آموزش هک پلی استیشن 4 به جیلبریک 6.72

sara_2656

کاربر سایت
Jan 27, 2008
8
من کنسول هکی نداشتم تاحالا ! هر موقع که دستگاه رو روشن میکنیم که بخوایم بازی کنیم باید این مراحل رو انجام بدیم؟ و منظور از پایداری اینه که این کارا بگیر نگیر داره؟ درست متوجه شدم؟

بله هر موقع می خواید بازی های هکی رو اجرا کنید باید هر سری کنسول روشن میشه مراحل جلبریک رو برید تا کنسول جلبریک بشه در مورد پایداری هم بعضی مواقع کنسول خاموش میشه برای همین می گن ناپایدار ولی من مواردی که گفتم رو انجام دارم می دم کنسول یک بار هم خاموش نشده

Mojtaba1975

کاربر سایت
Jul 8, 2020
27
بله هر موقع می خواید بازی های هکی رو اجرا کنید باید هر سری کنسول روشن میشه مراحل جلبریک رو برید تا کنسول جلبریک بشه در مورد پایداری هم بعضی مواقع کنسول خاموش میشه برای همین می گن ناپایدار ولی من مواردی که گفتم رو انجام دارم می دم کنسول یک بار هم خاموش نشده
من کنسول هکی نداشتم تاحالا ! هر موقع که دستگاه رو روشن میکنیم که بخوایم بازی کنیم باید این مراحل رو انجام بدیم؟ و منظور از پایداری اینه که این کارا بگیر نگیر داره؟ درست متوجه شدم؟
این مراحل همش ۳۰ ثانیه ام طول نمیکشه

Homan425

کاربر سایت
Aug 9, 2018
107
سلام دوستان ایا در هک 5.05 یا 6.72 میشه بازی را مستقیم از روی هارد اکسترنال اجرا کرد( مثل ps3 ) ؟یا حتما باید بازی را داخل دستگاه بریزی برای اجرا؟

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
سلام دوستان ایا در هک 5.05 یا 6.72 میشه بازی را مستقیم از روی هارد اکسترنال اجرا کرد( مثل ps3 ) ؟یا حتما باید بازی را داخل دستگاه بریزی برای اجرا؟
درود

میتونید یه هارد اکسترنال رو متصل کنید به کنسول و بعنوان فضای Extended به کنسول بشناسونید. ( که با اینکار هارد فرمت میشه به exfat و همه محتویاتش پاک میشه )

Mojtaba1975

کاربر سایت
Jul 8, 2020
27
دوستان ببخشید اموزش هن ۵.۰۵ رو به ۲.۱.۴ رو بدین لینکشو هرچی میگردم پیدا نمیکنم

: PS-Phwoar__v1.4_USB_Installer.zip رو دانلود کن بازش کن کپی کن تو روت usb . بعد وصل کن به کنسولت اینو

https ://leeful.github.io/usb
/ بزن تو ادرس مرورگرت خودش اتوماتیک کش میشه صبر کن تموم بشه بعد تموم .دیگه برا دفعه بعد فقط مرورگرت رو باز میکنی و هنو اجرا میکنی

Cyberpunk 2077

کاربر سایت
Jun 23, 2019
74
: PS-Phwoar__v1.4_USB_Installer.zip رو دانلود کن بازش کن کپی کن تو روت usb . بعد وصل کن به کنسولت اینو

/ بزن تو ادرس مرورگرت خودش اتوماتیک کش میشه صبر کن تموم بشه بعد تموم .دیگه برا دفعه بعد فقط مرورگرت رو باز میکنی و هنو اجرا میکنی
دستت طلا ???? دمت گرم

1987msb

کاربر سایت
Jun 6, 2009
270
نام
محمد

البته توی user guide هم میاد از اونجا هم اجرا میشه.

DrL!ve

عضو جدید
Aug 13, 2020
2
دوستان سلام ، راهی هست که بشه بازی هارو از روی هارد اکسترنال همه رو باهم نصب کرد ؟ یا فقط باید یکی یکی نصبشون کرد ؟ یکی یکی نصب کردنشون خیلی زمان بره ...

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
دوستان بازی street of rage 4 برای چه فرموریه؟ من هر چی گشتم پیدا نکردم که برای 6.72 هست یا نه

میدونم درست نیست پرسیدنش اینجا ولی نمیدونستم کجا بپرسم

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
دوستان سلام ، راهی هست که بشه بازی هارو از روی هارد اکسترنال همه رو باهم نصب کرد ؟ یا فقط باید یکی یکی نصبشون کرد ؟ یکی یکی نصب کردنشون خیلی زمان بره ...
تو همون قسمتی که داری بازیو نصب میکنی یه گزینه به اسم install all هست، اونو بزنی همه رو به ترتیب نصب میکنه. فقط قبل اینکار آپدیتارو جدا کن. اول دیتاهارو نصب کن بعد آپدیت‌ها و پکیج‌های الحاقی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر