آموزش هک پلی استیشن 4 به جیلبریک 6.72

mrhdir

کاربر سایت
Feb 8, 2013
77
نام
مهدی
الان هک 6.72 به وضعیت پایدار رسیده؟ یا هنوز خاموشی و یا ایراده دیگه ای داره؟ ممکنه سیو بازی هارو بپرونه و یا به دستگاه اسیب وارد بشه؟
بنظرتون چندوقت دیگه هک ورژن 7.02 هم مشکلاتش رفع میشه؟

آخرین ویرایش:

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
الان هک 6.72 به وضعیت پایدار رسیده؟ یا هنوز خاموشی و یا ایراده دیگه ای داره؟ ممکنه سیو بازی هارو بپرونه و یا به دستگاه اسیب وارد بشه؟
من چند ماهی هست آپدیت کردم به ۶.۷۲
به جز خاموشی ها که یکمی بیشتر از ۵.۰۵ هست مشکل دیگه ای ندیدم تا حالا
هک ۷.۰۲ هم خیلی بعید میدونم پایدار بشه چون الان همه دارن روی هک جدید ۷.۵۵ کار میکنن از جمله خود Sleirsgoevy

• Like
Reactions: alirezaresima

Yasin_azh

کاربر سایت
Aug 11, 2020
133
6.72 به پایداری خیلی خوبی رسیده، من هم چند ماهیه از هاست leeful v9b استفاده میکنم و درصد موفقیتی در حدود 87.5 درصد داشتم تا الآن. (دستگاه فت سری 1001)
یه موضوع بسیار خوبی که در ارتباط با 6.72 اتفاق افتاد این بود که چون مدتی خبری از هکهای جدیدتر نبود، چند ماه روش کارشد.
امیدوارم که همین اتفاق برای هکهای بالاتر هم اتفاق بیافته تا همه دوستان با یه پایداری مناسبی بتونن از بازیها استفاده کنن.

• Like
Reactions: alirezaresima

mrhdir

کاربر سایت
Feb 8, 2013
77
نام
مهدی
6.72 به پایداری خیلی خوبی رسیده، من هم چند ماهیه از هاست leeful v9b استفاده میکنم و درصد موفقیتی در حدود 87.5 درصد داشتم تا الآن. (دستگاه فت سری 1001)
یه موضوع بسیار خوبی که در ارتباط با 6.72 اتفاق افتاد این بود که چون مدتی خبری از هکهای جدیدتر نبود، چند ماه روش کارشد.
امیدوارم که همین اتفاق برای هکهای بالاتر هم اتفاق بیافته تا همه دوستان با یه پایداری مناسبی بتونن از بازیها استفاده کنن.
گاهی اوقات با چه خطاهایی روبرو میشید؟

Yasin_azh

کاربر سایت
Aug 11, 2020
133
گاهی اوقات با چه خطاهایی روبرو میشید؟
خطا که نه، به ندرت jailbreak failed پیش میاد، و در اینحالت درصد بسیار پایینی از مواقع kernel panic رخ میده. ولی در کل اکی هست و جوری نیست که اذیت کنه. بخوام در مقام مقایسه با 5.05 که قبلا بودم بگم، من تفاوت خاصی نمیبینم.
البته اینو هم بگم که چون مشکل خاصی نداشتم، من چند ماهه که از یه هاست استفاده میکنم، که البته همین leeful بعد از ورژن 9، اگر اشتباه نکنم چند تا ورژن جدیدتر هم داده، که البته من تست نکردم.

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
من ورژن دستگاهم 7 هست نمیدونم این هک رو انجام بدم یا نه
زیاد هم عجله ندارم البته
انجام بده چیزی از دست نمیدی
من روی 7 هستم
اونقدری که براش فضاسازی شده بد نیست!
یه مقدار موقع اجرای هک خطای memory میگیری
خیلی خیلی کم جیلبریک فیلد میده که باید سریع ریست کنی که خاموشی نگیری

soheil_66

کاربر سایت
Jun 28, 2018
124
منم یکی دو ماهی هست از ۵.۰۵ به 6.72 اومدم و خیلی خیلی راضیم
اگر بخوام مقایسه کنم توی ۵.۰۵ خاموشی حین بازی داشتم که بخصوص برای بازیهای مثل بلادبورن و دارک سولز خیلی
اذیت میکرد و سیوها از بین میرفت و مجبور بودم قبل بازی همش بکاپ بگیرم
ولی الان با خیال راحت دارم بلادبورن رو بازی میکنم و هیچ خاموشی نداشتم

• Like
Reactions: paya.tasis

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
سلام
دوستان عزیز لطفأ کمک کنید ..امکان داره فایل آبدیت بازی رو بکپورت کرد ..فایل ساختم فقط موقع نصب میگه فایل تکرای بجای pkg بازی میشناسه.وقتی نصب میشه فایل اصلی بازی پاک میشه..تشخیص نمیده

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
سلام
دوستان عزیز لطفأ کمک کنید ..امکان داره فایل آبدیت بازی رو بکپورت کرد ..فایل ساختم فقط موقع نصب میگه فایل تکرای بجای pkg بازی میشناسه.وقتی نصب میشه فایل اصلی بازی پاک میشه..تشخیص نمیده
از چه برنامه‌ای استفاده میکنی؟

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
برنامه PS4 RiPKiT استفاده میکنم.. از این برنامه هم استفاده کردم autobackport .که جواب نداد ارور میده..
با اولیه کار نکردم ولی autobackport قابلیت بکپورت کردن آپدیت رو داره. و اینکه برو ببین اگه ورژنش 1.08 نبود نسخه جدیدشو دانلود کن شاید مشکلت حل بشه

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
با اولیه کار نکردم ولی autobackport قابلیت بکپورت کردن آپدیت رو داره. و اینکه برو ببین اگه ورژنش 1.08 نبود نسخه جدیدشو دانلود کن شاید مشکلت حل بشه

سلام
دوست عزیز موقع نصب برنامه یه خطا میده که اصلأ اجرا نمیشه ..نمیدونم از چه موردی ...this app can’t open

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
سلام
دوست عزیز موقع نصب برنامه یه خطا میده که اصلأ اجرا نمیشه ..نمیدونم از چه موردی ...this app can’t open
سلام. این نسخه Portable ـه و نیاز به نیاز به نصب نداره. اگه آنتی ویروس داری غیرفعالش کن و اینکه آنتی ویروس خود ویندوز رو هم باید غیرفعال کنی، بعد دوباره دانلودش کن ببین درست میشه یا نه. اگه باز هم ارور داد، از ارور یه اسکرین بگیر بفرست تا چک کنم ببینم مشکلش از کجاست.

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
سلام. این نسخه Portable ـه و نیاز به نیاز به نصب نداره. اگه آنتی ویروس داری غیرفعالش کن و اینکه آنتی ویروس خود ویندوز رو هم باید غیرفعال کنی، بعد دوباره دانلودش کن ببین درست میشه یا نه. اگه باز هم ارور داد، از ارور یه اسکرین بگیر بفرست تا چک کنم ببینم مشکلش از کجاست.

سلام
ممنون از راهنمایتون دوست عزیز آنتی ویروس غیر فعال کردم ولی تغییر نکرد همون...
IMG_۲۰۲۱۰۱۳۰_۲۰۳۵۱۱.jpg

• Like
Reactions: alibax25

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر