آموزش هک پلی استیشن 4 با فریمور 7.02

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
سلام ببخشید یارو oficcalahmad گفته بود که برای گوست تسوشیما و tlou2 نیازمند kex 7.55 هست الان kex 7.55 هم هست پس چرا روش کار نمیکنه
سلام منظور از این کرنل اکسپلویت(kex) که میگن همون شکافیه که گزارش شده. برای tlou2 باید جیلبریک 7.50 به بالا منتشر بشه که هنوز نشده.

• Like
Reactions: theflow

soheil_66

کاربر سایت
Jun 28, 2018
123
درود
دوستان امروز از 6.72 به 7.02 نقل مکان کردم ولی خیلی دنگ و فنگ داشت سر اجرای پیلود و در نهایت بعد از مدتی عملیات موفقیت آمیز بود و بازی streets of rage 4 رو هم 1 ساعتی بازی کردم و مشکلی نداشت و خوب بود
اینم بگم از هاست دانلودها استفاده میکنم ولی تو جلبریک یکم مشکل دارم ، حال میخواستم بپرسم تمام هاست ها به همین شکله ؟
ضمنا میخواستم بکاپ هم بگیرم اینقدر ارور داد بیخیالش شدم ~X(

theflow

کاربر سایت
Sep 14, 2020
30
درود
دوستان امروز از 6.72 به 7.02 نقل مکان کردم ولی خیلی دنگ و فنگ داشت سر اجرای پیلود و در نهایت بعد از مدتی عملیات موفقیت آمیز بود و بازی streets of rage 4 رو هم 1 ساعتی بازی کردم و مشکلی نداشت و خوب بود
اینم بگم از هاست دانلودها استفاده میکنم ولی تو جلبریک یکم مشکل دارم ، حال میخواستم بپرسم تمام هاست ها به همین شکله ؟
ضمنا میخواستم بکاپ هم بگیرم اینقدر ارور داد بیخیالش شدم ~X(
سلام دوست عزیز خیلی اشتباه کردی چون leeful ps pvite استفاده میکردی با پایداری خیلی خیلی بالا تازه رو ۵.۰۵ و حتی ۶.۷۲ هم اجرا میشد با بکپورت چرا رفتید ۷.۰۲ خیلی اشتباه کردید

• Like
Reactions: soheil_66

soheil_66

کاربر سایت
Jun 28, 2018
123
سلام دوست عزیز خیلی اشتباه کردی چون leeful ps pvite استفاده میکردی با پایداری خیلی خیلی بالا تازه رو ۵.۰۵ و حتی ۶.۷۲ هم اجرا میشد با بکپورت چرا رفتید ۷.۰۲ خیلی اشتباه کردید
سلام
دیگه یهو بازی streets of rage 4 رو دیدم و یاد دوران بچگی افتادم و خون به مغزم نرسید و رفتم ورژن بالاتر :D
پس اوضاع ۷.۰۲ چندان جالب نیست ؟ همشون همینطوره ؟ پس فعلا باید منتظر بموم تا به پایداری خوبی برسه

mehran9998

کاربر سایت
Aug 24, 2018
21
سلام. من وقتی که یک فایل رو از طریق remote pkg installer میفرستم داخل بخش notification کنسول میزنه preparing for download 1% و رو همین یک درصد میمونه. مشکل چیه

mrhdir

کاربر سایت
Feb 8, 2013
77
نام
مهدی
سلام. من وقتی که یک فایل رو از طریق remote pkg installer میفرستم داخل بخش notification کنسول میزنه preparing for download 1% و رو همین یک درصد میمونه. مشکل چیه
واسه منم اولش اینجوری شد
اول برنامه Remote PKG رو توی پلی 4 باز کن بعد دکمه هوم رو دسته رو بزن بعد دوباره برو توی برنامه Remote PKG installer

theflow

کاربر سایت
Sep 14, 2020
30
سلام ببخشید این ویدیو که جیلبیریک ۷.۵۱ بود شماره های گفته شده رو زدم ولی نیومد چرا من یه کنسول ۷.۵۱ دارم ممنون میشم پیگیری کنید

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
سلام ببخشید این ویدیو که جیلبیریک ۷.۵۱ بود شماره های گفته شده رو زدم ولی نیومد چرا من یه کنسول ۷.۵۱ دارم ممنون میشم پیگیری کنید
دوست عزیزم
متاسفانه هکر ها از انتشار هک 7.51 خودداری کردن.حالا یا سونی خریدشون یا هدفشون انتشار یدفعه هک های نسخه بالاتره.ولی چون تو 7.51 داری به محض انتشار اخبار معتبر جدیدش برات اینجا میذارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر