آموزش هک پلی استیشن 4 به جیلبریک 6.72

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
من الان آخرین ورژن های دارک مودر و لیفول رو بخوام امتحان کنم آدرس و آموزشش کجا هست گند نزنم؟
فکر کنم تقریبا آخرین نفریم که میخواد آپدیت کنه:))

Yasin_azh

کاربر سایت
Aug 11, 2020
126
من الان آخرین ورژن های دارک مودر و لیفول رو بخوام امتحان کنم آدرس و آموزشش کجا هست گند نزنم؟
فکر کنم تقریبا آخرین نفریم که میخواد آپدیت کنه:))
تیکهای آپدیتهای اتوماتیک رو بردارید و بعدش دستگاه رو به اینترنت وصل کنید. تاریخچه، کش و کوکی های بروزر رو پاک کنید، بعد وارد آدرس زیر بشید.
6.72 Menu v8 - Leeful
صفحه ورژن 8 از هاست لیفول در گیت هاب، که البته میتونید با تغییر اون عدد 8، به ورژنهای قبل هم دسترسی داشته باشید.
بعدش منتظر بمونید تا صفحه کش بشه، از مرورگر خارج و اینترنت رو قطع کنید. مجددا وارد شید و اکسپلویت و سپس هن یا میرا رو انتخاب کنید (ورژن 8 فقط HEN 2.1.3b رو داره)، و تمام.

• Like
Reactions: Batman Revenge

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
تیکهای آپدیتهای اتوماتیک رو بردارید و بعدش دستگاه رو به اینترنت وصل کنید. تاریخچه، کش و کوکی های بروزر رو پاک کنید، بعد وارد آدرس زیر بشید.
6.72 Menu v8 - Leeful
صفحه ورژن 8 از هاست لیفول در گیت هاب، که البته میتونید با تغییر اون عدد 8، به ورژنهای قبل هم دسترسی داشته باشید.
بعدش منتظر بمونید تا صفحه کش بشه، از مرورگر خارج و اینترنت رو قطع کنید. مجددا وارد شید و اکسپلویت و سپس هن یا میرا رو انتخاب کنید (ورژن 8 فقط HEN 2.1.3b رو داره)، و تمام.
ممنونم ازتون ? ?
دوستان اگر میشه بقیه هم بگید از کدوم استفاده کردید تعداد رو ببینم
من الان لیفول رو میخوام انجام بدم ولی نمیدونم که از کجا بفهمم کدوم بهتره وضعیتش.
و اینکه لیفول مثل al azif آپدیت رو خودش خاموش میکنه؟
و اینکه من این کاری که بالا گفتید رو انجام بدم به بخش یوزر گایدم اضافه مبشه؟

آخرین ویرایش:

Yasin_azh

کاربر سایت
Aug 11, 2020
126
بچه ها من چرا هی fail میشم؟ با لیفول و دارک مودر یه بارم موفق نشدم
هنگام اجرای جیلبریک فلش یا هارد نباید به دستگاه وصل باشه، دیسک هم روی دستگاه نباشه. چونکه تحت این شرایط غالبا جیلبریک فیلد میشه.
کش و کوکی های مرورگر رو پاک کردین؟
قبل از اجرای جیلبریک صفحه رو رفرش کنید(در همون حالت آفلاین، یه پیغام اوت آف مموری هم میاد که مهم نیست) ، معمولا بهتر نتیجه میده.
ورژنهای قبلی leeful روش میرا رو هم دارن، بنظرم اونو هم امتحان کن.
و در نهایت اگر باز هم نشد، دستگاه رو خاموش کنید، کابل برق رو بکشید و چند ثانیه دکمه پاور رو نگه دارید تا برق دستگاه کاملا تخلیه بشه و بعد از 10دقیقه مراحل رو تکرار کنید.

Yasin_azh

کاربر سایت
Aug 11, 2020
126
ممنونم ازتون ??
دوستان اگر میشه بقیه هم بگید از کدوم استفاده کردید تعداد رو ببینم
من الان لیفول رو میخوام انجام بدم ولی نمیدونم که از کجا بفهمم کدوم بهتره وضعیتش.
و اینکه لیفول مثل al azif آپدیت رو خودش خاموش میکنه؟
و اینکه من این کاری که بالا گفتید رو انجام بدم به بخش یوزر گایدم اضافه مبشه؟
کافیه یکبار پی لود Disable updates رو فعال کنید.
برای اضافه شدن به بخش یوزر گاید فکر میکنم که باید Primary dns سیستم رو جایگزین کنید. آموزش اینکار (البته برای روش آل آزیف) رو اگر اشتباه نکنم modded warfare توی کانال یوتیوبش کامل آموزش داده. البته بنظرم مزیت خاصی نسبت به خود بروزر نداشته باشه.

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
بچه ها من بعد از هک دستگاه رو رو حالت رست مود گذاشتم میخواستم ببینم تا چ مدت میشه تو حالت رست مود گذاشت ضرری نداره ؟؟؟
اینجا چون ما خاموشی و نوسانات برق داریم ممکنه یخورده کنسولو اذیت کنه، غیر از اینا هیچ ضرری نداره. و اینکه حواست باشه که تو تنظیمات رست مود قابلیت دانلود رو برداری تا اگه یه وقت کنسول به اینترنت متصل بود تو حالت رست مود خودشو آپدیت نکنه.

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
با درود
از 5.05 رفتم روی 6.72
تمام هاستها رو امتحان کردن روی %95 دانلود گیر می کنن
تمام کارهارو هم کردم کوکی پاک کردم ریست کردم ولی %100 درصد نمیشه
لطفا راهنمائی کنید
با تشکر

Yasin_azh

کاربر سایت
Aug 11, 2020
126
با درود
از 5.05 رفتم روی 6.72
لطفا راهنمائی کنید
با تشکر
یعنی کش نمیشه؟ هارد یا فلش وصل نیست؟ یه سری موارد هست که چند تا پست بالاتر نوشته بودم، اونا رو یه بررسی ای بکن، ایشالا که مشکلت حل بشه.

• Like
Reactions: jjhha

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
با درود
از 5.05 رفتم روی 6.72
لطفا راهنمائی کنید
با تشکر
احتمال داره مشکل از نتت باشه، نتتو عوض کن ببین درست میشه یا نه. اگه درست نشد روش اندروید رو برو...
برو تو این لینک برنامه رو دانلود کن و از طریق هات اسپات کنسولو جیلبریک کن(تو این روش نیازی نیست به نت وصل شی)

• Like
Reactions: jjhha

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود

میخوام یه هاستی رو معرفی کنم امروز، که برخلاف هاست های قبلی مثل مترو و ... واقعا به پایداری 100% رسیده. حدود یک ماهی از اومدن نسخه فعلی ـش میگذره، ولی میخواستم تجربه اش رو پس بده و بعد معرفی کنم که شرمنده دوستان نشم. و این که میگم پایداری 100 درصد، یعنی واقعا 100 درصد! :D روی user guide هم جای مرورگر سیو میشه که دیگه هر بار نیازی به ورود به مرورگر نباشه.

دیگه بیشتر از این توضیح نمیدم، چون تست کنین متوجه صحبت من میشین. :D حتی توی یکی از تست ها 112 بار بدون پنیک جیلبریک شده کنسول.

لینک هاست: night-king.ir/restore

دفعه اول که از خود مرورگر باید وارد لینک بشین، سری های بعدی فقط کافیه که به user guide داخل تنظیمات مراجعه کنین. برای جیلبریک هم روی hen 3.0 بزنید، اگر یک درصد (که خیلی بعیده) روی این هن پنیک داد، با هن های دیگه هم تست کنید. فقط یادتون نره قبل از ست کردن هاست حتما کوکی و کش و history مرورگر رو کامل پاک کنید.

• Like
Reactions: Mam.Q and alibax25

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
درود

میخوام یه هاستی رو معرفی کنم امروز، که برخلاف هاست های قبلی مثل مترو و ... واقعا به پایداری 100% رسیده. حدود یک ماهی از اومدن نسخه فعلی ـش میگذره، ولی میخواستم تجربه اش رو پس بده و بعد معرفی کنم که شرمنده دوستان نشم. و این که میگم پایداری 100 درصد، یعنی واقعا 100 درصد! :D روی user guide هم جای مرورگر سیو میشه که دیگه هر بار نیازی به ورود به مرورگر نباشه.

دیگه بیشتر از این توضیح نمیدم، چون تست کنین متوجه صحبت من میشین. :D حتی توی یکی از تست ها 112 بار بدون پنیک جیلبریک شده کنسول.

لینک هاست: night-king.ir/restore

دفعه اول که از خود مرورگر باید وارد لینک بشین، سری های بعدی فقط کافیه که به user guide داخل تنظیمات مراجعه کنین. برای جیلبریک هم روی hen 3.0 بزنید، اگر یک درصد (که خیلی بعیده) روی این هن پنیک داد، با هن های دیگه هم تست کنید. فقط یادتون نره قبل از ست کردن هاست حتما کوکی و کش و history مرورگر رو کامل پاک کنید.
هاست خوبیه ولی پایداریش هنوز 100 نیست. من از 20 بار دوبار فیلد جیلبریک و دو بار هم کرنل پنیک داشتم. تو این ویدیو پایداری این هاست تست شده که اینجا هم میگه پایداریش 100 نیست! دارک مودر هم جدیدا یه ویدیو گذاشته که توش 10 بار بدون ارور جواب گرفته، تستش کردم دیدم از 2بار 1 با کرنل پنیک داشتم که کلا قیدشو زدم!! البته من رو ورژن 8 لیفول 20 بار موفقیت داشتم که متاسفانه بعد اینکه هاستمو عوض کردم دیگه تا این حد با لیفول جیلبریک موفق نداشتم!

• Like
Reactions: mobile1199

mahdarshab

عضو جدید
Jun 1, 2008
41
نام
MAH
با سلام
من دستگاه رو جیل بریک کردم. دوتا بازی هم روش نصب کردم. وقتی دستگاه رو خاموش روشن می کنم دیگه بازی ها اجرا نمیشه و میگه تاریخ و ساعت رو در تنظیمات درست کن! دوباره که جیل بریک می کنم بازی ها اجرا میشه. راهی نیست حداقل برای اجرای بازی ها نیاز به جیل بریک نباشه؟!!! سوال بعدی اینکه دیسک مورتال کمبت رو داشتم که دیگه اجرا نمیشه، علت چیه؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

pucira_mja

کاربر سایت
Mar 4, 2011
102
با سلام
من دستگاه رو جیل بریک کردم. دوتا بازی هم روش نصب کردم. وقتی دستگاه رو خاموش روشن می کنم دیگه بازی ها اجرا نمیشه و میگه تاریخ و ساعت رو در تنظیمات درست کن! دوباره که جیل بریک می کنم بازی ها اجرا میشه. راهی نیست حداقل برای اجرای بازی ها نیاز به جیل بریک نباشه؟!!! سوال بعدی اینکه دیسک مورتال کمبت رو داشتم که دیگه اجرا نمیشه، علت چیه؟ ممنون میشم پاسخ بدید.
در مورد سوال اول
خیر

• Like
Reactions: miiilllaaad

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر