آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
یه مرد به من جواب بده...

با این سخت افزار می شه اجرا کرد ؟
E8400
ATI 4850
RAM 2 GIG 4-4-4-12

سوال بعدی :
من زمانی که اجرا می کنم سرعت خواندن dvd چهار x هستش... بیشتر نمی شه چرا ؟

صدا هم خیلی بد جوریه....
سيستمتون كه براي اجرا بازي ها هيچ مشكلي نداره فقط مطمئن بشيد كه جديدترين Directx و جديدترين درايور كارت گرافيكتون را داريد.
براي اجراي بازي ها هم ازشون با alcohol 120 ايميج بگيريد كه تنظيمات PS2 رو به طور پيش فرض داره تا سرعت لود بالا بره.
براي صدا هم بهترين پلاگين SPU2-X هستش.

یه مرد به من جواب بده...

با این سخت افزار می شه اجرا کرد ؟
E8400
ATI 4850
RAM 2 GIG 4-4-4-12

سوال بعدی :
من زمانی که اجرا می کنم سرعت خواندن dvd چهار x هستش... بیشتر نمی شه چرا ؟

صدا هم خیلی بد جوریه....
سلام عزيز
الان بهترين پلاگين صدا SPU2-x 1.1 هست كه تو بعضي سيستما مشكل داره. من وقتي با XP SP2 كار ميكردم، باهاش مشكل داشتم (شايد واقعا به اين دليل نبوده، نميدونم.) الان با SP3 كار ميكنم، مشكلي هم ندارم. اگه با SPU2-X 1.1 مشكل صدا برطرف نشد، از اين پلاگين استفاده كن. تنظيماتش هم رو Defult بذار. من كه با اين مشكل نداشتم.
پلاگينهاي صدا:plugins.rar
براي بازيها بايد Image بگيري. چون سرعت اجراي بازي يه كم بيشتر ميشه

سيستمتون كه براي اجرا بازي ها هيچ مشكلي نداره فقط مطمئن بشيد كه جديدترين Directx و جديدترين درايور كارت گرافيكتون را داريد.
براي اجراي بازي ها هم ازشون با alcohol 120 ايميج بگيريد كه تنظيمات PS2 رو به طور پيش فرض داره تا سرعت لود بالا بره.
براي صدا هم بهترين پلاگين SPU2-X هستش.

ممنون از شما و Golden7light عزیز

من موقع ایمیج گرفتن با الکول هیچ چیز خاصی ندیدم مبنی بر امییج گرفتن تحت ps2

کجاشه؟

سلام به همه و ممنون به خاطر راهنمایی.
این direct x تقریبا 92 مگابایته.اگه بشه باید از بیرون بگیرم.
میشه بگید دقیقا پلاگین چی هست؟میدونما اما توضیح بدید ممنون میشم.
راستی اونهمه بایوس اونجا گذاشتید.من خیلی هاشو دان کردم اما خوب باهم فرق دارن.یکیش اپدیت میخواد و اون یکی که میاره تقریبا 6 یا 7 فریم بیشتر نمیگیره.خودتون دیگه فکرشو بکنید.کدومش با مشخصات سیستم و بازیهایی که گفتم بهتره؟پلاگین ها چهطور همشو بگیرم؟
ممنون
من نميدونم سيستم شما چيه و چه بازيهايي رو گفتين. اما ديدم كارتون زياده اگه بخوايد از اول همه چيز رو دان كنيد.
تو اين لينكي كه من گذاشتم، برنامه كامل PCSX2 با همه بايوسها و پلاگينهاي جديدش (تا تاريخ همين پست) و memcard ها و تنظيماتي كه كلنگ عدالت برا بازيها داده (داخل پوشه Configs هست) وجود داره. البته اينم بگم كه بيشترشون رو از لينك كلنگ عدالت گرفتم حجم: 9.7 مگPcsx2 Ready.7z

براي باز كردنش نياز به اين برنامه دارين:7z464.exe

اميدوارم مشكلتون حل شده باشه:cheesygri

آخرین ویرایش:

کجاشه؟

دوست عزبز در موقع image گرقتن از شما سوال یا جایی به خصوص برای image ps2 نداره شما فقط image بگیر فرمت iso بهتره با ultra iso هم میتونی

سلام دوستان
من وقتي كه با خود pcsx2 9.6.0 سيو لحظه‌اي ميزنم (تاكيد ميكنم F1 نه F3) مشكلي پيش نمياد. اما وقتي با pcsx2-r1045 يا pcsx2-r-1040 سيو ميكنم (بازم تاكيد ميكنم كه موقع زدن F1 نه F3) برنامه به طور كامل بسته ميشه و سيو نميكنه و بازيها و بايوسهاي مختلفي هم امتحان كردم. كسي ميتونه منو راهنمايي كنه؟:((

کجاشه؟

اگه ورژني كه استفاده ميكني جديد باشه خودش به طور اتوماتيك متوجه ميشه كه بازي تو ماله PS2 است و نيازي به انتخاب اين گزينه نيست و در وافع اين گزينه غير فعال ميشه. براي ايميج از فرمت mdf استفاده كن.

سلام دوستان
من وقتي كه با خود pcsx2 9.6.0 سيو لحظه‌اي ميزنم (تاكيد ميكنم F1 نه F3) مشكلي پيش نمياد. اما وقتي با pcsx2-r1045 يا pcsx2-r-1040 سيو ميكنم (بازم تاكيد ميكنم كه موقع زدن F1 نه F3) برنامه به طور كامل بسته ميشه و سيو نميكنه و بازيها و بايوسهاي مختلفي هم امتحان كردم. كسي ميتونه منو راهنمايي كنه؟:((

عزيزم اين سوال رو چند بار ميپرسي. ببين اولآ سعي كن زياد از ورژن هاي جديد فايل اجرايي برنامه استفاده نكني و از نسخه اصلي استفاده بكن كه آزمايش خودش رو پس داده و باگ و كرش كردن نداره. اين ورژن هاي جديد فايل اجرايي كه هر چند وقت يه بار ميان بيرون ورژن هاي Beta يا آزمايشي هستن كه ممكن هست يه جايي از بازي كرش كنن. فقط زماني از اين ورژن هاي آزمايشي استفاده كن كه گزينه مخصوصي در قسمت Gamefixes مربوط به بازي تو توش اضافه شده باشه. براي پلاگين هاي ديگه هم وضع همين طور هست و بايد امتحان كني و ببيني نتيجه چيه.

همچنين بايد زماني از اين F1 يا سيو سريع استفاده كني كه از يه ورژن ثابت استفاده ميكني. مثلا اگه با ورژن قديمي با F1 سيو ميكني ديگه نميتوني اون سيو رو با ورژن جديد و با زدن F3 لود كني و كرش ميكنه. براي انتقال سيو از يه ورژن به ورژن ديگه هم بايد از سيو خود بازي استفاده كني.

اگه هم ديدي كه F1 ميزني و بازي كرش ميكنه بدون كه فايل اجرايي اون اشكال داره و از ورژن ديگه استفاه بكن.

در مورد اجراي FFX هر كس راهنمايي بخواد من در خدمتم.

دوستان بازی اصلا برای من اجرا نمیشه !!!!!!!!!!
هرکاری که میتونستم کردم اما تنها نتیجه ای که داشته اینه که setup اصلی کنسول ps2 (که چند تا ستاره دور هم می چرخند) رو نشون میده و از بازی هیچ خبری نیست
لطفا کمک کنید
با تشکر

بازم سلام.

اصلا دوس ندارم واسه دوتا بازی سیریش بازی در بیارم اونم وقتی که هیچ جوابی داده نمیشه.
ولی این چندتا سوال اگه زحمتی نیس جواب بدید دیگه ........

1.دایرکت ایکس واسه مارس 2009 رو اگر از بیرون بگیریم مشکلی نداره؟از این ورژن بالاتر هم هست که بهتر کار کنه؟
2.اونجوری که من دیدم هر بایوس با بقیه فرق داره.واسه یه گرافیک 6200 جیفورس و سی پی یو 3000 اینتل با اون دایرکت ایکس کدوم یک از بایوس ها بازی های خدای جنگ 1 و 2 و مورتال کمبت رو بهتر اجرا میکنه؟
3.با دسته های پی سی خودمون میشه بازی کرد؟
4.تنظیمات هر بازی با بقیه فرق داره؟
5.حد اکثر فریم هایی که میشه با مشخصات سیستمه من گرفت چقدره؟قابل قبول هست؟

بازم ممنون

بازم سلام.

اصلا دوس ندارم واسه دوتا بازی سیریش بازی در بیارم اونم وقتی که هیچ جوابی داده نمیشه.
ولی این چندتا سوال اگه زحمتی نیس جواب بدید دیگه ........

1.دایرکت ایکس واسه مارس 2009 رو اگر از بیرون بگیریم مشکلی نداره؟از این ورژن بالاتر هم هست که بهتر کار کنه؟
2.اونجوری که من دیدم هر بایوس با بقیه فرق داره.واسه یه گرافیک 6200 جیفورس و سی پی یو 3000 اینتل با اون دایرکت ایکس کدوم یک از بایوس ها بازی های خدای جنگ 1 و 2 و مورتال کمبت رو بهتر اجرا میکنه؟
3.با دسته های پی سی خودمون میشه بازی کرد؟
4.تنظیمات هر بازی با بقیه فرق داره؟
5.حد اکثر فریم هایی که میشه با مشخصات سیستمه من گرفت چقدره؟قابل قبول هست؟

بازم ممنون

با توجه به تجربه شخصی من بهتره شما اصلا طرف شبیه سازی بازی های پی اس دو نری چون سیستمت پایین هست...

هرکاری که میتونستم کردم اما تنها نتیجه ای که داشته اینه که setup اصلی کنسول ps2 (که چند تا ستاره دور هم می چرخند) رو نشون میده و از بازی هیچ خبری نیست
لطفا کمک کنید
با تشکر
کسی نبود کمکون کنه:(( ؟؟؟؟؟؟
راستی سیستمم اینه
CPU ATHLON X2 5000(OC 3025
RAM 4GB DDR2 800(OC 935
VGA 8800 GT 512 MB

لطفا کمک کنید
با تشکر

منظورت بایوس رو ران میکنه؟ این بعنی اینکه بازی رئ نمیتونه بخونه و باید پلاگینی که توش cd بازین هست رو به برنامه بشناسونی با چی کار میکنی image یا cd?

منظورت بایوس رو ران میکنه؟ این بعنی اینکه بازی رئ نمیتونه بخونه و باید پلاگینی که توش cd بازین هست رو به برنامه بشناسونی با چی کار میکنی image یا cd?
با سلام خدمت دوست عزیز جناب کلنگ عدالت
جواب اول اینکه درسته بایوس رو ران می کنه
جواب دوم اینکه هر دوتاش رو امتحان کردم(هم cd و هم image )
ودرمورد شناساندن پلاگین به برنامه به دلیل اینکه چند روزی بیشتر از آشناییم به برنامه نمی گذره چندان وارد نیستم
باتشکر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or