آموزش هک پلی استیشن 4 به جیلبریک 6.72

Ali2282

عضو جدید
Aug 19, 2019
2
دوستان سلام ، راهی هست که بشه بازی هارو از روی هارد اکسترنال همه رو باهم نصب کرد ؟ یا فقط باید یکی یکی نصبشون کرد ؟ یکی یکی نصب کردنشون خیلی زمان بره ...
از همون Debug settings که میری یه گزینه داره به اسم install all

• Like
Reactions: DrL!ve

Homan425

کاربر سایت
Aug 9, 2018
104
سلام دوستان کسی از شبکه کردن افلاین چند تا ps4 باهم اطلاعاتی داره بده؟ هکی بودن دستگاها با هم 5.05 یا 6.72 یا اکانت هکی ظرفیت 1 با هم یا ریجن بازی یا دستگاه متفاوت باشه قابل افلاین بازی کردن بصورت شبکه میشه؟ممنون میشم کسی راهنمای کنه

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
سلام
الان بهترین روش برای کپی خور کردن چیه؟
جایی هست که اموزش قدم به قدم با تصویر داشته باشه یا نه؟
باتشکر

سلام
کار سختی نیست دوست من، روشش که توی پست اول هست بعد از انجام اون مراحل آموزش تصویری هم هست می تونید دنبال کنید. یوتیوب هم هست.

MEHDI2M

کاربر سایت
Apr 19, 2009
16
بچه ها ورژن های پایدار تری اومده؟

من روش Al-Azif رو استفاده میکنم ithaqua
فقط یک نکته ای که من رعایت می کنم اینه که بعد از کش کردن و بازکردن جهت جیلبرک صفحه رو دوبار Refresh میکنم و بعد mira unofficial رو انتخاب می کنم کمترین میزان پنیک و failed رو داشتم

• Like
Reactions: miiilllaaad

Mahdiyar1982

کاربر سایت
Mar 1, 2019
29
با توجه به شواهد فکر میکنم فعلا باید کمی صبر کرد تا ورژن پایدارتری بیاد و روی 5.05 موند و از روش بک پورت استفاده کرد، راستی دوستان بازی رو نسخه بک پورت شده رو دانلود کنیم بهتره یا نسخه اصلی رو بگیریم و خودمون بک پورت کنیم
فکر میکنم حجم نسخه های بک پورت شده کمتر باشه؟! بهترین و راحت ترین نرم افزار برای بک پورت کردن بازی چیه؟ کسی استفاده کزده؟

• Like

Cyberpunk 2077

کاربر سایت
Jun 23, 2019
74
با توجه به شواهد فکر میکنم فعلا باید کمی صبر کرد تا ورژن پایدارتری بیاد و روی 5.05 موند و از روش بک پورت استفاده کرد، راستی دوستان بازی رو نسخه بک پورت شده رو دانلود کنیم بهتره یا نسخه اصلی رو بگیریم و خودمون بک پورت کنیم
فکر میکنم حجم نسخه های بک پورت شده کمتر باشه؟! بهترین و راحت ترین نرم افزار برای بک پورت کردن بازی چیه؟ کسی استفاده کزده؟
اصلا فرقی نداره نسخه ها فقط بعضی از بازیا اینطوریه فایل بک پورتم یک فایل ۱۰۰ مگی هست نمیدونم تاحالا بازی دانلود کردی یا نه

• Like

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
من هر چی بازی هست تا الان دانلود کردم منتهی نمیخوام تجربه رو خراب کنم با بک پورت و.. که بازی نقص های مختلف داشته باشه بدتر اذیت شم!
عجیبه خیلی طول کشیده پایدار کردنش اوایل خیلی سریع پیش میرفتن اما نزدیک به پایداری کند شدن

• Like

Yasin_azh

کاربر سایت
Aug 11, 2020
126
خب دوستان، منم بالاخره امروز دستگاهمو به 6.72 آپدیت کردم، بر اساس فیدبکی که از فرومهای مختلف و همچنین ویدئو های مختلفی که داخل یوتیوب دیده بودم از هاست leeful v5 استفاده کردم (HEN 2.1.3), برای جیلبریک کردن هم فقط تیکهای آپدیتهای اتوماتیک رو برداشتم و راحت و بدون اینکه نوتیفی مبنی بر آپدیت به آخرین فریمور یا چیز دیگه ای بیاد و با فراغ بال انجامش دادم و فقط پیلود Disable updates رو بعدش برای محکم کاری فعال کردم، بعد هم از مرورگر خارج شدم و اینترنتو قطع کردم. بعد باز وارد شدم اما قبل از اقدام، صفحه رو رفرش کردم،خلاصه دفعه اول و بدون مشکل جیلبریک شد.
حدود 5 یا 6 ساعت SEKIRO و RE2 رو بازی کردم، 2 بار روی رست مود گذاشتم و چنتا بازی هم نصب کردم. خدا رو شکر هیچ مشکل خاصی نداشتم.
مدل دستگاه فت سری اول 1001A هست. خلاصه دوستان بنظر من که واقعا ارزششو داره که مهاجرت کنید به 6.72.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر