آموزش هک پلی استیشن 4 به جیلبریک 6.72

simore

کاربر سایت
Apr 8, 2014
42
کسی میدونه مشکل سیو بازی نید فور اسپید جدیدو چطوری حل کنم اصلا راحلی داره روی بک پورت ؟
با HEN 2.1.3B مشکلت حل میشه منم مشکل شمارو داشتم ولی درست شد خاموش نداشتم بازی بهتر و زودتر لود میشه البته من رو ۶.۷۲ هستم

Cyberpunk 2077

کاربر سایت
Jun 23, 2019
74
با HEN 2.1.3B مشکلت حل میشه منم مشکل شمارو داشتم ولی درست شد خاموش نداشتم بازی بهتر و زودتر لود میشه
دستت دردنکنه فقط اینو از کجا میتونم پیدا کنم بعد این کنار این هن ۲.۱.۴ کار میکنه دیگه به اون که کاری نداره ؟؟ روش نصبشم بگو بی زحمت

simore

کاربر سایت
Apr 8, 2014
42
دستت دردنکنه فقط اینو از کجا میتونم پیدا کنم بعد این کنار این هن ۲.۱.۴ کار میکنه دیگه به اون که کاری نداره ؟؟ روش نصبشم بگو بی زحمت
دوست عزیز هاست عوض کنی درست میشه
از لیفول ورژن ۸ استفاده کن از سلفشم میتونی استفاده کنی

Mojtaba1975

کاربر سایت
Jul 8, 2020
27
دوست عزیز هاست عوض کنی درست میشه
از لیفول ورژن ۸ استفاده کن از سلفشم میتونی استفاده کنی
دوست عزیز ایشون رو ۵.۰۵ هستن .هاستی که دادی ماله ۶.۷۲ هستش .نید فور اسپید هیت رو ۵.۰۵ مشکل سیو داره .بک پورت نمیشه .

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437
درود دوستان
من کالاف دیوتی مدرن وارفر جدیده رو دانلود و نصب کردم وقتی برای اولین بار تازه وارد بازی میشی میگه سیوهای بازی اسیب دیدن نمیزاره وارد بازی بشم کسی میدونه چطوری درست میشه ؟

Cyberpunk 2077

کاربر سایت
Jun 23, 2019
74
درود دوستان
من کالاف دیوتی مدرن وارفر جدیده رو دانلود و نصب کردم وقتی برای اولین بار تازه وارد بازی میشی میگه سیوهای بازی اسیب دیدن نمیزاره وارد بازی بشم کسی میدونه چطوری درست میشه ؟
دوباره امتحان کردی اون موقع چی میگه ؟

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
درود دوستان
سلام این بازی دوتا نسخه داره یه بکپورت شده 5.05 و یدونه هم برای 6.72. حواست باشه جابجا نصب نکرده باشی. و اینکه برای اجرای درست حتما باید همه دی ال سی ها و اپدیتی که براش منتشر شده نصب کنی. حتما هم از هن استفاده کن چون رو میرا مشکل سیو داره!! با اینحال گاهی وقتا رو هن هم ارور سیو میده که راهش اینه اون مرحله داستانی که توش ارور داد رو از اول بری!! اگه باز هم مشکل پابرجا بود یه بار سیو رو پاک کن و دوباره برو تو بازی!

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437
سلام این بازی دوتا نسخه داره یه بکپورت شده 5.05 و یدونه هم برای 6.72. حواست باشه جابجا نصب نکرده باشی. و اینکه برای اجرای درست حتما باید همه دی ال سی ها و اپدیتی که براش منتشر شده نصب کنی. حتما هم از هن استفاده کن چون رو میرا مشکل سیو داره!! با اینحال گاهی وقتا رو هن هم ارور سیو میده که راهش اینه اون مرحله داستانی که توش ارور داد رو از اول بری!! اگه باز هم مشکل پابرجا بود یه بار سیو رو پاک کن و دوباره برو تو بازی!
درود
مشکلش رو پیدا کردم فقط باید از HEN 2.1.3 استفاده بشه در غیر این صورت سیو نمیشه
دوستان جایی دیدم گفتن فقط تا HEN 2.1.3 به صورت رسمی منتشر شده و بقیه ورژنها رسمیت نداره به خاطر همینه که مشکلاتش زیاده
بازی شادوتامب رایدر هم همین مشکل سیو رو داشت که از همین ورژن هن استفاده کردم مشکلش حل شد

• Like
Reactions: miiilllaaad

simore

کاربر سایت
Apr 8, 2014
42
? سلف هاست NIGHT KING v3.7 LITE برای کنسول ps4 ، فریمور جیلبریک شده ی 6.72 منتشر شد :

✅ ویژگیها ?

? ترکیب سبکی و سریع بودن هاست Leeful + پایداری شگفت انگیز هاست CISS

? گلچینی از بهترین پیلودها و اکسپلویتها

? ارائه شده در دو نسخه ی auto و manual برای اکسپلویت به انتخاب کاربر

? قابلیت اتوکش ( ذخیره سازی خودکار در مرورگر )

? آدرس Night King Lite بصورت آنلاین :

night-king.ir/lite

✅ قبل از انتخاب متد دستی یا اتوماتیک تا ذخیره سازی %100 صبور باشید!

⚠️ نکته ی 1 : ابتدا از بخش تنظیمات مرورگر کنسول Delete Cookies و Clear Website Data را انتخاب کنید ، همچنین Night King را پس از آفلاین کش ( ذخیره سازی اتوماتیک در مرورگر ) ارتباط اینترنت را قطع و سپس استفاده نمایید.

⚠️ نکته ی 2 : بمنظور کاهش خاموشی توصیه میکنیم قبل از جیلبریک ارتباط هارد اکسترنال با کنسول را موقتا قطع کنید.

? همچنین شما دوستان عزیز در صورت تمایل همواره میتوانید ما را از بخش 'حمایت از نایت کینگ' حمایت کنید.

#selfhost
#salt

H.Y

کاربر سایت
Aug 8, 2020
26
? سلف هاست NIGHT KING v3.7 LITE برای کنسول ps4 ، فریمور جیلبریک شده ی 6.72 منتشر شد :

✅ ویژگیها ?

? ترکیب سبکی و سریع بودن هاست Leeful + پایداری شگفت انگیز هاست CISS

? گلچینی از بهترین پیلودها و اکسپلویتها

? ارائه شده در دو نسخه ی auto و manual برای اکسپلویت به انتخاب کاربر

? قابلیت اتوکش ( ذخیره سازی خودکار در مرورگر )

? آدرس Night King Lite بصورت آنلاین :

night-king.ir/lite

✅ قبل از انتخاب متد دستی یا اتوماتیک تا ذخیره سازی %100 صبور باشید!

⚠ نکته ی 1 : ابتدا از بخش تنظیمات مرورگر کنسول Delete Cookies و Clear Website Data را انتخاب کنید ، همچنین Night King را پس از آفلاین کش ( ذخیره سازی اتوماتیک در مرورگر ) ارتباط اینترنت را قطع و سپس استفاده نمایید.

⚠ نکته ی 2 : بمنظور کاهش خاموشی توصیه میکنیم قبل از جیلبریک ارتباط هارد اکسترنال با کنسول را موقتا قطع کنید.

? همچنین شما دوستان عزیز در صورت تمایل همواره میتوانید ما را از بخش 'حمایت از نایت کینگ' حمایت کنید.

#selfhost
#salt
ممنون واقعا عالیه
فقط اگه ممکنه توضیح مختصری راجب استفاده از remote play بدید من وقتی انجام میدم میگه باید ps4 رو آپدیت کنی

آخرین ویرایش:

heiliad

کاربر سایت
May 23, 2020
5
واسه من از روش leeful رفتم کچ تو 96 درصد گیر کرد نمیرفت جلو اومدم از هاست alazif استفاده کردم کچ رو درست حسابی دانلود کرد به خوبی هک رو اجرا کرد
(از هر چهار بار اجرای هک 1 بار خاموش می شد )

Homan425

کاربر سایت
Aug 9, 2018
107
سلام از روش leeful - alazif دستگاه من خاموشی زیاد داشت ولی چند روز از روش dark modder VC استفاده میکنم تو 10 بار شاید یکبار خاموشی داشته باشم ولی 6.72 خیلی اذیت داره بهمین خاطر 2 تا دستگاه 5.05 دیگمو به 6.72 اپدیت نکردم - مدل دستگاه1216A

pucira_mja

کاربر سایت
Mar 4, 2011
102
نمیدونم چرا ولی وقتی هاستی که باهاش کنسول هک میکنم عوض میکنم مطمعنا چند تلاش اول fail میشه و کنسول ریست ولی وقتی که ریست شد برق کنسول رو میکشم و یکم صبر میکنم، بعد از تلاش دوباره برای هک کردن با همون هاست تقریبا 100% موفق میشم.
حالا هاست میخواد مترو باشه al azif باشه و یا این که جدیدا دارم ازش استفاده میکنم leeful
شما هم این تست کنید شاید مشکلتون حل شد.
در مورد hen بالای 2.3 هم باید بگم تو بعضی وقت ها پایداریش بالاتر میره ولی مشکلای عجیب غریبی درست میکنه. مثلا یه بار که خواستم بازی اجرا کنم یه ارور هچل هفت داد ( سیستم از rest mode در اومده بود) و بعد از این که یه بار سیستم ریست کردم و اقدام به هک دوباره اون کردم مشکل به کلی حل شد و بازی اجرا شد.
پیشنهادم این هاستی که ازش استفاده میکنین رو سعی کنین تغییر ندین و اگه تغییرش میدین چند دفه اول کرش رو مطمعنا در نظر بگیرید. همچنین پیشنهاد میکنم از هن بالاتر از 2.3 استفاده نکنین.
گفتم مشاهداتم بگم شاید به درد کسی خورد :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر