آموزش هک پلی استیشن 4 با فریمور 7.02

mrhdir

کاربر سایت
Feb 8, 2013
77
نام
مهدی
من قبلا چند تا بازی رو نسخه های معمولی که دیسک دست دوم میگرفتم رو تموم کردم مثل ac unity - syndicate- origins - batman arkham night - mad max - mafia 3- deus ex mankind divided- resident evil 7 evil within 1

حالا که دستگاهم رو روی ورژن 7.02 کپی خور کردم میخوام دی ال سی های بازی هایی که بالا گفتم رو بازی کنم حالا آگه بریزمشون روی دستگاه dlc رو سیوهای قبلی که بازی هارو رفتم میشناسه؟ آگه نشناسه میشه dlc هارو بازی کرد؟؟
چطور میشه سیوهام رو به بازی ها بشناسونم؟؟

الان من ac origins دیسک اوریجنالش رو دارم میتوم دی ال سی کرکی بهش اضافه کنم؟

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
من قبلا چند تا بازی رو نسخه های معمولی که دیسک دست دوم میگرفتم رو تموم کردم مثل ac unity - syndicate- origins - batman arkham night - mad max - mafia 3- deus ex mankind divided- resident evil 7 evil within 1

حالا که دستگاهم رو روی ورژن 7.02 کپی خور کردم میخوام دی ال سی های بازی هایی که بالا گفتم رو بازی کنم حالا آگه بریزمشون روی دستگاه dlc رو سیوهای قبلی که بازی هارو رفتم میشناسه؟ آگه نشناسه میشه dlc هارو بازی کرد؟؟
چطور میشه سیوهام رو به بازی ها بشناسونم؟؟

الان من ac origins دیسک اوریجنالش رو دارم میتوم دی ال سی کرکی بهش اضافه کنم؟
سلام اگه ریجن سیو با بازی هکیت یکی باشه ممکنه کار کنه، اگه کار نکرد باید از Save mounter استفاده کنی. در رابطه با سوال دومت هم آپدیت اورجینال یا برعکسشو نمیشه رو هکی یا اورجینال ریخت ولی دی ال سی رو مطمئن نیستم برای همین یکی از دی ال سی‌های کم حجم اورجینز که به ریجن بازیت میخوره رو دانلود کن و تست کن ببین کار میکنه یا نه. اگه پیدا نکردی تایتل آیدی بازیتو بگو تا آپلود کنم واست. حجمش 1 مگ هم نمیشه.

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
197182

PS4Trainer برای 7.02

Download

View attachment new_PS4Trainer_Offline_with_the_ability_Save_your_Host_.136(1)(1).mp4
download-mm.png
Download video
download-mm-settings.png
download-mm-close.png

آخرین ویرایش:

mrhdir

کاربر سایت
Feb 8, 2013
77
نام
مهدی
ببخشید بازی Hellblade اخرین آپدیتش ورژن 1.03 هست ولی جایی لینکی ازش پیدا نمیکنم فقط نسخه 1.02 هست
نسخه های قانونی آپدیت هست امکانش هست تبدیلش کنم به pkg کپی خور؟

آخرین ویرایش:

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
ببخشید بازی Hellblade اخرین آپدیتش ورژن 1.03 هست ولی جایی لینکی ازش پیدا نمیکنم فقط نسخه 1.02 هست
نسخه های قانونی آپدیت هست امکانش هست تبدیلش کنم به pkg کپی خور؟
اتفاقا منم خیلی دنبال این قضیه بودم که بشه خودمون آپدیت بازی ها رو دانلود کنیم و نصب کنیم,ولی نمیشه و باید بازی با اپدیتش از کنسول دامپ شده باشه.اپدیت دانلود شده از سرور سونی,قابلیت نصب شدن رو نداره

• Like
Reactions: mrhdir

mrhdir

کاربر سایت
Feb 8, 2013
77
نام
مهدی
هاستی هست با Hen 2.1.3.b که کش افلاینش مدت طولانی سالم بمونه؟

هاست نایت کینگ اوکی هست ولی کش افلاینش بعد 2-3 روز خراب میشه و وقتی گزینه هن رو میزنم بعد از چند بار ارور مرورگر هیچ نوشته ای روی صفحه نمیاد و اصلا هک انجام نمیشه
ممکنه چون نایت کینگ هاستش عکس داره باعث میشه زودتر کش افلاین خراب شه؟

هاست خود اسلیزگوی هن 2.1.3b روش نیست متاستفانه
هاست برزیلی هم واسه من حتی وقتی با اینترنت واردش شدم هک نمیکرد شاید چیزی رو اشتباه انجام میدادم

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
هاستی هست با Hen 2.1.3.b که کش افلاینش مدت طولانی سالم بمونه؟

هاست نایت کینگ اوکی هست ولی کش افلاینش بعد 2-3 روز خراب میشه و وقتی گزینه هن رو میزنم بعد از چند بار ارور مرورگر هیچ نوشته ای روی صفحه نمیاد و اصلا هک انجام نمیشه
ممکنه چون نایت کینگ هاستش عکس داره باعث میشه زودتر کش افلاین خراب شه؟

هاست خود اسلیزگوی هن 2.1.3b روش نیست متاستفانه
هاست برزیلی هم واسه من حتی وقتی با اینترنت واردش شدم هک نمیکرد شاید چیزی رو اشتباه انجام میدادم
اصولا تمام هاست ها بعد از چندبار اجرای جیلبریک,فایلهاشون خراب میشن و باید کش مرورگر رو پاک کنی و مجددا دانلود کنی.

خواستی این هاست جدید هم تست کن:
Host 7.02 By Mugiwara

• Like
Reactions: mrhdir

theflow

کاربر سایت
Sep 14, 2020
30
سلام تشکر از خبررسان های عزیز فقط کاربر عزیز جناب grand theft auto این freebsd که برا ۷.۰۲ زده ازلیرگوی چه کارایی داره برای ۷.۰۲ و سایر ورزن ها

mrhdir

کاربر سایت
Feb 8, 2013
77
نام
مهدی
هک دیگه برای من انجام نمیشه همه ی هاست هارو همه امتحان کردم با نت هم که وارد هاست بشم و بخوام هک کنم نمیشه کچ افلاین هم کار نمیده
کلا 3 هفته من از هک استفاده کردم یکبار در میون انجام میشد ولی الان هیچی

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
هک دیگه برای من انجام نمیشه همه ی هاست هارو همه امتحان کردم با نت هم که وارد هاست بشم و بخوام هک کنم نمیشه کچ افلاین هم کار نمیده
کلا 3 هفته من از هک استفاده کردم یکبار در میون انجام میشد ولی الان هیچی
تا وقتی که روی 7.02 هستی هک 100% اجرا میشه.کلن کش کن و با هاست های معتبر تست کن.مدت زمان اجرای جیلبریک هربار روی کنسول هم کاملا شانسیه.میانگین 1 دقیقه طول میکشه و باید صبر کنی.

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
دوستان هک فریمور ۷.۵۵ خیلی مهمه هم افراد بسیاری میتونن از هک استفاده کنن هم اینکه بازی های بسیار مهمی تقریباً تمام بازی های نسل ۸ آنلاک میشه، میشه امید داشت که دوستان هکر روش وقت بزارن و تا جایی که میتونن استیبل و پایدار کنن ارور مموری حذف شه خاموشی خیلی کم بشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر