آموزش هک پلی استیشن 4 با فریمور 7.02

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
این کرنل پنیک یا خاموشی که هک ممکنه ایجاد کنه به دستگاه آسیب هم ممکنه برسونه؟
به قطعات یا سیو بازی ها
کرنل پنیک بیشترین فشارو رو هارد دستگاه ایجاد میکنه، برای همین تو دراز مدت ممکنه باعث مشکلاتی مثل خرابی هارد یا آسیب دیدن دیتا یا سیو بازی بشه

• Like
Reactions: THE CORRE

mohammadmrd

کاربر سایت
Sep 14, 2018
12
بچه‌ها من رو 6.72 هستم و از نظر ثبات بخوام بگم هنوز بعد این همه مدت خیلی با 5.05 فاصله داره. درصد موفقیتش هم براساس شانسه مثلا ممکنه از 20 بار اکسپلویت هیچ خطایی نده ولی در 10 بار بعدی ممکنه بالای 4 یا 5 بار خطا یا کرنل پنیک(خاموشی) داشته باشیم. برای همین اگه میشه یه بازخوردی از 7.02 بزارین که اگه بهتر از 6.72 بود من و کسایی مثل من بیایم رو 7.02. و اینکه چندجایی شنیدم میگن که 7.02 از 6.72 بهتره، خواستم بدونم نظر شما چیه؟
کنسول من روی 7.02 هست الان
ممکنه اول که میخوای عملیات جیلبریک رو انجام بدی یه مقدار ازت زمان بگیره به خاطر ارور مموری اما بعدش که اوکی میشه به هیچ عنوان وسط بازی کرنل پنیک نداره(یعنی من نداشتم تا الان و تا جایی هم که سرچ کردم بقیه هم این مورد رو به ندرت داشتن یعنی یه چیزی در حد 0) به نظرم مشکلی نخواهی داشت این ورژن بسیار استیبل تر هست

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
با درود
بیشترین خاموشی وسط بازی من تو 5.05 داشتم سیو میپرید و گند میزد به بازی
الان روی 6.72 وسط بازی دیگه مشکل ندارم فقط همون اول که میخام جلبریک اجرا کنم خاموشی داره

• Like
Reactions: alibax25

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
سلام دوستان.
به نظرتون میشه دیتاهای اورجینال رو بصورت single pkg دربیاریم (برنامه زیاده براش)، و اون رو به کنسول هکی برای نصب منتقل کنیم؟
یا اینکه سر فرمور به مشکل میخوره؟ منظورم برای بازی های جدید هست ک رو ورژن 8.00 هستن

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
بچه‌ها من رو 6.72 هستم و از نظر ثبات بخوام بگم هنوز بعد این همه مدت خیلی با 5.05 فاصله داره. درصد موفقیتش هم براساس شانسه مثلا ممکنه از 20 بار اکسپلویت هیچ خطایی نده ولی در 10 بار بعدی ممکنه بالای 4 یا 5 بار خطا یا کرنل پنیک(خاموشی) داشته باشیم. برای همین اگه میشه یه بازخوردی از 7.02 بزارین که اگه بهتر از 6.72 بود من و کسایی مثل من بیایم رو 7.02. و اینکه چندجایی شنیدم میگن که 7.02 از 6.72 بهتره، خواستم بدونم نظر شما چیه؟
من به یکی از دوستام که روی 6.72 بود گفتم بیاد روی 7.02 ,خیلی راضی بود و میگفت من قبلا خیلی خاموشی داشتم و الان کمتره.
خودم توی تجربه ایی که داشتم این بود که به طور میانگین بعد از 4-5 بار جیلبریک کردن,یکبار خاموشی رو داشتم.
پروسه هک هم کاملا شانسیه و شده کنسولم همون بار اول باز کردن هاست, جیلبریک شده یا حتی شده بعد از دو سه دقیقه هم نشده و اخر خاموش میکنه.
ولی یه خوبی ایی که 7.02 داره اینکه از بک پورت بی نیازت میکنه

سلام دوستان.
به نظرتون میشه دیتاهای اورجینال رو بصورت single pkg دربیاریم (برنامه زیاده براش)، و اون رو به کنسول هکی برای نصب منتقل کنیم؟
یا اینکه سر فرمور به مشکل میخوره؟ منظورم برای بازی های جدید هست ک رو ورژن 8.00 هستن
به هیچ وجه نمیشه بازی های فریم بالاتر رو اجرا کرد,اگه میشد دیگه فریم های بالا رو جیلبریک نمیکردن.
هر بازی نیاز به امضای دیجیتالی داره که باید از کنسول جیلبریک شده دامپ گرفته بشه.

theflow

کاربر سایت
Sep 14, 2020
30
سلام دوستان شب بخیر بنده هم به عنوان بخشی از گروه میگم هاست پیشنهاد شده من 7.02 هستم و هاست hakkuraifu میگم اصلا ۳۰ بار زدم اصلا خاموشی نداشتم استیبیل ترین هاست پیشنهاد میدم حتما امتحان کنید و تا ۴۵ ثانیه میاد بالا و جیل میشه هاست پیشنخادی من:hakkuraifu

سلام دوستان شب بخیر بنده هم به عنوان بخشی از گروه میگم هاست پیشنهاد شده من 7.02 هستم و هاست hakkuraifu میگم اصلا ۳۰ بار زدم اصلا خاموشی نداشتم استیبیل ترین هاست پیشنهاد میدم حتما امتحان کنید و تا ۴۵ ثانیه میاد بالا و جیل میشه هاست پیشنخادی من:hakkuraifu
البته با این کار ها که میگم دوستان استیبیل ترین 7.02 هست اسفند 98 من رو 5.07 بودم و حدود ۱ سال و شش ماه پیش از هک ۵.۰۵ گذشته بود خاموشی از ۱۰ بار ۴ بار خاموشی داشت ولی ۷.۰۲ اومد رفتن زدم خیلی عالی بود hakkuraifu کلیر هیستوری پاک میکردم و رفرش و ی نکته : اول ۲۰ ثانیه صبر کنید بعد بزنید و زدم توی ۱ الی ۱و نیم دقیقه اومد

نمیخوام وادارتون کنم دوستان ۵.۰۵ حیلی دردسر داره از سیو و دیتا گرفته تا خیلی دردسر های دیگه پیشنهاد بنده : 7.02

• Like
Reactions: alibax25

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
آقا این پریدن سیو و اینا رو کسی تو 7.02 داشته یا داره سابقشو؟
من کنسولمو هک نکردم 7.51 هستم امیدم به هک 7.55 عه ، اگر سیو پریدنی چیزی در کار باشه کلا قیدشو میزنم
فکر کن sekiro یا dark souls یا nioh رو رفتی تا آخرش سیوت بپره :|

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
آقا این پریدن سیو و اینا رو کسی تو 7.02 داشته یا داره سابقشو؟
من کنسولمو هک نکردم 7.51 هستم امیدم به هک 7.55 عه ، اگر سیو پریدنی چیزی در کار باشه کلا قیدشو میزنم
فکر کن sekiro یا dark souls یا nioh رو رفتی تا آخرش سیوت بپره :|
احتمالش خیلی کمه. برای من یه بار سر بازی اسپایدرمن یه بار این اتفاق افتاد ولی چون بک آپ داشتم مشکلی پیش نیومد. اگه خیلی نگرانی میتونی مثل من از سیوات بک آپ بگیری...

• Like
Reactions: Ardi360

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
چطور میشه از سیو ها بکاپ گرفت؟
1- یه فلش با فرمت EXFAT یا FAT32 به کنسول وصل کن
2- بعد برو به تنظیمات کنسول
3- بعدش برو به قسمت Application Saved Data Management
4- Copy to USB Storage Device رو انتخاب کن
5- بازی که میخوای از سیوش بک آپ بگیری رو انتخاب بکن(دکمه option دسته رو بزنی میتونی چندتا فایل رو باهم انتخاب کنی)
6- در آخر هم Copy رو بزن

نکته: اگه سیو یه بازی رو از اینترنت دانلود کردی خواستی به کنسول انتقال بدی، یا اگه خواستی سیو بازی رو از یه کنسول به یه کنسول دیگه انتقال بدی و یا در صورتی که ریجن سیو با بازی متفاوت باشه باید از Save mounter استفاده کنی که میتونی آموزششو تو این تاپیک بخونی، تو یوتیوب هم میتونی ویدیوی آموزشیشو پیدا کنی

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
یه سوال داشتم تروفی های که با کنسول هکی بدست میاری بعدا اگه اپدیت کنیم پلی ۴ از بین میره یا نه ؟
اگه از بین میره روشی براش هست که تروفی ها بعد از اپدیت پلی ۴ رویه اکانتمون بیاد هست ؟

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
422
نام
フセイン
سلام‌ من‌دنبال این بازیم آیا برایps4هک شده؟
Deception.4.The.Nightmare.Princes
برای ۵.۰۵ میخامش بازیش برای سال ۲۰۱۵
اگر لینک درستی و سالمی هست لطفا معرفی کنید.

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
سلام‌ من‌دنبال این بازیم آیا برایps4هک شده؟
Deception.4.The.Nightmare.Princes
برای ۵.۰۵ میخامش بازیش برای سال ۲۰۱۵
اگر لینک درستی و سالمی هست لطفا معرفی کنید.

سلام دوست عزیز تو این سایت حتما هستش و لینک هاشونم کار میکنه چون همه سایت های ایرانی از همین سایت لینک میگیرن

سایت بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر