آموزش هک vita

dj_amir

کاربر سایت
Sep 1, 2008
53
سلام
دوستان ویتای من 3.68 هست اکانت هم روش نیست. راهی داره واسه کپی خور کردن؟
سلام
بله میشه.طبق توضیحات پست های قبل برای لاگین شدن به psn و صفحه اول برای کپی خور کردن دستگاه میتونید انجام بدید.

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
سلام
بله میشه.طبق توضیحات پست های قبل برای لاگین شدن به psn و صفحه اول برای کپی خور کردن دستگاه میتونید انجام بدید.
با توجه به اینکه ورزن ۳.۶۹ اومده و اکانت پی اس ان روی دستگاه بنده که ۳.۶۸ هست لینک نیست و دی اس ان ها هم کار نکردن. راهکاری دارید؟

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

dj_amir

کاربر سایت
Sep 1, 2008
53
با توجه به اینکه ورزن ۳.۶۹ اومده و اکانت پی اس ان روی دستگاه بنده که ۳.۶۸ هست لینک نیست و دی اس ان ها هم کار نکردن. راهکاری دارید؟
فقط باید از راه دی ان اس بری که کار می کنه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: CRASH

dj_amir

کاربر سایت
Sep 1, 2008
53
دوست عزیز میشه اموزش دی ان اس ها رو هم بگید ؟
بله البته صفحه دوم توضیح دادم.

اگه برای شما الان پیغام آپدیت اومده بهتره یه بار دستگاهو ریستور کنی
بعد از اینکه به وایفای کانکت شدی روی اسم وایفات داخل ویتا کلیک می کنی و بعد داخل advanced settings میشی و dns settings روی حالت manual میزاری سپس داخل قسمت Primary DNS آی پی 23.96.6.207 وارد کنی.
سپس OK می کنی میای بیرون و به راحتی به PSN کانکت میشیو و ادامشم برای هک مثل آموزش میری جلو.تمام
نکته مهم: اگر این کارارو کردی و داخل صفحه لاگین نرفت حتما باید از V).--P.N) استفاده کنی.که میتونی لپ تاپتو هات اسپات کنی و بعد کانکشن V).--P.N) شیر کنی سپس به راحتی به PSN وصل میشه.البته ترافیک روی این سرور یکم زیاده و ممکنه به سختی وصل بشه بستگی به شانستون داره.

babakxz2

کاربر سایت
May 5, 2011
472
هرکاری بگید کردم ولی بازم نمیشه میزنه اپدیت کن راهی پیدا نشد بدون اکانتpsn برنامه هک را نصب کرد؟
یهdnsکه کار کنه کسی نداره ؟

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,684
نام
وحید
دوستان چند تاسوال دارم من در زمینه هک ویتا سابقه ندارم
1-من الان رو فریمور 3.60 هستم الان پایدارترین هک دائم کدام نوع و روی کدام فریمور هست؟
2-من از طریق وبسایت هک غیر دائم انجام دادم نحوه ریختن بازی روی دستگاه به چه شکل هست ؟
3-سایت رایگان برای دانلود بازی های ویتا سراغ دارین؟

• Like
Reactions: Mr. Children

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,684
نام
وحید
خب دوستان همین اول گفت و گو اگه کم و کاستی در آموزش بود به بزرگی خودتون ببخشید
نکات قبل از هک:
1: دوستانی که روی firmware 3.60 هستند می تونند راحت با این ابزار https://github.com/TheOfficialFloW/fwupdater/releases/download/v1.0/fwupdater.vpk
firmware خودشونو به 3.65 یا 3.68 یا هر firmware دیگه ای اپدیت کنن
2: برای استفاده از هک دائمی enso باید روی firmware 3.65 باشید این هک فلن روی 3.68 کار نمی کنه
3:هک 3.68 با هربار ریست نیازمند فعال سازی مجدده ولی مثل قبل نیاز به انلاین بودن نیست و با برنامه ای که در اموزش میگم می تونید راحت در جند ثانیه هکو فعال کنید
4: فلن از adrenaline و چند پلاگین مثل nodprm یا nonpdrm می تونید استفاده کنید و باید صبر کنید تا سازنده های پلاگین پلاگین خودشونو اپدیت کنن ولی ممکنه که از پلاگین های قدیمی هم بتونید استفاده کنید

ابزار های لازم:
1:اکانت psn
2:ابزار Qcma by codestation برای اتصال ویتا به کامپیوتر
3:ابزارhttps://github.com/yifanlu/psvimgtools/releases/download/v0.1/psvimgtools-0.1-win64.zip
4:mmozeiko/pkg2zip
5: فایل دموhttp://ares.dl.playstation.net/cdn/...ydVlcmVOrpZKklOYxizQCRpiLfjeROuWivGXfwgkq.pkg

6:فایل هک https://github.com/TheOfficialFloW/h-encore/releases/download/v1.0/h-encore.zip
اموزش:
1:خب با استفاده از برنامه ای که بالا گذاشتم می تونید firmware خودتونو به 3.65 یا 3.68 اپدیت کنید توجه کنید که برای استفاده از این برنامه باید دستگاهتون هک شده باشه
2:روی firmware 3.68 به اکانت psn تون لاگین بشید
3: qcma و روی کامپیوترتون اگه ندارید نصب کنید و توجه کنید که داخل قسمت other setting برنامه این تنظیمات باشه
cma protocol selection:latest

use this version for updates:fw 0.0

تیک offline mode و skipmetadata و ignore اگه نخورده بزنید

4:دستگاهتونو با content manager ویتا با وای فای یا usb به دستگاه وصل کنید وقتی که دستگاه داخل qcma شناخته شد به مسیر پیش فرض یا مسیری که خودتون به برنامه دادید برید داخل فولدر ساخته شده ps vita توسط برنامه داخل فولدر app یا هرجای دیگه داخل فولدر ps vita اون شماره ی فولدرو داخل یه فایل text ذخیره نگه دارید حالا روی دستکتاپ یا هرجای دیگه
5:فایل دمویی و فایل های دیگه که بالا گذاشتمو دانلود کنید بعد داخل یک فولدر همشونو اکسترکت کنید
6:فایل دمو رو با این در cmd اکسترکت کنید اول داخل فولدر کلید shift و نگه دارید و cmd و باز کنید اگه ویندوز 10 دارید اول cmd و اجرا کنید با استفاده از کلید های win+r و تایپ cmd بعد ادرس فولدری که داخلش فایلهارو اکسترکت کردید بدید مثلا داخل فولدری به نام other داخل درایو d ریختید که اینطوری ادرس میدید cd فاصله d:/other بعد که این ادرسو دادید برای اکسترکت این ادرسو میدید
pkg2zip -x PATH_OF_PKG
بجای path of pkg باید اسم pkgبا .pkg و داخل cmd بزنید که بهتره اسمه فایلو عوض کنید خودم گداشتم demo که ایم میشه دستورس
pkg2zip -x demo.pkg
7:فولدری به اسم app بعد از extract بهتون میده که فایل های داخل PCSG90096 اینو داخل اینحا کپی کنید h-encore/app/ux0_temp_game_PCSG90096_app_PCSG90096 یه فایل vita path.txt داخلش هست که معلومه
8:فایل لایسنسی که داخل فولدر sce_sys همون فایلی که اکسترکت شده رو داخل اینجا h-encore/license/ux0_temp_game_PCSG90096_license_app_PCSG90096
کپی کنید بعد اسمشو به 6488b73b912a753a492e2714e9b38bc7.rif تغییر بدید
9:وارد اینجا میشید random number generator اون کدی که بهتون گفتم یجا ذخیره کنید و اینجا کپی کنید بعد submit و که بزنید یه کد بهتون میده که اون کدو یجا مثل همون نگه دارید
10: تمامی فایل های داخل psvimgtool که اکسترکت کردید داخل فولدر h-encore بریزید بعد مثل مثال بالا ادرس این فولدرو به cmd بدید مثلا طبق مثالی که بالا زدم cd فاصله d:/other/h-encore
بعد که اینکارو کردید این دستوراتو یکی یکی وارد کنید
psvimg-create -n app -K YOUR_KEY app PCSG90096/app
psvimg-create -n appmeta -K YOUR_KEY appmeta PCSG90096/appmeta
psvimg-create -n license -K YOUR_KEY license PCSG90096/license
psvimg-create -n savedata -K YOUR_KEY savedata PCSG90096/savedata
بجای your key همون کدی که بعد از submit گرفتیدو بزنید
11:اگه فکر می تونید مراحلو درست رفتید فولدر داخل h-encore به اسم PCSG90096 داخل فولدر ps vita بعد app بعد داخل فولدر بعدی مثل قبلا که بک اپ های خودتونو کپی میکردید داخل ویتا
12:ویتاتونو وصل کنید قبلش یادتون باشه qcma و refresh کتید بعد برنامه h-encore رو داخل ویتا کپی می کنید کپی که شد زمان اجرای برنامه yes و بزنید اگه مراحلو درست رفته باشید وراد منوی برنامه میشید و راحت henkaku رو نصب می کنید

دوستان بازم شرمنده طولانی و گیج کننده شد

:-bd
اپدیت:
دوستانی که با این روش مشکل دارن یا نمی تونن مراحل بالارو انجام بدن از نرم افزار منتشر شده زیر استفاده کنن فقط نکته مهم در استفاده از این نرم افزار اینه که کد aid و باید از همون سایتی که بالا گفتم بگیرید بعد دستی وارد نرم افزار بکنید بقیه کار های هکو خود نرم افزار انجام میده

نرم افزار auto-h-encore

noahc3/auto-h-encore
دادا بی زحمت این سوال منو نو پست بالایی جواب بدین ممنون میشم

dj_amir

کاربر سایت
Sep 1, 2008
53
هرکاری بگید کردم ولی بازم نمیشه میزنه اپدیت کن راهی پیدا نشد بدون اکانتpsn برنامه هک را نصب کرد؟
یهdnsکه کار کنه کسی نداره ؟
سلام
من با همین روش امروز یک دستگاه دیگه هم زدم و 100 درصد این روش و dns درسته و جواب میده... و 100 درصد یه جای کار شما مشکل داره...
فعلا روش دیگه ای بیرون ندادن و تنها راه همینه...

dj_amir

کاربر سایت
Sep 1, 2008
53
دوستان چند تاسوال دارم من در زمینه هک ویتا سابقه ندارم
1-من الان رو فریمور 3.60 هستم الان پایدارترین هک دائم کدام نوع و روی کدام فریمور هست؟
2-من از طریق وبسایت هک غیر دائم انجام دادم نحوه ریختن بازی روی دستگاه به چه شکل هست ؟
3-سایت رایگان برای دانلود بازی های ویتا سراغ دارین؟
سلام
1- فعلا پایدار ترین هک Enso 3.65 هست...
2- فایل منیجر ویتاشل که نصب کنید میتونید ویتارو به کامپیوتر وصل کنید بعد حافظه ویتا (یا رم ویتا یا SD2VITA) مثل یه درایو میاد بالا بعد میتونید بازی هارو داخل پوشه app بریزید بعد اجرا کنید.(که البته قبلش باید پلاگین nonpdrm روی دستگاه ستاپ کنید)
3-سایتای خارجی زیادن میتونید گوگل کنید ولی من سایت ایرانی ندیدم بازی ویتا بزاره...

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,684
نام
وحید
سلام
1- فعلا پایدار ترین هک Enso 6.35 هست...
2- فایل منیجر ویتاشل که نصب کنید میتونید ویتارو به کامپیوتر وصل کنید بعد حافظه ویتا (یا رم ویتا یا SD2VITA) مثل یه درایو میاد بالا بعد میتونید بازی هارو داخل پوشه app بریزید بعد اجرا کنید.(که البته قبلش باید پلاگین nonpdrm روی دستگاه ستاپ کنید)
3-سایتای خارجی زیادن میتونید گوگل کنید ولی من سایت ایرانی ندیدم بازی ویتا بزاره...
سلام داداش ممنون که جواب دادین
داداش این هک انزو 6.35 پایدار هست؟یعنی بعد روشن و خاموش دوباره نباید اجرا بشه؟این اموزشی چیزی ازش دارین؟
لینک فریور رسمی 6.35 هم اگر دارین بهم بدین چون هر چی گشتم پیدا نکردم متاسفانه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر