آموزش هک پلی استیشن 4 به جیلبریک 6.72

mostafa X360

کاربر سایت
Nov 20, 2007
27
سلام دوستان
حداکثر تایمی ک میشه کنسولو تو حالت رست مود گذاشت چقده؟
اتفاقی نمیفته؟؟
سلام
حدود یه ماه میشه کنسول من رو رست مود هست
هر بار که‌بازی میکنم دوباره میذارم رو رست مود بعضی مواقع شده یه هفته هم روشن نکردمش و رو رست مود مونده
تا الانم مشکلی نداشتم
فقط برق کنسول قطع نشه یا برق‌محلتون قطع نشه مشکلی پیش نمیاد اگرم‌بره نهایت دوباره مراحل جیلبریک رو انجام میدید

• Like
Reactions: Aaaaaaaahhhhhahhah

yousef.jns

کاربر سایت
Feb 16, 2019
42
سلام وقت بخیر. میشه کلیه سرورهای هک 6.72 تو یک پست قرار بدید ؟ از همه هکرها و همه سایت ها تا بشه همرو امتحان کرد و بهترینشو انتخاب کرد ؟ سپاس

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
نه آقا تو پست اول نیست. تو پست اول فقط لیفول اونم ورژن 6، Al Azif و نوین اسپات هست. هاست خیلی بیشتر از اینا داریم و ورژن های مختلف.

من به عنوان سازنده تاپیک همچنان به هاست چند ماه پیش مترو چسبیدم و راضی ام چون یه بار روی حالت Rest Mode گذاشتم دیگه خاموشم نکردم :)

• Like
Reactions: reza5287

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
سلام دوستان تنظیمات رست مود میخواستم برای فریمور 6.72

چون هر وقت میزارم کنسول خاموش میشه ~X(
برای تنظیمات رست مود باید بری تو تنظیمات بعد بری قسمت power save settings بعد باید بری به set features available in rest mode، داخل اون میتونی قابلیت‌هاشو فعال یا غیر فعال کنی. اگه میخوای بعد رست مود برنامه، بازی‌ها یا جیلبریک پا برجا بمونه تیک keep application suspended باید زده باشه.

• Like
Reactions: paya.tasis

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
دوستان ، من کنسولم رو تا یه ماه روی رست مود میزارم.مشکلی پیدا نمیکنه ؟
کسانی هستن چند سال هم گذاشتن و مشکلی پیش نیومده
در بدترین حالت برق میره و کنسول با حالت چک هارد بالا میاد

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
سلام
دوستان مدتی از hen 2.1.4 ps4 استفاده میکنم البته ورژن اندروید ..که داخل ps4 کش زدم ..فریمور کنسولم 5.05 اسلیم اصلأ خاموشی ندارم ..بالای 30 بار که از ps4 استفاده میکنم اصلأ ریست مود نداره.. واقعآ عالی..:Cheesygrin:

• Like
Reactions: paya.tasis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر