آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
من دردم از همینه که من نمیتونم دانلود کنم شما 1 چیزی بزار با همون واسه 2008 کار ما راه بیفته من فقط میخوام بازی کنم کاری به دموهاش ندارم ممنون میشم اگه کامل بگین چی کار کنم من الان 2 از بایوس های صفحه ی اول رو گرفتم همهی پلاگین ها رو هم گرفتم داریکس نوامبر 2008 رو هم گرفتم الان هم نمیدونم چی کار باید بکنم

فهميدم مشكل شما چيه شما بايد دايرديسك مارچ 2009 رو دانلود كني تا با gsdx جديدا كار كنه اما حجمش 90 مگه بايد آپديت دايرديكس نوامبر2008 به مارچ 2009 رو دانلود كني و باعث ميشه dll هات به 2009 تغيير كنه وآپديتش 2 مگه فكر كنم

ای خدا عمرت بده الان میره تو صفحه سیاه که وقتی تو خود پلی استیشن سی دی خراب یا خش دار میزاری اون پیام میاد نوشته هاش هم ژاپنی هست همهی پلاگین های صفحه ی اول رو هم امتحان کردم چند تا از اونا واسه iso بود چند تاش که کار کرد همین اتفاق افتاد میشه بگین چی کار کنم الان

ای خدا عمرت بده الان میره تو صفحه سیاه که وقتی تو خود پلی استیشن سی دی خراب یا خش دار میزاری اون پیام میاد نوشته هاش هم ژاپنی هست همهی پلاگین های صفحه ی اول رو هم امتحان کردم چند تا از اونا واسه iso بود چند تاش که کار کرد همین اتفاق افتاد میشه بگین چی کار کنم الان

شما بهتره از بازيتون image بگيرين بعد از پلاگين Linuz iso CDVD 0.8.0 استفاده كنيد. بعد از منوي File تو برنامه، Run CD/DVD رو بزنيد

عزیز من این بعنی اینکه برنامه نمیتونه بازی شمارو بخونه بازیت رو چک کم ببین درایورت شناخته و اگه شناخته بایذ در pcsx2 در تنظیماتش بشناسونی از بایوس اروپا و یا usa کار کن

Help me PLS

سلام آقایون من همه چیزو دانلود کردم اما حالا وقتی برنامه رو اجرا میکنم

این ارور رو میده

An unhandled or unrecoveravle exception occurred, with the message :

bad allocation

pcsx2 will now close . more details may be available via the emuLog.txt file.

من از ورژن 2.6 استفاده میکنم

من چی کار کم حالا ؟ :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

آخرین ویرایش:
سلام عزيزان
ميخواستم ببينم دليل اين ارور چيه:
1204728603.jpg

يه سوال ديگه: چرا از ورژن 1045 به بعد ديگه use x3 ycle rate وجود نداره؟ رو همين حساب بايد 1045 از همشون سريعتر باشه:
1204708819.jpg

آخرین ویرایش:
سلام عزيزان
1204728603.jpg

يه سوال ديگه: چرا از ورژن 1045 به بعد ديگه use x3 ycle rate وجود نداره؟ رو همين حساب بايد 1045 از همشون سريعتر باشه:
1204708819.jpg
اولی یعنی نتونسته آدرس رو از حافظه بخونه! دوباره امتحان کن شاید مشکل خودش برطرف بشه .

د رمورد دوم: بخاطر اینکه X3 بیشتر از اینکه سبب خیر بشه شر درست میکرد! و باعث هنگ کردن بازی های میشد! بیش تر از این نمیدونم .!
بزار فرهاد عزیز و سایر دوستان بیان بیشتر کمکت میکنن انشا الله :love:

اقا به لاخره من با کمک دوستان اشنایان تونستم متال گیر 3 رو بازی کنم ولی فریم جالبی نمیگیرم هیچ تنظیمات خاصی این بازی نداره اگه داره واسم بزاریم 16 فریم بیشتر نمیگیره

ممنون:p

دستت درد نكنه. ولي اين save خيلي از اونجا جلوتر هست. بازي تلف ميشه. مشه بگي تو كدوم سايت دنبالش بگردم؟;)
خوب شما در سایت که این جا میزارم اسم بازیت رو سرچ کن و سیو همه جاش هست اونی که می خوای رو دان کن بزارش اینجا تا برات تبدیل کنیم http://www.gamefaqs.com/

سلام عزيزان
1204728603.jpg

1204708819.jpg

همون جور master غزیز گفت در x3 بازی ها دچار هنگ میشد و سازگاری رو به هم میرد در ورژنهای قبلی خودشون هم گفته بودن که پیشنهاد نمیکنن این قسمت رو انتخاب کنبد و فشار ریاذی به سیستم می امد که چند نفر از pcsx2 بازا سیستمشون مرخص کرد که به تیم PCSX2 ایزاد گرفته شد اونها هم برداشتند و از راههای دیگه ای به سرعت بیشتر گرفتن روی اوردن ;)

اقا به لاخره من با کمک دوستان اشنایان تونستم متال گیر 3 رو بازی کنم ولی فریم جالبی نمیگیرم هیچ تنظیمات خاصی این بازی نداره اگه داره واسم بزاریم 16 فریم بیشتر نمیگیره

ممنون:p

سیستمت رو یادم نیست ولی اگه تک هسته ای هست بیشتر از این دیگه نمیشه شاید تا 20 فریم ولی اگه ذو هسته ای هست خیلی پایین هست شما در قسمت SPEED HACK تمام تیکهارو بزن و VU CYCLE STEALING رو روی اخر بزار در تنظیمات CPU هم اول روی normal frame کار کن و در قسمت advanced همه چی رو روی default بزار ولی تیکهای flush zero بزن و clamp mode رو روی none بزار و اگه دیدی کمه از vu skip استفاده کن و (f4 در بازی ) و یا در advanced گزینه اول
EE RECS رو از CHOP/ZERO به POSITIVE تغییر بده در دو هسته ای باید بالای 45 فریم بگیری ;)

خوب شما در سایت که این جا میزارم اسم بازیت رو سرچ کن و سیو همه جاش هست اونی که می خوای رو دان کن بزارش اینجا تا برات تبدیل کنیم http://www.gamefaqs.com/

همون جور master عزیز گفت در x3 بازی ها دچار هنگ میشد و سازگاری رو به هم میرد در ورژنهای قبلی خودشون هم گفته بودن که پیشنهاد نمیکنن این قسمت رو انتخاب کنبد و فشار ریاذی به سیستم می امد که چند نفر از pcsx2 بازا سیستمشون مرخص کرد که به تیم PCSX2 ایزاد گرفته شد اونها هم برداشتند و از راههای دیگه ای به سرعت بیشتر گرفتن روی اوردن ;)

منظور شما از اينكه چندتا سيستم مرخص شد چي بود؟ چون من هميشه از 1045 استفاده ميكنم و تيك X3 رو ميزنم:confused:

آخرین ویرایش:
منظور شما از اينكه چندتا سيستم مرخص شد چي بود؟ چون من هميشه از 1045 استفاده ميكنم و تيك X3 رو ميزنم:confused:

:love: شوخی بود ولی استفاده نکنی بهتره ار ورژنهای حدیدتر کار کن چون مشکل افرینه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or