آموزش هک پلی استیشن 4 با فریمور 7.02

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
دوست گرامی ربطی نداره خودم تو این کار اکسپلویت ۱۵ سال سابقه دارم میگم هاست رافائل ماکیدو برزیلی بزن رو فت بهترین عملکرد رو داره نحوه هاست و html و implementation رو وبکیت یه سر و گردن بالاتره اگه قید رست مود نیستی hen2.1.3 معمولی بزن چون درصد وبکیت ممکنه بالاتر شه فقط یه نکته کلیر و هیستری و کوکی یادت نره دوست عزیز موفق باشی
من با این هاست برزیلی بدجور خاموشی داشتم جوری که باید کنتور خونه رو میزدم دستگاه روشن بشه ?
اول بگم این هاست خوبیه و با دستگاه من fat سازگاری خوبی داشته. تابحال چهار بار زدمش سریع و بدون خاموشی بوده .
PS4 7.02 Host v1.4 by GamerHack
سوالم اینه تو ۷.۰۲ کسی از رست مود تونسته استفاده کنه؟ روش خاصی داره ؟ من میزنم رست مود دستگاه خاموش میشه.

theflow

کاربر سایت
Sep 14, 2020
30
من با این هاست برزیلی بدجور خاموشی داشتم جوری که باید کنتور خونه رو میزدم دستگاه روشن بشه ?
اول بگم این هاست خوبیه و با دستگاه من fat سازگاری خوبی داشته. تابحال چهار بار زدمش سریع و بدون خاموشی بوده .
سوالم اینه تو ۷.۰۲ کسی از رست مود تونسته استفاده کنه؟ روش خاصی داره ؟ من میزنم رست مود دستگاه خاموش میشه.
بله با هاست ماکیدو برزیلی بزن قواعد رو رعایت نمیکنی کلیر و هیستوری پاک کن کاری به کارش نداشته باش خودش میاد بعد رو همین برزیلی هن ۲.۱.۳bبزن و تیک ساسپنسند تو قسمت رست مود و بعد رست مود میره

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
بله با هاست ماکیدو برزیلی بزن قواعد رو رعایت نمیکنی کلیر و هیستوری پاک کن کاری به کارش نداشته باش خودش میاد بعد رو همین برزیلی هن ۲.۱.۳bبزن و تیک ساسپنسند تو قسمت رست مود و بعد رست مود میره
خوب کلیر کش دیتا کوکی همرو زدم ‌مگه میشه نزد اینارو‌ .

theflow

کاربر سایت
Sep 14, 2020
30
خوب کلیر کش دیتا کوکی همرو زدم ‌مگه میشه نزد اینارو‌ .
خب خیلی مهمه تو درصد موفقیت وبکیت طبق گفته آقا علی و خودم خیلی مهمه بعد پایدارتر میشه یعنی اگه اینارو نزنی ممکنی موقع نوشتن کد ها کوکی ها قاطی شن و صفحه هنگ کنه و کنسول پنیک بده حتما بزن چون قلق هک دستمه چرا وقتی میبینی کنسول هنگ میکنه تو هک ناپایدار درجا خاموش میشه چون نمیزارن باگ به کنسول نفوذ کنه چون اگه به کنسول نفوذ کنه هسته و رم درجا نابود میشن

• Like
Reactions: Arsalan655

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
کنسول دوستمو کپی خور کردم توی خونه من همه چیش اوکیه و کار میکنه میبره خونه خودشون همش failed to setup a relative read primitive میگیره
ولی میاد توی خونه من همون کارا رو انجام میده اکسپلویت به راحتی لود میشه
خیلی مورد عجیبیه من همچین چیزی ندیدم تاحالا
دسته رو عوض کرد مشکلش حل شد
خیلی مسخرس

• Smile
Reactions: WTF?

Reza 980

کاربر سایت
Jul 23, 2017
27
نام
محمد رضا
دوستان دستگاه خودم و چند تا از دوستام هک 7.02 ریختم ولی رو بعضی از دستگاه ها رست مود کار نمیکنه و بعد چند ثانیه که دستگاه رو میذاریم رو رست مود خاموش میشه.
خواهشا اگه کسی اطلاع داره چیکار باید بکنیم تا رست مود کار کنه بهم اطلاع بدید حتی تمام تنظیماتش رو هم انجام دادم ولی کار نمیکنه. ممنون

• Like
Reactions: ahmadp

theflow

کاربر سایت
Sep 14, 2020
30
دوستان دستگاه خودم و چند تا از دوستام هک 7.02 ریختم ولی رو بعضی از دستگاه ها رست مود کار نمیکنه و بعد چند ثانیه که دستگاه رو میذاریم رو رست مود خاموش میشه.
خواهشا اگه کسی اطلاع داره چیکار باید بکنیم تا رست مود کار کنه بهم اطلاع بدید حتی تمام تنظیماتش رو هم انجام دادم ولی کار نمیکنه. ممنون
سلام داداش هاست های که زدید نمیتونه برقرار کنه بعد hen2.1.3b قابلیت رست مود داره الان مال من فت دوتا فن داره ۱۲۱۶ الان با هاست ماکیدو برزیلی الان رو رست مود گذاشتم

Reza 980

کاربر سایت
Jul 23, 2017
27
نام
محمد رضا
سلام داداش هاست های که زدید نمیتونه برقرار کنه بعد hen2.1.3b قابلیت رست مود داره الان مال من فت دوتا فن داره ۱۲۱۶ الان با هاست ماکیدو برزیلی الان رو رست مود گذاشتم
ممنون داداش از پاسخگویی ولی من hen 2.13b هم انتخاب کردم باز رست مود فعال نشد اگه میشه اون هاست برزیلی رو برام بفرست همون رو برنم ممنون

theflow

کاربر سایت
Sep 14, 2020
30
ممنون داداش از پاسخگویی ولی من hen 2.13b هم انتخاب کردم باز رست مود فعال نشد اگه میشه اون هاست برزیلی رو برام بفرست همون رو برنم ممنون
داداش بدبختی مثل جناب the corre و alibax خبره و کارکشته نیستی ولی یه بار بهت میگم دیگه بدون درسته چون خودم امتحان کردم اول برو settingو قسمت setting power setting و قسمت دوم که باز میکنی تو برگه setting power setting و بعد گزینه keep suspended بزن و بعد hen2.1.3b بزن چونواون فقط فعال میشه رست مود و بزن رو enter rest mode تمام

• Like
Reactions: THE CORRE

theflow

کاربر سایت
Sep 14, 2020
30
داداش بدبختی مثل جناب the corre و alibax خبره و کارکشته نیستی ولی یه بار بهت میگم دیگه بدون درسته چون خودم امتحان کردم اول برو settingو قسمت setting power setting و قسمت دوم که باز میکنی تو برگه setting power setting و بعد گزینه keep suspended بزن و بعد hen2.1.3b بزن چونواون فقط فعال میشه رست مود و بزن رو enter rest mode تمام
ادرس هاست برزیلی ورژن ۶ بزن عالیه بدون ارور یا حداکثر ۴ ارور میده ولی داشی پیشنهاد میدم نکنی چون کنسول نابود میشه من یه بار ps4 پرو ورژن 5.07 داشتم همین ۴ هفته پیش فروختم هی رست مود میزدم یه بار لیزر دستگاه سوخت اونقدر واستاده بود ولی پیشنهاد میدم نکنی اما اگه زدی مشکلی نیست داداش اینم آدرس ماکیدو ورژن ۶ اما اگه نگرفت اینو بزن/ps4macedo.github.io/7.02v6

• Like

theflow

کاربر سایت
Sep 14, 2020
30
ادرس هاست برزیلی ورژن ۶ بزن عالیه بدون ارور یا حداکثر ۴ ارور میده ولی داشی پیشنهاد میدم نکنی چون کنسول نابود میشه من یه بار ps4 پرو ورژن 5.07 داشتم همین ۴ هفته پیش فروختم هی رست مود میزدم یه بار لیزر دستگاه سوخت اونقدر واستاده بود ولی پیشنهاد میدم نکنی اما اگه زدی مشکلی نیست داداش اینم آدرس ماکیدو ورژن ۶ اما اگه نگرفت اینو بزن/ps4macedo.github.io/7.02v6
و هاست ورژن ۱۵ ماکیدو برزیلی من ولی پیشنهاد نمیدم /ps4macedo.github.io/702

• Like

theflow

کاربر سایت
Sep 14, 2020
30
حالا اگه خواستید برید ورژن ۶ برزیلی اما کد قبلی جواب نداد ابتدا برید ورژن ۱۵ که بالا نوشتم برید بعد برید قسمت هاست وقتی که آفلاین کش شد برید به قسمت hosts و قسمتی که v6 آخرشه اون ورژن 6 هست اون بزنید قبلش کوکی و کلیر و هیستری بزنید و بعد کش آفلاین و بزنید خیلی عالیه برا من ۵ بار بدون ارور و ۱ بار ۹۰% stabily داشت

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر