آموزش هک پلی استیشن 4 به جیلبریک 6.72

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
یعنی کش نمیشه؟ هارد یا فلش وصل نیست؟ یه سری موارد هست که چند تا پست بالاتر نوشته بودم، اونا رو یه بررسی ای بکن، ایشالا که مشکلت حل بشه.
احتمال داره مشکل از نتت باشه، نتتو عوض کن ببین درست میشه یا نه. اگه درست نشد روش اندروید رو برو...
برو تو این لینک برنامه رو دانلود کن و از طریق هات اسپات کنسولو جیلبریک کن(تو این روش نیازی نیست به نت وصل شی)

با درود
تشکر از دوستان
نمیدونم ولی دیروز 100% دانلود کرد جلبریک هم کرد بازی هم کردم
برای امتحان 2 سه بار هم خاموش روشن کردم و تست گرفتم ok بود یکبار هم خاموش شد

• Like
Reactions: miiilllaaad

srgerami

کاربر سایت
Aug 12, 2010
33
من از نرم افزار اندروید Android-PS4-Exploit-Host استفاده می کنم عالیه برای 6.72
175148

داخل خود سیستم اتوماتیک کش میشه leeful v7 و V8 فقط بهتره از hen استفاده کنید چند بار امتحان کردم اصلا خاموشی نداره و فقط دوبار بخاطر استفاده از mira unofficial خاموشی داشتم
https://github.com/Saad-Alareqi/Android-PS4-Exploit-Host

آخرین ویرایش:

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
من از نرم افزار اندروید Android-PS4-Exploit-Host استفاده می کنم عالیه

داخل خود سیستم اتوماتیک کش میشه leeful v7 و V8 فقط بهتره از hen استفاده کنید چند بار امتحان کردم اصلا خاموشی نداره و فقط دوبار بخاطر استفاده از mira unofficial خاموشی داشتم
https://github.com/Saad-Alareqi/Android-PS4-Exploit-Host

دوست عزیز برای 5.05 کارایی داره

• Like

hamedsony

کاربر سایت
Jan 20, 2013
18
نام
حامد
سلام دوستان
دیروز دیدم یکی تو کانالش pes21 bitbox patch رو نصب کرده بود روی دستگاه کپی خور ... مگه pes21 نصب میشه رو دستگاه کپی خور 6.72 ؟
این یه پچ برای 2020 هستش
محیط را شبیه 21 میکنه با یه کم تغییرات اضاف

• Like

srgerami

کاربر سایت
Aug 12, 2010
33
هاست های Leeful:

leeful.github.io/v9a اپدیت آگوست

leeful.github.io/v9b جدیدترین اپدیت
این آپدیت ماد gta رو داره فقط باید بعد از اجرا با دکمه ps از مرورگر خارج بشی نه با دایره زدن

آموزشش کاملش رو modded warfare گذاشته داخل یوتیوب

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
دوستان این لینکو تو مرورگر کنسول بزنید، ps-phowar لیفولو تو user guide کش میکنه. من استفاده کردم ثبات بالایی داشت. 1 بار فیلد داشتم که حین ریستارت کرنل پنیک شد و بالای 20 بار هم جیلبریک موفق داشتم(عدد دقیقشو یادم نمیاد). قبل استفاده یکبار clear data و delete cookies کنید بعد لینکی که گذاشتمو وارد مرورگر کنید و منتظر باشید تا کامل کش بشه رو کنسولتون.
نکته 1: موقعی که لینک رو تو مرورگر وارد کردید باید پیلود با موفقیت اجرا بشه تا مرحله کش شدن شروع بشه(Payload Success) اگه ارور فیلد رو دیدین مراحل رو از اول برید!
نکته 2: بعضی وقتا وقتی که رو هن 2.1.3 یا 2.1.3b کلیک میکنید اکسپلویت با موفقیت لود میشه ولی بعدش ارور مموری میده و وقتی رو اوکی کلیک میکنید صفحه رفرش میشه و هن اجرا نمیشه. اگه این اتفاق افتاد نیازی به ریستارت نیست و مجددا رو هن کلیک کنید(چون اکسپلویت از قبل اجرا شده بود وقتی مجددا رو هن بزنید فقط هن اجرا میشه). میتونید برای جلوگیری از این اتفاق هر بار قبل اجرای هن یه بار صفحه رو رفرش کنید.

• Like
Reactions: rezagoli

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
من با توجه به تست هایی که این مدت داشتم، هاست مترو بهترین چیزی بوده که دیدم خصوصا HEN 2.2.3 که تقریبا می تونم بگم از هر 15 بار یک بار خاموشی داشتم و اونم همون اول توی مرورگر بود و شاهد این نوع مشکلات خاموشی موقع ریستارت کردن یا شات داون کردن کنسول نبودم و یا تو بازی هم به مشکل نخوردم. بهترین چیزی که بود همینه.

soheil_66

کاربر سایت
Jun 28, 2018
125
سلام
دوستان یه راهنمایی میکنید ، من تو ورژن ۵.۰۵ هستم میخوام آپدیت کنم و سئوالی که دارم برای بکاپ گرفتن هست
چون تو ورژن قبل با اپ اندروید اینکار رو میکردم و تو بازیهای بخصوص دارک سولز و بلادبورن خاموشی زیاد دارم و سیوهام
از بین میره
حالا تو این ورژن به چه صورته بکاپ گرفتن؟ چون هیچ جا اپی برای اندروید ندیدم ...

hamedsony

کاربر سایت
Jan 20, 2013
18
نام
حامد
سلام
دوستان یه راهنمایی میکنید ، من تو ورژن ۵.۰۵ هستم میخوام آپدیت کنم و سئوالی که دارم برای بکاپ گرفتن هست
چون تو ورژن قبل با اپ اندروید اینکار رو میکردم و تو بازیهای بخصوص دارک سولز و بلادبورن خاموشی زیاد دارم و سیوهام
از بین میره
حالا تو این ورژن به چه صورته بکاپ گرفتن؟ چون هیچ جا اپی برای اندروید ندیدم ...
توی تنظیمات کپی روی فلش هست

کسی لینک آپدیت gta v داره
همه سایت ها حذف کردن

• Like
Reactions: soheil_66

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر