آموزش جامع Save Mounter (استفاده ، انتقال و ویرایش سیو در کنسول های جیلبریک شده)

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام :D

با آموزش کامل ویرایش سیو در PS4 در خدمتتان هستیم.
اول یه عذرخواهی کنم از دوستان بخاطر اینکه چند باری قولش رو داده بودم ولی خب مشغله و درگیری اجازه نمیده مخصوصا تو این شرایط ،بازم شرمنده

خب بریم سراغ آموزش :
من برای تست از بازی SEKIRO استفاده کردم. همونطور که میبینید بازی ورژن 1.04 هست و زبان فارسی هم فعاله !

hgm9_1.jpg

5fgl_2.jpg

اولین کار مهم اینه که یه سیو جدید درست کنید (این کار تو همه بازی ها مشترکه) البته شاید تو اکثر بازیها نیازی نباشه ولی خب در کل بهتره که اینکار رو بکنید

ukaw_2a.jpg

7xk0_2b.jpg

تمام .
از بازی خارج بشید و برید و منوی کنسول
کنسول و کامپیوتر رو با روش Lan که قبلا آموزشش رو گذاشتیم تو انجمن به هم وصل کنید . لینک
بعدش تیک اینترنت رو بزنید و برید داخل هاست کنسول هک شده خودتون

udx7_3.jpg

پس از اجرای هن ، گزینه Bin Loader رو انتخاب کنید و تو همون صفحه بمونید .

boq5_4.jpg

میریم سراغ PC :
برنامه Ps4 Save Mounter رو اجرا کنید .
نکته : من از ورژن 1.5 برنامه استفاده کردم چون کنسول من 5.05 میباشد ولی دوستانی که 6.72 هستن میتونن از ورژن 1.6 برنامه استفاده کنن، در کل تمام مراحل یکی هست
خب داخل برنامه Send Payload رو بزنید و بعدش هم که Connect

hmtw_5.jpg

dxik_6.jpg

البته اگه مثل من از هاست Phwoar استفاده میکنید ، میتونید از این گزینه داخل عکس استفاده کنید که دیگه نیازی به ارسال پیلود نیست و تو برنامه میتونید مستقیم کانکت رو بزنید و همچنین مستقیم از FTP هم استفاده کنید !

t6h6_7.jpg

بعد از کانکت شدن به ترتیب Setup و Get Games و Search رو بزنید و برید سراغ کنسول
از داخل هاست FTP رو بزنید و تو PC برید برنامه FileZilla رو اجرا کنید و IP و پورت کنسول رو بهش بدید .

hdu5_8.jpg

89za_9.jpg

مطابق عکس برید داخل سیوهای یوزر خودتون و سیو بازی مورد نظر

ahzz_10.jpg

همونطور که میبینید سیو بازی های PS4 همیشه شامل 2 فایل همنام هست که پسوند یکیشون .BIN هست با حجم همیشگی 96KB ( ما با این فایل کاری نداریم )
فایل دوم که کل حجم سیو بازی هست و همیشه اول با sdimg شروع میشه رو انتخاب کنید و اسمش رو کپی کنید و برید روی سیوی که میخواهید اینجا اعمال کنید Paste کنید . ( منظور همون سیوی هست که از نت و یا دوستان و یا اصلا از اکانت دوم خودتون میخواهید استفاده کنید ، زیباست نه ؟! ) :D

4l9h_11.jpg

iqrv_12.jpg

حالا بعد از تغییر نام سیو ، هر 2 فایل رو جایگزین سیو خودتون کنید و بعدش برید داخل برنامه Mount رو بزنید . ( در واقع ما داریم سیو دانلود شده رو Decrypt میکنیم !!)

528h_13.jpg

u4tv_14.jpg

الان خیلی راحت میتونید از سیو دیکریپت شده بکاپ بگیرید داخل کامپیوترتون . برای اینکار برید داخل FTP و بعدش mnt و در آخر pfs . اینجا سیو Mount شده و محتویاتش رو میبینید.

cm73_15.jpg

0w81_16.jpg

ازش کپی بگیرید و بعدش سیو رو Unmount کنید حتما و در آخر کنسول رو ریستارت کنید.

a7mt_17.jpg

jeag_18.jpg

اینجا باید مراحل اول رو تکرار کنید . یعنی یه سیو جدید حتما بسازید بعدش برید و Mount رو بزنید .
اینجا دیگه نیازی به تغییر نام و ... نیست . مستقیم برید داخل فولدر pfs و محتویات سیو دیکریپت شده رو با سیو خودتون جایگزین کنید . و در آخر Unmount رو بزنید .

npk5_19.jpg

kxo0_20.jpg

نکته مهم : هیچوقت در طی انجام این مرحله پوشه SCE_SYS رو جایگزین نکنید و بزارید همون فولدر خودتون بمونه . چون داخلش اطلاعات اکانت خودتون ذخیره شده و بالطبع اگه جایگزین کنید کنسول دیگه سیو دانلود شده رو بعنوان سیو اکانت خودتون نمیشناسه و ارور خرابی سیو میده پس حواستون به این مورد باشه .

الان اگه داخل بازی بشید میبینید که سیو دانلود شده اعمال شده !!

2f70_21.jpg

0adx_22.jpg

ممنون از توجهتون .
منتظر آموزش های بعدی باشید .

آخرین ویرایش:

yousef.jns

کاربر سایت
Feb 16, 2019
42
سلام :D

با آموزش کامل ویرایش سیو در PS4 در خدمتتان هستیم.
اول یه عذرخواهی کنم از دوستان بخاطر اینکه چند باری قولش رو داده بودم ولی خب مشغله و درگیری اجازه نمیده مخصوصا تو این شرایط ،بازم شرمنده

خب بریم سراغ آموزش :
من برای تست از بازی SEKIRO استفاده کردم. همونطور که میبینید بازی ورژن 1.04 هست و زبان فارسی هم فعاله !

hgm9_1.jpg

5fgl_2.jpg

اولین کار مهم اینه که یه سیو جدید درست کنید (این کار تو همه بازی ها مشترکه) البته شاید تو اکثر بازیها نیازی نباشه ولی خب در کل بهتره که اینکار رو بکنید

ukaw_2a.jpg

7xk0_2b.jpg

تمام .
از بازی خارج بشید و برید و منوی کنسول
کنسول و کامپیوتر رو با روش Lan که قبلا آموزشش رو گذاشتیم تو انجمن به هم وصل کنید . لینک
بعدش تیک اینترنت رو بزنید و برید داخل هاست کنسول هک شده خودتون

udx7_3.jpg

پس از اجرای هن ، گزینه Bin Loader رو انتخاب کنید و تو همون صفحه بمونید .

boq5_4.jpg

میریم سراغ PC :
برنامه Ps4 Save Mounter رو اجرا کنید .
نکته : من از ورژن 1.5 برنامه استفاده کردم چون کنسول من 5.05 میباشد ولی دوستانی که 6.72 هستن میتونن از ورژن 1.6 برنامه استفاده کنن، در کل تمام مراحل یکی هست
خب داخل برنامه Send Payload رو بزنید و بعدش هم که Connect

hmtw_5.jpg

dxik_6.jpg

البته اگه مثل من از هاست Phwoar استفاده میکنید ، میتونید از این گزینه داخل عکس استفاده کنید که دیگه نیازی به ارسال پیلود نیست و تو برنامه میتونید مستقیم کانکت رو بزنید و همچنین مستقیم از FTP هم استفاده کنید !

t6h6_7.jpg

بعد از کانکت شدن به ترتیب Setup و Get Games و Search رو بزنید و برید سراغ کنسول
از داخل هاست FTP رو بزنید و تو PC برید برنامه FileZilla رو اجرا کنید و IP و پورت کنسول رو بهش بدید .

hdu5_8.jpg

89za_9.jpg

مطابق عکس برید داخل سیوهای یوزر خودتون و سیو بازی مورد نظر

ahzz_10.jpg

همونطور که میبینید سیو بازی های PS4 همیشه شامل 2 فایل همنام هست که پسوند یکیشون .BIN هست با حجم همیشگی 96KB ( ما با این فایل کاری نداریم )
فایل دوم که کل حجم سیو بازی هست و همیشه اول با sdimg شروع میشه رو انتخاب کنید و اسمش رو کپی کنید و برید روی سیوی که میخواهید اینجا اعمال کنید Paste کنید . ( منظور همون سیوی هست که از نت و یا دوستان و یا اصلا از اکانت دوم خودتون میخواهید استفاده کنید ، زیباست نه ؟! ) :D

4l9h_11.jpg

iqrv_12.jpg

حالا بعد از تغییر نام سیو ، هر 2 فایل رو جایگزین سیو خودتون کنید و بعدش برید داخل برنامه Mount رو بزنید . ( در واقع ما داریم سیو دانلود شده رو Decrypt میکنیم !!)

528h_13.jpg

u4tv_14.jpg

الان خیلی راحت میتونید از سیو دیکریپت شده بکاپ بگیرید داخل کامپیوترتون . برای اینکار برید داخل FTP و بعدش mnt و در آخر pfs . اینجا سیو Mount شده و محتویاتش رو میبینید.

cm73_15.jpg

0w81_16.jpg

ازش کپی بگیرید و بعدش سیو رو Unmount کنید حتما و در آخر کنسول رو ریستارت کنید.

a7mt_17.jpg

jeag_18.jpg

اینجا باید مراحل اول رو تکرار کنید . یعنی یه سیو جدید حتما بسازید بعدش برید و Mount رو بزنید .
اینجا دیگه نیازی به تغییر نام و ... نیست . مستقیم برید داخل فولدر pfs و محتویات سیو دیکریپت شده رو با سیو خودتون جایگزین کنید . و در آخر Unmount رو بزنید .

npk5_19.jpg

kxo0_20.jpg

نکته مهم : هیچوقت در طی انجام این مرحله پوشه SCE_SYS رو جایگزین نکنید و بزارید همون فولدر خودتون بمونه . چون داخلش اطلاعات اکانت خودتون ذخیره شده و بالطبع اگه جایگزین کنید کنسول دیگه سیو دانلود شده رو بعنوان سیو اکانت خودتون نمیشناسه و ارور خرابی سیو میده پس حواستون به این مورد باشه .

الان اگه داخل بازی بشید میبینید که سیو دانلود شده اعمال شده !!

2f70_21.jpg

0adx_22.jpg

ممنون از توجهتون .
منتظر آموزش های بعدی باشید .
سلام وقت بخیر
من تمام مراحل بالا انجام میدم اما چندتا مشکل دارم
اول اینکه وقتی send payload میزنم ارور میده و ارسال نمیکنه. از طریق خود هاست ps4debug میزنم و بعد از طریق نرم افزار connect میزنم و کانکت میشه اما وقتی setup میزنم هم برنامه کامپیوتر و هم خود ps4 هنگ میکنه و گیر میکنه و مجبور میشم هر دو ریست کنم.
ورژن دستگاهم 6.72 هست
میشه save mounter که ازش استفاده میکنی اینجا آپلود کنی ؟ و اینکه دقیقا از چه هاستی استفاده میکنی ؟ آدرس اونم اینجا بزاری.
ممنون میشم اگر این کارو انجام بدی چون چند تا بازی دارم تا نزدیک اخراش رفتم و چون دستگاه عوض کردم برای همین حال ندارم دوباره از اول بازی کنم. سپاس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر