آموزش هک پلی استیشن 4 با فریمور 7.02

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
فریمورم 5.05 ئه اگه به ورژن 7.02 آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد؟ یعنی تمام بازیها اجرا میشن

درود (:D)

اتفاقا فریمور 7.02 میشه گفت خاموشی به اون شکل نداشته برخلاف هک 5.05 و 6.72، فقط زمان جیلبریک یه مقدار طولانی تر شده. سرجمع میشه گفت بسیار پایداره به نسبت قبلی ها.
فقط حتما هاست های مختلف رو تست کنین که بهترین نتیجه رو بگیرین.

موفق باشید :Rose:

yousef.jns

کاربر سایت
Feb 16, 2019
42
آقا این پریدن سیو و اینا رو کسی تو 7.02 داشته یا داره سابقشو؟
من کنسولمو هک نکردم 7.51 هستم امیدم به هک 7.55 عه ، اگر سیو پریدنی چیزی در کار باشه کلا قیدشو میزنم
فکر کن sekiro یا dark souls یا nioh رو رفتی تا آخرش سیوت بپره :|
سلام. کلا از بین رفتن سیو در صورتی اتفاق میوفته که در حال بازی همون بازی باشی و دستگاه خاموش بشه یا قفل بشه. اونم اگر بد شانس باشی در حال سیو اتوماتیک که بازی داره انجام میده این اتفاق بیوفته اونوقت سیوت خراب میشه.
مثلا خود من تو بازی توم ریدر درحال بازی بودم و رمز ps4trainer ردم یهو بازی قفل کرد و دستگاه خاموش کرد. بعد که اجرا کردم دیدم سیو خراب شده و دوباره بازی کردم.

• Like
Reactions: THE CORRE

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
مدل فت ۷.۰۲ کدوم هاست بهتره .چند تا هاست زدم نشد
تنها روش فعلی هک 7.02 روش sleirsgoevy هست که به گفته ی خودش روی فت درست کار نمیکنه.همه ی هاست ها هم از روش sleirsgoevy استفاده میکنن و فرقی به حالت نمیکنه از چه هاستی استفاده کنی.قرار بود برای فت هم فیکسش کنه که دیگه خبری ازش نشد.

• Like
Reactions: alibax25

Shahram1007

کاربر سایت
Sep 17, 2018
16
سلام
نمیدونم جای درستی مینویسم یا نه من ورژن ۷‌.۲ رو هک کردم حالا خوایتم بدونم چه بازیهایی رد نیتونم بازی کنم و از کجا میشه بازی رو دانلود کرد و ججدری روی کنسول نصب کنم ممنون

تنها روش فعلی هک 7.02 روش sleirsgoevy هست که به گفته ی خودش روی فت درست کار نمیکنه.همه ی هاست ها هم از روش sleirsgoevy استفاده میکنن و فرقی به حالت نمیکنه از چه هاستی استفاده کنی.قرار بود برای فت هم فیکسش کنه که دیگه خبری ازش نشد.
من فت دارم و دیباگ ستینگ برام میاد ولی هنوز نپیدونپ چطوری بازی رو دانلود کنپ و بریزم روش همین که دیباگ میاد حله یا ممکنه بازی رو بریزم کار نکنه چون گفتید رو فت کار نمیکنه؟؟

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
من فت دارم و دیباگ ستینگ برام میاد ولی هنوز نپیدونپ چطوری بازی رو دانلود کنپ و بریزم روش همین که دیباگ میاد حله یا ممکنه بازی رو بریزم کار نکنه چون گفتید رو فت کار نمیکنه؟؟
نگفتم روی فت اصلا کار نمیکنه,دقیقا حرف سازنده ی هک رو نوشتم که گفته بود روی فت ممکنه درست کار نکنه.یعنی میشه ولی شاید زیاد اذیت کنه.در کل وقتی دیباگ سیتینگ اومد,بازیت رو روی روت هارد بریز و از طریق دیباگ نصب کن.

آیا بعدا میتونن دانگرید بسازن یا از نظر فنی امکانش هیچوقت نیست

میگن غیرممکنه ولی اگر هم بشه باید کنسول باز بشه و قطعاتش لحیم کاری و دستکاری بشه و بشدت ریسکیه.

• Like
Reactions: ehsan250

hsepehr

عضو جدید
Feb 7, 2021
1
یه هارد اکسترنال با فرمت exfat نیاز دارید که بازی های دانلود شده رو داخلش بریزید البته اگه هاردتون حجمش بالاست میتونید پارتیشن بندی کنید و یه قسمتش رو با اگسفت فرمت کنید ، بازیهای دانلود شده رو اکسترکت کنید و داخل روت هارد بریزید ، بعد از جیلبریک کنسول برید قسمت دیباگ و بعد داخل گیم و نصب پک رئ انتخاب کنید ، دستگاه من هم فت هست و راحت بازی ها نصب شدند

• Like
Reactions: bizi

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر