، سيو كنن و بدنش به من!!!!
توقع زياده ولي خوب ببخشين
Gow2 Save
ممنونم

بیا مموری کارتت نشد توش سیو کنم تو مال خودم سیویدم

HTML:
http://www.mediafire.com/file/njanmcmy4on/Mcd001.rar

ببینم شما مشکلت چیه؟که ما 2ساله کمک نکردیم شما اصلا کی مشکلت رو گفتی الکی برای من حرف در نیار تا اونجایی که تونستم جواب دادم اگه ندادم حتما کسایی هستند که بهتر از من حوات بدن

و قتی 9.6 دان کردی از بالا من دو پلاگیم جدید رو گزاشتم دان کن دوم اینکه چه اروری میده میاد بیرون چه بازیی ؟ دوم اینکه از پلاگینهای linzup و cd\vd 1.10 میتونی فایل ISO رو باز کنی و استفاده کنی .نوع سیستمت چیه و چه تنظیماتی داری؟
منظور شما 1045 هست؟

ممنون. اين برنامه Save builder داخل اكانتت نبود. پيداش كردم. بذارش برا آپلود: Ps2 Save Builder 0.8x.7z
اين فايل ELF. رو ديگه از كجا بيارم؟؟؟!!!!!!!!!!
با اين برنامه، ميشه سيو بسازي يا سيو رو دستكاري كني و از اين جور چيزا؟

دوستان دوتا تا سوال داشتم:
1. من ميخوام برا بازيهاي مثل PES.WWE 2009 از چهار تا دسته استفاده كنم. دسته هام دو تا Twin هستند. چيكار كنم؟
2. براي وارد كردن كدهاي گيم شارك به pcsx2 بايد از چه برنامه‌اي استفاده كنم؟

BOOT ELFفایل برای بوتش هست اگه نداریش میتونی از اینجا دان گزاشتم تو لینکم و ونمیشه سیو بازیرو دست کاری کرد ترقیه کارش هم باید PCSX2 باز کنی و از قسمت RUN گزینه ELF رو انتخاب کنی و BOOT ELF رو انتخاب کنی ;)
این کار خیییییییییییییلی پیچیده است
BOOT.ELF

آخرین ویرایش:
سلام اين دوست ما سخت اشتباه ميكرد البته من كه ازش ممنونم . سوال ما رو كه خيلي يا جواب دادن اينم عكس ارور من
2u4qwpj.jpg

[

كمك كنيد تو بازي خداي جنگ وقتي خانواده ام رو نجات ميدم وبراي دومين بار مي خوام با آرس بجنگم بعد اينكه شمشير خدايانو ور مي داره و ميخ واد شروع كنه صفحه سفيد مي شه و هيچي نمي ياد اما فريم هست نه صدا دارم نه تصوير صفحه سفيده از اول بازي تا اينجا اومدم لطفا كمك كنيد
1241688036.jpg

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or