آموزش هک پلی استیشن 4 به جیلبریک 6.72

Fakema

کاربر سایت
May 15, 2016
6
* * * دوستای گیمر و بلد اگر میتونین به من کمک کنین * * *

من تازه 6.72 رو از طریق SoftwareUpdate نصب کردم و از اکسپلویت های هاست آنلاین LeeFul و بقیه هرکاری کردم نتونستم FTP رو برای بدست آوردن IP بدست بیارم(قسمت info خود System هم نیست )

ERROR : Unable to get IP Address

اینم برای اینه سیستم بلد نبودم بعد از بک آپ گیری DB Payload اومدم ریستور کردمش بعد Rebuild DB شد که بازی ها هارو توی دسکتاپش نشون نداد / سیو هارو هم ریختم روی هارد

1 - ** میشه بدون داشتن آیپی سیو های یوزرهارو به یوزر جدید انتقال داد ؟؟~X(~X(~X(~X(
2 - ** چرا IP رو نمیاره ؟؟:)]:)]:)]

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
* * * دوستای گیمر و بلد اگر میتونین به من کمک کنین * * *

من تازه 6.72 رو از طریق SoftwareUpdate نصب کردم و از اکسپلویت های هاست آنلاین LeeFul و بقیه هرکاری کردم نتونستم FTP رو برای بدست آوردن IP بدست بیارم(قسمت info خود System هم نیست )

ERROR : Unable to get IP Address

1 - ** میشه بدون داشتن آیپی سیو های یوزرهارو به یوزر جدید انتقال داد ؟؟~X(~X(~X(~X(
2 - ** چرا IP رو نمیاره ؟؟:)]:)]:)]
برای اینکه بتونی ip رو ببینی کنسول باید به اینترنت متصل باشه یا با یه دستگاه دیگه شبکه باشه. اگه ارتباط قطع بشه ip رو نشون نمیده

Fakema

کاربر سایت
May 15, 2016
6
برای اینکه بتونی ip رو ببینی کنسول باید به اینترنت متصل باشه یا با یه دستگاه دیگه شبکه باشه. اگه ارتباط قطع بشه ip رو نشون نمیده
ممنون وصل شد ؛ این رو تست نکرده بودم.
فقط هنوز راهی پیدا نکردم بشه سیو های یوزر ها دیگه یا خود بک اپ که از پی لود گرفته شده رو چطور برگردونم.

*** ؟ ؟ ؟ راهی هست بشه سیو بازی هارو در نسخه هکی 6.72 اضافه کرد بدون حذف شدن و مشکلات احتمالی ؟ ؟ ؟ ****
*** یا روش برنامه Save Wizard for PS4 MAX که گفتن روی PS4 جیلبریک شده هم کار میکنه ولی جایی نسخه کرک یا سریال لایسنسش نیست ... ****

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
سلام دوستان
فریمور دستگاه من 5.05 هستش و الان هم کپی خور هستش
میخوام به 6.72 ارتقا بدم و با این روش بازی های جدید اجرا کنم

میشه لطفا راهنمایی که به چه شکلی این هکی که رو پلی 4 هستش پاک کنم و از این هک جدیدی استفاده کنم
و پایدارترین هک در این روش کدوم هستش که خاموشی زیاد نده

ممنون

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
سلام دوستان
فریمور دستگاه من 5.05 هستش و الان هم کپی خور هستش
میخوام به 6.72 ارتقا بدم و با این روش بازی های جدید اجرا کنم

میشه لطفا راهنمایی که به چه شکلی این هکی که رو پلی 4 هستش پاک کنم و از این هک جدیدی استفاده کنم
و پایدارترین هک در این روش کدوم هستش که خاموشی زیاد نده

ممنون
از دیتای بک پورت 5.0.5 هم میتونید استفاده کنید
در غیر این صورت ابتدا با استفاده از روش آپدیت با فلش،به 6.72 ارتقا بدید وبعد از روش های همین تاپیک هک کنید
اگر بازی ها یا سیو هاتون مهم هست حتما یه بک آپ کامل از دیتابیس بگیرید

reza5287

کاربر سایت
Nov 30, 2013
45
یه سر به این سایت بزن تمام آبدیتها موجوده هر ریجن..
Grand Theft Auto V - Download game PS3 PS4 PS2 RPCS3 PC free
سلام دوست عزیز اگر ممکنه راهنمایی کنید که چجوری میشه لینک ها رودریافت کرد تا دانلود انجام بشه هر کاری می کنم نمی تونم چیزی دانلود کنم در ضمن انگلیسیم هم خیلی خوب نیست اگر زحمت نیست یه راهنمایی کامل کنید ممنون

metalx

کاربر سایت
Mar 3, 2012
4
یه سر به این سایت بزن تمام آبدیتها موجوده هر ریجن..
Grand Theft Auto V - Download game PS3 PS4 PS2 RPCS3 PC free
سلام دوست عزیز اگر ممکنه راهنمایی کنید که چجوری میشه لینک ها رودریافت کرد تا دانلود انجام بشه هر کاری می کنم نمی تونم چیزی دانلود کنم در ضمن انگلیسیم هم خیلی خوب نیست اگر زحمت نیست یه راهنمایی کامل کنید ممنون
از اینجا بگیر
Filecrypt

• Like
Reactions: reza5287

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر