آموزش هک پلی استیشن 4 به جیلبریک 6.72

djarash

کاربر سایت
Aug 11, 2011
333
نام
آرش
با سلام.بنده هم بالاخره تصمیم گرفتم از 5.05 به 6.72 کوچ کنم.من از روش leeful v8 استفاده کردم با موفقیت انجام شد.فکر میکردم طبق روال قبل فقط دفعه اول باید آنلاین وارد هاست بشم ولی الان متوجه شدم تنها زمانی هک با موفقیت انجام میشه که آنلاین انجامش بدم و هر بار که آفلاین انجام میدم یا خاموش میشه و یا هک ناموفق میشه.مشکل کجاست دوستان؟

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
نمیدونم چرا ولی وقتی هاستی که باهاش کنسول هک میکنم عوض میکنم مطمعنا چند تلاش اول fail میشه و کنسول ریست ولی وقتی که ریست شد برق کنسول رو میکشم و یکم صبر میکنم، بعد از تلاش دوباره برای هک کردن با همون هاست تقریبا 100% موفق میشم.
حالا هاست میخواد مترو باشه al azif باشه و یا این که جدیدا دارم ازش استفاده میکنم leeful
شما هم این تست کنید شاید مشکلتون حل شد.
در مورد hen بالای 2.3 هم باید بگم تو بعضی وقت ها پایداریش بالاتر میره ولی مشکلای عجیب غریبی درست میکنه. مثلا یه بار که خواستم بازی اجرا کنم یه ارور هچل هفت داد ( سیستم از rest mode در اومده بود) و بعد از این که یه بار سیستم ریست کردم و اقدام به هک دوباره اون کردم مشکل به کلی حل شد و بازی اجرا شد.
پیشنهادم این هاستی که ازش استفاده میکنین رو سعی کنین تغییر ندین و اگه تغییرش میدین چند دفه اول کرش رو مطمعنا در نظر بگیرید. همچنین پیشنهاد میکنم از هن بالاتر از 2.3 استفاده نکنین.
گفتم مشاهداتم بگم شاید به درد کسی خورد :)
با سلام.بنده هم بالاخره تصمیم گرفتم از 5.05 به 6.72 کوچ کنم.من از روش leeful v8 استفاده کردم با موفقیت انجام شد.فکر میکردم طبق روال قبل فقط دفعه اول باید آنلاین وارد هاست بشم ولی الان متوجه شدم تنها زمانی هک با موفقیت انجام میشه که آنلاین انجامش بدم و هر بار که آفلاین انجام میدم یا خاموش میشه و یا هک ناموفق میشه.مشکل کجاست دوستان؟
دوستان چندتا نکته هست که قبل اینکه هاست رو وارد کنید باید رعایت کنید: 1- حتما قبل اینکه هاست رو کش کنید delete history کنید، بعد وارد تنظیمات مرورگر بشید و clear data و delete cookies رو بزنید 2- بعد انجام مرحله 1 کنسول رو خاموش کنید و برای 30 ثانیه از کابل برق جدا کنید تا کش کنسول کامل پاک بشه 3- بعد اینکه هاست رو کش کردید از مرورگر خارج بشید و اینترنت رو قطع کنید و دوباره وارد مرورگر بشید و اکسپلویت رو اجرا کنید 4- همیشه بعد روشن کردن کنسول حدود 20 ثانیه صبر کنید و بعد وارد مرورگر بشید و قبل اجرای اکسپلویت هم 3 ثانیه صبر کنید تا صفحه کامل لود بشه.

پ.ن1: به خاطر نوسانات سرعت اینترنت بعضی وقتا کش درست انجام نمیشه برای همین چندبار باید یه هاست رو کش کنید تا به نتیجه دلخواه برسید!!!
پ.ن2: هن‌های بالاتر از 2.1.3 جزو هن‌های رسمی محسوب نمیشن و برای همین ممکنه پر از باگ و مشکل باشن

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
دوستانی که برای آپدیت کردن نگرانن
165802
این عکس از کنسول خودمه می بینید از 18 بار جیلبریک فقط سه بار ناموفق بوده و نکته مثبت ورژن 6.72 اینه که حتی زمانی که جیلبریک ناموفقه هم دستگاه ناگهانی خاموش نمیشه و فقط پیغام ناموفق بودن میده و شما خودتون می تونید کنسول رو ریست کنید حداقل برای من جیلبریک 6.72 بسیار بهتر از 5.05 عمل می کنه

Homan425

کاربر سایت
Aug 9, 2018
107
دوستانی که برای آپدیت کردن نگرانن
View attachment 165802
این عکس از کنسول خودمه می بینید از 18 بار جیلبریک فقط سه بار ناموفق بوده و نکته مثبت ورژن 6.72 اینه که حتی زمانی که جیلبریک ناموفقه هم دستگاه ناگهانی خاموش نمیشه و فقط پیغام ناموفق بودن میده و شما خودتون می تونید کنسول رو ریست کنید حداقل برای من جیلبریک 6.72 بسیار بهتر از 5.05 عمل می کنه
سلام مدل دستگاه چیه ؟ این مهمه - هر مدل دستگاهی با یه برنامه بهتر عمل میکنه

simore

کاربر سایت
Apr 8, 2014
42
سلام دوستان از این هاست استفاده کنیدپایداری خوبی داره

? سرانجام انتظارها به سر رسید ، و باز هم برای اولین بار در ایران :

پشتیبانی سلف هاست NIGHT KING LITE برای فریمور جیلبریک شده ی 6.72 از قابلیت DNS که مزایای زیر را در برمیگیرد ??

? قابلیت کش اتوماتیک در یوزرزگاید که بزرگترین مزیت برای DNS محسوب میگردد.

? پایداری بسیار بالا و سبک قابل رقابت با نسخه ی لیفول اورجینال و حتی بهینه تر !

? دارا بودن تمام ویژگیهای ماژول فارغ از صرف هزینه برای خریدن این قطعه

? آدرس DNS ?

5.56.134.56

⁉️ از قسمت custom تمام گزینه ها را پیش فرض انتخاب کرده تنها در قسمت DNS مقادیر بالا را وارد نموده و آنگاه به یوزرز گاید مراجعه کنید ، کار تمام است!

? باتشکر از جواد ، آقای شریفی ، امیر حسین ، علیرضا و تمام کسانی که در این راه ما را یاری نمودند تا این مهم به سرانجام رسید.

ثبت افتخاری دیگر در کارنامه ی تیم NIGHT KING بعنوان برترین مرجع جیلبریک PS4 در ایران و جهان

#selfhost
#dns
#salt

simore

کاربر سایت
Apr 8, 2014
42
? سلف هاست NIGHT KING v3.9 LITE برای کنسول ps4 ، فریمور جیلبریک شده ی 6.72 منتشر شد :

✅ ویژگیها ?

? اضافه شدن HEN 3.0.0

? حذف HEN 2.2.5 ( بدلیل ارتقا به نسخه ی 3.0.0 )

? اضافه شدن نوتیفیکیشن سفارشی تیم NIGHT KING هنگام ارسال پیلود

? قابل استفاده هم در یوزرزگاید با DNS 5.56.134.56 و هم‌‌ در مرورگر

? آدرس Night King Lite بصورت آنلاین :

night-king.ir/lite

✅ قبل از انتخاب متد دستی یا اتوماتیک تا ذخیره سازی %100 صبور باشید!

⚠ نکته ی 1 : ابتدا از بخش تنظیمات مرورگر کنسول Delete Cookies و Clear Website Data را انتخاب کنید ، همچنین Night King را پس از آفلاین کش ( ذخیره سازی اتوماتیک در مرورگر ) ارتباط اینترنت را قطع و سپس استفاده نمایید.

⚠ نکته ی 2 : بمنظور کاهش خاموشی توصیه میکنیم قبل از جیلبریک ارتباط هارد اکسترنال با کنسول را موقتا قطع کنید.

? همچنین شما دوستان عزیز در صورت تمایل همواره میتوانید ما را از بخش 'حمایت از نایت کینگ' حمایت کنید.

#selfhost
#salt

• Like
Reactions: mostafa X360

saeed-10

کاربر سایت
Jan 5, 2012
27
نام
سعید
دوستان نمی‌دونم هک با ماژول مزیتی داره یا نه ؟ ولی من کنسولم تو ۵.۰.۵ با ماژول هک شده و هیچ وقت خاموشی نداشتم و دیدم دوستان گفته بودن برای بک پورت باید از هن ۲.۱.۴ استفاده بشه تا جواب بدهد ولی من از هن ۲.۱.۱ استفاده کردم و هر بازی که نصب کردم و بک پورت شده بود رو کنسول به راحتی جواب داد. در کل نمی‌دونم ولی شاید ماژول مزیت داشته باشه نسبت به هک های دیگه.

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
بچه ها تاپیک بی سر و صداست مثل اینکه همه یه روش پیدا کردن رفتن بازی میکنن ?
یه گزارش میدید همگی بعد از این همه تست و بازی که کدوم بهتره بوده و نتیجه گرفتید و دارید گیم میزنید؟
تا الان کدوم ثبات بیشتری داشته تا کم کم ما هم بیایم

Yasin_azh

کاربر سایت
Aug 11, 2020
133
بچه ها تاپیک بی سر و صداست مثل اینکه همه یه روش پیدا کردن رفتن بازی میکنن ?
یه گزارش میدید همگی بعد از این همه تست و بازی که کدوم بهتره بوده و نتیجه گرفتید و دارید گیم میزنید؟
Leeful v8
کلا با روش‌های مختلف لیفول به ندرت جیلبریک فیل داشتم(کلا شاید 4 یا 5 بار)، آخرین باری که جیلبریک فیل شد حدود 2 هفته قبل بوده. البته من زیاد دستگاه رو خاموش نمیکنم و روزایی که بازی میکنم، بیشتر دستگاه روی رست مود هست.
کلا که راضیم. قبلا که 5.05 بودم هم در همین حدود و شایدم بیشتر مشکلات داشتم.

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
بچه ها تاپیک بی سر و صداست مثل اینکه همه یه روش پیدا کردن رفتن بازی میکنن

برای هر کنسول فرق میکنه
برای من Leeful افتضاح بود و Darkmoder بهتر بود
برای یکی دیگه بر عکسه
در حال حاضر دارم Night king رو تست میکنم

ولی بهترین راه به نظر من اینه که بعد از اجرای هک(هن 2.1.3) کنسول رو خاموش نکنی و بزاریش روی Rest Mode
اینطوری دیگه نیازی نیست هکو هر بار اجرا کنی
من الان 2 هفتس کلا 2 بار کنسولو خاموش کردم
مگر اینکه جایی باشی که برق زیاد بره، در اون حالت این روش اصلا خوب نیست

اگر روی 5.05 هستی پیشنهاد میکنم از Backport استفاده کنی چون 5.05 با ثبات تره
اگر نه به 6.72 آپدیت کن و خودت تست کن چون چیزی برای از دست دادن نداری

Homan425

کاربر سایت
Aug 9, 2018
107
سلام برای من هم darkmoder بهتر عمل میکنه رو 6.72 - روی 5.05بکپورت han2.1.4 همیه بازی ها اجرا میشه فقط آپدیت بکپورت شده1.4فوتبال pes 2020کار نمیکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر