آموزش هک vita

thebest73

کاربر سایت
Jul 24, 2018
14
6
سلام دوستان من یک vita با آپدیت 3.68 دارم.
اگه میتونید آموزش کامل هک پایدار رو برام ارسال کنید که نیاز به هک دوباره در صورت خاموش و روشن شدن نباشه.
آموزش نصب بازی رو هم اگه میشه لطف کنید بگید.
چون نزدیک 470 تا صفحه هست با این که خیلی از صفحات رو نگاه کردم ولی چیزی دستگیرم نشد و اینکه فیلم های آموزشی زیادی از نت دانلود کردم ولی از اونا هم درباره اینکه چطوری بازی نصب کنم متوجه نشدم.
در کل ممنون میشم راهنمایی کنید.

• Like
Reactions: stiveover

stiveover

عضو جدید
Sep 14, 2019
2
0
سلام دوستان اموزش هک ورژن ۳.۷۰ رو میزارید
هک ۳.۷۰ ویتا #

mesdaghis

عضو جدید
Oct 17, 2019
1
0
سلام و خسته نباشید
من اشتباها ویتا رو آپدیت کردم رفته روی ۳.۷۲ متاسفانه.h encore روش نصب میشه ولی vitashell نه! آیا روشی برای هک مجدد داره؟ یا روش گفته شده برای این ورژن هم سازگاره؟
ممنون میشم از قبل بابت پاسخویتون

سلام و خسته نباشید
من اشتباها ویتا رو آپدیت کردم رفته روی ۳.۷۲ متاسفانه.h encore روش نصب میشه ولی vitashell نه! آیا روشی برای هک مجدد داره؟ یا روش گفته شده برای این ورژن هم سازگاره؟
ممنون میشم از قبل بابت پاسخویتون
البته این نکته رو بگم vitashell نصب میشه فقط همون کار اصلی یعنی خوندن کارت رم رو انجام نمیده

DANTE-3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
18
3
سلام.دوستان کسی راهی برای آنبریک کردن ویتا بلده.من enso 3 نصب کردم ورژنمم ۳.۶۵ بود بعد نصب الان ویتا مموری نمیشناسه آپدیت دستگاه ۳.۷۰ شده.الان من نمیتونم hencore نصب کنم تا هکو پاک کنم.چون مموری کار نمیکنه

abo3bsa20

کاربر سایت
Dec 7, 2017
69
8
سلام
دوستان من یه سوتی دادم الان که هک دائم و آفلاین 3.65 Henkaku رو نصب کردم روی اکانتم

برداشتم کنسول رو Restore کردم ولی اصلا نمیتونم به کامپیوتر وصل شم چون نیاز داره که اول به اکانت PSN متصل بشه و هرکاری میکنم نمیتونم به اکانت PSN وصل شم با اینکه اینترنت وصل هستش و از طریق Browser راحت وصل میشم به اینترنت.

کل اینترنت هم گشتم نتونستم راهی پیدا کنم تا به PSN وصل شم یا اینکه بتونم اول هک آفلاین 3.65 رو پاک کنم بعدش به PSN وصل شم و دوباره هک رو انجام بدم

کسی میتونه کمکم کنه ؟

آقا برای لوگین شدن به اکانت نازی به هیچ DNS نیستش فقط حتما Spoofed Version رو روی 3.71 بزارید اگه فریمور جدیدی اومدش بالاتر از 3.71 اون رو بزارید

بعدش یه ف ی ل ت ر شکن نصب کنید. من این رو نصب کردم
Free VPN unlimited secure hotspot proxy by vpnify

Free VPN unlimited secure hotspot proxy by vpnify - برنامه‌ها در Google Play

بعدش حتما برنامه
Every Proxy
رو روی گوشیتون نصب کنید

Every Proxy - Apps on Google Play

بعد با گوشیتون hotspot کنید بعد ویتاتون رو به گوشی وصل کنید

با گوشی به فیلترشکن وصل شید بعداز وصل شدن برنامه Every Proxy رو اجرا نید و روی setting برید اونجا میتونید آدرس Proxy Address رو دیده همراه با Port. روی تنظیمات ویتا use proxy رو بزنید و آدرس و پورتی که برنامه بهتون داده رو بزنید و Ok کنید.

بعد براحتی میتونید لوگین کنید.

والا برای من بدون DNS وصل شد با این روش حالا دیگران رو نمیدونم میتونید تست کنید

فقط بخاطر داشته باشید که حتما با اکانتی وصل بشید که داخلش خریدی انجام ندادید یکوقت اکانتتون بن نشه

یه اکانت دیگه بسازید به صرفه هستش
دستت درد نکنه کمکم کردی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟