آموزش هک پلی استیشن 4 با فریمور 7.02

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
دوستان هک فریمور ۷.۵۵ خیلی مهمه هم افراد بسیاری میتونن از هک استفاده کنن هم اینکه بازی های بسیار مهمی تقریباً تمام بازی های نسل ۸ آنلاک میشه، میشه امید داشت که دوستان هکر روش وقت بزارن و تا جایی که میتونن استیبل و پایدار کنن ارور مموری حذف شه خاموشی خیلی کم بشه ؟
مشکل ارور مموری به خاطر پایداری پایین وبکیته و از اونجایی که وبکیت 7.55 همون وبکیت 7.02 هست احتمالا تو این ورژن هم همون میزان ارور مموری 7.02 رو داریم. خاموشی هم برمیگرده به کرنل اکسپلویت که چون اوایل هست درصد موفقیتش پایینه و به مرور زمان بهتر میشه. درکل اگه ورژنت پایینتر از 6.72 هست به بالاتر آپدیت نکن و از بکپورت استفاده کن.

milin3m

کاربر سایت
May 25, 2008
134
سلام ببخشید بابت سوال اماتورم. بازی رو دامپ میکنن یعنی چی؟ فیک پکیج یعنی چی.
الان من روی ۷/۵۵ هک کنم کنسولو. بازی با چ ورژنی نصب کنم؟ کلا توضیح بدید در صورت امکان که متوجه کلمات و نحوه دانلود و غیره بشم. سپاس از شما

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
سلام ببخشید بابت سوال اماتورم. بازی رو دامپ میکنن یعنی چی؟ فیک پکیج یعنی چی.
الان من روی ۷/۵۵ هک کنم کنسولو. بازی با چ ورژنی نصب کنم؟ کلا توضیح بدید در صورت امکان که متوجه کلمات و نحوه دانلود و غیره بشم. سپاس از شما
نیازی به دامپ بازی توسط خودت نیست.
فقط طبق اموزش پست اول کنسولت رو جیلبریک کن و بعدش بازی های دانلود شده از سایت ها(مثل سایت دانلودها) رو نصب کن و تمام.

mrhdir

کاربر سایت
Feb 8, 2013
77
نام
مهدی
خیلی ناراحت شدم هک ورژن 7.50 باز هم با خطای مرورگر باید سرو کله بزنم من که روی همین ورژن 7.02 جدیدا اصلا هک برام کار نمیده برام نه خطای مرورگر میاد نه هیچ نوشته ای فقط صفحه هاست فریز میشه مواقعی هم یکی دوبار خطای مرورگر میاد بعدش هیچی

آخرین ویرایش:

moriman72

کاربر سایت
Jul 8, 2020
28
سلام دوستان ورژن دستگاه من 5.05 هست و شنیدم میگن برای اجرای بازی های جدید [ac valhalla. LOU2] باید به یک یا دو فریمور بالاترSPOOF کنی تو نت گشتم چیزی حاصلم نشد گفتم از دوستان کمک بگیرم حالا این قضیه اسپوف ربطی به اجرای بازی های جدید با بکپورت 5.05 داره یا نه لطفا راهنمایی کنید

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
خیلی ناراحت شدم هک ورژن 7.50 باز هم با خطای مرورگر باید سرو کله بزنم من که روی همین ورژن 7.02 جدیدا اصلا هک برام کار نمیده برام نه خطای مرورگر میاد نه هیچ نوشته ای فقط صفحه هاست فریز میشه مواقعی هم یکی دوبار خطای مرورگر میاد بعدش هیچی

روش هک روی فریم 7.XX کلا یکی هست و همشون هم ارور کمبود مموری دارن.تو یکبار کاملا مرورگرت رو کلن دیتا و کش کن و فقط از هاست اصلی استفاده کن.به احتمالا زیاد درست میشه.

سلام دوستان ورژن دستگاه من 5.05 هست و شنیدم میگن برای اجرای بازی های جدید [ac valhalla. LOU2] باید به یک یا دو فریمور بالاترSPOOF کنی تو نت گشتم چیزی حاصلم نشد گفتم از دوستان کمک بگیرم حالا این قضیه اسپوف ربطی به اجرای بازی های جدید با بکپورت 5.05 داره یا نه لطفا راهنمایی کنید
SPOOF توی بعضی از سایت ها موجوده.مثل این:
PS4 Exploit Host 7.02 Karo
کلا بهتره برای اجرای بازی های 7.55 به فریم 7.02 آپدیت کنی چون بعضی از بازی ها مثل اسپایدرمن با بک پورت فقط روی 7.02 قابل اجراست.

• Like
Reactions: mrhdir

mrhdir

کاربر سایت
Feb 8, 2013
77
نام
مهدی
مرورگر رو که چندین بار کش و دیتا رو حذف کردم وقتی میخواستم ببینم کدوم هاست برام جواب میده ولی هیچکدوم کار نمیکردن هاست اصلی خود اسلیرزگوی هم کار نمیده هم به صورت انلاین هم با کش افلاین که بابد روی صفحه ورژن 6.72 برم تا کش کنه هاستش
اوایل برام هک کار میکرد هم با هاست اسلیزگوی هم نایت کینگ اما الان وقتی روی هن 2.1.3 یا 2.1.3b کلیک میکنم(+میرا) همینطور صفحه ای که واسه هک میاد برام گیر میکنه هیج نوشته ای نمیاد فقط هیچ اتفاقی نمیفته گاهی وقتا هم دو سه بار پیغام ارور مرورگر میاد اما بعدش هیچی نمیشه البته یکی دوبار هم ارور faild داد که ریستارت کردم اما بعدش دوباره بدون هیچ خطایی روی صفحه هک گیر کردم

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
مرورگر رو که چندین بار کش و دیتا رو حذف کردم وقتی میخواستم ببینم کدوم هاست برام جواب میده ولی هیچکدوم کار نمیکردن هاست اصلی خود اسلیرزگوی هم کار نمیده هم به صورت انلاین هم با کش افلاین که بابد روی صفحه ورژن 6.72 برم تا کش کنه هاستش
اوایل برام هک کار میکرد هم با هاست اسلیزگوی هم نایت کینگ اما الان وقتی روی هن 2.1.3 یا 2.1.3b کلیک میکنم(+میرا) همینطور صفحه ای که واسه هک میاد برام گیر میکنه هیج نوشته ای نمیاد فقط هیچ اتفاقی نمیفته گاهی وقتا هم دو سه بار پیغام ارور مرورگر میاد اما بعدش هیچی نمیشه البته یکی دوبار هم ارور faild داد که ریستارت کردم اما بعدش دوباره بدون هیچ خطایی روی صفحه هک گیر کردم
از سیوهات بک اپ بگیر و کنسول رو ریست کن.فریم 7.02 هم مجددا از ریکاوری مد نصب کن.چون این مشکل تو عجیبه و کسی گزارش نکرده و احتمالا فایل های اصلی کنسول تغییر کردن که با ریکاوری درست میشه.

• Like
Reactions: mrhdir

amir888

کاربر سایت
Jul 23, 2015
54
نام
امير
سلام . ورژن دستگاه من 7.02 هستش هکی. بازی ghost of tsushima رو دانلود کردم به همراه آپدیت هاش و یک فایل بک پورت از سایت دانلودها. ترتیب مراحل نصبش رو لطفاً بگین بهم چون تا بحال از بک پورت استفاده نکردم. الان موندم بعد از نصب فایل اصلی بازی اول باید آپدیتش رئ نصب کنم یا بک پورتش رو؟ با تشکر

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
سلام . ورژن دستگاه من 7.02 هستش هکی. بازی ghost of tsushima رو دانلود کردم به همراه آپدیت هاش و یک فایل بک پورت از سایت دانلودها. ترتیب مراحل نصبش رو لطفاً بگین بهم چون تا بحال از بک پورت استفاده نکردم. الان موندم بعد از نصب فایل اصلی بازی اول باید آپدیتش رئ نصب کنم یا بک پورتش رو؟ با تشکر
شرایط فعلی بک‌پورت: در حال حاضر دو حالت برای بک‌پورت وجود دارد. یک حالت که بر روی دیتای اصلی DUPLEX، این بک‌پورت کم حجم را نصب کنید. یک حالت اینکه آپدیت v1.12 که توسط CyB1K بک‌پورت شده است را بر روی دیتای اصلی بازی نسخه DUPLEX نصب کنید و سپس بسته‌های الحاقی را نصب نمایید تا باندل شما کامل شود. در ضمن، پک بسته‌های الحاقی نیازی به بک‌پورت ندارد و در صورت نصب آپدیت بک‌پورت شده، قابل استفاده است.

zma

کاربر سایت
Jun 11, 2015
24
از سیوهات بک اپ بگیر و کنسول رو ریست کن.فریم 7.02 هم مجددا از ریکاوری مد نصب کن.چون این مشکل تو عجیبه و کسی گزارش نکرده و احتمالا فایل های اصلی کنسول تغییر کردن که با ریکاوری درست میشه.

سلام من ریست فکتوری کردم هیچ بک آپ و غیره ندارم بعد کلا اکانت هم ندارم دستگاه خام شده الان هم هر کاری میخوام بکنم میگه اول به 8.3 آپلود کن ! حالا آپلود کنم اکانت بسازم بازی بریزم بعد میشه با فلش به 7.55 تغییر بدهم یا کلا میشه بدون آپلود اکانت بسازم بعد هک کنم بازی بریزم؟

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
سلام من ریست فکتوری کردم هیچ بک آپ و غیره ندارم بعد کلا اکانت هم ندارم دستگاه خام شده الان هم هر کاری میخوام بکنم میگه اول به 8.3 آپلود کن ! حالا آپلود کنم اکانت بسازم بازی بریزم بعد میشه با فلش به 7.55 تغییر بدهم یا کلا میشه بدون آپلود اکانت بسازم بعد هک کنم بازی بریزم؟
به هیچ وجه به فریم 8 آپدیت نکن
تو میخوای اکانت آنلاین بسازی و PSN میگه به 8.0.3 اپدیت کن.اشتباه عمل کنی باید تا سال بعد برای هک 8 صبر کنی.

• Like
Reactions: ahmadp

zma

کاربر سایت
Jun 11, 2015
24
به هیچ وجه به فریم 8 آپدیت نکن
تو میخوای اکانت آنلاین بسازی و PSN میگه به 8.0.3 اپدیت کن.اشتباه عمل کنی باید تا سال بعد برای هک 8 صبر کنی.

نه فقط میخوام اکانت داشته باشه که بتونم بازی بریزم هر چی هم میگردم ساخت اکانت آفلاین سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنم یا وجود نداره! نمیدونم میشه از بک آپ ps4 دیگه استفاده کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر