آموزش هک پلی استیشن 4 با فریمور 7.02

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
دوستان بهترین و استیبل ترین جیلبریک برای PS4 PRO که ورژنش خیلی قدیمی هست(۴.۷۱) چیه؟و اگر آموزشی برای جیلبریک کردنش دارید لطفا لینک بدید

meisamsat

کاربر سایت
Dec 14, 2010
95
دوستان بهترین و استیبل ترین جیلبریک برای PS4 PRO که ورژنش خیلی قدیمی هست(۴.۷۱) چیه؟و اگر آموزشی برای جیلبریک کردنش دارید لطفا لینک بدید
میتونی آبدیت کنی ۶.۷۲ و هاست https://leeful.github.io/v10
که بازی بیشتری داره

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
میتونی آبدیت کنی ۶.۷۲ و هاست https://leeful.github.io/v10
که بازی بیشتری داره
این ورژن از ۵.۰۵ بهتره؟ هنگ و خاموشی کدوم کمتره؟چون الان حق انتخاب دارم،می‌خوام از نظرات دوستان استفاده کنم برای بهترین جیلبریک

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
این ورژن از ۵.۰۵ بهتره؟ هنگ و خاموشی کدوم کمتره؟چون الان حق انتخاب دارم،می‌خوام از نظرات دوستان استفاده کنم برای بهترین جیلبریک

سلام
به نظر خودم هنوز همون 5.05 بهتر میتونی تمام بازیها فریمور بالا تر رو بکپورت کنی دستگاه خودم اسلیم اصلأ خاموشی نداره ..از hen 2.1.4 استفاده میکنم ورژن اندروید که میتونی کش کنی تو ps4

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
سلام
به نظر خودم هنوز همون 5.05 بهتر میتونی تمام بازیها فریمور بالا تر رو بکپورت کنی دستگاه خودم اسلیم اصلأ خاموشی نداره ..از hen 2.1.4 استفاده میکنم ورژن اندروید که میتونی کش کنی تو ps4
ممنونم دوست عزیز
اگر لطف کنید آموزشی ازش دارید برام بفرستید من کاملا بی تجربه هستم در این زمینه

Shahram1007

کاربر سایت
Sep 17, 2018
16
سلام
سلام

فکر نکنم بازی باشه که رو ۵.۰۵ اجرا بشه و رو ۷.۰۲ نشه اگر سراغ دارید بگید ما هم بدونیم

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
ممنونم دوست عزیز
اگر لطف کنید آموزشی ازش دارید برام بفرستید من کاملا بی تجربه هستم در این زمینه

آموزش خاصتی نداره برنامه رو داخل گوشی نصب میکنی و فعال میکنی یه ip کد بهتون میده اون رو داخل مرورگر اینترنت وارد میکنی کش میشه ..نکته حتمأ برنامه داخل گوشی فعال باشه..بعد ip وارد کن ..کش که تموم شد گزینه hen بزن قفل بازیها باز میشه..
فایل دانلود.کن .
طبق تصاویر زیر وارد مرورگر شو گوشه سمت بالا آدرس ip وارد کن ..
یه صفحه مثل تصویر دوم باز میشه ..گزینه hen بزن بازیها فعال میشن
IMG_۲۰۲۱۰۲۱۱_۲۰۳۰۴۳.jpg
IMG_۲۰۲۱۰۲۱۱_۲۰۳۱۰۵.jpg

Attachments

• PS-Phwoar__v1.4_Android_Installer.zip
    3.5 MB · مشاهده: 6
آخرین ویرایش:
  • Like

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
سلام پدرام جان
کنسولتون مبارک باشه ایشاا... که لحظات شادی باهاش داشته باشی . شما چون ورژن کنسول از 5 کمتره میتونی ابتدا به ورژن 5.05 آپدیت کنی و یه مدت ازش استفاده کنی (این جوری قلق جیلبریک کردن هم دستت میاد ) و اگر دیدی اذیت میشی مثلا خاموشی ( البته 5.05 خاموشی خیلی کمی داشتش که واسه من 6.72 هم خیلی خوبه و خاموشی کمی داره ) و ... و یا با بک پورت ها مشکل داری بری به ورژن 6.72 که البته پیشنهادی خوده من هم هستش من راضی ام و اکثر بازی ها رو راحت میتونی بازی کنی توی عکس به اون جاهایی که با علامت قرمز نشون دادم توجه کن این واسه کنسول خودمه که 6.72 هستش اون چند دفعه ای هم که موفق نبوده خودم باعثش شدم :

Attachments

• Inked2a168208-8bf2-4217-b537-5657cb077b17_LI.jpg
    Inked2a168208-8bf2-4217-b537-5657cb077b17_LI.jpg
    720.1 KB · مشاهده: 24
  • Like

mrhdir

کاربر سایت
Feb 8, 2013
77
نام
مهدی
با برنامه Remote PKG Sender تونستم بازی little nightmare رو نصب کنم اما نمیدونم چرا وقتی میخواستم اپدیت ها و دی ال سی هاش رو ارسال کنم به دستگاه برنامه ویندوز اصلا هرچی فایل pkg شون رو انتخاب میکردم نمیاوردشون توی برنامه انگار نه انگار که فایلی انتخاب کردم اخر مجبور شدم با فلش نصب کنم روی دستگاه

Sent from my TA-1032 using Tapatalk

theflow

کاربر سایت
Sep 14, 2020
30
با برنامه Remote PKG Sender تونستم بازی little nightmare رو نصب کنم اما نمیدونم چرا وقتی میخواستم اپدیت ها و دی ال سی هاش رو ارسال کنم به دستگاه برنامه ویندوز اصلا هرچی فایل pkg شون رو انتخاب میکردم نمیاوردشون توی برنامه انگار نه انگار که فایلی انتخاب کردم اخر مجبور شدم با فلش نصب کنم روی دستگاه

سلام دوست عزیز یه سوال کوچک فریمور شما 7.02 هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟ ۶.۷۲ یا ۵.۰۵ هستش چون من میزنم ارور ce-38046 میده و نمیره توش و علت شما برای بازی بعدی دوباره پکیج بریز و بعد drag کن فایل pkg رو

mrhdir

کاربر سایت
Feb 8, 2013
77
نام
مهدی
موقع اجرای بازی این خطا رو میگیرین؟
ورژنم 7.02 هست
درگ کردن که اصلا هیچ فایلی رو وارد برنامه نمیکنه فقط با گزینه که مسیر فایل رو بهش میدی میتونم فایل رو به برنامه بدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر