آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
من سيستمم اينه
vga: 8500 gt
cpu: 3500 تك هسته اي
ram: 2G
hdd: 250G
و خداي جنگ 1 رو 25 تا 30 فريم مي گيرم آيا بيشتر از اين مي تونم فريم بگيرم اگه جواب آرست لطفا تنظيماتش رو بزاريد

تنظیمات Speed hacks رو دستکاری کنید فریم بیشتری می گیرید ولی پایدار نیست و ممکنه هنگ کنه.از Gsdx 1076 استفاده کنید.

خوب:
VGA: 8500 GT
RAM: 2GB
CPU: P4 3.4 Ghz

سی پی یو ضعیفه باید دو هسته ای داشته باشی ولی به هر حال تنظیمات رو میذارم تا شاید به لطف کارت گرافیک فریم بیشتر بگیری تو فایل Pcsx2 1077 و Gsdx 1076 رو هم گذاشتم Pcsx2.0.9.6 کامل دانلود کن Pcsx 1077 رو بریز توپوشه اصلی و Gsdx 1076 رو هم تو پوشه Plugins بایوس رو هم از پست اول تاپیک دانلود کن بریز تو پوشه BIOS تنظیمات رو انجام بده و از بازی ایمیج بگیر و بازی رو اجرا کن ببین چجوریه.

http://www.mediafire.com/file/mijd3fzm5jz/MGS3.rar

من سيستمم اينه
vga: 8500 gt
cpu: 3500 تك هسته اي
ram: 2G
hdd: 250G
و خداي جنگ 1 رو 25 تا 30 فريم مي گيرم آيا بيشتر از اين مي تونم فريم بگيرم اگه جواب آرست لطفا تنظيماتش رو بزاريد
با این سی پی یو تک هسته ای خوب فریم میگیری برای بیشتر شده دیگه باید dual به بالا ببندی
خوب:
VGA: 8500 GT
RAM: 2GB
CPU: P4 3.4 Ghz

ببين دوست عزيز اگه من برا بار دومه كه ميپرسم به اين خاطره كه كسي درست و حسابي جوابم رو ندادن. شماهم اگه بلد نيستي لازم نيست جواب بدي. به نظرت pcsx2 9.6.0 ميتونه بازيهايي مثل gow2 رو راحت اجرا كنه كه به من ميگي از ورژن جديد استفاده نكن. دوست عزيز اين اصلا خوب نيست كه شما مياي چيزيايي رو كه من خودم تو سه خط گفتم، تو شش خط تحويلم ميدي. در ضمن من صد بار تاكيد كردم موقع زدن F1 نه F3. در ثاني تو اين اين ورژنهاي به قول شما بتا، من كه نديدم تو جايي از بازي كرش كنن. فقط تو سيو كردن مشكل دارن كه اونم احتمالا از سيستم منه. چون اگه بقيه مشكل داشتن ميگفتن. در مورد اينم كه ميگي از ورژن ديگه استفاده كن، گفتم كه از 1002,1040,1045 استفاده كردم، نتيجه همون بوده.
مشكل من حل نشد ولي به هر حال ممنون:-"

ببين ايجوري مشكلت حل ميشه :
اول اين رو دانلود كن و كپي كن توي پوشه پلاگين :
LilyPad 0.9.11

قبل از اجراي ورژن جديد برنامه يه پوشه به اسم inis هست. داخل اون هر چي هست پاك كن. با اين كار بايد همه تنظيمات رو از اول انجام بدي.
حالا بعد از اجراي برنامه برو قسمت تنظيمات و هر دو تاي First و Second Controller رو عوض كن به اين پلاگين جديد بالايي و دسته اول رو تنظيم كن. دسته دوم رو نميخواد تنظيم كني فقط براش اين پلاگين رو انتخاب كن. بعد بازي رو اجرا كن و F1 بزن ببين مشكلت حل شده يا نه.

در مورد اون مسئله ورژن ها هم خوب معلومه حق با تو هست تعداد فريمي كه ميگيري با ورژن جديد بيشتر هست ولي امكان به وجود اومدن اشكال هاي نامعلوم هم توشون هست. منظور اينكه هر چيزي يه قيمتي داره. حالا شايد هم اصلا اشكالي به وجود نياد و راحت بازي كني. لااقل اين چيزي هست كه سازنده گان اين نرم افزار ميگن. اين هم منبع : http://www.pcsx2.net/downloads.php?p=publicbeta

ببين ايجوري مشكلت حل ميشه :
اول اين رو دانلود كن و كپي كن توي پوشه پلاگين :
LilyPad 0.9.11

قبل از اجراي ورژن جديد برنامه يه پوشه به اسم inis هست. داخل اون هر چي هست پاك كن. با اين كار بايد همه تنظيمات رو از اول انجام بدي.
حالا بعد از اجراي برنامه برو قسمت تنظيمات و هر دو تاي First و Second Controller رو عوض كن به اين پلاگين جديد بالايي و دسته اول رو تنظيم كن. دسته دوم رو نميخواد تنظيم كني فقط براش اين پلاگين رو انتخاب كن. بعد بازي رو اجرا كن و F1 بزن ببين مشكلت حل شده يا نه.

در مورد اون مسئله ورژن ها هم خوب معلومه حق با تو هست تعداد فريمي كه ميگيري با ورژن جديد بيشتر هست ولي امكان به وجود اومدن اشكال هاي نامعلوم هم توشون هست. منظور اينكه هر چيزي يه قيمتي داره. حالا شايد هم اصلا اشكالي به وجود نياد و راحت بازي كني. لااقل اين چيزي هست كه سازنده گان اين نرم افزار ميگن. اين هم منبع : http://www.pcsx2.net/downloads.php?p=publicbeta

آقا واقعا ممنون
من فقط پلاگين دسته رو دان كردم و تنظيمات رو هم حذف نكردم، مشكلم حل شد.
باورم نميشه اين مشكل مربوط به پلاگين دسته بود!!!!!!!!!!!!!!!
بازم ممنونم

آقا واقعا ممنون
من فقط پلاگين دسته رو دان كردم و تنظيمات رو هم حذف نكردم، مشكلم حل شد.
باورم نميشه اين مشكل مربوط به پلاگين دسته بود!!!!!!!!!!!!!!!
بازم ممنونم

قابلي نداشت :cheesygri

ببين وقتي مگن اين ورژن بتا مشكل داره خوب همينه ديگه. اشكالاتي به وجود مياد كه از جاهايي هست كه به فكر آدم نميرسه و بايد واسه حلشون صد تا راه رو امتحان كني.
خوب انتخاب با خودته يا با ورژن تست شده بازي كن بدون اشكال و البته با سرعت كم و يا اينكه با ورژن بتا با سرعت بالا و پر از درد سر و گير و باگ و كرش و از اين جور حرفا ور برو.

دوستان ميشه تنظيمات GOD OF WAR 1&2 و METAL GEAR SOLID 3 SNAKE EATER رو به من بگيد؟
بازي GOD OF WAR 1&2 توي بازي انگاري يه جورايي مه هست.نميشه شفافتر بشه؟من كه PS2 داشتم اينجوري نبود.
MGS هم خيلي خوب و روون اجرا ميشه با FPS 70 تا 75 ولي وقتي دموهاش شروع ميشه افت فريم پيدا ميكنه و به 25 تا 30 ميرسه و صحنه آهسته ميشه.

ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

سيستم من بگه لازم بود اينه:
graphic: gyga 1 gig 9600 geforce
ram: 2 gig geil gaming
cpu: e8400 core 2 duo

دوستان ميشه تنظيمات GOD OF WAR 1&2 و METAL GEAR SOLID 3 SNAKE EATER رو به من بگيد؟
بازي GOD OF WAR 1&2 توي بازي انگاري يه جورايي مه هست.نميشه شفافتر بشه؟من كه PS2 داشتم اينجوري نبود.
MGS هم خيلي خوب و روون اجرا ميشه با FPS 70 تا 75 ولي وقتي دموهاش شروع ميشه افت فريم پيدا ميكنه و به 25 تا 30 ميرسه و صحنه آهسته ميشه.
2009-06-21_04-39-41_.html

اولين فيلم(1822 KB)
دومين فيلم(1173 KB)

سلام دوستان
من دوتا مشکل دارم:
1. تو بازی gow2 همه چیزا انگار سایه دارن که تو عکس زیر مشخصه. از تنظیماتی که شما دادین هم استفاده کردم.

2. تو همین بازی، هربار با هر ورژنی که امتحان کردم، تو یه جای مشخصی هنگ میکنه.
کسی میتونه کمک کنه؟:(

2009-06-21_04-39-41_.html

اولين فيلم(1822 KB)
دومين فيلم(1173 KB)

سلام عزیز
در مورد اون مهی که گفتی، منم این مشکل رو دارم. خیلی هم باهاش ور رفتم. اما درستنشد. فکر نمیکنم درست هم بشه. با جدید ترن ورژنها و پلاگینها و حتی نسخه pcsx2 9.6.0 رو هم امتحان کردم (با تنظیمات مختلف) اما درست نشد. احتمالا حالا حالاها درست نمیشه:(

سلام عزیز
در مورد اون مهی که گفتی، منم این مشکل رو دارم. خیلی هم باهاش ور رفتم. اما درستنشد. فکر نمیکنم درست هم بشه. با جدید ترن ورژنها و پلاگینها و حتی نسخه pcsx2 9.6.0 رو هم امتحان کردم (با تنظیمات مختلف) اما درست نشد. احتمالا حالا حالاها درست نمیشه:(

در مورد mgs چي فكر مكنيد؟ كه داخل دموهاش صحنه آهسته ميشه و افت فريم پيدا ميكنه؟
من اين بازي رو توي ps2 كه ميرفتم عاشق دمو هاش شدم.حالا ميخام با pc برم كه دموهاش رو ضبط كنم و داشته باشم. راه حلي
نيست؟

دوستان پيشنهاد ميكنم بازي rule of rose رو هم بازي كنيد.خيلي زيبا و احساسيه.داستان قوي و گريه آوري داره.يكم هم ترسناكه.

ruleofrose.jpg

آخرین ویرایش:
سلام دوستان
من دوتا مشکل دارم:
1. تو بازی gow2 همه چیزا انگار سایه دارن که تو عکس زیر مشخصه. از تنظیماتی که شما دادین هم استفاده کردم.

2. تو همین بازی، هربار با هر ورژنی که امتحان کردم، تو یه جای مشخصی هنگ میکنه.
کسی میتونه کمک کنه؟:(

در چندین ورژن قبل خودشون گفتن این مشکل mist رو در gow حل کردند ولی گویا به اون شکل درست نشده

در مورد mgs چي فكر مكنيد؟ كه داخل دموهاش صحنه آهسته ميشه و افت فريم پيدا ميكنه؟
من اين بازي رو توي ps2 كه ميرفتم عاشق دمو هاش شدم.حالا ميخام با pc برم كه دموهاش رو ضبط كنم و داشته باشم. راه حلي
نيست؟

دوستان پيشنهاد ميكنم بازي rule of rose رو هم بازي كنيد.خيلي زيبا و احساسيه.داستان قوي و گريه آوري داره.يكم هم ترسناكه.

ruleofrose.jpg

هنوز این بازی به طور کامل سازگار با این pcsx2 نیست اگه در دمو مشکل فریم داری از vuskip استفاده کن .در مورذ ظبط وقتی دمو رو ظبط میکنی با full frame برای شما ظیط میکنه حتی اگه 10 فریم داشته باشی ;)

اقا من هر چی میگردم تو این امضا تون نمیتونم برنامه اصلی رو پیدا کنم اگه میشه برنامه اصلی + هر چیزی که واسه درست باز کردن متال گیر 3 میخواد رو بزارین همین جا ممنون میشم تنها چیزی که من پیدا کردم همین فایل نوشته بود برای اجرای متال 3

اقا من هر چی میگردم تو این امضا تون نمیتونم برنامه اصلی رو پیدا کنم اگه میشه برنامه اصلی + هر چیزی که واسه درست باز کردن متال گیر 3 میخواد رو بزارین همین جا ممنون میشم تنها چیزی که من پیدا کردم همین فایل نوشته بود برای اجرای متال 3

برنامه اصلی و چیزهای دیگه در page اول هست دان کن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or