آموزش هک پلی استیشن 4 با فریمور 7.02

coled

کاربر سایت
Oct 5, 2010
225
نام
cpt price
سلام خدمت دوستان گرامی من میخام یه PS4 فت بخرم بدون بازی خودم بازیاشو دانلود کنم و نصب کنم منظور بازیای هک شده هست . دو تا سوال دارم لطفا راهنمایی کنید یکی که کنسول فت 500 گیگ بگیرم با اسلیم فرقی داره و میشه فرمور فت رو به بالاترین فرمور ارتقا داد یا نه باید مدل خاصی بگیرم و اینکه اگه کنسول هک شده بگیرم وبازی هکی کنم باهاش بعدا میشه انلاین باهاش بازی کرد یانه ممنون .

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
سلام دوستان
مدتیه موقع جیلبریک کردن کنسولم خیلی خاموش میشه. راه حلی هست که این خاموشی رو کم یا صفر کنم؟

این هاست رو‌امتحان ‌کن ، کلیر دیتا کوکی قبلش بزن. تیک کوکی رو‌ کلن بردار ، قبل اجرای هک رو‌هیچ بازی کلیک نکن!
PS4 7.02 Host v1.4 by GamerHack
هن ۲.۱.۳ بزن

• Like
Reactions: doostanehsoft

theflow

کاربر سایت
Sep 14, 2020
30
7.02 هستم. با هاستای زیادی تست کردم ولی بیشتر با هاست جدید sleirgoevy و hakkuraifu
والا من هم 7.02 هستم فت ۱۲۱۶ (دوتا فن داره ) با هاست ماکیدو برزیلی ورژن 6 میزنم یا اصلا ارور نمیده یا برا من خیلی کم موارد 90 % stable داره اینم آدرسش دوست عزیز /ps4macedo.github.io/7.02v6

theflow

کاربر سایت
Sep 14, 2020
30
والا من هم 7.02 هستم فت ۱۲۱۶ (دوتا فن داره ) با هاست ماکیدو برزیلی ورژن 6 میزنم یا اصلا ارور نمیده یا برا من خیلی کم موارد 90 % stable داره اینم آدرسش دوست عزیز /ps4macedo.github.io/7.02v6
اگه کد بالا که گذاشتم جواب نداد ابتدا برید اینو بزنید /ps4macedo.github.io/702

• Like
Reactions: doostanehsoft

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
این هاست رو‌امتحان ‌کن ، کلیر دیتا کوکی قبلش بزن. تیک کوکی رو‌ کلن بردار ، قبل اجرای هک رو‌هیچ بازی کلیک نکن!
PS4 7.02 Host v1.4 by GamerHack
هن ۲.۱.۳ بزن
دیلت کوکی و دیتا رو زدم خیلی بهتر شد ممنون :-bd
فقط یه سوال، این عمل دیلت کردن دیتا و کوکی رو همیشه باید انجام بدم؟

theflow

کاربر سایت
Sep 14, 2020
30
دیلت کوکی و دیتا رو زدم خیلی بهتر شد ممنون :-bd
فقط یه سوال، این عمل دیلت کردن دیتا و کوکی رو همیشه باید انجام بدم؟
بله چون اگه نزنی کوکی ها قاطی میشن و صفحه هنگ میکنه و برای اینکه باگ کونسولو نابود نکنه خاموش میکنه و کرنل پنیک میزنه پس حتما بزنید

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
این روش جیلبریک برزیلی فقط روی دستگاه فت جواب میده؟

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
نه رو همه جواب میده چون تازه sleirsgorvy سازنده هک 7.02 گفته که رو اسلیم و پرو بهتر جواب میده شاید از مال منم برای شما که شاید اسلیم یا پرو باشی بهتر جواب میده
برای این پرسیدم چون دیدم خیلی از دوستان از این روش روی فت استفاده کردن. مال من اسلیم هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر